Skocz do zawartości
IGNORED

Inwestycja w siebie (kursy, szkolenia). Co wybrać?


STREET

Rekomendowane odpowiedzi

Taki prymitywny nepotyzm i kolesiostwo istnieje w otoczeni większości z nas, ale tu przez kilka osób widzę że nawet jest to gloryfikowane. Ja w te drzwi nie chcę wchodzić (nie wiedzieć czemu) i wolę/chcę poświęcić czas i pieniądze też w to poruszone prze ze mnie dokształcenie, tylko na tym etapie nie wiem jeszcze co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten etap to ile latek na karku ?

a to jest dobre pytanie ...bo jak sie jest samemu nie ma rodziny i domu na utrzymaniu (kredytu nie daj Boze) to sie mozna oburzac ....a jak sie ma to zostaje sie pogodzic lub emigrowac albo jeszcze czekac na poprawe ( dlugiego zycia zycze)...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek średni, bez obciążeń finansowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs na eutanatora. Popyt bedzie chocby Ty Arku jak w koncu przeczytasz swoje wlasne wpisy

 

Sadząc po twoich wpisach to popytu nie ma. Debili jest nadpodaż.

 

Najbardziej patogenna jest sfera publiczna, szkolnictwo, opieka, administracja itp...

Oferty z określeniem doświadczenia - np. minimum 4 miesiące, albo rezygnacja z dość dobrej pracy przez panią w czasie oczekiwania na wyniki konkursu na nowe stanowisko - czyżby przeczucie :(

Jedyne co nam pozostaje to stworzenie sieci znajomości,

 

 

Tworzenie znajomości ma w lyberalyzmie bardzo modne okreslenie . Nazywa się to "marketingiem osobistym". podobnie jak łapownictwo nazywa się "lobbyngiem".

Taka nowomowa szubrawców.

 

natomiast w polskich realiach o stanowiska w służbach publicznych sie ludzie biją bo to objaw uwiądu gospodarczego a nie aż takich luksusów.

Kolesi partyjnych i ich rodziny ustawia się na stanowiskach kierowniczych w Bankach, w Spółkach skarbu państwa (nielicznych już), w firmach sprywatyzowanych i prywatnych stworzonych w dobrych czasach przez pezetperuchów lub solidaruchów, na prywatnych praktykach adwokackich (jeśli jednak cokolwiek umieją już) i dopiero na końcu w urzędach miejskich czy powiatowych, kuratoriach czy szkołach, bo to jednak najmniej intratne fuchy i wymagające kierunkowego wykształcenia.

 

Ja w te drzwi nie chcę wchodzić (nie wiedzieć czemu)

 

Bo nie masz znajomości i wpływowych rodziców???

 

Wiek średni, bez obciążeń finansowych

 

W tym wieku i bez obciążeń to pozostaje raczej olewać ciepłym moczem i ruchy wykonywać powolne. No a przynajmniej przestac wierzyć ze wywaleniem 6000 w błoto można zmienić swoją małoperspektywiczną przyszłość.

 

ps. Radę dam prosta może i banalną, ponieważ nie wiem co robiłeś w życiu. Warto jednak się kształcić w kierunku w którym masz już doświadczenie. Jesli pracowałeś w finansach bankach itp to udokumentuj wiedzę jakąś podyplomówką, Jeśli projektowałeś, zajmowałeś się techniką, to kończ kursy w tym kierunku jakiegoś projektowania CAD czy ustawiania CNC.

o ile w ogóle Ci to potrzebne do poprawy samopoczucia, bo w realny zwrot z takiej inwestycji nie wierzę.

