Skocz do zawartości
IGNORED

Zmierzch imperium czyli Ameryka bez różowych okularów


Chicago

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz nowość i prawo, o którym nie wiedziałem, czyli policjant na służbie w moim powiecie może być nachlany i jednocześnie może mnie aresztować jak Ja jestem nachlany! Poszczególne miasteczka mają nawet swój limit co do spożytego alkoholu! To już jest zupełne przegięcie, bo co będzie, jak będzie musiał pan oficer strzelać po pijaku...???

 

Takie prawo. Policjant na służbie może mieć nawet .08 alkoholu we krwii

Niejednego zaskoczy fakt, że policjanci, którzy sami aresztują osoby pod wpływem, często sami są po kilku głębszych. I nie ponoszą z tego tytułu żadnych konsekwencji, ponieważ w kontrakcie zaznaczona jest klauzula dotycząca poziomu alkoholu, który może znajdować się w ich organizmie. A ilości te nierzadko niebezpiecznie zbliżają się do prawnej definicji słowa „pijany”.

Taki stan rzeczy spędza sen z powiek burmistrzowi Westchester i byłemu policjantowi, Samowi Pulia. Z jego informacji wynika, że policjanci na służbie mogą spokojnie mieć do .05 promila alkoholu we krwi.

Jak wiadomo, po pijaku, nawet „połowicznym”, nie powinno się siadać za kółkiem. Paulia jest przerażony podwójnymi standardami wobec policjantów, którzy w nie całkiem trzeźwym stanie nie tylko prowadzą radiowozy, ale także posługują się bronią.

Westchester nie jest jedyną miejscowością, w której takie reguły wprowadzają precedens. Podobnie rzecz ma się w Forest Park, Glendale Heights, czy South Barrington, a w Elmwood Park i Oak Park funkcjonariusze mogą mieć we krwi .08 lub więcej.

"To wprowadza element poważnego ryzyka dla miasta" mówi Walter Zalisko, były policjant, a obecnie pracownik Police Management Consultants International w Fort Myers na Florydzie. Jego zdaniem nie powinno być żadnej tolerancji dla alkoholu na służbie.

Kodeks pracy w policji mówi jednak o enigmatycznym “nie za dużo”. No właśnie, jak dużo to nie za dużo? W Illinois i Cook County - zero, ale nie jest tak w każdej miejscowości. Bo czy lampka wina do obiadu albo lekarstwo na kaszel to coś złego?

Jak się okazuje, nawet mała ilość alkoholu może powodować zaburzenia w odbiorze rzeczywistości. Tak naprawdę nie wiadomo, czy istnieje taka ilość, która jest bezpieczna.

Dr David Zich z Northwestern Memorial Hospital pracuje obecnie nad ustaleniem, czy istnieje bezpieczna dawka alkoholu. Póki co, podobnie jak już w latach 50., nic nie potwierdza, aby alkohol w jakiejkolwiek ilości mógł być pity bez konsekwencji dla świadomości i szybkości reakcji. Do podobnych wniosków doszli naukowcy z Pacific Institute for Research and Evaluation w Calverton Maryland.

Badania przeprowadzono na grupie ochotników, mężczyzn w wieku 21 i więcej lat, którzy mieli we krwi od .02 do .049 promila alkoholu.

Pulia może bić na alarm i bije. W odzewie komendant policji April Padalik obiecała, iż nawet jeżeli nie uda jej się pociągnąć dyscyplinarnie policjanta pod wpływem, to na pewno nie pozwoli mu siąść za kierownicą. Zamiast tego wróci do domu wytrzeźwieć. To jest jakiś pomysł, jednak według burmistrza należy wyciągnąć dalej idące konsekwencje:

"Nie możemy płacić komuś za picie i trzeźwienie w domu. To nielogiczne i nieekonomiczne. Ani alkohol, ani narkotyki nie powinny być kojarzone z policją w taki sposób”.

Władze Oak Park i Elmwood Park, gdzie limit alkoholu we krwi policjanta wynosi zatrważające .08 promila, zarzekają się, że nawet w przypadku wykrycia niższego stężenia “procentów” podjęte zostaną kroki dyscyplinarne wobec funkcjonariusza “pod wpływem”, a on zamiast w teren będzie pracować za biurkiem.

W chicagowskiej policji pracownicy mogą mieć we krwi .02 promila.

