Jump to content

bodo_z

Użytkownicy
 • Content Count

  1686
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

93 Neutralny

Metody kontaktu

 • Skype
  Bodo-z

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13722 profile views
 1. Ja używam aluminium flux pastę LA-CO ,jeszcze nie znalazłem nic lepszego do aluminium i stali kwasoodpornej i innych trudnych materiałów ,ale swoje kosztuje.
 2. Żeby się opłacało to trzeba w zakładzie zamówić koło 30szt, ale ceny nie podam jest zależna od zakładu i ilości , załuż listę intencyjną ,zbierze sie kilku chętnych poznamy ilość zadam pytanie do zakładu wtyedy będzie cena znana, ostatnie robiłem ze 2 lata temu więc nie jestem w stanie zgadnąć ceny na tę chwilę. Pewnie przy podobnej ilości będzie podobna jak w ostatnim zamówieniu , ale nie chcę zgadywać. Pozdrawiam Bodo.
 3. Jeśli chodzi o reedycję płytek zasilacza tt Ful wersja i Mini jest to do zrobienia pod warunkiem ze nie jesteś jedynym chętnym ,Załóż listę , i jeżeli zbierze się odpowiednia ilość opłacalna do zamówienia to nie widzę przeszkód by wznowić produkcję. Pozdrawiam serdecznie zainteresowanych i czytających Kolegów. Bodo_z
 4. Najlepiej około 4-5 V więcej od żądanego na wyjsciu.
 5. A może ? 2sta2510 i 2stc5210 odpowiedniki BD 249/250 tylko pasmo do 10MHz Grają , od jakiegoś czasu ich używam z satysfakcją, prąd kolektora 25A
 6. Wygląd po wymianie wyświetlacza z LCD na VFD. Pozdrawiam Bodo.
 7. W pustym miejscu jest zabezpieczenie DC, nad nim na gniazdach sygnałowych wisi konwersja RCA -XLR transformatory podwieszone są na płycie dzielącej obudowę w poziomie na miej więcej połowę. Życzę ci Brencik spokojnych, radosnych, zdrowych świąt i masę innych rzeczy wpływających na brzmienie. ;o)
 8. Dźwięk ok choć to kwestia upodobań, opisywać dźwięku nie umiem , mam nadzieję że dorównuje wyglądowi jest na pewno lepiej niż w poprzedniej nie zbalansowanej wersji.
 9. Nowe wcielenie starego układu. Zdjęć trochę mało, :( ale nie będę rozkręcał wzmaka przynajmniej na razie. I wszystkim konstruktorom szczęśliwych i pogodnych świąt , by mikołaj przyniósł potrzebne komponenty do nowych wymarzonych konstrukcji Pozdrawiam Bodo_z
 10. bodo_z

  Klub 300B

  Widzę że ty Gio też się pięknie sprawiłeś i jest na czym oko zawiesić.Jak dołożysz trafa od Ogonowskiego to pewnie i ucho będzie się cieszyło.
 11. Prace zakonczone , przedwzmacniacz działa {;o) jestem usatysfkcjonowany . i tak to wygląda po złożeniu i w zestawie. Pozdrawiam Kolegów Bodo.
 12. bodo_z

  Konwersja RCA do XLR

  Bo to nie jest OUT wyjscie tylko IN wejscie. Nie powinno być otwarte gdy pracuje po XLR . U mnie będzie zamontowane w końcówce mocy jako selektor ,RCA XLR .
 13. bodo_z

  Konwersja RCA do XLR

  Uważam że nie powinno się za mocno psuć sygnału i dla siebie wymyśliłem takie coś. Pozdrawiam Bodo_z
 14. Niestety do dziś nie dostałem wszystkich @ z potwierdzeniem więc nie wysłałem zamówienia do zakładu , ale dla osób nadal zainteresowanych mam propozycję , W proszę osoby nadal zainteresowane na kontakt na PW i napiszę o co mi do głowy przyszło. Pozdrawiam.
 15. Witaj Prezesie1 Dosypałeś- ,bo ile znasz osób ktòre są skłonne dać10500zł za nawet fabryczny DAC,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.