Jump to content


User Feedback

Recommended Comments

Guest

(Konto usunięte)

Posted

jaro: Nie narzucali swoich opinii - wysłuchali doradzili. Miałem inny pogląd : okazało się, że to jednak oni mają rację. Wybór jak wybór - trudno, żeby wszystko było w jednym miejscu. Polecam

Link to comment
Share on other sites

Pilot: Profesjonalny sklep, różniący się od supermarketu tym, że "tam" ciężko płytkę CD za 50 zł wymienić, a "tu" nawet po zakupie można zmienić zdanie i wymienić na inny klocek w zbliżonej cenie ! Liczy się zadowolenie klienta i za to najbardziej cenię ten sklep. Do tego szeroki wybór sprzetu, kompetentna i miła obsługa, zero problemów z wypożyczeniem sprzętu do domu. W innych sklepach zdarzały mi się sytuacje, że przychodzę na odsłuch i muszę 50 min. czekać, bo ktoś mnie nie zapisał, sprzedawca gada z klientem przez telefon, a ja obok odsłuchuję, albo na pytanie jak to gra, sprzedawca odpowiada "..trzeba by posłuchać". W Studio Pro nie miałem nigdy żadnych przykrych niespodzianek. Do tego Panowie znają swój towar, tzn. wiedzą jak co brzmi i co polecić, żeby trafić w gust klienta. Razem z Audioforte najlepszy sklep w Warszawie. Szczerze polecam.

Link to comment
Share on other sites

jaccec: Polecam.Kupiłem tam parę rzeczy raczej nie pod wpływem obsługi, ale po wnikliwym, umożliwionym przez nią odsłuchu alternatyw. Cierpliwi i serdeczni.

Link to comment
Share on other sites

Messer: Miła, fachowa obsługa, nie ma żadnych problemów z odsłuchem. Do tego w miare szeroki asortyment. Jednym słowem-polecam.

Ps. Nie wiem o co chodzi z koniecznością deklarowania woli zakupu przed wypożyczeniem. Pożyczałem sprzęt do domu i nie musiałem nic przedtem obiecywać.

Link to comment
Share on other sites
Guest

(Konto usunięte)

Posted

poirot: Kłopoty w wypożyczeniem - chcą deklaracji że coś się u nich kupi, ale poza tym sensowna obsługa, niezły wybór - i z większością ich opinii o brzmieniu poszczególnych kabli czy klocków się zgadzam. Nie wciskają nachalnie najwyższych cen. Poza tym - pasjonaci, można słuchać i gadać z nimi godzinami. Oczywiście, nie licząc właściciela, który jest trochę dziwaczny.

Link to comment
Share on other sites

opel: Zgadzam się w 100% z cnnhead. Obsługa miła i fachowa, bez nacisków. Wypożyczenie sprzętu do odsłuchu- tak pod warunkiem że coś z tego sprzętu kupię?!?

Do broy- szef jest fajny gość, miałem okazję poznać, choć wtedy nie wiedziałem, że jest szefem- daje dobre upusty.

Link to comment
Share on other sites
Guest

(Konto usunięte)

Posted

cnnhead: Wybór niezły, obsługa kompetentna. Problem z wypożyczeniem sprzętu do domu. Zgodzili się na "pożyczkę" dwóch sprzętów (za kaucją rzecz jasna) pod warunkiem, że jeden z nich na pewno kupię. Śmieszne.

Link to comment
Share on other sites
Guest

(Konto usunięte)

Posted

qb_1: Ladny sklep, spory wybor. Obsluga sprawna, wywazona, kulturalna i nie dyskredytujaca sprzetu konkurencji. Ton rozmowy z klientem nie jest raczej protekcjonalny aczkolwiek jak na moj gust jest nieco zbyt 'oficjalnie'. Szef to chyba inna sprawa - tu da sie wyczuc protekcjonalne podejscie. Generalnie - atmosfera na pewno nie jest tak dobra jak w Hi-Fi Clubie czy Audioforte ale na tle wielu innych warszawskich sklepow jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites
Guest

(Konto usunięte)

Posted

Jerry: Duży wybór, obsługa dość dobra, poza jednym faktem -z budżetowych kolumn dość usilnie polecają Avance . Motywują to faktem że kolumny te mają świetną opinię:-}

Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.