Skocz do zawartości
IGNORED

Muzycy Disko Polo - Wielki Powrót


Pankracyk

Rekomendowane odpowiedzi

Fenomen piosenki " Ona Tańczy ze mna " .. Zadzwia mnie ten powót Disko Polo. Myślalem , że Disko Polo mamy z głowy a tu jednak pojawił się hit i 40 milionów wejść na YouTube. NIe powiem kompozycyjnie piosenka ładnie napisana . Zwarta konstrukcja , melodyjnie , Fraza zachowana . Ale same brzmienie wokalisty już mniej mi się podoba . Pewnie każdy ją teraz słyszał .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie obchodzi mnie jak ma się ten "gatunek muzyczny" i co się z nim dzieje.To żenujące zjawisko ma swoich zwolenników, którzy nie mają wyrobionego gustu muzycznego i podobają im się te głupkowate rytmy, które jeszcze lepiej są przyswajalne po alkoholu.Nie ma czym się przejmować,chociaż na pewno przyjdzie ... i kupi.Nigdy nie słuchałem muzyki, którą promowały tzw.media.Zawsze szukałem na własną rękę, ale większość jest podatna na sugestie i im trzeba podpowiedzieć co jest dobre i co ma im się podobać i to spełnia swoje zadanie.Interes się kręci, licznik bije.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie piosenka moglaby byc nawet fajna gdyby nie byla w stylu disko polo , ten glos faktycznie nie do wytrzymania , producentem i inwestorem tego utworu jest koles ktory w pierwszej 50 tce najbogatszych polakow , wiec bizness niezly , szkoda ze polacy daja sie nabierac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka od początku widać , że nie ma wysokich aspiracji - twórcy świadomie rzucają tego typu 'hity' na wody komercji i czystej rozrywki.

Dlatego przekornie powiem - lepiej żeby piosenka została tam gdzie jej miejsce niż siliła się na 'coś ambitnego' ( jak zalew polskich pseudogwiazdek typu Jula i Sylwia Grzeszczak ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważny teledysk i tekst jakże oryginalny:)haha kiedyś było 4xpo2x a dzisiaj stała czekała i dużo nie brała:)dobre

 

Wszyscy co mają BMW to w nim słuchają :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest prawdziwa " Polska ambitna muzyka na poziomie " powinnismy grac te kawalki jako covery na instrumentach klasycznych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 milionów wejść na YouTube.

 

I z tego 2% ( jak nie mniej ) żeby podziwiac tą "muzykę" , 98% ( jak nie więcej ) żeby zobaczyć , wyśmiac ten kretynizm.

 

Podobnie jak oglądalność filmików nt fanboyów radia ma ryja - oglądane głównie ze względu na debilizm zachowań tych ludzi. W sumie analogiczna sytuacja.

 

Interes się kręci, licznik bije.

 

Dokładnie , tu TYLKO o to chodzi.

 

Z calym szacunkiem do normalnych ludzi którzy tego "czegoś" słuchają ale znakomita wiekszość spotkanych w ciagu 20 lat wstecz przeze mnie słuchaczy tego typu "czegoś" to najzwyklejsze prymitywy.

 

Moze własnie autorzy tego "czegoś" w jakis sposób wyczuli zapotrzebowanie dla takich wlasnie słuchaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Wolę to, tekst rozwala swoją głębią :D To nie co prawda disco polo, zupełnie inni ludzie tego słuchają, mniejszość cygańska też raczej unika tego zespołu.

 

Jeden hit zespołu Weekend to jeszcze nie powrót disco polo, 10 lat temu wszyscy słuchali maja hi maja ho, a jednak mołdawski pop nie stał się przez to popularny. "Ona tańczy ze mną" to największy hit w tym rodzaju muzyki od czasu "Jesteś szalona".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem widzialem juz Cezika ktory zrobil to na jazzowo , dlatego pisalem wczesniej ze mozna z tej piosenki zrobic cos lepszego

 

disko polo zawsze bylo machina do zarabiania kasiory ,

 

ale wszystkich przebil solista Bayer Full , widzialem wywiad , chwalil sie ze sprzedal 20 milionow plyt , teraz robi kariere w Chinach

 

napisal do ministra kultury zeby ten przyjechal do Chin by pomogl mu reprezentowac w Chinach nasza kulture ....

