Skocz do zawartości
IGNORED

Komorowski- ile kadencji? jakie zasługi?


sterreydon

Rekomendowane odpowiedzi

PiS jak rządził, to nie było katastrofy rozmiaru jak w Smoleńsku, nie walczył nikt o krzesło w Brukseli, był największy wzrost inwestycji zagranicznych, tylko postkomunie było nie w smak i takim jak większość tu na forum, agentom wpływu i pożytecznym idiotom wychowanym na głównym ścieku mediów.

 

 

 

Albo ktoś jest tak głupi, że nie dostrzega jak jest łupiony, albo rzeczywiście jest głupi i na łupienie zasługuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę nigdzie chodzić mam ją na ekranie drugiego monitora.

 

Zakładasz tezę, że rząd Tuska nie wyniszcza narodu?

 

Skoro tak, to nie ma dla Ciebie ratunku.

 

Chyba że żyjesz jak pączek w maśle, w państwie Tuska i Komorowskiego, niestety prezydenta.

 

Dlaczego bezrobocie zajrzało już nawet do zakładki bocznica?

 

Dlaczego młodzi ludzie próbują posiłkować się pomocą innych forumowiczów, w decyzji o przekwalifikowaniu się dzięki kursom i szkoleniom?

 

Pomóż im, skoro twierdzisz, że wszystko gra, wskaż realne możliwości na znalezienie zatrudnienia.

 

Użycz im swojej wszechwiedzy, statusu i możliwości.

 

Skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?

 

Pas w Modlinie, to w jakim jest stanie?

 

Za stadiony kto płaci, aby je utrzymać w dyspozycji?

 

Autostrady mają jaką przejezdność - ustawową? Co to jest ustawowa przejezdność?

 

Kolej? Strajk.

 

Służba zdrowia? Nie dla chorych dzieci.

 

Fotoradary? Tak, dla bezpieczeństwa, finansowego gmin.

 

Zwolnienia?Tak.

 

Upadki i bankructwa firm podwykonawczych ? Tak.

 

Bezrobocie wśród młodzieży? Tak.

 

Powroty z imigracji? Nie. Nie ma do czego wracać.

 

Recesja w grudniu 2012 roku? Tak.Spadek 10% produkcji.

 

Nie w sposób odmówić panu racji i plusik ode mnie !

 

Natomiast nie mogę się zgodzić z Wami wszystkimi w jednej kwestii , dlaczego do ciężkiej cholery licytujecie się , która ekipa rządząca jest lepsza , która gorsza , ja uważam że wszyscy : PIS , PO ,SLD ,PSL itd. mają nas w ciężkiej dupie i problemy wspomniane przez pana 747 (choć nie wyczerpują one listy problemów ) miały miejsce za każdej pier**lonej ekipy rządzącej i polityków - złodziei .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23031970 I masz za to mega plusik.

 

A ja się dziwię iż po tylu latach PO-PIS-u są jeszcze na forum audio ludzie którzy jeszcze jak młode psy gryzą się kto jest lepszy PIS, czy PO.

Tusk nie istnieje bez Kaczyńskiego, Kaczyński bez Tuska. Jeden drugiemu krzywdy nie zrobi. Żaden nie ma pomysłu na Polskę. Nawet przedszkolaki to już wiedzą....

 

Mam dwa przemyślenia: Wasze żony muszą być szczęśliwymi kobietami i Stanisław Lem miał rację.

 

 

Miłego dnia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasze rozumienie polityki sprowadza sie ..wszyscy sa do dupy.I racja.Razem z wami.

 

a nawet z naciskiem .....wy bardziej.

 

Tusk nie istnieje bez Kaczyńskiego>>a tu taki idiocik maly.Tak jak republikanie bez demokratow w ameryce.Mysle ze idiocik wie co to ameryka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />PiS jak rządził, to nie było katastrofy rozmiaru jak w Smoleńsku,<br />

Samo ich rządzenie było katastofą takiego rozmiaru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zostanie bo jest nijaki , zreszta to urząd lekko fasadowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro

Brytyjski premier David Cameron oświadczył, że chce, żeby Brytyjczycy sami zdecydowali, czy chcą zostać w Unii czy z niej wystąpić. Do referendum miałoby dojść dopiero po 2015 roku, jeśli o ile konserwatyści znów wygrają wtedy wybory parlamentarne. Cameron podkreślił, że do tego momentu będzie naciskał na reformy Wspólnoty, że Wielka Brytania chce "pozostać oddanym i aktywnym członkiem Unii Europejskiej".

