Jump to content
IGNORED

Klub miłośników "dobrego grania" z Dzierżoniowa i okolic


ogrodnik
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry

W związku z tym, że przeprowadziłem się na "stare śmieci" tj. do Dzierżoniowa (woj. Dolnośląskie) chciałbym nawiązać kontakt z osobami z okolicy, które przywiązują uwagę do "dobrego grania". Jeśli są w okolicy osoby chcące podzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie "dobrego grania" zapraszam serdecznie do kontaktu !!!... a co do znaczenia samego terminu "dobre granie" to zdaję się na Państwa intuicję (dobra muza, dobry sprzęt, dobra jazda itp...). Piszcie !!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Nie mam nic do zaoferowania w stylu odsluchow tak dlugo jak nie znajdziesz sie w London ale bywam w Dzierzoniowie pare razy do roku jako ze odwiedzam tesciow z zona-jest to dla mnie kompletnie obce miasto ale uwielbiam widok na gory i okoliczne wsie...

Chetnie pogadam ktoregos urlopu lub wiecej o audio przy butelce wodki lub wina bo nic innego tak nie znajduje do roboty :)

Pozdrawiam.

Edited by hydrogen

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Link to comment
Share on other sites

Servus Hydrogen

skoro uwiodłeś niewiastę z Dzierżoniowa (wnioskuje z miejsca zamieszkania szacownej teściowej) to musisz być niezłym rycerzem Jedi (wiem to, bo sam uwodzę tutejsze niewiasty ;-)... jeśli kiedykolwiek zawitasz w te okolice daj znać, wino w kotlinie dzierżoniowskiej smakuje niepowtarzalnie... moje stereo może nie powala ale zeppelinów, szostakowicza, kravitza czy innego hencocka zawsze można posłuchać...

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.