Skocz do zawartości
IGNORED

JM LAB mini Utopia


fajnymarian

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzięki bardzo za podpowiedź - szczególnie chylę czoło przed noahem 44 który podał namiar do fachmana

 

Nie ja podałem, tylko zyzio. Żeby nie było nieporozumień. Facet z Sosnowca to łebski facet i na twoim miejscu skorzystałbym z jego pomocy. Natomiast mój znajomy ,któremu właśnie ów gość robi głośniki odesłał mu z powrotem do poprawki i powiedział mi ,że wiecej nie skorzysta z usług tego pana. Znam jeszcze jeden taki przypadek ,kiedy głośniki wróciły do poprawki robione przez tego człowieka. Tak ,wiec zyzio wszystkiego nie wiesz i nie ręcz za niego w ślepo. Nie każdy głośnik naprawiany przez niego jest przez allegro. Nie każdy zna sie na głośnikach i jest w stanie ocenić czy naprawa została prawidłowo wykonana. Grać może czysto ,ale czy parametry zostały zachowane?

Nie ,żebym się czepiał ,ale facet bierze za to pieniądze i naprawa powinna zostać wykonana solidnie. A tak na marginesie to gość ma naprawdę dużo roboty :)

 

fajnymarian chcesz wiedziec więcej pisz na pw.

 

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek przy pracy może się zdarzyć każdemu.

Jesli coś się popsuło to do licha nie łudżmy się że po naprawie będzie w stanie nienaruszonym [;]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja podałem, tylko zyzio. Żeby nie było nieporozumień. Facet z Sosnowca to łebski facet i na twoim miejscu skorzystałbym z jego pomocy. Natomiast mój znajomy ,któremu właśnie ów gość robi głośniki odesłał mu z powrotem do poprawki i powiedział mi ,że wiecej nie skorzysta z usług tego pana. Znam jeszcze jeden taki przypadek ,kiedy głośniki wróciły do poprawki robione przez tego człowieka. Tak ,wiec zyzio wszystkiego nie wiesz i nie ręcz za niego w ślepo. Nie każdy głośnik naprawiany przez niego jest przez allegro. Nie każdy zna sie na głośnikach i jest w stanie ocenić czy naprawa została prawidłowo wykonana. Grać może czysto ,ale czy parametry zostały zachowane?

Nie ,żebym się czepiał ,ale facet bierze za to pieniądze i naprawa powinna zostać wykonana solidnie. A tak na marginesie to gość ma naprawdę dużo roboty :)

 

fajnymarian chcesz wiedziec więcej pisz na pw.

 

pzdr

Wypadki przy pracy lub fanaberie klientów...ludzie są różni...nie znam bardziej dokładnego i solidnego, a przy tym taniego fachmana ! Znam go i ręczę za niego !

 

Większość głośników naprawia poza Allegro, dlatego te kilkadziesiąt pozytywnych komentarzy to pryszcz, bo naprawił przez kilkanaście lat grube setki czy tysiące głośników..... ma niebywałe doświadczenie i naprawia nawet mega-drogie zestawy....złego słowa nie dam powiedzieć, bo kto jak kto, ale on na to nie zasługuje ! Człowiek godny zaufania i tyle !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu koledze robił skomplikowaną ' operacje ' Sonus Faber Amati. Powymieniał całe okablowanie wewnętrzne.Rękodzieło.

Mnie załatwił dwukrotnie coś czego Niemcy nie byli w stanie zaoferować swoim klientom na miejscu w Germanii bo niby

było ' nieopłacalne ' do ściągnięcia z UK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek przy pracy może się zdarzyć każdemu.

 

Jasna sprawa. Tym bardziej,że uważam iż autor wątku raczej będzie musiał skorzystać z uslug faceta.

 

Większość głośników naprawia poza Allegro, dlatego te kilkadziesiąt pozytywnych komentarzy to pryszcz, bo naprawił przez kilkanaście lat grube setki czy tysiące głośników..... ma niebywałe doświadczenie i naprawia nawet mega-drogie zestawy....złego słowa nie dam powiedzieć, bo kto jak kto, ale on na to nie zasługuje ! Człowiek godny zaufania i tyle !

 

Zyzio wie najlepiej i tyle! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu koledze robił skomplikowaną ' operacje ' Sonus Faber Amati. Powymieniał całe okablowanie wewnętrzne.Rękodzieło.