 

Jeszcze w tym tygodniu władze miasta podpisały ugodę na $4.1mln z rodziną mężczyzny zastrzelonego przez policjanta znajdującego się najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu.

 

ghghty.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobycie wladzy a szczegolnie uczynienie z Hitlera dyktatora finansowali glownie Zydzi. Sam Max Warburg napisal we wlasnym pamietniku. Cytuje istote bo slow dokladnie nie pamietam ale mam w paru ksiazkach: " ...wlasnie uczynilem Hitlera najwiekszym dyktatorem w Europie. Przyszlosc pokaze jaki to czlowiek. Mam pewne obawy..."

Kapital zydowski i zwiazki syjonistyczne finansowaly Hitlera i zawarly z nim porozumienie Havaara czy cos takiego. Hitler chcial sie pozbyc Zydow z Niemiec a syjonisci chcieli ich osiedlic w Palestynie. Niemal idealna sytuacja. W ramach tego porozumienia Niemcy opuscilo ponad 300,000 Zydow jednak tylko 50,000 wybralo Palestyne mimo, ze tam zwracano im wartosc majatku zostawionego w Niemczech zgodnie z porozumieniem. To wszystko jest dobrze udokumentowane i opisane pracach historycznych. To ze Zydzi dzis robia wszystko aby zatuszowac ta czesc swej hitorii to inna sprawa.

 

Przemyslowy kapital amerynski rowniez inwestowal w Niemcy hitlerowskie (Du Pont - IG Farben, silniki lotnicze itp itd) a mimo wojny bankowcy amerykanscy (czesto zydowscy) spotykali sie z hitlerowskimi w Szwajcarii calkiem regularnie. Chyba dopiero na poczatku 1944 zwieszono je bo armia radziecka zblizala sie do granic Rzeszy i wygladalo, ze moga zajac Niemcy az po Ren.

 

pozdrawiam,

 

Dobrze że o tym napisałeś. Nie chciałem walić ogólnikami ale dokładnie to Bank of America zrzeszał osiem banków które w większości były własnością ludzi z "narodowości" Żydowskiej albo przez nich zarządzane.

Narodowość napisałem w cudzysłowie bo w tamtych czasach ta narodowość się im dopiero tworzyła. Interesy ten "naród" robił w synagogach.

Diasporę europejską uważali za podrzędnych "parchów", którzy mieli im posłużyć tylko do realizacji planów syjonistycznych stworzenia sztucznego tworu państwowości żydowskiej. W tym kontekście Żydom amerykańskim była na rękę nieciekawa sytuacja Żydów w Europie - dawał pretekst do walki o państwowość i zachętę do emigracji.

 

Natomiast nie było bez znaczenia że USA miało plany wojny z Anglią w Ameryce i politykom z USA było na rękę klinczowanie Anglii wojną w Europie. A Niemcy były do tego wręcz stworzone od czasów przegranej w I wojnie światowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w tym tygodniu władze miasta podpisały ugodę na $4.1mln z rodziną mężczyzny zastrzelonego przez policjanta znajdującego się najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu.

A widzisz. Lamentujesz jak stara baba moherowa. Ale jednak jeśli w polsce ktos ma dopuszczalną prawem ilosc alkoholu i nie mozna mu zarzućioc innego błędu to nie poniesie odpowiedzialności z tego powodu. System common low jednak podchodzi nieco inaczej do kwesti legalizmu w przestęopstwach kryminalnych a roszczeń z prawa cywilnego w porównaniu z kontynentalnym. Choc akurat w USA jest on mocno wypaczony kapitalistycznymi ideologiami, bo w samej Anglii aż takich "jazd" nie ma.

Zasadniczo chodzi o to że zadośćuczynienie może być traktowane jako środek zapobiegawczy społecznie.

W orzeczeniu w sprawie pozwu zbiorowego osób poszkodowanych w wypadkach pewnego modelu samochodu toczącym się przez kilkanaście lat zapadło wielomiliardowe odszkodowanie. powodem było ujawnienie analiz wykonanych dla producenta który zamiast usunąć wadę konstrukcyjną wyliczył sobie ze odszkodowania dla ofiar wypadków będą niższe. Sąd im pokazał, że taka kalkulacja jest nieopłacalna.

