Skocz do zawartości
IGNORED

JM LAB mini Utopia


fajnymarian

Rekomendowane odpowiedzi

w jakich okolicznościach przyrody się to stało.

Przyroda przyrodą, folklor folklorem ale kto tu ma frustrację ? Trochę zabawy to tak, owszem. Pomyśl troszku .....to proste..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

N

W jakiej konfiguracji...?...

Bo jak dobrej do dobrze jak w złej to źle....

Gra cały system więc pytanie wymaga dodatkowych danych....;)

 

A faktycznie to niezłe głośniki;)))

 

No właśnie. Bo to wybredne głośniki są. Na wszystko :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te naprawiane kapelusze już pożenione jakiemuś jeleniowi, który nawet pojęcia nie ma co sobie kupił :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parantulla , jesteś typowym przedstawicielem polskiego piekiełka. Mniemam że jesteś na tym forum bo to nobilitacja, kupiłeś klocki bo warto poszpanować, ale do słuchania to trza troszkę więcej wrażliwości niż bazarowa mentalność Głośniki wymienione na nowe i stoją gdzie zwykle stały. Ale miło że pamiętałeś ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniemam że jesteś na tym forum bo to nobilitacja, kupiłeś klocki bo warto poszpanować, ale do słuchania to trza troszkę więcej wrażliwości niż bazarowa mentalność

Przewiń sobie wątek do wpisów w których chciałeś naprawiać Utopie u jakiegoś Henia majsterklepki, bo szkoda było kasy na głośniki.

Już oczyma wyobraźni widzę jak jednak w końcu zdecydowałeś się wymienić je na nowe. Baju baju, a głupiemu (który kupi) radość :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie myliłem się co do ciebie, twoja wyobraźnia nie nadąża nad czymś czego nie ogarniasz . A tak po prawdzie, czemu wątpisz ? Tata cię bił?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie, to może zacznij pisać pod właściwym nickiem zamiast pajacować i głupa palić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie myliłem się co do ciebie, twoja wyobraźnia nie nadąża nad czymś czego nie ogarniasz . A tak po prawdzie, czemu wątpisz ? Tata cię bił?

Proponuję Koledze 'parantulla' zaprezentować fakturę z zakupu tych głośników oryginalnych i będzie po sprawie. Zresztą to uwiarygodni całą operację wymiany i rozwieje podejrzenia potencjalnych chętnych na zakup. Oczywiście w przypadku jak Kolega 'fajnymarian' będzie chciał się ich pozbyć. Przy okazji będzie wiadomo gdzie takie głośniki można kupić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te kolumny są już dawno opylone jakiemuś leszczowi, a konto "fajnymarian" zostało tylko w tym celu założone.

Wystarczy prześledzić historię wpisów z tego konta, żeby między bajki sobie wsadzić opowiastki o wymianie głośników na nowe.

Naprawione na sztukę, kolumny spuszczone, kasa wzięta i temat zamknięty. Teraz można dalej pisać pod swoim prawdziwym nickiem.

Tak samo nie wierzę w tę debilną historyjkę o uszkodzeniu kopułek podczas imprezy.

Gościu kupił od kogoś za bezcen uszkodzone paczki i głupa rżnie na forum, żeby wydębić info gdzie mu to naprawią za pięć dych.

Oczywiście pod wymyślonym na poczekaniu nickiem, żeby w razie czego nikt go nie powiązał ze sprzedażą tych gruzów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Dobra, to w końcu jaka jest prawda o fachowcu z Sosnowca?

 

Z tego co zrozumiałem facet zaproponował cewki od innych głośników, twierdząc że są oryginalne (sprowadzone od producenta). Coś pomieszałem? Z drugiej strony Zyzio daje głowę że to fachman z referencjami, jedyny taki w Europie. O co chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.