 

Nie jestem izolacjonistą, ale chcę, by Wielka Brytania miała lepsze warunki. Nie chcę podnosić zwodzonego mostu

 

- mówił.

 

Rozczarowanie Brytyjczyków Unią Europejską jest największe w historii. UE zmierza w kierunku, którego ludzie nie chcą, nakładając bezsensowne regulacje i rozwiązania prawne

 

- powiedział Cameron podczas przemówienia w wygłaszanego w londyńskiej siedzibie agencji Bloomberg.

 

Zdaniem Camerona konieczny jest nowy traktat europejski.

 

Chciałbym mniej biurokratycznej Unii

 

Największe niebezpieczeństwo UE pochodzi od tych, którzy uważają nowe myślenie za herezję - uważa. - Dlatego potrzebujemy fundamentalnych zmian - dodał.

 

Cameron powtórzył, że Wielka Brytania nie zamierza stawać się członkiem strefy euro, ale uzdrowienie sytuacji w tym zakresie jest konieczne.

 

Donald Tusk może się uczyć od Davida Camerona jak szachować UE i dbać o interes własnego państwa.

 

DLOS/TVN24.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wyglądasz mi na zwolennika Bronisława Komorowskiego, niestety prezydenta.

 

 

Przez grzeczność nie napiszę na kogo Ty mi wyglądasz. Jeśli nie rozróżniasz odwołania do Konsttytucji od poparcia personalnego to nie mam pytań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez grzeczność nie napiszę na kogo Ty mi wyglądasz. Jeśli nie rozróżniasz odwołania do Konsttytucji od poparcia personalnego to nie mam pytań.

 

Dużo wiesz o polityce.Konstytucji nie piszą krasnoludki, krasnoludki nie dokonują również wyborów personalnych.To wszystko robią ludzie.Tzw politycy, dla swych mocodawców.Pod ich interesy, przeciwko własnym często społeczeństwom.Bardzo często.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro

Brytyjski premier David Cameron oświadczył, że chce, żeby Brytyjczycy sami zdecydowali, czy chcą zostać w Unii czy z niej wystąpić. Do referendum miałoby dojść dopiero po 2015 roku, jeśli o ile konserwatyści znów wygrają wtedy wybory parlamentarne. Cameron podkreślił, że do tego momentu będzie naciskał na reformy Wspólnoty, że Wielka Brytania chce "pozostać oddanym i aktywnym członkiem Unii Europejskiej".

 

Nie jestem izolacjonistą, ale chcę, by Wielka Brytania miała lepsze warunki. Nie chcę podnosić zwodzonego mostu

 

- mówił.

 

Rozczarowanie Brytyjczyków Unią Europejską jest największe w historii. UE zmierza w kierunku, którego ludzie nie chcą, nakładając bezsensowne regulacje i rozwiązania prawne

 

- powiedział Cameron podczas przemówienia w wygłaszanego w londyńskiej siedzibie agencji Bloomberg.

 

Zdaniem Camerona konieczny jest nowy traktat europejski.

 

Chciałbym mniej biurokratycznej Unii

 

Największe niebezpieczeństwo UE pochodzi od tych, którzy uważają nowe myślenie za herezję - uważa. - Dlatego potrzebujemy fundamentalnych zmian - dodał.

 

Cameron powtórzył, że Wielka Brytania nie zamierza stawać się członkiem strefy euro, ale uzdrowienie sytuacji w tym zakresie jest konieczne.

 

Donald Tusk może się uczyć od Davida Camerona jak szachować UE i dbać o interes własnego państwa.

 

DLOS/TVN24.pl

 

Wklejki z TVN wyrwane z kontekstu. Przeanalizuj sobie dlaczego Cameron musi o tym referendum mówić, a jednocześnie odwleka je jak najdalej się da. Z kozaka stał się strusiem chowającym głowę w piasek bo przestraszył się konsekwencji. Mydlenie oczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego że nie jest Kaczyńskim.

