Jump to content
IGNORED

Denon avr-3801 Przełączanie trybu dekodowania.

Lukas323232

Recommended Posts

Mam takie pytanie do kolegów bądź też koleżanek którzy mieli te sprzęty. Mianowicie. Mam avr-1705 potrafi on rozpoznać jaki ma podany dźwięk i się przełączy np. ze stereo w dd. Mam również avr-3801, on też się przełączy w dd, ale tylko z pl bądź neo6. Jeżeli będzie ustawione stereo to już się nie przełączy. Mam również avr-1604, ale on już w ogóle nie chce przerzucać. Nawet jak jest np film w dd, to wyświetla się pl. Chociaż w tym przypadku może być coś uszkodzone, albo po prostu ten słaby model tak ma, chociaż w specyfikacji jest podane że obsługuje przecież dd. Mógłby mi to ktoś wyjaśnić. Zwłaszcza ciekawi mnie ten avr-3801.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Mam avr-1705 potrafi on rozpoznać jaki ma podany dźwięk i się przełączy np. ze stereo w dd. Mam również avr-3801, on też się przełączy w dd, ale tylko z pl bądź neo6. Jeżeli będzie ustawione stereo to już się nie przełączy. (...) Zwłaszcza ciekawi mnie ten avr-3801.

Sprawdź, czy ten AVR-3801 posiada funkcję "Auto Surround Mode" i czy ewentualnie funkcja ta jest włączona.

Mam również avr-1604, ale on już w ogóle nie chce przerzucać. Nawet jak jest np film w dd, to wyświetla się pl. Chociaż w tym przypadku może być coś uszkodzone, albo po prostu ten słaby model tak ma, chociaż w specyfikacji jest podane że obsługuje przecież dd.

Dziwne. Może faktycznie coś z dekoderem jest walnięte. Bo powinien się przełączać automatycznie po otrzymaniu/rozpoznaniu sygnału DD.

Hidden Content

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

U mnie w 2106 sam się przełącza, po wybraniu "auto". Być może starsze, domyślnie zapamiętują ostatnie ustawienie trybu dla danego źródła, albo nie przełączają się gdy wybranym trybem było ostatnio na tym źródle - stereo.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.