Skocz do zawartości
IGNORED

Głośniki PCM GB1i


galaxy s2

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Bzdura sredni kurs między bankowy na dzisiaj wedłóg NBP 4,9205 zł . liczyć to ja umie dobrze . Ale jak kupie sam w UK to olewam VAT 23 % . Więc wtedy masz 1145 x 4,9205 co daje 5634 zł na okrągło . Przy zarobkach Angola czyli średnio 1200 nawet Funtów , to za jedną pensje je ma . Polaczek bidoczek ze średnim zarobkiem 1500 zł ora na Polską cenę 5 miechów . Jak nie widzisz różnicy to sory . Dlatego taka firma jak i setki innych omija nasz rynek szerokim łukiem , bo zamiast sprzedawać sprzęt klasy przeciętnej dla Angola u nas z tego nawet dennego sprzętu robi się sprzęt audiofilski dla 0,1 % dostępny . Taka prawda . Ale mniejsza macie racje nie ma sensu narzekać bo i tak tego ja nie zmienię . Pozdrawiam :) P.S proszę oto aktualny cennik

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W tym ceniku podany ceny sa netto wiec musisz doliczy podatek tez w angli najjtaniej koilumny tb2 znalazlem za 1350 funtow

 

Gdzie Ty żyjesz człowieku ?? To cena jaka jest w UK . U nas jak kolega Ci napisał do tego dodaj 23 % Vatu i wyjdzie Ci 7000 zł . Plus upust jakiś drobny i masz 6900 zł . Ja za tyle mam cenę do wzięcia tych PMC TB2i w przyszłym tygodniu jak się zdecyduje na Polską dystrybucję i 8000 zł za PMC GB1i jak się na nie zdecyduje . Moje dywagacje cenowe wynikają z tego że mnie szlag trafia że w kraju ludzi biednych bądź co bądź każdy kroi ile się da . A wystarczy jak ktoś nie ma kasy wsiąść w autobus do UK . Popracować tam dwa miechy i wróćić do Polski i ma swoje upragnione głośniki na które u nas będzie spłacał kredyt 3 lata albo wogóle nie kupi tylko pomarzy . :)

akurat zyje w uk i sie orjentuje na cenach wiec troszke tutaj spokojniej prosze, sam malo wiesz a duzo krzyczysz , zyje tutaj juz okolo 9 lat wiec wiem jakie sa realia i ceny, wiadomo ze jest prosciej o sprzet bo mozna tanio kupic uwyzany sprzet i duzo firm jest z uk wiec lepsza dostepnosc cenowo ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

Co za kraj jełopów ta Polska .

 

Wychowałeś się w kraju jełopów, mieszkasz i żyjesz w kraju jełopów.

 

rodzinka wyjechała do UK, a jełop został w Polsce...? LOL

 

Gdzie Ty żyjesz człowieku ?? To cena jaka jest w UK .

 

http://www.hifix.co.uk/bookshelf-speakers/pmc/tb2i.html - £1350.

http://www.hifix.co.uk/floor-standing-speakers/pmc/gb1i.html - £1675.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam o klase lepiej aniżeli rodzinka w UK tak się składa na marginesie :) Ale 95 % moich znajomych już nie . Poprostu nie lubię być robiony w bambuko . Mniejsza . W przyszłym tygodniu odsłuch i pewno kupie te lub te .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie je widziales za taka cene bo ja widze za okolo 1350 ?

 

 

To ty chyba nie znasz praw marketingu poczytaj najpierw a pozniej rob wyliczenia ,Jesli sklep jest przedstawicielm Pmc kolumn to takie Gb1 ktore kotszuja w angli juz z podatkiem 1480 sklep bedzie mial za jakies 1000 funtow moze nawet mniej.A angli jest tak ze dostaniesz 10 procent na kazde pzrewaznie kolumny i sprzet i chces zkupic odrazu i placisz za calosc na raz

 

Trudno jest kwestionować czy domyślać się co i gdzie widzisz ale kolega galaxy s2 przecież podał link do cennika polskiego przedstawiciela/dystrybutora a tam jak wół stoi napisane

PMC GB1i - 1480 funtów netto. Nic nie stoi na przeszkodzie aby galaxy s2 kupił sobie te kolumny w Anglii. W dodatku ma tam rodzinę. Jego wybór!

