Jump to content
IGNORED

odpowiednik yamaha rx v757,657

robert1982

Recommended Posts

Witam prosiłbym o podanie nazw odpowiedników ww modelu yamaha w denonie ,onkyo, harmanie ,marantz ,od zawsze byłem zapatrzony tylko w yamahe a przez przypadek posłuchałem u kolegi jakiegoś starego modelu onkyo i byłem w szoku ze tak dobrze gra w stereo podłóg mojej yamahy, w kinie to moja yamaha wypadała trochę lepiej ale w stereo to szok wiec prosiłby o pomoc ,na złączach hdmi mi nie zależy wiec chodzi mi o te starsze modele które sa chyba lepsze z tego co wyczytałem niż te najnowsze zajeżdżające chinszczyzna (podobno)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odpowiednik Yamahy 6xx/7xx to mniej więcej Denon z serii 19xx/21xx, Onkyo 6xx, Harman Kardon 2xx (choć w stereo to może i 1xx), Marantz ma duży przeskok - przeciętne modele a potem od serii 5xxx duży przeskok w górę - ten model w stereo zagra lepiej od w/w reszty

Hidden Content

Witam prosiłbym o podanie nazw odpowiedników ww modelu yamaha w denonie ,onkyo, harmanie ,marantz ,od zawsze byłem zapatrzony tylko w yamahe a przez przypadek posłuchałem u kolegi jakiegoś starego modelu onkyo i byłem w szoku ze tak dobrze gra w stereo podłóg mojej yamahy, w kinie to moja yamaha wypadała trochę lepiej ale w stereo to szok wiec prosiłby o pomoc ,na złączach hdmi mi nie zależy wiec chodzi mi o te starsze modele które sa chyba lepsze z tego co wyczytałem niż te najnowsze zajeżdżające chinszczyzna (podobno)

Witam,mam na sprzedaż amplituner Onkyo TX-DS838 jest to seria Integra !.Czyli najwyższa półka w onkyo :).W komplecie jest pilot samouczący z podświetlanymi klawiszami:).Na sprzęt ten udzielam 1 rok pisemnej gwarancji z możliwością przedłużenia do nawet 10 lat :).Mam na sprzedaż aktualnie też takie modele jak TX-DS939 2 sztuki i TX-DS989.

Hidden Content

Witam,mam na sprzedaż amplituner Onkyo TX-DS838 jest to seria Integra !.Czyli najwyższa półka w onkyo :).W komplecie jest pilot samouczący z podświetlanymi klawiszami:).Na sprzęt ten udzielam 1 rok pisemnej gwarancji z możliwością przedłużenia do nawet 10 lat :).Mam na sprzedaż aktualnie też takie modele jak TX-DS939 2 sztuki i TX-DS989.

TO NIE JEST DZIAŁ DO PROMOWANIA SWOJEJ SPRZEDAŻY SĄ OD TEGO OGŁOSZENIA,EWENTUALNIE PW,TAM MOŻESZ WCISKAĆ SWOJE ANTYKI.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.