Mnie załatwił dwukrotnie coś czego Niemcy nie byli w stanie zaoferować swoim klientom na miejscu w Germanii bo niby

było ' nieopłacalne ' do ściągnięcia z UK.

Otóż to....

 

Zyzio wie najlepiej i tyle! :)

Nie najlepiej, ale po prostu akurat tego gościa jestem pewny !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - obyśmy nie musieli stworzyć komisji "co Zyzio wie najlepiej". Zawożę kolumny do mojego kumpla co to zajmuje się naprawami - zerkamy czy to nie zwrotki - wyjmujemy i wysyłamy do Sosnowca. Ale póki co czekam na odpowiedź Trimexu i Francuzów bo jakoś chyba ich troszku zawstydziłem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja podałem, tylko zyzio. Żeby nie było nieporozumień. Facet z Sosnowca to łebski facet i na twoim miejscu skorzystałbym z jego pomocy. Natomiast mój znajomy ,któremu właśnie ów gość robi głośniki odesłał mu z powrotem do poprawki i powiedział mi ,że wiecej nie skorzysta z usług tego pana. Znam jeszcze jeden taki przypadek ,kiedy głośniki wróciły do poprawki robione przez tego człowieka. Tak ,wiec zyzio wszystkiego nie wiesz i nie ręcz za niego w ślepo. Nie każdy głośnik naprawiany przez niego jest przez allegro. Nie każdy zna sie na głośnikach i jest w stanie ocenić czy naprawa została prawidłowo wykonana. Grać może czysto ,ale czy parametry zostały zachowane?

Nie ,żebym się czepiał ,ale facet bierze za to pieniądze i naprawa powinna zostać wykonana solidnie. A tak na marginesie to gość ma naprawdę dużo roboty :)

 

fajnymarian chcesz wiedziec więcej pisz na pw.

 

pzdr

Możesz nie przez PW, tylko tutaj napisać co konkretnie było do poprawki? (np. zimny lut - konkretnie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Możesz nie przez PW, tylko tutaj napisać co konkretnie było do poprawki? (np. zimny lut - konkretnie)

 

Lepiej nie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnymarian nie wiem jak gosciu podchodzi do sprawy nie musialem cale szczescie do niego nic dawac natomiast nikt mi nie powie ze naprawa nie bedzie miala wplywu na charakterystyke bo każa ingerencja w głośnik ma już wpływ na charakterystykę wstrzymaj sie z jakimkolwiek wysylaniem do poki twoj kolega tego nie sprawdzi. Jeśli zdecydujesz sie na naprawe u gościa z allegro pytaj o podstawowe rzeczy takie jak: z czego wykonuje karkas jakim drutem nawija cewke czym ja impregnuje jakiego używa kleju czy da ci wykres charakterystki glosnika po naprawie. Przeczuwam że jest to jakieś głupstwo i naprawa całej cewki nie bedzie tu konieczna! Istnieje jeszcze mala skuteczna metoda na sprawdzenie cewki jesli chcesz informacje zglos sie na priva to moj patent i nie bede go sprzedawal wszystkim:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da ci wykres charakterystki glosnika po naprawie.

Ktoś w ogóle daje takie cóś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnymarian nie wiem jak gosciu podchodzi do sprawy nie musialem cale szczescie do niego nic dawac natomiast nikt mi nie powie ze naprawa nie bedzie miala wplywu na charakterystyke bo każa ingerencja w głośnik ma już wpływ na charakterystykę

Oczywiście, tyle tylko że są też rozrzuty parametrów głośników fabrycznych, które są na tyle małe, że ich nie słychać, podobnie jest z naprawionymi profesjonalnie głośnikami, po prostu tego nie słychać ! - i to nawet jeśli parametry minimalnie się różnią w stos. do głośnika przed naprawą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mojemu koledze robił skomplikowaną ' operacje ' Sonus Faber Amati. Powymieniał całe okablowanie wewnętrzne.Rękodzieło.

