Jump to content

raveland

Użytkownicy
  • Content Count

    15
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dzięki, o takie coś mniej więcej mi chodziło. Trochę naprowadziły mnie Twoje wyszukiwania. Poszperałem trochę i znalazłem fajne uchwyty do kasetonów w dobrej cenie. http://signs-light.com/info-pomoc/uchwyty-montazowe/ Wiem że można zrobić bardzo prosto samemu ale wolałbym kupić już gotowy pomalowany proszkowo. Całość ma wisieć w salonie i musi jakoś się prezentować. Dzięki
  2. Witam Zakupiłem ekran Suprema Feniks. Zamierzam go powiesić w salonie na ścianie gdzie wisi telewizor. Niestety ze względu na sufit gipsowy jestem zmuszony powiesić go do ściany. I tutaj pojawia się problem, jeżeli zamontuję bezpośrednio do ściany, ekranu nie rozwinę bo niżej jest TV. Czy są jakieś dystanse ścienne do montażu ekranów do ściany? Jeżeli nie z czego można by zaadoptować taki dystans? Pozdrawiam
  3. Daj znać jak to gra i na czym dokonywałeś wcześniej odsłuchu bo też stoję przed takim wyborem. I również zastanawaim się nad marantzem od modelu sr5o10 w górę lub jakimś starszym modelem sr700x.
  4. Witam Zamierzam kupić ekran, przewertowałem wszystkie działy i już byłem zdecydowany na supreme ale sprzedawca polecił mi również cirrusa. Oba ekrany matt white, będą używane w salonie zaciemnionym ale nie przystosowanym do oglądania, wyświetlane będą tylko filmy 2D i 3D, rzucany obraz będzie z około 5.5-6m, sufit biały, ściany ciemny beż, obecnie projektor nec 570, w przyszłości coś innego. Suprema do wyrwana za 1400, cirrus s za 1800. To co przemawia za cirrusem to ekran 20cm szerszy od supremy ale czy warto dopłacić czy jest jakaś różnica na plus dla cirrusa?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.