 

Proszę pamiętać, że B Komorowski został wybrany na urząd Prezydenta Państwa przez nieporozumienie.Nikt nie znał wówczas szczegółów z śledztwa smoleńskiego, świadczących o pomyłkach przy pochówku ofiar, braku dowodów na obecność gen Błasika w kokpicie, trotylu na wraku Tupolewa, oraz braku jakichkolwiek badań technicznych wraku, brzozy, etc.Strona rządowa zapewniała, że współpraca z Rosjanami jest ponadstandardowa.Mówił w sejmie Donald Tusk.Wszystko po to, aby kandydat partii rządzącej jawił się społeczeństwu, jako człowiek odpowiedzialny i kompetentny.Propaganda okazała się skuteczna, serwery systemu komputerowego, znajdujące się w Rosji, pracujące dla programu obliczeniowego zliczającego głosy w wyborach w Polsce, również nie zawiodły.Wygrał Bronisław Komorowski.Dziś ma on imponujące poparcie społeczne, ponieważ nic nie robi, nikomu się więc nie naraża, nie musi dokonywać żadnych trudnych wyborów.Bezrobocie może okazać się jednak tak duże, że wymusi w Polsce zmiany.

 

Wklejki z TVN wyrwane z kontekstu. Przeanalizuj sobie dlaczego Cameron musi o tym referendum mówić, a jednocześnie odwleka je jak najdalej się da. Z kozaka stał się strusiem chowającym głowę w piasek bo przestraszył się konsekwencji. Mydlenie oczu.

Przykro mi, ale nie da się w ten sposób prowadzić dyskusji,.

 

Co za różnica, czy wyrwane z kontekstu czy nie, w tym wypadku.

Chodzi o skrót, dziś ludzie zajęci są szukaniem perspektyw aby przeżyć, a nie traceniem cennego czasu na czytanie długich tekstów.

 

Maja istnieć wszechwładne korporacje, zarządzać losem ich pracowników, być ich panem życia i śmierci - WYKLUCZENIA i nic tu żaden wyrwany czy nie wyrwany tekst z kontekstu niczego nie zmieni.

 

Polskie elity polityczne, aktualnie rządzące, do tego scenariusza przystąpiły, godząc się na rolę zarządcy.

 

Nie rozumieją, że mogą w niedługim czasie przestać być potrzebni, wtedy podzielą los, tych których dziś wykorzystują jak niewolników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasze rozumienie polityki sprowadza sie ..wszyscy sa do dupy.I racja.Razem z wami.

 

 

Panie Muls , nie żebym szukał zwady z panem ale ( "wszyscy sa do dupy") czy tak nie jest ?

Moje rozczarowanie politykami nie bierze się stąd , że są do dupy(nikt nie jest alfą i omegą) lecz dlatego , iż nie są uczciwi wobec wyborców i nie mają dość przyzwoitości aby zdać publicznie sprawę ze swych błędnych decyzji .

Niejednokrotnie odnoszę wrażenie , że politycy na zamieszaniu i wzajemnym opluwaniu się odwracają uwagę społeczeństwa od rzeczywistych problemów naszego kraju . Proszę zwrócić uwagę , jak często deliberowano w kwestii aborcji (a przecież , to jest indywidualna kwestia każdego z nas i jego sumienia ) , Tragedii Smoleńskiej ( niezależnie , co było prawdziwą przyczyną tej tragedii , to nikt i nic nie wróci życia jej ofiarom) , zapłodnienia in vitro (o której nie powinni się wypowiadać ludzie płodni , gdyż to nie ich dotykają dylematy moralne z tym związane) , aferze Rywina itd., itp .

Dlaczego tak istotna ustawa dla nas wszystkich (niezależnie od barw politycznych) , traktująca o wieku emerytalnym nie była poddana konsultacjom społecznym ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica, czy wyrwane z kontekstu czy nie, w tym wypadku.

 

Różnica mniej więcej taka, jak w filmie "Nic śmiesznego", scena: 'Ich oczom ukazał się las...'

"Las krzyży".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego politycy narzucają nam ton i gradację w dyskusji o sprawach dotyczących większości ?

 

Panie Muls , nie żebym szukał zwady z panem ale ( "wszyscy sa do dupy") czy tak nie jest ?