 

facetowie niezle odjabala od popularnosci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JacekMadera

(Konto usunięte)

Narzekacie na disco polo a w naszych ogólnodostępnych radiowych stacjach komercyjnych (RMF, Zet) może coś bardziej ambitnego prezentują? Zwłaszcza jeśli chodzi o współczesną muzykę? Tam są bardziej dopracowane utwory z bardziej ambitnym tekstem...? Nie nastawione na komercję...? Przy tym to już nawet nie można bezpiecznie prowadzić samochodu... Przynajmniej ja nie potrafię...

Każdy słucha tego, co mu pasuje... Jedni krytykują disco polo, drudzy klasykę czy jazz... Fakt, największy ubaw jest z disco polo, ale również dlatego, żeby wykonawcy mogli zyskać popularność, stąd te 40 mln wejść na YT... Czymś ambitnym nie da się zainteresować milionów widzów/słuchaczy...

Twórcy disco polo mają to w d... Robią swoje a kasa leci i to duuuuża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze cos w tej muzyce Weekend jest fajnego , jakas ukryta prawda , troche z muzyki ludowej , to cos czego nie ma w muzyce klasycznej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest muzyka Polski "B". Odpowiada na potrzeby sporej części społeczeństwa, która nie identyfikuje się z dominującą w pop-kulturze ofertą anglosaską, bo nie ma do niej punktów odniesienia. Sytuacje opisywane w tych utworach są z kolei dobrze im znane z autopsji. Impreza w wiejskiej dyskotece, a nie w modnym klubie w Warszawie. Pokazują też granice marzeń i ambicji tej grupy. Trzeba pamiętać, że badania opinii publicznej pokazują, iż dla około 60 procent Polaków najbardziej pożądanym daniem jest kotlet schabowy, czyli przaśność do potęgi. Nie ma się jednak co obrażać na rzeczywistość. Takie jest oblicze znacznej części tego społeczeństwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój tekst jakos skojarzył mi sie z filmem " Miś " - "To jest miś na miarę naszych możliwości. My tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz miś, przez nas zrobiony, i to nie jest nasze ostatnie słowo!"

 

Ten Miś odpowiada sporej części społeczeństwa . Tak to chyba było dalej .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem idei ani pomysłu założenia tego wątku w zakładce muzyka. Sam tytuł jest żle sformułowany, ponieważ w dyscyplinie disco polo nie biorą udziału muzycy, tylko muzykanci. Rozmawiajmy ludzie o Sztuce, a nie o gminnych wynaturzeniach!... Pankracyk, przemyśl sytuację i skieruj fokus na gatunek muzyczny, bo disco polo na pewno nim nie jest. Ten wątek to czysta prowokacja i trolling!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ważne co ty sądzisz , 40 milionów ludzi tego posluchało i oni sądza że to jest muzyka , to jest smutne

smutna zreszta jest ta solowka na poczatku Saxofonu , mam wrazenie ze to jest zagrane przez midi wogole

 

co do muzykantow to nie ma tam ani muzykow ani muzykantow , wszystko leci z automatycznych kibordow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem osób, które nie lubią jakiegoś gatunku muzyki, a mimo to wchodzą na wątki z tą muzyką, słuchają a potem mają innym za złe.

Nie rozumiem też osób, które uważając się za przedstawicieli Polski "A", nie hańbią się jedzeniem kotletów schabowych, bo przecież to przaśność, a prawdziwa elita jada sushi.

Disco polo jest słuchane na całym świecie, o czym świadczy poniższy wywiad mojego ulubionego muzyka. A przy okazji posłuchajcie pięknej polskiej piosenki o miłości do żony.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak disco polo to tylko Jesienna Deprecha z bardzo smutnym tekstem, wyśpiewanym bodajże przez Radowana Jacuniaka z zespołu Bielizna.

 

 

 

I jeszcze raz Tymon Tymański w akcji. Tym razem w sam raz na wiejską zabawę weselną.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest muzyka kurcze , a nie jakies tam Bachy czy inne piosenkarze klasyczne

 

sluchajac Twojego Tymanskiego , przypomnial mi sie musical "Polskie G " czyli " Polskie Gowno "

 

wlasnie wysmiewajace polskie diskopolo

 

znalazlem cos smiesznego

 

tam chyba nawet Możdzer się pojawił na chwile

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo Weekend przebije Friday - już 43 miliony wejść! :)

Jedzcie g*** - miliony much nie mogą się mylić!

