Skocz do zawartości
IGNORED

AKG K 550 cichszy prawy kanał


gabler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie zakupiłem słuchawki jak w temacie nowe, oryginalnie zapakowane,niestety mam z nimi mały problem ,prawy przetwornik gra minimalnie ciszej od lewego ,do lewego jest doprowadzony kabel zasilający,do przetwornika prawego ciszej grającego z tego co widać zastosowano tasiemkę miedzianą schowaną w pałąku,różnica w głośności jest niewielka ale dla mnie słyszalna ,poza tym w lewym kanale jest odrobię więcej basu ,mam wrażenie ,że to właśnie ta tasiemka ma taki wpływ na równowagę kanałów ,w piątek mam dostać następną parę fabrycznie nową,czy ktoś ma też taki problem z tymi słuchawkami,gdzieś kiedyś na jakimś forum podobno poruszano taki problem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś, ktoś, kiedyś miał taki problem że jeden z padów był większy od drugiego. Większy w tym sensie że odległości od ucha do głośnika były różne, pady nie różniły się średnicą. Może u ciebie też tak jest?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na innym forum sugeruje że trzeba porządnie wygrzać, ja nigdy nie miałem w żadnych słuchawkach podobnego efektu, nawet nowe grały z dobrym balansem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.