Skocz do zawartości
IGNORED

Tani High-End


Cathcart

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wyborze sprzętu do pokoju 20m2. Nie da się ukryć, że chciałbym aby współczynnik jakości do ceny był możliwie wysoki. Po wielu odsłuchach i wystawach Audio Show stwierdziłem, że powyżej pewnego progu przyrost jakości do przyrostu ceny jest mniej niż liniowy i takiego zestawu chciałbym uniknąć. Muzyka której słucham to rock (zdecydowana większość płyt), trochę jazzu, elektroniki i 2 płyty z muzyką klasyczną. Większość kolekcji nie stanowią nagrania audiofilskie a raczej remastery muzyki z lat 70ych i 80ych w związku z czym zależy mi na tym, aby sprzęt możliwie łagodnie obszedł się z takimi nagraniami. Być może w przyszłości zdecyduję się zainwestować więcej ale chcę się zmieścić w 50kPLN. Myślałem o takim zestawieniu:

1. Źródło - Electrocompaniet EMC 1 UP

2. Wzmacniacz - Electrocompaniet ECI 5 MKII /w przyszłości możliwy upgrade do McIntosh MA7000 lub Electrocompaniet EC 4.8 + AW180/

3. Kolumny Dynaudio Focus 260 /w przyszłości upgrade do czegoś w stylu Dynaudio Confidence C1 Signature/

4. Okablowanie: Interconect Nordost Frey Głośnikowe: Nordost Red Dawn

 

Inne zestawienie o którym myślałem to 3 i 4 bez zmian ale:

Źródło - Naim CD5XS

Wzmak - ModWright KWI200

 

Z góry dzięki za wszelkie opinie, porady i spostrzeżenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Jeśli mogę coś polecić jako posiadacz ECI-5 to bierz ModWrighta KWI200, jednak do niego zamiast Dynek polecę coś z nowości - Gauder Akustik (czyli do niedawna Isophon)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i kable bym zmienił na np. Furutechy, albo Acoustic Revive (mogą być SPC-Reference ze szpuli)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma byc tanie??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nierealne... widzę, że jesteś tu nowy, ale poczytaj trochę forum. Zobaczysz, że istnieją tu dyskusje po 20 stron na temat jednego kabla.

Najlepiej pójdź do najbliższego salonu audio, powiedz jaką kwotą dysponujesz i posłuchaj. Panowie sprzedawcy na pewno Ci pomogą. Posłuchaj kilku zestawów i na pewno w tej kwocie wybierzesz super sprzęt.

 

A tak w ciemno na upartego do takiej muzyki to bym się zakręcił może wokół kolumn B&W, elektroniki Naima.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) dzięki za podpowiedź. Tej firmy Gauder Akustik nie znałem w ogóle więc poszperam i zaznajomię się. Kojarzysz kto jest dystrybutorem w Polsce? To co budzi mój niepokój to wstążka jako głośnik wysokotonowy. Przyznam się, że w tej kwestii jestem fanem jedwabiu choć innych wysokotonowców nie przekreślam. A dlaczego nie jesteś zadowolony z ECI 5? Chcę się jednak próbować zmieścić w tych 50kPLN dlatego któryś klocek (CD lub wzmak) powinien być tańszy. O ECI 5 myślę jako o rozwiązaniu które później w pierwszej kolejności bym upgradował w tym systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś polecić jako posiadacz ECI-5 to bierz ModWrighta KWI200, jednak do niego zamiast Dynek polecę coś z nowości - Gauder Akustik (czyli do niedawna Isophon)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i kable bym zmienił na np. Furutechy, albo Acoustic Revive (mogą być SPC-Reference ze szpuli)

A gdzie mozna kupic glosnikowe Acoustic Revive SPC-Reference ze szpuli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzedawcy na pewno Ci pomogą. Posłuchaj kilku zestawów i na pewno w tej kwocie wybierzesz super sprzęt.

 

