Jump to content

tymek

Użytkownicy
 • Content Count

  930
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Audiowave, konstruktor był na wystawie i wraca do tworzenia kolumn.
 2. Bilety kupione, odliczam czas i zbieram sily. Aplikacja wystawy będzie w tym roku?
 3. Widzę istnieją na 400V, tam jest 100uF, może jakieś elektrolity na basie zastosować? https://audiomiflex.pl/kondensatory-audio/15-mkp-11.html#/188-pojemnosc_mkp_11-100
 4. Strach liczyć, kondensatorów jak w radiostacji. Basowy też wypada podkręcić.
 5. Xpl doczekały się podstaw. Najbardziej odczuwalna zmiana nastąpiła z basem i przestrzenią. Basik się ucywilizowal, ubyło masy i stał sie ślicznie konturowy. Tytanowe głośniki to moje ulubione, obym nie zachorował na beryl.
 6. Stacyjka do uruchamiania jest na pokładzie.
 7. Bob Dylan - Slow Train Comming - pierwsza praca, leciała w kółko na zmianę z Yes, odtwarzana na jamniku z cd, ale jakość nie była istotna Kult - Spokojnie - pierwsze kupione cd, miałem już Diorę 502 chyba i Altusy 110 Metallica - Master of Puppets, zajechałem kasetę na Condorze.
 8. Pogrywam na Myth 3, mały ale wariat. Kilka lat mi służy i nie szukam następcy.
 9. tymek

  Audio mity

  Wyrywając z paczkomatu dwa takie magnesy możesz je przyłożyć do nogi z dwóch stron i usztywnisz skręcone miejsce. Lub noga zostanie sprasowana.
 10. Miałem wcześniej Ti1000, taki zaczatek tytanowj gry, tylko bas buczal i ciężko to było uspokoić więc poszły do ludzi. Przypadkiem trafiłem na serie Xpl kilka dni temu, jakby zupelnie zapomniana seria. Pierwszy raz zobaczyłem tej wielkości kopulke srwdniotonowa z tytanu i to jest to. Czysto i jeszcze raz czysto, dzwiecznie z odrobiną ciepła.
 11. Zatoczyłem koło, po przygodach z brytyjskimi pudełkami na buty wracam do JBL z modelem XPL 140. Gęba się cieszy od pierwszego dźwięku, tytan ponad wszystko he he.
 12. Jeżeli bierzesz pod uwagę kolumny z 2 ręki to dorzucę Rega Kyte. Maluchy w 100% wpisują się w twoje potrzeby. Mam i gram na nich.
 13. tymek

  Audio mity

  Wydaje się to zrozumiałe, dźwięk idzie niezmiennie w dobrym kierunku.
 14. Jaka cena wzmacniacza?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.