Skocz do zawartości
IGNORED

YG Acoustic - the best Earth Speakers. Period.


nikaudio

Rekomendowane odpowiedzi

Pod takim haslem reklamuje sie amerykanska firma YGA. czy ktos mial okazje posluchac, jakie wrazenia z jakim sprzetem.

Osobiscie sluchalem ich glownego konkurenta Magico i w mojej subiektywnej opinii nic nie gra jak Magico ani Von Schweikert ani joseph Audio, ani Wilsony. ani Utopie ani B&W, klasa sama w sobie.

Alan Wolf z Magico mowi ze ze poza YGA nie ma konkurencji w tej czesci kosmosu.

Z kolei YGA twierdzi ze sa po prostu najlepsi, smialy bezprecedensowy marketing czy po prostu fakt ?

Szukam opinii osob ktore slyszaly YGA (Carmel, Kippod, Anat).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod takim haslem reklamuje sie amerykanska firma YGA. czy ktos mial okazje posluchac, jakie wrazenia z jakim sprzetem.

Osobiscie sluchalem ich glownego konkurenta Magico i w mojej subiektywnej opinii nic nie gra jak Magico ani Von Schweikert ani joseph Audio, ani Wilsony. ani Utopie ani B&W, klasa sama w sobie.

Alan Wolf z Magico mowi ze ze poza YGA nie ma konkurencji w tej czesci kosmosu.

Z kolei YGA twierdzi ze sa po prostu najlepsi, smialy bezprecedensowy marketing czy po prostu fakt ?

Szukam opinii osob ktore slyszaly YGA (Carmel, Kippod, Anat).

Nie słuchałem YG jak grają również .Pomijam ich astronomiczną cenę na kieszeń audiofila z Emiratów Arabskich.

 

Ale, słuchałem kilku modeli Magico V2 , V3 ,5 i powiem ze mocno mnie zaciekawił ich dżwięk do tego stopnia że długo

myślałem aby moje magnepany zamienić na V2 lub V3. Kiedy pierwszy entuzjazm opadł przyszła chłodna kalkulacja cenowa.

Zostałem przy MG. z uwagi na fakt że otaczający mnie dżwięk mam do 2 metrów wysokości w całym pomieszczeniu w pełnym

zakresie pasma , czego konwencjonalna kolumna nie jest w stanie dokonać nie mówiąc o innych aspektach prawdziwości

dżwięku [ np.głosu ludzkiego ].

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, ze obie firmy wywodzą sie z Izraela, to s umie nie dziwne ze sie popierają ;)

 

PS. Powinno być best speakers ON Earth, a w ogole to chyba prawidłowo jest best speakers in the world.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Oni faktycznie reklamuja się hasłem "The best loudspeakers on Earth". Ciekawostką jest, że pierwotne nazwisko jakie nosił konstruktor Yoav Geva to Gonczarowski.

 

@nikaudio :

1. Miałem okazję słuchać kolumn YG Anat Studio (moduły wysoko-średniotonowy i basowy, chyba pasywny). Było to w Genewie, w sklepie Portier, blisko Starego Miasta. Mieszkałem niedaleko i codziennie ten sklep mijałem, więc...

Słuchałem nieco ponad godzinę, więc dla powstania wrażenia - wystarczajaco, dla wyrobienia sobie opinii - za krótko. Elektronika nie była mi znana (chyba tranzystorowa końcówka Coda), grana muzyka - tak (m.in. niesmiertelna Sara K.). Wrażenia ? Piorunujące. Rozdzielczość doskonała, bez cienia natarczywości. Lekkie, ulotne tony wysokie. Neutralne wokale, może z niemal niezauwazalnym ociepleniem. Mocny, o ile pamietam, punktowy bas. Dżwięk ze wszech miar doskonały. Gralismy m.in. płytę z muzyka Offenbacha ("Gaite parisienne"). Znam ją, bo mam. Dynamika i przestrzeń były fantastyczne, cały pokój pulsował muzyką. Z drugiej strony, jak słuchalismy jakiegoś gitarzysty flamenco, to gitara nie "rozlewała się" nienaturalnie na boki, miała naturalne wymiary. Bardzo mi się podobało. Więcej nie pamiętam.

