Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki DAC na USB ze wzmakiem pod słuchawki AKG K450?


Pyotrech

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję niedrogiego (myślę tak do 500zł) DACa na USB ze wzmacniaczem słuchawkowym do kompa. Słuchawki aktualnie AKG K450 ale myślę o dokupieniu K420. A w przyszłości (raczej dalszej) Sennheisery HD600 lub jakieś referencyjne AKG.

 

Przykładowa muzyka, której słucham:

 

Yello, Jean Michel Jarre, Mike Oldfield, Vangelis, Diana Krall, Nigel Kennedy, F. Chopin w wykonaniu: Polliniego, Zimermana, Blechacza; Bruce Springsteen, Chris Rea, The Doors, Queen, AC/DC, Metallica ("Czarna"), Rammstein, Blackmore's Night, Pink Floyd, Leonard Cohen, Jacek Kaczmarski.

 

Większość mojej kolecji to pliki AAC z ripowane z oryginalnych płyt.

Czy dobrym wyborem byłby Fiio E10?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zwróć uwagę na podane przez Ciebie Fiio E10 oraz NuForce u-Dac2. Serdecznie zapraszam na odsłuch obydwóch urządzeń. Jest także możliwość wypożyczenia obydwóch przetworników i przetestowania we własnym systemie.

 

W przypadku pytań służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zwróć uwagę na podane przez Ciebie Fiio E10 oraz NuForce u-Dac2. Serdecznie zapraszam na odsłuch obydwóch urządzeń. Jest także możliwość wypożyczenia obydwóch przetworników i przetestowania we własnym systemie.

 

W przypadku pytań służę pomocą.

 

Dziękuję za odpowiedź i propozycję. Chętnie bym skorzystał z odsłuchu ale niestety mieszkam za granicą.

Zajrzałem na stronę Twojego sklepu i niestety nie widzę Fiio E10 w ofercie. Natomiast NuForce u-Dac2 jest tańszy niż na brytyjskim Amazonie (124GBP wychodzi ponad 600zł). Te DACi NuForce są interesujące, tylko... który wybrać? Czy jest między nimi słyszalna różnica?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam podobnego urządzenia, po poszukiwaniach mogę wskazać, że warto zwrócić uwagę na następujące DAC:

Yulong U100

Calyx Coffee

Audioengine D1

ewentualnie coś z oferty Audio-gd.

Ceny są raczej nieco wyższe, ale jeśli w perspektywie są HD600, to nie warto aż tak oszczędzać na źródle. Tym bardziej, że wzmak musi je wysterować.

Pozdrawiam

Xen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buduj zestaw z głową. Ona na zawsze zostanie w Twoim systemie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.