 

Znasz może szczegóły tej operacji? W Amati zwrotnica zalana jest żywicą. Rozkuwał to czy może rozpuszczał jakimś rozpuszczalnikiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze po naprawie różnice są małe?? owszem ale tylko w jednym przypadku kiedy cewka glosnika jak i jego materiały typu zawieszenie kopulka resor itp sa nietknięte czyli nie zostały wymienione na inne nieoryginalne. Wielu zadowoliło by to że głośnik po naprawie wygląda jak nowy np ma wymieniona membrane bo stara miała dziurę czy zmienione zawieszenie bo sparciało to zrozumiale bo czego innego oczekiwac ale nie zawsze takie rozwiazanie jest najlepsze!!! ale żeby to zrozumiec trzeba mieć w tym odpowiednia wiedzę której nie dadzą nam gazety audio i fora a tylko i wylacznie wlasne doświadczenie i dociekliwość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nic dziwnego że przy nowym zawieszeniu gra inaczej ... i akurat w kolorowych gazetkach to powino być napisane .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , wyrok zapadł - cewki koloru czarnego to nie jest dobry znak;( Pan z Sosnowca się zaoferował naprawić je za kwotę 170 zł / od sztuki zapewniając że posiada do nich oryginalne cewki. Panowie czy jest możliwym coby mieć takowe cewki na stanie to po pierwsze primo a po drugie cena . Proszę o rzeczowe komentarze bo serce mi krwawi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Pana z Sosnowca i nigdy o nim nie słyszałem,

ale moim skromnym zdaniem nie ma co ryzykować, tym bardziej że gra nie jest warta nawet pół świeczki.

Koszt naprawy głośników u Pana z Sosnowca wyniesie z przesyłkami w obie strony 400zł i efekt może być różny.

Koszt zakupu nowych głośników i samodzielnej wymiany niech wyniesie nawet 2.400zł ale za to efekt masz pewny.

No niestety jak się robi imprezy na Mini Utopiach, to tak się kończy zabawa ;) ale też bez przesady te 2.000zł to jeszcze nie dramat :)

Tym bardziej, że te popalone głośniki możesz sprzedać i parę setek jeszcze odzyskasz, zawsze to coś i mniej boli strata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , bez nerwów ;), chciałbym Wam opowiedzieć jak to jest z dożywotnią gwarancją na JmLab. Wbrew temu co wielu myśli ona istniała i kładę swojego Gryphona , niech mi padnie że piszę prawdę. Kupiłem te kolumny ok. 12 lat temu z firmy A-Mar na pokazie w hotelu Sobieski w wawie. Powaliły mnie na kolana , mimo tego że odsłuch tam był średni. Pan lekko z ceny ja gotówka. Pan ładny zapewnił mnie że kolumny mają lifetime warranty. Ale kto myśli o takich rzeczach w takiej chwili;) No i stało się . Napisałem do Focala i Trimexu . Pan z Trimexu obśmiał się na moją sugestię LW. Pan z Focala już nie. Zapewnił mnie jedynie że taki rodzaj gwarancji obowiązywał jedynie we Francji :) Kuriozalne ale prawdziwe.Nawet w Hi-endzie traktują nas jak 3 świat. Ponoć polskie powietrze źle wpływa .... Pan z Trimexu nie umiał się odnieść do tegoż argumentu konstruktywnie , tylko jak to sprzedawca - we Francji to we Francji. Może ktoś zna namiar do ludzi z A-Maru ówczesnego bo chciałbym zawstydzić ludków z Focala że zasada słowo droższe od pieniądza nie jest zarezerwowane tylko dla handlarzy narkotyków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, tylko co ma Focal i jego zasady wspólnego z uszkodzeniem mechanicznym głośników,

powstałym na skutek niewłaściwego użytkowania sprzętu, no bo umówmy się, samo z siebie się nie zepsuło :)

Nawet gdyby ta gwarancja faktycznie była dożywotnia i nawet gdyby obowiązywała w całym Układzie Słonecznym,

to tak czy siak dystrybutor (o ile istnieje) czy producent (o ile istnieje) weźmie głośniki na stół, wykręci, zbada, obejrzy

i odeśle Ci je z powrotem z dołączoną opinią rzeczoznawcy, która jednoznacznie stwierdza, że tego gwarancja nie obejmuje.

Taki moim zdaniem będzie finał całej historii, tylko się wykosztujesz na wysyłanie tych kolumn bez sensu tam i z powrotem.

Pan z Trimexu przypuszczam ostatnie o czym marzy, to wymiana za "dziękuję" głośników w kolumnach, których nawet nie sprzedał,

a Pan z Focala przypuszczam ostatnie o czym marzy, to szukanie na mapie kraiku o nazwie Polska, żeby tam wysyłać głośniki,

które pacjent sam sobie uszkodził i szuka teraz głupiego, który weźmie na siebie ich gratisową wymianę w ramach gwarancji.