Kurna, przecież ten "artysta" ani nie umie śpiewać, ani nie ma głosu ani nawet nie wygląda... naprawdę ludzkość upadła tak nisko?

Wpiszcie sobie w Youtube "najbardziej obciachowy teledysk", owi klasycy Disco Polo potrafili przynajmniej skomponować piosenkę która ma jakąś tam MELODIĘ.

 

A jak już słuchać tego shitu to tylko w wykonaniu Czesława i Braci FF! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem osób, które nie lubią jakiegoś gatunku muzyki, a mimo to wchodzą na wątki z tą muzyką, słuchają a potem mają innym za złe.

Nie rozumiem też osób, które uważając się za przedstawicieli Polski "A", nie hańbią się jedzeniem kotletów schabowych, bo przecież to przaśność, a prawdziwa elita jada sushi.

Disco polo jest słuchane na całym świecie, o czym świadczy poniższy wywiad mojego ulubionego muzyka. A przy okazji posłuchajcie pięknej polskiej piosenki o miłości do żony.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Istnienie Polski "A" i "B" jest faktem. Takim samym faktem jest uwielbienie dla kotleta schabowego. Wogóle, kwestia jedzenia jako funkcji kultury jest w tym kraju zapiekanek i pseudo-kebabów niedoceniana. Proszę zauważyć, że mój wpis nie jest wartościujący, a opisowy i czytać ze zrozumieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witek B

 

Przemyślałem swój wpis i faktycznie masz rację; jest idiotyczny! Sam nie wiem co mną pokierowało wypisując takie bzdety w tym wątku. Wyszło nieciekawie; wstydzę się i z pokorą przepraszam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wireless

(Konto usunięte)

> Witek B

 

Przemyślałem swój wpis i faktycznie masz rację; jest idiotyczny! Sam nie wiem co mną pokierowało wypisując takie bzdety w tym wątku. Wyszło nieciekawie; wstydzę się i z pokorą przepraszam!

MarkN - bynajmniej - wg mnie miałeś 100% racji !!!. Jedna sprawa to kwestia gustów muzycznych (można np. lubić jazz, nie lubić rocka albo na odwrót). A druga sprawa to dbałość o ich ogólny poziom. Ponadto -

tytuł wątku bynajmniej nie sugeruje, że jest on przeznaczony jedynie dla miłośników takich produkcji. Wychodząc z założenia Twojego adwersarza, dojdziemy niedługo do sytuacji, w której takie produkcje (bo

nie sposób tego nazwać muzyką - jak sam trafnie zauważyłeś) będą wynoszone na piedestały. Ogólnie - muzyka obniży swoje loty do poziomu większości programów telewizyjnych. Ponadto wydaje mi się,

suma sumarum, że wątek może być przyczyną do szerszej dyskusji nt. gustów - czy faktycznie zawsze należy przyjmować ich całkowicie prywatny charakter ? A co z dziećmi i młodzieżą ? Czy w ich przypadku również ?

I - czy w ogóle istnieje bariera wieku, po przekroczeniu której gusta stają się wyłącznie prywatną sprawą danej osoby? Pryncypialne trzymanie się tej zasady spowoduje straty, których nie obawiam się nazwać dramatycznymi.

W niedługim czasie, wobec komercjalizacji mediów - już nie byłoby w ogóle czego słuchać ...

