Jump to content
IGNORED

JAKI Odtwarzacze Blu-ray z DLNA

lidi

Recommended Posts

Zadanie jak w temacie. Zastanawiam się nad wyborem odtwarzacza Blu-ray głownie dla lików mkv. Mam NAS Synology. Muzykę z plików odtwarzam z Pionner N-30. Ważne: odtwarzacz chcę obsługiwać z tabletu na Androida. Najlepiej jakby odtwarzacz miał dobre oprogramowanie na ANTKA.

Pozdrawiam.

Po sieci bardzo dobrze sobie radzi LG BD660. Ma nawet Sambe. Spokojnie ciągnie nawet do 40mbit po Ethernecie.

z Androidem nie wiem jak działa, bo nie korzystam.

Model wyszedł ze sprzedaży i w przyzwoitej cenie jako nowy chyba już nie do zdobycia.

pzdr

dwa tanie odtwarzacze zasługują na twoją uwagę.Sony 490,czyta bardzo dobrze pliki o których piszesz,z sieci tez bez problemu,brak za to flac,który odtwarza Pioneer 150,gorzej z mkv,parę nie odtworzył.Sony jeszcze ma bardzo dobrze rozbudowane funkcje sieciowe,wszystko czego zapragniesz,a takze strony www,np allegro.pl,poczty mail,i wiele innych sprawdzałem i to działa.

Dziękuje. Prawdę naj mniej spodziewałem się po SONY. Bo jak czytałem TV SONY nie chcą czytać mkv. Wiadomo SONY broni wytwórni fonograficznych. A PIONEER 150 faktycznie ma problemy z MKV. Na nich mi najbardziej zależy. Do flaców mam już coś innego.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.