2. Każdy producent twierdzi, że robi najlepsze rzeczy. YG też. Nie dawaj temu wiary; to marketing, dozwolony.

PS. Po powrocie do domu zagrałem sobie Offenbacha. Tez było fantastycznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej subiektywnej opinii nic nie gra jak Magico ani Von Schweikert ani joseph Audio, ani Wilsony. ani Utopie ani B&W, klasa sama w sobie.

Dziwne. Wiele opinii o serii Q nie jest pochlebnych. Gra podobno szybko, precyzyjnie, ale sterylnie i bez polotu. A co do YGA - brzydszych nigdy nie widziałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem dwa razy na CES - raz grało fajnie (z elektroniką ASR) a raz tak sobie. Potrzebny jest chyba ciepły wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni faktycznie reklamuja się hasłem "The best loudspeakers on Earth". Ciekawostką jest, że pierwotne nazwisko jakie nosił konstruktor Yoav Geva to Gonczarowski.

 

@nikaudio :

1. Miałem okazję słuchać kolumn YG Anat Studio (moduły wysoko-średniotonowy i basowy, chyba pasywny). Było to w Genewie, w sklepie Portier, blisko Starego Miasta. Mieszkałem niedaleko i codziennie ten sklep mijałem, więc...

Słuchałem nieco ponad godzinę, więc dla powstania wrażenia - wystarczajaco, dla wyrobienia sobie opinii - za krótko. Elektronika nie była mi znana (chyba tranzystorowa końcówka Coda), grana muzyka - tak (m.in. niesmiertelna Sara K.). Wrażenia ? Piorunujące. Rozdzielczość doskonała, bez cienia natarczywości. Lekkie, ulotne tony wysokie. Neutralne wokale, może z niemal niezauwazalnym ociepleniem. Mocny, o ile pamietam, punktowy bas. Dżwięk ze wszech miar doskonały. Gralismy m.in. płytę z muzyka Offenbacha ("Gaite parisienne"). Znam ją, bo mam. Dynamika i przestrzeń były fantastyczne, cały pokój pulsował muzyką. Z drugiej strony, jak słuchalismy jakiegoś gitarzysty flamenco, to gitara nie "rozlewała się" nienaturalnie na boki, miała naturalne wymiary. Bardzo mi się podobało. Więcej nie pamiętam.

2. Każdy producent twierdzi, że robi najlepsze rzeczy. YG też. Nie dawaj temu wiary; to marketing, dozwolony.

PS. Po powrocie do domu zagrałem sobie Offenbacha. Tez było fantastycznie :-)

Ceikawe jest to co piszesz bo bardzo podobne wrazenia z ich odluchu widzialem na amerykanskich forach. Nie mialem przyjemnosci sluchac Magico Q. Ale czytalem ze sa tak szczegolowe ze az sterylne ze maximum muzykalnosci lezy w Magico S5. O Anatach czytalem ze maja rozdzielczosc Q i muzykalnosci najlepszych Sonus Faber. Nie pozostaje nic innego niz odwiedziny HighEnd Show w Monachium na to ze YGA dojedzie do W-wy nie licze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem dwa razy na CES - raz grało fajnie (z elektroniką ASR) a raz tak sobie. Potrzebny jest chyba ciepły wzmacniacz.

 

Podzielam Twoja opinie lecz mistrz Gonczarowski orginalnie lubial pokazywac swoje kolumny z przecietna elektronika np. Krell integra i twierdzil ze nic wiecej nie trzeba bo gra.

 

To bylo jego MO.