 

i w przypadku policjantów może być tak samo. Jak będą musieli płacić odszkodowania to zmienią regulaminy w policji, bo się nie będzie opłacało

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nowość i prawo, o którym nie wiedziałem, czyli policjant na służbie w moim powiecie może być nachlany i jednocześnie może mnie aresztować jak Ja jestem nachlany! Poszczególne miasteczka mają nawet swój limit co do spożytego alkoholu! To już jest zupełne przegięcie, bo co będzie, jak będzie musiał pan oficer strzelać po pijaku...???

 

Takie prawo. Policjant na służbie może mieć nawet .08 alkoholu we krwii

Niejednego zaskoczy fakt, że policjanci, którzy sami aresztują osoby pod wpływem, często sami są po kilku głębszych. I nie ponoszą z tego tytułu żadnych konsekwencji, ponieważ w kontrakcie zaznaczona jest klauzula dotycząca poziomu alkoholu, który może znajdować się w ich organizmie. A ilości te nierzadko niebezpiecznie zbliżają się do prawnej definicji słowa „pijany”.

Taki stan rzeczy spędza sen z powiek burmistrzowi Westchester i byłemu policjantowi, Samowi Pulia. Z jego informacji wynika, że policjanci na służbie mogą spokojnie mieć do .05 promila alkoholu we krwi.

Jak wiadomo, po pijaku, nawet „połowicznym”, nie powinno się siadać za kółkiem. Paulia jest przerażony podwójnymi standardami wobec policjantów, którzy w nie całkiem trzeźwym stanie nie tylko prowadzą radiowozy, ale także posługują się bronią.

Westchester nie jest jedyną miejscowością, w której takie reguły wprowadzają precedens. Podobnie rzecz ma się w Forest Park, Glendale Heights, czy South Barrington, a w Elmwood Park i Oak Park funkcjonariusze mogą mieć we krwi .08 lub więcej.

"To wprowadza element poważnego ryzyka dla miasta" mówi Walter Zalisko, były policjant, a obecnie pracownik Police Management Consultants International w Fort Myers na Florydzie. Jego zdaniem nie powinno być żadnej tolerancji dla alkoholu na służbie.

Kodeks pracy w policji mówi jednak o enigmatycznym “nie za dużo”. No właśnie, jak dużo to nie za dużo? W Illinois i Cook County - zero, ale nie jest tak w każdej miejscowości. Bo czy lampka wina do obiadu albo lekarstwo na kaszel to coś złego?

Jak się okazuje, nawet mała ilość alkoholu może powodować zaburzenia w odbiorze rzeczywistości. Tak naprawdę nie wiadomo, czy istnieje taka ilość, która jest bezpieczna.

Dr David Zich z Northwestern Memorial Hospital pracuje obecnie nad ustaleniem, czy istnieje bezpieczna dawka alkoholu. Póki co, podobnie jak już w latach 50., nic nie potwierdza, aby alkohol w jakiejkolwiek ilości mógł być pity bez konsekwencji dla świadomości i szybkości reakcji. Do podobnych wniosków doszli naukowcy z Pacific Institute for Research and Evaluation w Calverton Maryland.

Badania przeprowadzono na grupie ochotników, mężczyzn w wieku 21 i więcej lat, którzy mieli we krwi od .02 do .049 promila alkoholu.

Pulia może bić na alarm i bije. W odzewie komendant policji April Padalik obiecała, iż nawet jeżeli nie uda jej się pociągnąć dyscyplinarnie policjanta pod wpływem, to na pewno nie pozwoli mu siąść za kierownicą. Zamiast tego wróci do domu wytrzeźwieć. To jest jakiś pomysł, jednak według burmistrza należy wyciągnąć dalej idące konsekwencje:

"Nie możemy płacić komuś za picie i trzeźwienie w domu. To nielogiczne i nieekonomiczne. Ani alkohol, ani narkotyki nie powinny być kojarzone z policją w taki sposób”.

Władze Oak Park i Elmwood Park, gdzie limit alkoholu we krwi policjanta wynosi zatrważające .08 promila, zarzekają się, że nawet w przypadku wykrycia niższego stężenia “procentów” podjęte zostaną kroki dyscyplinarne wobec funkcjonariusza “pod wpływem”, a on zamiast w teren będzie pracować za biurkiem.

W chicagowskiej policji pracownicy mogą mieć we krwi .02 promila.

 

Jeszcze w tym tygodniu władze miasta podpisały ugodę na $4.1mln z rodziną mężczyzny zastrzelonego przez policjanta znajdującego się najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu.

