Skocz do zawartości
IGNORED

marantz pm6003+cd6003 wraz z ma bx5


muddywaters

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Mam zamiar zakupić pierwszy zestaw stereo .Jak juz zaznaczyłem w temacie zastanawiam się nad kombinacją marantza pm6003+cd6003 z kolumnami monitor audio bx5. Ponieważ mam sporą kolekcje płyt winylowych po rodzicach zamierzam w przyszłości dokupić również gramofon pro ject debut carbon. Metraż pokoju w ktorym będzie funkcjonował zestaw ma 14m2. Słucham praktycznie wszystkich gatunków muzycznych z lekką przewagą jazzu i hip hopu. Proszę o radę czy ten wybor jest trafny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam ci kupowanie tego bo pozniej za kilka miesiecy bedziesz chcial wymienic na cos inengo sam mialem marantza 6004 ktory jest niby lepszy a wciaz gral przecietnie , mysle ze powinines kupic za to cene jakis sprzet uzywany np coz z rotela roksana lub wyzysz model marantza

Co do kolumn to musisz posluchac dla mnie cala linia MA gra bardzo bajerancko, jak dla mnie ostro dudni bas i syczy sopran jakos tak dziwnie, pomysl na kolumnami atc 11 to jest swietny klocek ktory jest neutralny ale musisz wybrac sie na odsluchy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

określ jeszcze budżet to na pewno ktoś coś wymyśli, potem inny skrytykuje i poda swój typ bo akurat taki ma i jest super, następny da trzecią propozycję która naturalnie zdeklasuje dwie poprzednie. Potem będzie kłótnia, inwektywy, udowadnianie kto ma większego koniec końców kto wie... może coś z tego wyciągniesz dla siebie.

 

Powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roksan capsian albo kandy do tego ATC 11 lub 7 (jest w zamknietej obudowie wiec mozesz blisko sciany trzymac )albo Elac (sprawdz oferta graja bardzo ladnie i aksamitnie tylko ze troszke basu miekiego brakuje )lub Ushery i jakis dobry cd w granicach tysiaca zlotych ywmienaic tak moglbym duzo i wiecej jesvze innych firm bo osluchalem sie duzo sprzetu w ciagu ostanich miesiecy i sam wciaz szukam tego czegos bo za kazdym razem co mi nie pasuje .

Bez odsluchow nie kupuje musisz posluchac pare kombinacji i wtedy stwerdzisz co najlpiej dla ciebie gra , ja mialem kilka kolum wciagu juz jednego roku i powiem ze mnie B&W and MA bardzo meczyly przy dluzszym sluchaniu a dokladnie mialem model cm8 z bw i rx 6 z MA..

Kazdy inny lubi dzwiek i dla innych bedzie gralo to wysmiencie co dla ciebie beznadziejnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.