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“I drink a great deal. I sleep little and I smoke cigar after cigar. That is why I am in the two-hundred percent form” Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzykowna polityka prezentowac topowe kolumny z byle jaka elektronika. Mialem kiedys przyjemnosc sluchac JM Lab Grand Utopia z topowa elektronika LAMM. Wszystko byle perfekt, po prostu muzyka (to juz nie byl high-end) az sie chcialo sluchac. Rok pozniej na tej samej wystawie HE w NYC Te same kolumny podlaczono do tranzystora w klasie D Bel Canto. Kolumny za ponad 100k$ chodzily jak budzetowki za 3k$. Dzwiek byl po prostu straszny. gdybym ich rok predzej nie slyszal z LAMM uznalbym ze to bardzo droga i nieudana konstrukcja, tego nie dalo sie sluchac, meczace dzwine brzmienie, doslownie mialem zawroty glowy.

Wtedy (2002) byla jeszcze moda na wzmacniacze klasy D. Nie rozumiem tylko dystrybutora JM Lab przeciez kazdy kto to slyszal po raz pierwszy Utopie bedzie ta firme omijal z daleka. Mimo ze to wrazenia subiektywne byly az tak zle ze ciezko mi sobie wyobrazic ze ktomus mogl sie ten dzwiek podobac.

Magico slyszalem tez 2 razy raz z elektronika Jeff Rowland 300W tranzystor gral wspaniale i z jakas dobra ale slaba lampa i bylo tak sobie OK ale bez zadnej magii. Podobno Magico potrzebuja poterznej mocy SS do wysterowania, stad moje zainteresowanie YGA bo maja o wiele wyzsza efektywnosc (aktywny woofer) i dobrze graja z dobra lampa ktore preferuje do kazdego tranzystora. Przy okazji wg recenzji anglojezycznych sa one >= od Magico jesli chodzi o magie brzmienia.

 

Dobre recenzje:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mnie jednek najbardziej interesuja wrazenia osob spoza branzy, stad post.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Ryzykowna polityka prezentowac topowe kolumny z byle jaka elektronika. Mialem kiedys przyjemnosc sluchac JM Lab Grand Utopia z topowa elektronika LAMM. Wszystko byle perfekt, po prostu muzyka (to juz nie byl high-end) az sie chcialo sluchac. Rok pozniej na tej samej wystawie HE w NYC Te same kolumny podlaczono do tranzystora w klasie D Bel Canto. Kolumny za ponad 100k$ chodzily jak budzetowki za 3k$. Dzwiek byl po prostu straszny. gdybym ich rok predzej nie slyszal z LAMM uznalbym ze to bardzo droga i nieudana konstrukcja, tego nie dalo sie sluchac, meczace dzwine brzmienie, doslownie mialem zawroty glowy.

Wtedy (2002) byla jeszcze moda na wzmacniacze klasy D. Nie rozumiem tylko dystrybutora JM Lab przeciez kazdy kto to slyszal po raz pierwszy Utopie bedzie ta firme omijal z daleka. Mimo ze to wrazenia subiektywne byly az tak zle ze ciezko mi sobie wyobrazic ze ktomus mogl sie ten dzwiek podobac.

Magico slyszalem tez 2 razy raz z elektronika Jeff Rowland 300W tranzystor gral wspaniale i z jakas dobra ale slaba lampa i bylo tak sobie OK ale bez zadnej magii. Podobno Magico potrzebuja poterznej mocy SS do wysterowania, stad moje zainteresowanie YGA bo maja o wiele wyzsza efektywnosc (aktywny woofer) i dobrze graja z dobra lampa ktore preferuje do kazdego tranzystora. Przy okazji wg recenzji anglojezycznych sa one >= od Magico jesli chodzi o magie brzmienia.

 

Dobre recenzje:

http://stereotimes.com/speak031111.shtml

http://www.positive-feedback.com/Issue45/yg_anat.htm

Mnie jednek najbardziej interesuja wrazenia osob spoza branzy, stad post.

 

Jak zmienią design to może się też zastanowię.

Ale na dzień dzisiejszy (subiektywnie) są to najbrzydsze kolumny jakie widziałem.

Już wolałbym sprzęt AGD tzn . lodówki Wilson Audio ;)

 

Nie zmienia to jednak faktu ,że mogą grać b.dobrze.Tylko , że można mieć i ładne i dobrze brzmiące kolumny.

Ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje więc przepraszam autora wątku za małą dygresję.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sa szczegolnie piekne to fakt, ale kolumny slusza do sluchania w mojej subiektywnej opinii nie do ogladania od tego mam zone, ktora wole ogladac niz sluchac :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jesli ktos szuka "dobrych" kolumn i nie jest na budzecie to wlasnie mam najwyzszy model na sprzedaz za 1/3 ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cena do uzgodnienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega w Niemczech ma ANATy II, napedzane Krellami EVO 600 oraz pre EVO 202/na zmiane z Conrad Johnson ACT2. Sluchalem tego w zestawieniu z roznymi zrodlami, glownie Lampizatorami (GG, Lite7), pelnym okablowaniem NBS BL3.

 

Ogolem: wielka skala dzwieku, brak slyszalnej kompresji dynamiki w skali zarowno mikro jak i makro, holograficzne wrecz odwzorowanie sceny, granie prawie ze "estradowe". Byl to pewnie jeden z lepszejszych systemow jakie dane mi bylo sluchac w warunakch domowych. Zdeklasowal go tylko zestaw ktory sluchalem u Zellatona w ich firmowym studiu. Mysle ze gdybym mial na wydaniu 130k euro to zdecydowanie wolal bym Zellatony Reference.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam opinii osob ktore slyszaly YGA (Carmel,

 

Świetnie grające zestawy.

Przezroczyste dla elektroniki, rozdzielczość wyższego basu, średnicy i góry pierwsza klasa.

Dla bogatych z dość małym pokojem odsłuchowym (obudowa zamknięta) ;) zestawy nie dla basolubów.

Wymagają godnej siebie elektroniki...bezkompromisowej (co nie znaczy tej najdroższej).

 

Dla mnie bomba mimo, że finansowo absolutnie poza mną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YGA

 

Firma jest przereklamowana, jak prawie wszystko co pochodzi z USA, oni posiadają taki rodzaj mentalności, nie mają pojęcia o głośnikach, kolumnach, tylko kasa zarabiana na frajerach jest ważna, produkują te swoje dolary, których wartość jest fikcyjna w ogromnym stopniu, oby nikt nigdy nie przekonał się w jak znacznym..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma jest przereklamowana, jak prawie wszystko co pochodzi z USA, oni posiadają taki rodzaj mentalności, nie mają pojęcia o głośnikach, kolumnach, tylko kasa zarabiana na frajerach jest ważna, produkują te swoje dolary, których wartość jest fikcyjna w ogromnym stopniu, oby nikt nigdy nie przekonał się w jak znacznym..

 

których modeli YG słuchałeś?

jak długo i w jakich konfiguracjach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ubaw...

 

Ubaw, gdyż nie napisałem ani jednego słowa, które dotyczyłoby jakiejkolwiek i jakkolwiek rozumianej wartości związanej z rzeczonymi kolumnami, poza trudnym do zakwestionowania faktem, że są przereklamowane, a napadnięto na moje rozeznanie w przedmiocie, że wydaje nieuprawnione sądy.

 

Moja opinia jest taka jaką wyraziłem.

Jeśli ktoś informuje że dysponuje najlepszym głośnikiem na Ziemi, to oznacza że jak odświeży swoją ofertę jako producent, to......

To dopiero będzie..najlepszy głośnik na Ziemi i Marsie, gdyż są już przez Amerykanów planowane akty podboju i wykorzystania Kosmosu..

Jest oczywiście jeszcze taka ewentualność, że nie będzie już jednej najlepszej kolumny na Ziemi, tylko będą dwie..

 

Jak by tego nie odwrócić, wychodzi na to że tej brygady z YGA nie sposób prześcignąć w wydajności...

 

Cała Amerykańska megalomania wyłazi, niestety dziś, kiedy to społeczeństwo upada pod ciężarem konkurencji Chin, nikogo to już nie rusza, nie wywołuje żadnego wrażenia..