 

ghghty.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Z tego wynika, że w USA wolno mieć aż 10 razy MNIEJ alkoholu we krwi niż powszechnie w Europie. W Europie - maks. 0,8 promila. W USA maks. - 0,08 promila.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lamentuję! Podaję informację, żebyś powierzgał kopytkami i pomędrkował mój mały rewolucjonisto!

No to teraz rozumiem chcesz tylko popieprzyć bez sensu nad niedolą hameryki. Co w zasadzie czytelników mało obchodzi ale dawaj dalej, tylko wpisuj przynajmniej coś zabawnego.

 

Z tego wynika, że w USA wolno mieć aż 10 razy MNIEJ alkoholu we krwi niż powszechnie w Europie. W Europie - maks. 0,8 promila. W USA maks. - 0,08 promila.

Faktycznie taki wynik to już chyba granica błędu pomiaru alkomatem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że nie najlepiej się dzieje w moim kraju, ale dam radę. Rozumiem że jesteś głosem tego forum... wiesz; teksty w stylu: czytelników mało obchodzą, co nas to obchodzi, jesteśmy niezadowoleni... itd. Dobre, dobre! Jak dla mnie masz za sztywny kręgosłup i szczekający styl bytności na forum, ale wal śmiało, przerabiałem już takich ludowców i nie jesteś żadnym wyjątkiem, poza tym, powtórzę jeszcze raz, żebyś mój dobry człowieku zrozumiał i zastanowił się: nie ma obowiązku wchodzenia do szafy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nas to obchodzi, jesteśmy niezadowoleni...

 

Czytelnicy w moim kraju maja głęboko w dupie z czego są niezadowoleni czytelnicy w twoim kraju. To chyba jest tak proste do zrozumienia i nie ma powodu żeby się dziwić dlaczego tak jest.

 

Ja widzę, że lamentujesz nad czymś jak żydowska płaczka. Tylko nie bardzo wiem nad czym. Taka drama queen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

Widzę, że zostałeś wypuszczony znowu na spacer i jako szczekający i ujadający ratlerek chcesz mnie ugryżć w nogawkę, jednak Ja jestem już dużym i dorosłym Psem i mam cierpliwość oraz wyrozumiałość dla ujadających wypierdów, chociaż zdarzyć się może, że czasami kopnę w oczko jak ratlerek jest upierdliwy. Wracaj mój mały do kawioru i tam bryluj i się popisuj wiadomościami. Bardzo ładnie i szybko się przygotowałeś do tematu winnego; jestem z ciebie na razie dumny, ale proszę przestań już ujadać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

Czy wszyscy idioci już wyemigrowali do USA ? Jak który został jeszcze na forum, to pomóż mu wizę zorganizować, będziesz miał towarzystwo w realu do swojego biadolenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

A ja myślałem, że hamerykańskie prostactwo ma się całkiem dobrze...

Może tej zbieraninie pastuchów z Irlandii pomogą prawdziwi Panowie tego "wolnościowego" syfu ?

Wtedy już bez obłudy będzie można zamienić te kilkadziesiąt gwiazdek z ichniejszej flagi na jedną...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

Nie martw się Arku, nie będę już dzisiaj dla ciebie niedobry... Możesz poszczekać i poskakać, ale nie rżnij w salonie!

 

Twój Pan, MarkN

 

A ja myślałem, że hamerykańskie prostactwo ma się całkiem dobrze...

Może tej zbieraninie pastuchów z Irlandii pomogą prawdziwi Panowie tego "wolnościowego" syfu ?

Wtedy już bez obłudy będzie można zamienić te kilkadziesiąt gwiazdek z ichniejszej flagi na jedną...

 

A czego to świński ryj szuka? Jesteś głodny wrażeń, czy po prostu jesteś żle skonstruowany? Nie podnoś na Pana głosu, bo karze wychłostać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

Może już niedługo będziesz to swoje "PANOSTWO" głęboko ukrywał...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Nie zapominaj o intelektualistach z Podhala!Popełniasz typowy błąd logiczny.Hameryką rządzą ci od jednej gwiazdy-to pierwsze primo.Oni sa bardzo przebiegli i mają łeb do interesów-to drugie primo.Jeżeli to wszystko jest prawdą to czemu hameryka pogrąża się w kryzysie?Podcinają gałąź na której siedzą?To co oni jacyś gupi są?A może oni swiadomie działają na niekorzyść hameryki?Ale jaki w tym mają interes?Czy jak się hameryce pogorszy to im sie poprawi?