Moje rozczarowanie politykami nie bierze się stąd , że są do dupy(nikt nie jest alfą i omegą) lecz dlatego , iż nie są uczciwi wobec wyborców i nie mają dość przyzwoitości aby zdać publicznie sprawę ze swych błędnych decyzji .

Niejednokrotnie odnoszę wrażenie , że politycy na zamieszaniu i wzajemnym opluwaniu się odwracają uwagę społeczeństwa od rzeczywistych problemów naszego kraju . Proszę zwrócić uwagę , jak często deliberowano w kwestii aborcji (a przecież , to jest indywidualna kwestia każdego z nas i jego sumienia ) , Tragedii Smoleńskiej ( niezależnie , co było prawdziwą przyczyną tej tragedii , to nikt i nic nie wróci życia jej ofiarom) , zapłodnienia in vitro (o której nie powinni się wypowiadać ludzie płodni , gdyż to nie ich dotykają dylematy moralne z tym związane) , aferze Rywina itd., itp .

Dlaczego tak istotna ustawa dla nas wszystkich (niezależnie od barw politycznych) , traktująca o wieku emerytalnym nie była poddana konsultacjom społecznym ?

 

 

Dlaczego politycy narzucają nam ton i gradację w dyskusji o sprawach dotyczących większości ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica mniej więcej taka, jak w filmie "Nic śmiesznego", scena: 'Ich oczom ukazał się las...'

"Las krzyży".

To po co pisałem, w tym wypadku?

Proszę się nie czepiać, szczegółów.

 

Cameron jaki jest każdy widzi.

Dba o swoje państwo, o swoich obywateli.

Tuskowo-Komorowo to nie Wielka Brytania, tylko kolonia rosyjsko-niemiecka, Szanowny Kolego romekjagoda.

 

Proszę się nie silić, na tłumaczenie, sobie czy komukolwiek że jest inaczej.

Proszę posłuchać tylko co mówią imigranci, którzy przyjeżdżają tu do Polski na święta.

 

Wracać?

Do czego?

 

Do juryzdykcji Urzędu Skarbowego, Sądów Powszechnych ala Tuleya?

Do układów, znajomści, dojść?

Czyich?

 

Proszę się nie kompromitować.

Czy widok ogrodzonych gett develperskich Koledze nie wystarczy?

 

Tu nie ma państwa polskiego.

 

Tu jest kołchoz, obóz pracy PRL BIS IIIRP - nazwa do wyboru.

 

Unia Europejska urządza swoim obywatelom wzrost bezrobocia, spadek produkcji i zastój modernizacji – dowodem twarde liczby, jak 26 milionów ludzi daremnie szukających pracy, wśród nich 6 milionów młodych – chociaż świat pokonał kryzys i idzie naprzód. Czy pół miliarda Europejczyków z 27 krajów Unii musi żyć w najbardziej ospałym i pesymistycznym regionie globu – nie licząc ubogiej części Afryki – chociaż mają dziedzictwo cywilizacyjne, wykształcenie i kreatywność w światowej czołówce? Dynamicznych ludzi i państwa Unia dziś wciąga w grzęzawisko. Marnowanie europejskiego potencjału to rekord absurdu godny księgi Guinnessa. Byłby śmieszny, gdyby nie był straszny. Ale upadek motywuje do wysiłku naprawy. Brytyjczycy tworzą koalicję dla przebudowy Europy.

 

Cameron

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dba o swoje państwo, o swoich obywateli

 

Cameron dba o następne wybory. I robi to pod przykrywką męża stanu, a jest zwykłym politikierem. Ale naiwniacy dają się nabrać.

Tuskowo-Komorowo to nie Wielka Brytania, tylko kolonia rosyjsko-niemiecka, Szanowny Kolego romekjagoda.

 

Proszę się nie silić, na tłumaczenie, sobie czy komukolwiek że jest inaczej.

Proszę posłuchać tylko co mówią imigranci, którzy przyjeżdżają tu do Polski na święta.

 

Wracać?

Do czego?

 

Do juryzdykcji Urzędu Skarbowego, Sądów Powszechnych ala Tuleya?

Do układów, znajomści, dojść?

Czyich?

 

o Kolonii piszą mali ludzie pełni kompleksów, wierzący w teorie spiskowe i żydowski rząd globalny.