 

.......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze k. 747, reklama oczywiscie jest przegieciem, i nikt tu z piszacych nie bierze tego hasla na powznie, jednak wypowiadanie sie na temat danego produktu bez jakiekolwiek wiedzy nie jest zby powazne i nic nie wnosi do tematu, a wrecz osmiesza wypowiadajacego sie, czyli ciebie, mam nadzieje, ze to rozumiesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze k. 747, reklama oczywiscie jest przegieciem, i nikt tu z piszacych nie bierze tego hasla na powznie, jednak wypowiadanie sie na temat danego produktu bez jakiekolwiek wiedzy nie jest zby powazne i nic nie wnosi do tematu, a wrecz osmiesza wypowiadajacego sie, czyli ciebie, mam nadzieje, ze to rozumiesz

 

Nie mam nadziei na to że rozumiesz jak się ośmieszasz bubusia, nie wnosząc niczego do dyskusji poza nie rozumieniem niczego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem kolumn tej firmy kilka razy na pokazach w Monachium. Grał ten najwyższy model. Już nawet nie pamiętam amplifikacji. Owszem grało to OK, rozdzielcze granie z dobrą kontrolą. Ale czegoś brakowało. Wiadomo, że taki pokaz na Show nie jest miarodajny, więc trudno wydać ostateczny werdykt ale było to takie bezduszne granie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała Amerykańska megalomania wyłazi, niestety dziś, kiedy to społeczeństwo upada pod ciężarem konkurencji Chin, nikogo to już nie rusza, nie wywołuje żadnego wrażenia..

 

Założyciel firmy i jej właściciel NIE JEST AMERYKANINEM!!! Jest IZRAELCZYKIEM...czyli ŻYDEM z IZRAELA...

 

DOUCZ się mądralo.

 

A polityczne deklaracje nienawiści do USA to nie na tym forum...są od tego inne miejsca w internecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że Ameryki nienawidzi miłośnik PISu! PIS zawsze powoływał się na sojusz z USA jako niezbędny dla bezpieczeństwa Polski.... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

747 jest niestety calkowicie oderwany od rzeczywistosci, i chyba jednak szkoda na niego czasu, no i tego watku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mądralo.

 

Dopisz gdzie w Izraelu zdobył doświadczenie, zezwalające na tytułowanie produktu audio jako najlepszego na naszej kochanej planecie.

 

 

Bronisz przegranej sprawy moreno, nigdzie nie znajdziesz słowa nawiązującego do emocji, które przypisujesz mojej wypowiedzi w stosunku do obywateli USA, jednak dopisując się do obyczaju zgubnego moim skromnym zdaniem, zastosowania się do kanonów poprawności, odchodzisz o realiów.

 

Masz i każdy wolną wolę.

 

 

P.S.

 

Szanowni Koledzy, nie atakujcie mnie z właściwą dla tych, którzy to czynią na forum swadą, gdyż tracicie tylko na marne swój cenny czas.

Wypowiadam się w hi end w stosunku do zagadnień, których jestem 100 procentowo pewien na poziomie fizycznym rzeczywistym, nie biorę w wypowiedziach pod uwagę mitomanii i mitologi z szczególnym uwzględnieniem produktów z USA i Europy.

Są wyjątki i jest jakaś przestrzeń która jest w miarę dobrze zagospodarowana, lecz jedna jaskółka...

To Azja jest silnikiem technologicznym świata, obojętnie ile pomyj tu publicznie na mnie wylejecie, to ten stan się nie zmieni.

Decyduje mentalność a nie fakt posiadania maszyny do produkcji dowolnego pieniądza.

 

Taki pech.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

747 jest niestety calkowicie oderwany od rzeczywistosci, i chyba jednak szkoda na niego czasu, no i tego watku

 

Dokładnie. Trzeba włączyć funkcję ignorowani...ona w takich sytuacjach bardzo sie przydaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Pogubiliście się.

 

Owszem grało to OK, rozdzielcze granie z dobrą kontrolą. Ale czegoś brakowało.

 

747 jest niestety calkowicie oderwany od rzeczywistosci

 

Czyżby ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.