Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników "dobrego grania" z Dzierżoniowa i okolic


ogrodnik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

W związku z tym, że przeprowadziłem się na "stare śmieci" tj. do Dzierżoniowa (woj. Dolnośląskie) chciałbym nawiązać kontakt z osobami z okolicy, które przywiązują uwagę do "dobrego grania". Jeśli są w okolicy osoby chcące podzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie "dobrego grania" zapraszam serdecznie do kontaktu !!!... a co do znaczenia samego terminu "dobre granie" to zdaję się na Państwa intuicję (dobra muza, dobry sprzęt, dobra jazda itp...). Piszcie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mam nic do zaoferowania w stylu odsluchow tak dlugo jak nie znajdziesz sie w London ale bywam w Dzierzoniowie pare razy do roku jako ze odwiedzam tesciow z zona-jest to dla mnie kompletnie obce miasto ale uwielbiam widok na gory i okoliczne wsie...

Chetnie pogadam ktoregos urlopu lub wiecej o audio przy butelce wodki lub wina bo nic innego tak nie znajduje do roboty :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez hydrogen

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servus Hydrogen

skoro uwiodłeś niewiastę z Dzierżoniowa (wnioskuje z miejsca zamieszkania szacownej teściowej) to musisz być niezłym rycerzem Jedi (wiem to, bo sam uwodzę tutejsze niewiasty ;-)... jeśli kiedykolwiek zawitasz w te okolice daj znać, wino w kotlinie dzierżoniowskiej smakuje niepowtarzalnie... moje stereo może nie powala ale zeppelinów, szostakowicza, kravitza czy innego hencocka zawsze można posłuchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.