 

Tylko idioci pokroju balcerowiczowskich wyznawców będą Ci wmawiać, że z dnia na dzień możesz zmienić swoją profesję, że zawód trzeba zmieniać całe życie itp. brednie napchanych bandziochów z pustymi łbami do pozłoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi autorze watku ! Zdradz nam prosze kierunek w ktorym chcialbys sie udac to bedzie latwiej nam cie zniechecac...:-))

 

Zadna radocha ale trza sie zgodzic z Arku ze fach w reku + troche obrotnosci to najlepsze co moze byc. Ewentualnie kierunki (poli)techniczne podparte dobra praktyka to jedyna opcja. Wszystkie inne powiazane z budzetem = znajomosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi autorze watku ! Zdradz nam prosze kierunek w ktorym chcialbys sie udac to bedzie latwiej nam cie zniechecac...:-))

 

Zastanawia mnie branża IT (grafika, może CAD).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika i CAD to dziedziny zdominowane przez utalentowanych młodych ludzi, którzy doświadczenie zdobyli będąc nastolatkami na pirackim oprogramowaniu. Tego się nie nauczysz na kursie. Niczego się nie nauczysz na kursie. Chcesz się czegoś nauczyć, to czytaj książki, i systematycznie implementuj zdobytą z nich wiedzę. Byle nie z takich dziedzin, w których jest mnóstwo konkurencji. Imo tak jak koledzy powiedzieli, należy przeć do przodu tam, gdzie ma się już wiedzę i umiejętności schodek po schodku coraz wyżej.

 

Oczywiście nauka zupełnie nowych rzeczy jest również bardzo ważna, ale przez pierwszy rok uczenia się czegoś nowego okazjonalnie nie ma co liczyć na uzyskanie z tego tytułu profitów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja którą skończyłem mnie nigdzie nie zawiodła, bo nawet nie pracowałem w tym fachu. Ciężko też mówić o dodatkowym doszkalaniu jak się mówi o administracji, dlatego rozważam różne kierunki które pewnie będą wymagały zgłębienia od podstaw.

 

Chcesz się czegoś nauczyć, to czytaj książki...

Tak sobie rozmyślam gdzie mnie zaprowadził Tyrmand, Bukowski czy Céline to się uśmiecham pod nosem...

 

Grafika i CAD to dziedziny zdominowane przez utalentowanych młodych ludzi, którzy doświadczenie zdobyli będąc nastolatkami na pirackim oprogramowaniu. Tego się nie nauczysz na kursie. Niczego się nie nauczysz na kursie.

Uważasz że kończąc dobry kurs grafika, CAD, etc. nie mógłbym dostać szansy w firmie zaczynając od najniższego stanowiska, może pensji też niezbyt atrakcyjnej. Ja tu nie mówię o byciu specjalistą i zaczynaniu z wysokiego C z dużymi roszczeniami finansowymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W IT to kursy można sobie walut na komputerze sprawdzać najwyżej. Tu liczy się portfolio, a zamiast kursów można inwestować w uznane certyfikaty, jako kropka nad i. Wiele lat nauki "wykładanej" nic mi praktycznie nie dało, wiele straconego czasu. Praca własna nocami i "na żywca" to jest prawdziwa wiedza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem moją księgową (biuro rachunkowe), czy podesłać jej klienta.

Nie, ona już nie chce klientów, ma dosyć. Zatrudnia 2 osoby. Nie rozumiem, dlaczego nie chce zatrudnić trzeciej.

Gdyby ten rodzaj roboty nie budził we mnie pewnego obrzydzenia, sam bym się za to zabrał. Może coś w tym kierunku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kursy niczego Ci nie dadzą.

Jeśli odpada emigracja to będzie ciężko.

Sam pracuję w branży IT.

Tu niestety trzeba mieć wysokie i weryfikowalne kwalifikacje. Choć po kolesiowsku da się gdzieś zaczepić. Życie to boleśnie niestety zweryfikuje.

 

Ze szkoleniami jest tak jak napisał Amnes.

 

Czego doradzić?

Języków. Czasami mam wrażenie, że wszędzie potrzebują lingwistów ;).

Mnóstwo na rynku korporacji i mniejszych firm zagranicznych. Wszędzie potrzebują do jakichś projektów. Nie musisz się znać na robocie, musisz znać język.

Wiem jak jest ;).

 

Podszkol się jakichś metodyk prowadzenia projektów (PRINCE). Ale niestety potrzeba tu praktyki i zdanych egzaminów. Zmieścisz się w kwocie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego nie chce zatrudnić trzeciej.