No właśnie słuchałem i takie coś sobie skomponowałem, zastanawiam sie na co mogłem nie zwrócić uwagi co np. może wyjść z czasem. Co do kabli to najłatwiej przetestować już w domu i zmienić więc to najmniejszy problem. Najgorzej jest dobrać CD ze Wzmakiem i Kolumnami, żeby to razem zagrało lepiej niż osobno, a przy okazji nie straszyło wyglądem. Zastanawiam się czy czegoś ciekawego nie przeoczyłem, bądź co innego wziąć jako alternatywę na domowy odsłuch. Nie chcę spędzić pół roku na wypożyczaniu sprzętu i zastanawianiu się co mi będzie lepiej pasować tylko posłuchaniu 2-3 zestawów w domu w ciągu jakiegoś dłuższego weekendu i zakupie sprzętu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) dzięki za podpowiedź. Tej firmy Gauder Akustik nie znałem w ogóle więc poszperam i zaznajomię się. Kojarzysz kto jest dystrybutorem w Polsce? To co budzi mój niepokój to wstążka jako głośnik wysokotonowy. Przyznam się, że w tej kwestii jestem fanem jedwabiu choć innych wysokotonowców nie przekreślam. A dlaczego nie jesteś zadowolony z ECI 5? Chcę się jednak próbować zmieścić w tych 50kPLN dlatego któryś klocek (CD lub wzmak) powinien być tańszy. O ECI 5 myślę jako o rozwiązaniu które później w pierwszej kolejności bym upgradował w tym systemie.

Gauder to kontynuacja i rozwinięcie konstrukcji Isophona. Firma znana i uznana, a zmianie uległa praktycznie tylko nazwa. Na wysokich jest przetwornik Heila a nie typowa wstęga i akurat w tej aplikacji brzmi rozdzielczo, ale gładko. Dystrybutorem jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A gdzie mozna kupic glosnikowe Acoustic Revive SPC-Reference ze szpuli?

w Eter Audio / Nautilusie.-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frantz Ci napisał, że Gauder Akustik to Isophon, tylko od kilku dni nosi nazwę właśnie Gauder Akustik. A Isophona musisz znać. Jedna ze starszych firm głośnikowych w Europie. Współpracowali z Hitlerem bodajże nad bombą dźwiękową/akustyczną.

 

Wracając do tematu - Jeśli masz możliwość to ja obstaje przy swoim - Naim i Bowersy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę chcesz wydać 50 tyś PLN do 20 m2? Musisz uważać aby nie przesadzić z kolumnami. Ja też jestem miłośnikiem jedwabiu Dynaudio ale słucham innej muzyki która świetnie prezentuje się na Dynaudio (klasyka, jazz, world music). Mam tylko kilka płyt z rockiem i moim zdaniem źle nie jest ale do rocka na pewno uda się znaleźć kolumny dużo bardziej pasujące niż Dynaudio. Choć ostatnio słuchałem C1 SIgnature i to sa kolumny z tzw. jajem, mają dużo dynamiki ale wysokie tony potrafią zakłuć. Mi się jednak wydaje że do rocka remasterowanego, jeśli nie chcesz mieć za dużo ostrości w brzmieniu w 20m2 mogą pasować lepiej 25 Dynaudio. Bas jest dobry jak na 20 metrów i potęga brzmienia też odpowiednia a wysokie tony mniej ostre niż w C1 Signature.

Połączenie Dynaudio z Electrocompanietem akurat moim zdaniem to nie najlepszy mariaż. Poleciłbym mocny, neutralny amerykański tranzystor.

Masz 50 tyś to możesz szaleć...szczególnie że wiele urządzeń można kupić na wtórnym rynku od sprawdzonych osób albo z dużym rabatem od dilerów jako ex-demo...

Moim zdaniem tak możesz rozłożyć koszty:

Dynaudio 25 - 15 tyś NOWE po rabacie od Nautiliusa

Wzmacniacz mocy - 1o tyś Krell FPB 200 c

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) od nieznanego mi sprzedawcy!

Przedwzmacniacz - 10 tyś coś lampowego

CD - 15 tyś Audio Research CD7 z upgrade zasilania do 8 Oczywiście jeszcze lepiej gdyby to był po prostu CD8 ale to min. 20 tyś po okazyjnej cenie;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Od znanego powszechnie sprzedawcy;-)

Kable się nie zmieściły ale zapewne coś z tych cen jeszcze urwiesz. Taka mieszanka może jest trochę szalona ale dźwięk jaki uzyskasz może być już tym ostatecznym na wiele lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inne wyjście. Kup uzywanego lub ex-demo Devialeta + Dynaudio 25...a laptopa zapewne już masz;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Źródło - Electrocompaniet EMC 1 UP

2. Wzmacniacz - Electrocompaniet ECI 5 MKII /w przyszłości możliwy upgrade do McIntosh MA7000 lub Electrocompaniet EC 4.8 + AW180/

3. Kolumny Dynaudio Focus 260 /w przyszłości upgrade do czegoś w stylu Dynaudio Confidence C1 Signature/

4. Okablowanie: Interconect Nordost Frey Głośnikowe: Nordost Red Dawn

 

Twoje propozycje generalnie są po mojej stronie definicji dźwięku który lubię i do którego dochodziłem, ale odradzam Nordosta w tej konfiguracji. Owszem będzie detaliczny i otwarty z dobrą przestrzenią i separacją instrumentów, jednak zdecydowanie wysuszy i wysterylizuje dźwięk. Jak dla mnie za bardzo i to było powodem odejścia od tych kabli przeze mnie. System jaki planujesz złożyć będzie na tyle przejrzysty że bez Nordosta może się obejść a on ewentualnie może go pozbawić lub też ograniczyć jego barwę.

