Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  27 członków

Panasonic Klub
IGNORED

PANASONIC CLUB


ARTON55

Rekomendowane odpowiedzi

Można na dwa sposoby podłączenia.

1. Analogowy z wyjścia słuchawkowego za pomocą połączenia kablem mini jack stereo na 2x cinch. Należy poziom sygnału wyjścia słuchawek podnieść w ustawieniach telewizora.

2. Wyjście cyfrowe SPDIF z telewizora połączyć kablem optycznym z wejściem DAC no amplitunera.

Oba rozwiązania oferują bardzo przyzwoitą jakość dźwięku.

 

 

Bardzo dziękuję! Poszło po mini jack - 2x cinch. Teraz wszystko działa. Nawet kupiłem najtańszy kabel i jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję! Poszło po mini jack - 2x cinch. Teraz wszystko działa. Nawet kupiłem najtańszy kabel i jest spoko.

Miłem też takie połączenie, ale przez tą przejściówkę euro-audio, dziwięk jest lepszy, silniejszy sygnał jak z gniazda słuchawkowego.

Pozdr.

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale do radia internetowego wystarczy tak jak jest. Może za jakiś czas wypróbuję też to drugie rozwiązanie.

Różnica jest słyszalna bardzo dobrze, nawet na zwykłych drutach, dlatego zrezygnowałem z wyjścia słuchawkowego.

Jeżeli słuchasz radia to tymbardziej sobie poprawisz, daj się przekonać, bo warto. koszt przejsciówki+zwykły kabelek RCA

to ok.20zł.Ja byłem bardzo mile zaskoczony, tym połączeniem, i jestem nadal, dlatego Tobie serdecznie polecam.

Nie będziesz żałował.Też tak sobie mówiłem na początku, że przez g.słochawkowe mi starczy, ale teraz jestem innego zdania.

Pozdr.

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale z drugiej strony u mnie najpier trzebaby podłączyć przejściówkę nr 1 (bo nie ma Scart w TV), później przejściówkę nr 2 i dopiero RCA. Tyle przejściówek nie wiem czy będzie miało pozytywny wpływ. Czy przy słuchaniu w ten sposób przełączasz wtedy na AV1 czy nic nie trzeba robić? W sumie RCA mam, tylko kupić przejściówke i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W ostatnim czasie miały miejsce aktualizacje oprogramowania dal odtwarzacza DMP-BD500. Najnowsza wersja nosi numer 1,53.

W związku z zainteresowaniem i licznymi pytaniami przedstawię wkrótce na przykładzie mojego TX-P50UT50E korektę ustawień obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam plazmę Panasonica P42ST50E i też jestem bardzo zadowolony. Jak dla mnie jedynym minusikiem jest buczenie, szczególnie przy jasnym obrazie.

 

Masz niedokręconą śrubkę gdzieś wewnątrz obudowy, to dość popularna "usterka" ;) Wystarczy znależć i dokręcić. Albo jak tv jest jeszcze na gwarancji to serwis zrobi ci to na miejscu w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

No cóż zanabyłem to "BDT Cinquecento" i jest podłączone do amplitunera Denona i następnie do plazmy Samsunga poznaję co potrafi póki co.

"Do kompletu" mam kompakcik Panasonica LX-7 co zdjęcia 3d robi czyli zapisuje pliki MPO.

Muszę jednak kupić jeszcze okulary do Samsunga..

No to na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Naprawde zazdroszcze ludziom, ktorzy jaraja sie Panasonikiem.

 

Aparaty robia wysmienite, wraz z Olympusem zabijaja lustrzanki. Dopisuje sie do klubu jako posiadacz bezlusterkowca Panasonic Lumix GX7 + obiektywu Panasonic 25mm f1.7. Dodam sluchawki RP-HTX7 (modowane) ktore moim zdaniem do 250-300zl nie maja zbyt wielu rywali.

 

:)

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ktoś wie czy na BDT500 da się włączyć youtube?

Mam wiele innych serwisów a tego mi bardzo brakuje jako że moja plazma nie ma smart.

Próbuje tez po wi-fi direct podpiąć smarkfona niby połączenie kończy sie sukcesem ale udostępnianie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy klub żyje?

Panowie, czy możecie sprawdzić jak długo ładuje się Netflix na waszych odtwarzaczach UB820?

Od momentu wciśnięcia klawisza na pilocie do pokazania się ekranu z napisem Netflix - u mnie mija 1 min. 10 sek. Połączenie z siecią kablem. Na moim poprzednim panasoniku BDT570 trwało to moment...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.