 

...to proste ZUS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszkol się jakichś metodyk prowadzenia projektów (PRINCE). Ale niestety potrzeba tu praktyki i zdanych egzaminów. Zmieścisz się w kwocie...

 

Prince zapisuje jako kolejny kierunek poszukiwań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to proste ZUS

 

Płaci od dwóch, zapłaciłaby od trzeciej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie nastepny pomysl ...korepetycje...

Za moich czasow jak ktos chdzil na korki z matmy lub chemi to huk. Teraz sie chodzi na wszystko. Program przeladowany, dzieci nie nadazaja, rodzice nie maja czasu....

 

Płaci od dwóch, zapłaciłaby od trzeciej.

 

...jak sam pisales - nie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja którą skończyłem mnie nigdzie nie zawiodła,

 

O widzę kolega po fachu :-) :-) :-)

Bez pleców i politycznej dupy to Ty sobie możesz być administratywista od administrowania papierem i ręcznikami w jakiejś galerii handlowej.

Jeśli byłeś w miarę dobry - to znaczy myślący na studiach możesz spróbować skończyć 5 semestralne prawo. Ale to będzie znacznie więcej niż 6000 i znacznie dłużej. W każdym razie w ciągu kolejnych 5-7 lat masz szansę zmienić profesję. W tej chwili referendarz sądowy zarabia 5000-5500 - teoretycznie musi być z ogłoszenia w BIP, praktyka wygląda różnie, ale nie potrzebuje aplikacji. Możesz iść w stronę księgowości jeśli wcześniej miałeś cokolwiek wspólnego z finansami - wiec albo kursy w stowarzyszeniu księgowych - złodziejskie i długie, albo podyplomowa rachunkowość zarządcza (w tych 6000 się zmieści) plus próba zdania jakiegoś egzaminu na członków-tfu rad nadzorczych SSK - które oczywiście znowu bez pleców niczego nie gwarantują.

Rzecz jednak w tym że zarówno "młodych" prawników jak i takich finansistów jest w ch... i trochę. I wchodząc do tej rzeki zaczynasz od brodzenia po kostki kiedy w tym wieku powinieneś już płynąć łodzią żeby do emerytury zdążyć.

 

Nie rozumiem, dlaczego nie chce zatrudnić trzeciej.

 

Ze względu na odpowiedzialność karno skarbową. Księgowość sama w sobie to durnota. Ale tak zwani przedsiębiorcy to kompletne debile - im mniejsi i cieńsi tym głupsi pod względem świadomości obowiązków księgowych. Biuro księgowe przejmuje w umowie za śmieszne pieniądze odpowiedzialność przed organami skarbowymi za wystawianie wszelkiego typu deklaracji.

Księgowych też jest na full a ceny tak niskie że własną pracą z działalności nie da rady zarobić na swoje utrzymanie Żeby mieć z tego przychód wielkości średniej pensji trzeba obsługiwać 15-20 klientów mikro. nawet zakładając, że są to tacy dostarczający po 20 dokumentów miesięcznie to jest i tak w cholerę roboty jak dla jednej osoby.

 

dodawanie osób ma sens ale każda z nich musiałby obsługiwać jeszcze więcej klientów żeby właścicielowi biura opłacało się płacić za zatrudnienie. Wiec do zatrudnienie kolejnego nie wystarczy o jeden klient więcej ale od razu trzeba mu wrzucić na plecy pakiet przynajmniej 40 klientów. Jak pozyskasz dla tego biura 40 klientów to zatrudnią dodatkową osobę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę kolega po fachu :-) :-) :-)

 

Czyżby sam Paweł Iwanowicz Czyczykow, radca kolegialny? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę kolega po fachu :-) :-) :-)

Bez pleców i politycznej dupy to Ty sobie możesz być administratywista od administrowania papierem i ręcznikami w jakiejś galerii handlowej.

 

No to już wiesz po jakim gruncie stąpam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da...

Lizus i kutwa jakich mało od samej szkoły w dodatku ciułacz niezdrowy, mistrz łapówkarstwa, kolesiostwa i poplecznictwa doskonale udający nieprzekupnego :-)

Coś jak teraz większość w PO - Gogol był jasnowidz chyba.

