Jump to content
IGNORED

AKG K 550 cichszy prawy kanał

gabler

Recommended Posts

Witam właśnie zakupiłem słuchawki jak w temacie nowe, oryginalnie zapakowane,niestety mam z nimi mały problem ,prawy przetwornik gra minimalnie ciszej od lewego ,do lewego jest doprowadzony kabel zasilający,do przetwornika prawego ciszej grającego z tego co widać zastosowano tasiemkę miedzianą schowaną w pałąku,różnica w głośności jest niewielka ale dla mnie słyszalna ,poza tym w lewym kanale jest odrobię więcej basu ,mam wrażenie ,że to właśnie ta tasiemka ma taki wpływ na równowagę kanałów ,w piątek mam dostać następną parę fabrycznie nową,czy ktoś ma też taki problem z tymi słuchawkami,gdzieś kiedyś na jakimś forum podobno poruszano taki problem

Gdzieś, ktoś, kiedyś miał taki problem że jeden z padów był większy od drugiego. Większy w tym sensie że odległości od ucha do głośnika były różne, pady nie różniły się średnicą. Może u ciebie też tak jest?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.