 

Szukałbym możliwości zastąpienia Norodostów czymś bardziej mięsistym i barwowo ciekawszym - ja wybrałem Transparenta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi zdaniem bez sensu się ładować w preamp przy takim budżecie. Albo końcówka i wtedy źródło z regulowanym wyjściem, albo dobra integra - Hegel H300, ModWright KWI200.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio i prawdziwie High-Endowo bedzie jesli zainwestujesz w komputer z Windows8 i Jplay5 i jakis DAC np to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moim zdaniem w obecnej chwili kupowanie CD/DVD to jest wywalanie pieniedzy w bloto z dwoch powodow, pierwszy to taki ze plyta zawsze bedzie miec swoje waskie gardlo co do rozdzielczosci uniwersalnosci i ceny. Musisz tez wziac pod uwage ze idzie nowe ... ale wielu zamyka sobie oczy rekami nie chcac tego widziec szczegolnie w Polsce- czemu? sam sobie dospiewaj ;). Tym nowym jest High-End z plikow i komputera. Poczytaj swiatowe fora tam jest duzo swiatlych juz ludzi w temacie ;) Za chwile jeden dobrze stunningowany komputer z DAC-em rozwali to cale towarzystwo DCS-e, Accuphase, MSB, Esoteric ba tak juz sie dzieje tylko za jeszcze spore pieniadze. Drugi powod to taki ze znacznie mnieszymi nakladami finansow mozna uzyskac znacznie lepszy dzwiek, oraz to ze wraz z uplywem czasu mozesz to sam ciagle upgradowac...

 

Zastanow sie bo uwazam ze jest nad czym!

 

Pozdrawiam StasioP

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam podobny plan do proponowanego przez Elba; na początek uniwersalne źródlo ( w moim przypadku padło na Eximusa), mac mini + ipad, następnie końcówka mocy (ModWright KWA 100SE, Accuphase A-45, Pass Labs XA160 lub jakaś integra w wejściem bezpośrednim do wzmacniacza mocy) i kolumny (nie mam absolutnie pomysłu), a na sam koniec gadżety .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam podobny plan do proponowanego przez Elba; na początek uniwersalne źródlo ( w moim przypadku padło na Eximusa), mac mini + ipad, następnie końcówka mocy (ModWright KWA 100SE, Accuphase A-45, Pass Labs XA160 lub jakaś integra w wejściem bezpośrednim do wzmacniacza mocy) i kolumny (nie mam absolutnie pomysłu), a na sam koniec gadżety .

 

No tak. Kto dziś inwestuje w odtwarzacze CD? To nieporęczne i bez przyszłości. W miarę upływu czasu płyty CD zalegają wszędzie i oczywiście mają swoje ograniczenia...

Nie znam dobrze tematu muzycznych odtwarzaczy plików, ale myślę że z czystym sumieniem mogę polecić Linna Majika DS. Jest następny na liście...

 

Z pre czy bez? Oto jest kolejne odwieczne pytanie!!!

 

A kolumny kupiłbym przed wzmacniaczem...

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę upływu czasu płyty CD zalegają wszędzie i oczywiście mają swoje ograniczenia...

A ja bym tę moją i tak sporawą kolekcję chętnie powiększył na jeszcze większą.

 

Ja bym zaczal od tego...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przy sprzedawanym art. jest info ze do Polski nie może być wysłany więc nici.Chyba że odbiór własny połączony ze zwiedzaniem

Londynu.hehe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tę moją i tak sporawą kolekcję chętnie powiększył na jeszcze większą.

 

 

Przy sprzedawanym art. jest info ze do Polski nie może być wysłany więc nici.Chyba że odbiór własny połączony ze zwiedzaniem

Londynu.hehe.

 

KAŻDY ciągle i CHĘTNIE powiększa:)

Wielu ma znajomych w Anglii... Ale dać za "nie wiadomo co" 2000 funciaków? Tzn. nie mam na myśli zdolności muzycznych sprzętu...