No sorry, ale z perspektywy jednego i drugiego tak to mniej więcej wygląda i ani jeden ani drugi nie ma w tym żadnego interesu,

żeby robić Ci teraz dobrze, tym bardziej że cała wina za powstałe zdarzenie ewidentnie leży po Twojej stronie. No tak czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, tylko co ma Focal i jego zasady wspólnego z uszkodzeniem mechanicznym głośników,

powstałym na skutek niewłaściwego użytkowania sprzętu, no bo umówmy się, samo z siebie się nie zepsuło :)

Nawet gdyby ta gwarancja faktycznie była dożywotnia i nawet gdyby obowiązywała w całym Układzie Słonecznym,

to tak czy siak dystrybutor (o ile istnieje) czy producent (o ile istnieje) weźmie głośniki na stół, wykręci, zbada, obejrzy

i odeśle Ci je z powrotem z dołączoną opinią rzeczoznawcy, która jednoznacznie stwierdza, że tego gwarancja nie obejmuje.

Taki moim zdaniem będzie finał całej historii, tylko się wykosztujesz na wysyłanie tych kolumn bez sensu tam i z powrotem.

Pan z Trimexu przypuszczam ostatnie o czym marzy, to wymiana za "dziękuję" głośników w kolumnach, których nawet nie sprzedał,

a Pan z Focala przypuszczam ostatnie o czym marzy, to szukanie na mapie kraiku o nazwie Polska, żeby tam wysyłać głośniki,

które pacjent sam sobie uszkodził i szuka teraz głupiego, który weźmie na siebie ich gratisową wymianę w ramach gwarancji.

No sorry, ale z perspektywy jednego i drugiego tak to mniej więcej wygląda i ani jeden ani drugi nie ma w tym żadnego interesu,

żeby robić Ci teraz dobrze, tym bardziej że cała wina za powstałe zdarzenie ewidentnie leży po Twojej stronie. No tak czy nie?

 

No ,niestety parantulla napisał całą prawdę.

 

Panowie , wyrok zapadł - cewki koloru czarnego to nie jest dobry znak;( Pan z Sosnowca się zaoferował naprawić je za kwotę 170 zł / od sztuki zapewniając że posiada do nich oryginalne cewki. Panowie czy jest możliwym coby mieć takowe cewki na stanie to po pierwsze primo a po drugie cena . Proszę o rzeczowe komentarze bo serce mi krwawi

 

To niech pan z Sosnowca wyśle ci zdjęcia owych cewek. I niech to ktoś znający się obejrzy.

 

Mojemu koledze robił skomplikowaną ' operacje ' Sonus Faber Amati. Powymieniał całe okablowanie wewnętrzne.Rękodzieło.

 

Znasz może szczegóły tej operacji? W Amati zwrotnica zalana jest żywicą. Rozkuwał to czy może rozpuszczał jakimś rozpuszczalnikiem?

 

Naprawdę ciekaw jestem jak to gość zrobił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parrantula napisał całą prawdę....? Panowie używam tych głośników 12 lat cały czas z tym samym wzmakiem i podobnym zacięciem do zabawy. Czytając Wasze opinie mam skojarzenie że Ferrari nie należy jeździć za szybko bo się przegrzeje a piękne dziewczyny są do patrzenia. Cewka się przegrzała bo może jak to w świecie biznesu bywa - wszystko ma określoną ( obliczoną ? ) żywotność. Z odejściem parrantuli to faktycznie jest moja wina bo używałem głośników do słuchania muzyki . Gdybym kupił jakieś coś za kilkaset zł , wiedział że gwarancja trwa rok - ok nie mam pretensji do nikogo. Ale Pan ładny z A-Mar zapewnił mnie że mam LW. A co to może być LW w głośnikach? Że kalier nie odpadnie fortepianowy ? Co może być objęte LW w takim przypadku ? Panowie , powagi. Focal przyznał że miał taką gwarancję - ale wypiera się że nie wie co dał mi sprzedawca w Polsce. Jak by się miały sprawy gdybym zgłosił usterkę we Francji- może trzeba było - ale ponoć jesteśmy jedną wielką rodziną. Sprawy nie odpuszczę - jak to u mnie bywa dla zasady. Pan z Trimexu - cóż nam strzelać nie kazano . Co do p.Sosnowca wpadłem na pomysł coby przysłał mi zdjęcie cewek - odpisał że nie ma czasu tego zrobić ( przypominam że zapewnił mnie że ma oryginalne ) poprosiłem sms ze zdjęciem - cisza. Zarobiony musi być.