 

Coś mi się wydaje RADUL,że świat jest bardziej skompilkowany niż ci się wydaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciechu, nie zrozum mnie żle! Muszę się bronić, chociaż z tłumem i ludowcami ciężko sobie poradzić... Mam nadzieję, że to tylko taki wirtualny happening i za chwilę przestaniemy w siebie rzucać kamieniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

To są ludzie ,którzy potrafią tylko dopieprzać.Wszytkiemu i wszystkim.Gdyby celem była np. Francja,Anglia a nawet Burkina Faso efekt byłby ten sam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

 

Coś mi się wydaje RADUL,że świat jest bardziej skompilkowany niż ci się wydaje.

Albo tak prosty, że wielu nawet by się nie mogło wydawać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

gratuluję dobrego samopoczucia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Faktycznie taki wynik to już chyba granica błędu pomiaru alkomatem?

Nie wiem, być może. W każdym razie jest to bardzo niski poziom, 10 razy mniejszy niz w Europie. Czyli autorowi tego postu coś się pokićkało Chciał Amerykę skrytykować, ale mu nie wyszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, toptwenty! Po prostu pomyłka, zdarza się, dodali jedno zero za dużo!... Ostatnio przez pomyłkę zastrzelili nie tego kogo trzeba... shit happens! Ostatnio często się mylą... '-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

Muszę się bronić, chociaż z tłumem i ludowcami ciężko sobie poradzić... Mam nadzieję, że to tylko taki wirtualny happening i za chwilę przestaniemy w siebie rzucać kamieniami

Z idiotami jeszcze gorzej. Dziwne jak sam ze sobą wytrzymujesz. Nikt w ciebie niczym nie rzuca. Sam jesteś jak małpa w klatce która rzuca swoimi ekskrementami w rozmówców.

Zapędziłeś się w lamentach i tyle. W Polsce mamy dokładnie w dupie czy lubisz Obamę czy tez nie. Tak samo jak ile piją u ciebie krasnale ogrodowe oraz czy dają ci strzelać do przedszkolaków z legalnie posiadanej broni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

No widzisz tępy stalowy łbie, wyciągam rękę do ciebie, a ty jak pospolity ratlerek dalej ujadasz i chcesz mnie ugryżć w nogawkę. No nic to, dałem ci szansę miernoto, a ty jej nie wykorzystałeś!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza

A może ktoś inny się pomylił? Może Amerykanie podali te dane w procentach, a nie w promilach? Może to nie oni zastrzelili jego, może to on zastrzelił ich? Jakos łatwo ferujesz wyroki.

 

Hey, toptwenty! Po prostu pomyłka, zdarza się, dodali jedno zero za dużo!... Ostatnio przez pomyłkę zastrzelili nie tego kogo trzeba... shit happens! Ostatnio często się mylą... '-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

i chcesz mnie ugryżć w nogawkę.

Łatwiej bym cię kopnął w głowę. Nawet nogi nie musiałbym wysoko unosić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

Jakoś tak za poważnie traktujesz temat, rozlużnij się i przestań sobie zawracać tym głowę... zapomnij! To było wszystko w ramach walki z nudą, bo tak naprawdę co to ma za znaczenie dla Ciebie!

 

Arku! Nie poznaję cie bię! Przestań cwelować ty moja mała parówo i idż już spać! Rano trza wstać do roboty przecie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

Zawsze podejrzewałem że przeciętni emigranci w USA, to buraczane półmózgi "z białostockiego".

 

Teraz mam już pewność.

 

Jak widać na przykładzie powyżej Polish jokes są jednak prawdziwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

Walnij sobie baranka... jak regularny nie pomoże, to zwiększ siłę uderzenia! Pamiętaj o doborze twardej betonowej ściany! Bez porządnego pierdolnięcia będziesz zagubiony!

 

PS. Sprowokowałeś mnie...

 

Aha! Zapomniałem dodać! Ja jestem nieprzeciętny ty betonowa głowo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

Patrząc po Twoich wypowiedziach i umiejętności rozumienia pisanego, to dałeś łepetyna o ścianę już dawno. Zaczynasz nawet wyglądać na kolejne pokolenie.

 

Ja jestem nieprzeciętny

to niestety widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki
Ukryte przez Fr@ntz, 18 Lutego 2013 - bezsensowne pyskówki

No i jeszcze nie śpisz...??? Już ci się wszystko popierdoliło! Jak można zaczynać wyglądać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.