Powiedz jakie masz doświadczenie w emigracji? Jakie kraje znasz? Widzisz tylko czarno-białe, nie znasz problemów życia w UK czy na emigracji. A poza tym przywołuję do porządku! - w swojej apoteozie zagranicy obrażasz pamięć prezydenta LK, który mówił o emigrantach per 'nieudacznicy'. Więc weź się w garść.

Jurysdykcji US nie ma za granicą? Problemów z administracją i biurokracją nie ma? Oczywiście, że nie... wszystko przychodzi samo, życie jest różowe, na ziemi leży kasa, wszyscy sa 'heppi'...

 

Proszę się nie kompromitować.

 

No właśnie.

 

Tu nie ma państwa polskiego.

 

Tu jest kołchoz, obóz pracy

 

Byleś w kołchozie albo w obozie pracy? Przez szacunek do ludzi, którzy byli nie pisał byś takich pierdół i debilizmów. To tak jak jakiś ksiądz ostatnio ogłosił, że KK jest obecnie prześladowany gorzej jak za stalinizmu i komuny.... Mózgi sie moherowcom lasują.

Unia Europejska urządza swoim obywatelom wzrost bezrobocia, spadek produkcji i zastój modernizacji – dowodem twarde liczby, jak 26 milionów ludzi daremnie szukających pracy, wśród nich 6 milionów młodych – chociaż świat pokonał kryzys i idzie naprzód. Czy pół miliarda Europejczyków z 27 krajów Unii musi żyć w najbardziej ospałym i pesymistycznym regionie globu – nie licząc ubogiej części Afryki – chociaż mają dziedzictwo cywilizacyjne, wykształcenie i kreatywność w światowej czołówce? Dynamicznych ludzi i państwa Unia dziś wciąga w grzęzawisko. Marnowanie europejskiego potencjału to rekord absurdu godny księgi Guinnessa. Byłby śmieszny, gdyby nie był straszny. Ale upadek motywuje do wysiłku naprawy. Brytyjczycy tworzą koalicję dla przebudowy Europy.

 

 

Tak. UE winna jeszcze wymieraniu pingwinów, pszczół, oraz ociepleniu klimatu. Już samo przemianowanie UE na Europę i powrót do status quo z lat 30 ubiegłego wieku da przyspieszenie gospodarcze.

A z tym najbardziej ospałym i pesymistycznym regionem globu to już w ogóle jakaś farsa. W swoich konfabulacjach PISmani potracili już jakikolwiek kontakt z rzeczywistością i faktami.

A z Brytyjczykami to mnie rozbawiłeś szczerze. Naiwniaku, myślisz, że UK kiedykolwiek intersowało się kontynentem?! Oni w dupie mają Europę i jej przebudowę. Ale takie lemingi jak Ty łapią się na demagogię Camerona i stawiają ją na piedestale cnót. Fascynacja, zapatrzenie i służalczość wobec US zostają widze teraz na hasło Kaczyńskiego zastąpione uwielbieniem dla UK.... Dziwi tylko, że z ołtarza tak szybko zeszły Węgry Orbana. - Co, już niemodne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romekjagoda

Na kogo się próbujesz tu wykreować?

Pouczać i strofować to sobie możesz własne dzieci jak masz.

 

Sam jesteś naiwniakiem do tego jeszcze nie opierzonym.

 

Pracowałem ciężko na swoją pozycję, pracowałem również za granicą.

Nie jestem z nikąd, żyję wśród ludzi, widzę co dookoła się dzieje.

 

Posiadam również wiedzę, tożsamość, wyobraźnie i doświadczenie życiowe,

Znam też naturę ludzką jej meandry.

 

Znam również takie typy osobowości, takich przedstawicieli gatunku, jakich Twoja osoba rości sobie być reprezentantem.

Znam to charakterystyczne nastawienie do traktowania innych z góry.

Ten typ mentalny jest na wskroś wyrazisty, nie daje możliwości pomyłki w ocenie.

 

Zastanawiać może tylko przyczyna tak prezentowanej postawy.

Nigdy nie jest ona inna niż frustracja.

Ta natomiast nigdy nie ma innych korzeni jak te ulokowane we wczesnym dzieciństwie, związane z akceptacją bądź odrzuceniem, przez jednego bądź obojga rodziców.