 

No to już wiesz po jakim gruncie stąpam...

 

Nie mam pojęcia. Wszystko zależy czym się zajmowałeś. Ostatnie 20 lat mogłeś spędzić jako bibliotekarz albo sprzedawca w markecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 20 lat mogłeś spędzić jako bibliotekarz albo sprzedawca w markecie.

Jakbym był zamelinowany w bibliotece nie było by tematu. Ostatnie lata spędziłem w drobnym handlu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto dzisiaj czyta Gogola?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pleców i politycznej dupy to Ty sobie możesz być administratywista od administrowania papierem i ręcznikami w jakiejś galerii handlowej.

Jeśli byłeś w miarę dobry - to znaczy myślący na studiach możesz spróbować skończyć 5 semestralne prawo. Ale to będzie znacznie więcej niż 6000 i znacznie dłużej. W każdym razie w ciągu kolejnych 5-7 lat masz szansę zmienić profesję. W tej chwili referendarz sądowy zarabia 5000-5500 - teoretycznie musi być z ogłoszenia w BIP, praktyka wygląda różnie, ale nie potrzebuje aplikacji. Możesz iść w stronę księgowości jeśli wcześniej miałeś cokolwiek wspólnego z finansami - wiec albo kursy w stowarzyszeniu księgowych - złodziejskie i długie, albo podyplomowa rachunkowość zarządcza (w tych 6000 się zmieści) plus próba zdania jakiegoś egzaminu na członków-tfu rad nadzorczych SSK - które oczywiście znowu bez pleców niczego nie gwarantują.

Rzecz jednak w tym że zarówno "młodych" prawników jak i takich finansistów jest w ch... i trochę. I wchodząc do tej rzeki zaczynasz od brodzenia po kostki kiedy w tym wieku powinieneś już płynąć łodzią żeby do emerytury zdążyć.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>nie do wiary ze przy takich wiadomosciach ogolnych.... nadal golodupcow.Jak z Gogola.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanizmy to dla mechanikow i automatow ignorancie.CTRL plus C to jednak wyzsza filozofia ktora dopiero...opanowujesz???Rozumiem ze TO DLA CIEBIE ZROBILI TEN JEDEN KLAWISZ...CZEGO SIE NIE ROBI DLA KLIENTA...MATOLKA..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się jeszcze że prostatę tez masz większą. Wstajesz przed świtem ale do rana jak widać nadal cie ciśnie, aż na mózg.

 

Nawet jeden idiota w Internecie może sp***dolić dyskusję tysiącu. To dopiero daje władzę idiotom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra nie chcialem ci psuc nastroju ale skrot jest najlepszym sposobem do zmniejszenia twoich glupot przynajmniej w powierzcHni czyli od metra.Powtarzanie tych bredni z rownoczesnym obciazaniem dysku to naprawde koniec swiata.....szczegolnie o TEJ porze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz o kierunku związanym z IT to podam Ci przykład do przemyślenia (akurat to przerabiam w tej chwili): instalatorstwo i programowanie systemów zabezpieczeń. Kursy szkoleń tanie jak barszcz, liczy sie jednak praktyka i doświadczenie. Nie wiem jak w PL za to płacą, ale za granicą kasa jest duża. Tyle, że to wymaga pewnego wdrożenia i jakiejś zdolności oraz ogarniania systemów komputerowych, podstaw komunikacji, etc. Ale dla człowieka z samozaparciem nie widze problemu. Problem to zdobyć trochę doświadczenia + potem klientów.

Być może pomysł od czapy, ale przynajmniej konkretny fach.

Ja zdecydowanie inwestował bym w unikatowe, niszowe zdolności konkretne i szukałbym pracy w usługach, nawet manualnej, w której umiejętności ze studiów mogą być pomocne (ale nie są niezbędne). Jeśli masz obycie z ludźmi i jesteś kontaktowy to już znacznie pomaga. Jeśli znasz języki, to dalej pomaga. Etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.