Co do samej, że tak powiem, piosenki - typowy przykład przeniczno-buraczanej przaśności, rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytul wątku jest zachętą do dyskusji nad tym co się dzieje . Ja nie jestem wrogiem disko polo , ja jestem wrogiem sztucznej plastikowej muzyki na ktorej ktos zarabia miliony i jednoczesnie oglupia polskie spoleczenstwo . Bardzo dobry post Wireless . WIadomo ze wiele dzieci i mlodziezy slucha teraz muzyki na youtube , pierwsza piosenka takiego dzieciaka bedzie zespol Weekend . To jest niepokojące . Czytalem o producentach tej piosenki , Kolesie są w pierwszej 50 tce na liscie 100 najbogatszych polakow . Czyli to jest jeden wielki bizness . Jest wolny rynek z drugiej strony muzyka wychowuje i naucza w pewnym stopniu . Niepokojące jest to, że w tych czasach kulture kreują Ci co maja pieniadze na marketing , Wykupisz sobie kampanie na youtube za 1 milion zlotych i mozesz najwiekszy badziew wypromowac a pozniej na tym zarobic . Można porówać ten szal do fenomenu Grycanek , Magdy Gessler , TVN , celebrytów .

 

Ten wokalista z Weekend to taki Polski Ferdynand Kiepski .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dzisiaj wiadomo,że większość ludzi słuchającej muzyki się na niej nie zna.Podoba im się to co innym.Muzyka w ich życiu nie odgrywa większej roli.Znam wiele osób, którzy tylko takie rytmy załapują, a wszystko inne to tylko szarpidruty i wyjce.Jest im z tym dobrze.Na siłę nikogo nie wyedukujesz, a sami nie dojdą do żadnych konkretnych wniosków bo jest to im niepotrzebne.Byle żeby było lekko, łatwo i przyjemnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca . Kiedyś ktoś robił badania na noworodkach i kobiet w ciąży . Puszczano im spokojne utwory muzyki klasycznej .

Muzyka często działą na podświadomość ., nawet nie zdajemy sobie sprawy . Muzyka uczy wrażliwości , słuchając skomplikowanej muzyki zmuszamy się do myślenia i działa to na nas . Podobnie jak gry komputerowe kształtuje naszą osobowość . Nie bez przyczyny w szkole podstawowej byl kiedys przedmiot " muzyka " i plastyka . Jeśli bedziemy słuchac tylko czegoś takiego nie odbije się to na inteligencji polaków. Na sile sie nie wyedukuje ale trzeba próbować

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wireless

(Konto usunięte)

Nie od dzisiaj wiadomo,że większość ludzi słuchającej muzyki się na niej nie zna.Podoba im się to co innym.Muzyka w ich życiu nie odgrywa większej roli.Znam wiele osób, którzy tylko takie rytmy załapują, a wszystko inne to tylko szarpidruty i wyjce.Jest im z tym dobrze.Na siłę nikogo nie wyedukujesz, a sami nie dojdą do żadnych konkretnych wniosków bo jest to im niepotrzebne.Byle żeby było lekko, łatwo i przyjemnie.

Paul,

Nikt nie mówi o stosowaniu rozwiązań siłowych. Bynajmniej też nie jestem zwolennikiem cenzury, która by takie katastrofy odrzucała :) Chodzi mi raczej o ignorowanie potencjalnie ogromnej roli, jaką mogłyby

odgrywać np. szkoły, gdzie zajęcia z przedmiotów związanych z estetyką (wychowanie plastyczne, wychowanie muzyczne etc) są traktowane często prawie jak zajęcia nadprogramowe. Sam program nauczania

muzyki w szkołach podstawowych (niejaki kontakt z tym mam, z racji posiadania dwóch córek w tym wieku :) ) sprawia wrażenie napisanego przez jakiegoś skostniałego dinozaura z poprzedniej eopki. Nic dziwnego,

że dzieciaki to olewają. Z drugiej strony: tak naprawdę owa zasada "prywatności gustów" nawet nie ma szans bycia przestrzeganą. Przecież to, jakie owe gusta posiadasz jest wypadkową wielu czynników, w tym również zewnętrznych: środowiska, rodziny, szkoły (przynajmniej powinna mieć w tym swój udział), pewnie również charakteru, wrażliwości wrodzonej danej osoby etc., Reasumując: chodzi mi o to, żeby zamiast zakazywać tego i owego, zbudować spójny i mocny program nauczania, który odpowiadałby wymogom XXI wieku i umożliwiałby zbudowanie solidnej podstawy, która z kolei pozwalałaby na natychmiastowe odrzucanie takich potworków przez odbiorcę, To przecież nie są wielkie pieniądze (zresztą programy nauczania w naszych szkołach zmienia się tak często przecież - tylko poprawy nie widać :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 30

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.