 

 

WIĘC INNEGO PYTANIA NIE MOGĘ POSTAWIĆ KOLEDZE, KOLEGO ROMEKJAGODA.

 

Matka, czy ojciec?

Nadopiekuńczość, czy despotyczność?

 

P.S.

 

Proszę nie kłopotać się, rozterkami dotyczącymi zainteresowań moich i myślę że również kogoś innego z forum.

Podobno żyjemy na wolności, a ocena może być jednostronna, do tego każdy ma prawo do własnej, więc może ich być tyle ile jest mieszkańców globu.

Nie przywiązywałbym się więc do żadnej z nich, ani nie wyróżniał Kolegi, jako oceniającego trafnie.

 

Aby dokonać trafnej oceny, potrzebny jest otwarty umysł.

Szufladkowanie kogoś do takiego czy innego kręgu osób, typu PIS mani czy inni, bez znajomości tej osoby wystawia jak najgorsze świadectwo, dezawuuje.

 

P.S.II

Szanowny Kolega romekjagoda, dla mnie jest Kolega niepoważny.

A jeśli Kolega wierzy w to co tu wypisuje, to jest mi Kolegi po prostu żal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nikogo się nie kreuję, a jak tak to odbierasz to Twój problem.

Za to jak postrzegasz innych odpowiedzialny jesteś Ty sam.

 

 

pracowałem również za granicą.

 

To gdzie i ile żyłeś na emigracji? Konkretnie.

 

Znam to charakterystyczne nastawienie do traktowania innych z góry.

Ten typ mentalny jest na wskroś wyrazisty, nie daje możliwości pomyłki w ocenie.

 

:) J.w. Nikogo z góry nie traktuję, a śmiem wnosić, że skoro tak to odbierasz, to gdzieś Cię uwiera. ja po prostu mam dosyć owijania w bawełnę, i nazywania białego szarym tylko dlatego, że tak jest poprawnie politycznie.

 

Zastanawiać może tylko przyczyna tak prezentowanej postawy.

Nigdy nie jest ona inna niż frustracja.

Ta natomiast nigdy nie ma innych korzeni jak te ulokowane we wczesnym dzieciństwie, związane z akceptacją bądź odrzuceniem, przez jednego bądź obojga rod

 

:) Wzruszyłeś mnie, serio, tą swoją niedzielną psychologią. To może z jakiegoś poradnika 'Psychologia dla wszystkich'? Oszczędź proszę, przede wszystkim sobie.

 

WIĘC INNEGO PYTANIA NIE MOGĘ POSTAWIĆ KOLEDZE, KOLEGO ROMEKJAGODA.

 

Matka, czy ojciec?

Nadopiekuńczość, czy despotyczność?

 

Oboje. A także zły pies, który mnie pogryzł. Ksiądz, który na katechezie się do mnie dobierał. Oraz wredna babcia, brat który mnie bił i poniżał. Cała rodzina patologiczna. Tyle lat to ukrywałem, a Ty mnie zdemaskowałeś... To jak wyzwolenie - pozwala mi zrzucić jarzmo lat ukrywania tych mrocznych sekretów mojego życia. Dziękuję Ci - Ty jeden, nie żaden psychoterapeuta, pozwoliłeś mi uwolnić się od przeszłości... Dzięki!

 

P.S.II

Szanowny Kolega romekjagoda, dla mnie jest Kolega niepoważny.

A jeśli Kolega wierzy w to co tu wypisuje, to jest mi Kolegi po prostu żal.

 

Pełna wzajemność, zapewniam. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniesienie nie różniące się od poprzedniego.

 

Najwyższa przenikliwość, pokaz, kamuflaż przemocy, narcyzm.

 

W rzeczywistości zwykła bezsilność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretów o Twoich emigracyjnych doświadczeniach się nie doczekałem niestety. Tylko okrągłe gadanie nie na temat.

 

W rzeczywistości zwykła bezsilność.

 

No niestety, na stan Twojego umysłu nic nie poradzę. Tu faktycznie - chyba nie tylko ja! - jestem bezsilny.

 

Papa a autora wątku przepraszam za ten OT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłeś mnie Kolego 747, zawiodłeś. Poległeś sromotnie w potyczce z Kolegą romekjagoda i nie potrafisz się do tego przyznać. To smutne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.