Tylko takie rzeczy, to raczej osobiście. No i jednak wolałbym Majik-a za 1500-1700 euro...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje propozycje generalnie są po mojej stronie definicji dźwięku który lubię i do którego dochodziłem, ale odradzam Nordosta w tej konfiguracji. Owszem będzie detaliczny i otwarty z dobrą przestrzenią i separacją instrumentów, jednak zdecydowanie wysuszy i wysterylizuje dźwięk. Jak dla mnie za bardzo i to było powodem odejścia od tych kabli przeze mnie. System jaki planujesz złożyć będzie na tyle przejrzysty że bez Nordosta może się obejść a on ewentualnie może go pozbawić lub też ograniczyć jego barwę.

 

Szukałbym możliwości zastąpienia Norodostów czymś bardziej mięsistym i barwowo ciekawszym - ja wybrałem Transparenta.

 

Ja bym nie laczyl EC iDynek, bedzie mulilo i wlasciwie tylko nordost moglby jakos tutaj poratowac. A najlepiej nie laczyc ww sprzetow. Zreszta co kto lubi:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cathart

 

Masz ECI-5 który gra po ciepłej stronie....

Masz EMC-1UP, który gra po ciepłej stronie

Masz dynki, które grają....

Czyli czego Ci brakuje? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słuchając rozumu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elberoth dobrze podpowiada, w tym budżecie integra + cd + kolumny,. Patrząc na repertuar rozważałbym integrę Pass`a 150.5 i do niej jakieś neutralne źrudło np: z drugiej ręki Krell 280CD. Jeśli ma być nowe to rozsądną opcją może być Opus, posłuchałbym też podstawowego MBL`a, Naima, podstawowa Wadia (fajnie gra z tym Pasem). Kolumny nie Dynki potrzebujeszcz czegoś bardziej dynamicznego, ale w tym momencie trudno powiedzieć. Musisz od czegoś zacząć i do tego dobierać resztę. Najlepiej było by od kolumn, jeśli nie od kolumn to od wzmacniacza.

 

Jako wzmocnienie całkiem rozsądny jest też Krell 400xi z drugiej ręki bo dostaniesz go za 5-6 k zł a to naprawdę bardzo dobry wzmacniacz do takiego repertuaru, trzeba będzie wówczas resztę budować wokół niego.

 

Dla mine w grę wchodzą 2 integry rzeczony Krell (zostanie sporo na kolumny i źródło, a na kolumny wydałbym najwięcej) lub integra passa X 150.5 - tej jendak nie znajdziesz na rynku wtórnym bo jest za świeża. I pod któregoś z nich dobierałbym resztę uwzględniając charakter tych wmacniaczy. I w sumie może i te Dyny by pasowały, przynajmniej do Krell`a, ale myślę że można lepiej.

 

wystarczy zjeść obfitą kolację i zapić piwkiem a brakujący element dżwiękowy pojawi się z czasem.

 

miałem na myśli inny efekt

 

...dol...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mine w grę wchodzą 2 integry rzeczony Krell (zostanie sporo na kolumny i źródło, a na kolumny wydałbym najwięcej) lub integra passa X 150.5

 

Ale to nie jest integra...

 

Hegel H300 tak jak pisał Elb to bardzo dobra integra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja może być. dywagując apropo propozycji 2

2. Wzmacniacz - Electrocompaniet ECI 5 MKII /w przyszłości możliwy upgrade do McIntosh MA7000 lub Electrocompaniet EC 4.8 + AW180/

 

zamieniłbym to na ARC vsi60 i póżniej pomyślał dalej mając drugie tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio i prawdziwie High-Endowo bedzie jesli zainwestujesz w komputer z Windows8 i Jplay5 i jakis DAC np to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moim zdaniem w obecnej chwili kupowanie CD/DVD to jest wywalanie pieniedzy w bloto z dwoch powodow, pierwszy to taki ze plyta zawsze bedzie miec swoje waskie gardlo co do rozdzielczosci uniwersalnosci i ceny. Musisz tez wziac pod uwage ze idzie nowe ... ale wielu zamyka sobie oczy rekami nie chcac tego widziec szczegolnie w Polsce- czemu? sam sobie dospiewaj ;). Tym nowym jest High-End z plikow i komputera. Poczytaj swiatowe fora tam jest duzo swiatlych juz ludzi w temacie ;) Za chwile jeden dobrze stunningowany komputer z DAC-em rozwali to cale towarzystwo DCS-e, Accuphase, MSB, Esoteric ba tak juz sie dzieje tylko za jeszcze spore pieniadze. Drugi powod to taki ze znacznie mnieszymi nakladami finansow mozna uzyskac znacznie lepszy dzwiek, oraz to ze wraz z uplywem czasu mozesz to sam ciagle upgradowac...

 

Zastanow sie bo uwazam ze jest nad czym!

 

Pozdrawiam StasioP

Stasio, ten dac to słuchałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.