 

Panowie zwracam honor p.Sosnowcu przysłał zdjęcie ale nie bardzo umiem je tu wstawić - jakas podpowiedź?

 

sly 30 przepełnione emocjami wypowiedź nie wydaje się być słuszniejsza tylko dlatego że jest poparta wykrzyknikami. Wiem co słyszałem od sprzedawcy- i bynajmniej nie chodziło o odpryski lakieru. To Focal winien brać odpowiedzialność za udzielenie LW poprzez swojego dystrybutora - a nie ja za Twoim zdaniem ewidentną winę jaką jest słuchanie muzyki za pomocą tychże. Jak wspomniałem w poprzednim poście gdyby to były jakieś z marketu kolumny - ok . Ale kosztowały tyle 100 k FFR. Ciekaw jestem Twojej reakcji nataką sytuację , ale mniemam że Ty byś nie słuchał bo się zniszczą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

Autor wątku zrobi co uważa za słuszne.

Pozostaje jedynie mieć nadzieję, iż w przypadku gdyby doszło w przyszłości do wystawienia do sprzedaży kolumn, właściciel poinformuje kupującego o ewentualnej naprawie przez pana z Sosnowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna Lifetime gwarancja ani we Francji ani nigdzie nie obejmie uszkodzeń z winy klienta i to ewidentnych!

W ogóle szkoda zachodu podobnie jak szukanie dystrybutora sprzed 12 lat!

Nie dziwię się że Pan z Trimexu uśmiał się bo miał powody.

Klient sam spalił tweetery i szuka jelenia który za darmo wymieni mu tweetery.

Taka jest brutalna prawda.No sorry ale dorośli ludzie ponoszą sami odpowiedzialność

za swoje czyny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewnił mnie jedynie że taki rodzaj gwarancji obowiązywał jedynie we Francji :)

Trzeba było powiedzieć, że jesz żaby na śniadanie:))

 

Nawiasem, to sly ma sporo racji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , wyrok zapadł - cewki koloru czarnego to nie jest dobry znak;( Pan z Sosnowca się zaoferował naprawić je za kwotę 170 zł / od sztuki zapewniając że posiada do nich oryginalne cewki. Panowie czy jest możliwym coby mieć takowe cewki na stanie to po pierwsze primo a po drugie cena . Proszę o rzeczowe komentarze bo serce mi krwawi

Tak, bo robił już takie głośniki, zamawia zawsze więcej, a wtyki ma....zresztą nie musicie wierzyć....widzę tu lożę szyderców (nie wykluczam też konkurencji), którzy nie mają pojęcia o klasie napraw Arka z Sosnowca, a nawijają.....a jak Elbik wynosi pod niebiosa Michalczyka - szpeca od elektroniki powiązanego z Nieporętem to jest ok i od razu poklask klakierów.....Na Twoim miejscu dałbym to panu z Sosnowca do zrobienia, bo to nie jest pierwszy lepszy majster - zapewniam..... a potem napisał SZCZERZE na forum jak wyszło i czy słyszysz jakąkolwiek różnicę w stosunku do tego sprzed naprawy......w końcu ludzie tu porównują kable po długim czasie, więc chyba pamiętasz jeszcze jak brzmiały sprawne kolumny ?.....Nie bój się i zaryzykuj naprawę ! Głośnik będzie jak nowy i nie będzie to tylko czcze gadanie: "będzie pan zadowolony".......jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - obyśmy nie musieli stworzyć komisji "co Zyzio wie najlepiej". Zawożę kolumny do mojego kumpla co to zajmuje się naprawami - zerkamy czy to nie zwrotki - wyjmujemy i wysyłamy do Sosnowca. Ale póki co czekam na odpowiedź Trimexu i Francuzów bo jakoś chyba ich troszku zawstydziłem .

 

Jak masz "kumpla co sie zajmuje naprawami" to wsiadaj z nim w auto , pakujcie kolumny i wio do Sosnowca.Na miejscu zweryfikujecie fachowość Majstra i jakość części do naprawy.To chyba rozsądne rozwiązanie, a nie gdybanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie też sprawę z tego, że ceny napraw u Arka dla wyczynowców są śmiesznie niskie i na wejściu podejrzane......lepiej jakby zaproponował od razu 1000 zł/szt, wtedy byłoby ok i mlaskom nie byłoby końca :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.