 

galaxy s2, ja robiłem wyliczenia wg tego cennika, który przytoczyłeś i wg kursu banku obsługującego dystrybutora a nie jakiegoś średniego, który można psu pod ogon wsadzić, skoro dystrybutor korzysta z WBK i tam się rozlicza. Przecież napisałem, że pytałem ich o to. Nie doczytałeś. "Twój" średni kurs nie ma żadnego znaczenia. Jedynie może Cię zmobilizować do zrobienia zakupów dzięki uprzejmości rodziny w Anglii.

 

szwagier83, co do Twojej znajomości praw marketingu... załóż w Polsce sklep z dobrym sprzętem audio i podziel się swoją wiedzą po czterech latach działalności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trudno jest kwestionować czy domyślać się co i gdzie widzisz ale kolega galaxy s2 przecież podał link do cennika polskiego przedstawiciela/dystrybutora a tam jak wół stoi napisane

PMC GB1i - 1480 funtów netto. Nic nie stoi na przeszkodzie aby galaxy s2 kupił sobie te kolumny w Anglii. W dodatku ma tam rodzinę. Jego wybór!

 

galaxy s2, ja robiłem wyliczenia wg tego cennika, który przytoczyłeś i wg kursu banku obsługującego dystrybutora a nie jakiegoś średniego, który można psu pod ogon wsadzić, skoro dystrybutor korzysta z WBK i tam się rozlicza. Przecież napisałem, że pytałem ich o to. Nie doczytałeś. "Twój" średni kurs nie ma żadnego znaczenia. Jedynie może Cię zmobilizować do zrobienia zakupów dzięki uprzejmości rodziny w Anglii.

 

szwagier83, co do Twojej znajomości praw marketingu... załóż sklep z dobrym sprzętem audio i podziel się swoją wiedzą po czterech latach działalności.

To sie bardzej tyczylo do jego ale zazwyczaj sklepu maja marże od 40 do 10 procent w zależności jaka firma akurat kolega pracuje a sklepie i mam pojęcie o tym troszkę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mnie przekonuje do zakupu u nas w Polsce to fakt , że jeżeli potencjalny sprzedawca umożliwi mi odsłuch w moim domu , to wtedy jestem w stanie docenić jego wkład w całą sprawe i zaangażowanie i zapłacić to drożej . Ale jeśli mam kupić przez internet i kupować niejako w ciemno i dawać komuś na siłę zarabiać , to wolę poczekać do Świąt Wielkanocnych ( bo wtedy będą się zjeżdżali do domów ) i będe miał do tego transport za friko . A że mieszkają w Londynie to problemu z kupnem tych głośników nie będzie . A co do dokonanego wyboru to już jestem zdecydowany jedynie na tą właśnie firmę , czyli PMC GB1i lub PMC TB2i . Słuchałem i jestem zadowolony , jedynie tylko problem które będą lepsze do mojego pomieszczenia akurat . A pozatym jak ktoś daje na swoje produkty 20 lat gwarancji to widać że jest przekonany do swojego produktu co jest on wart . Więc może i drogo . Ale ja kieruje się zasadą w życiu : '' Co drogie to tanie '' . I jeszcze mnie ta metoda nigdy nie zawiodła . Jak kupie i już któreś staną u mnie w domciu , nieomieszkam podzielić się swoimi spostrzeżeniami odsłuchowymi . Może to komuś ułatwi wybór do małego pomieszczenia .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A co do dokonanego wyboru to już jestem zdecydowany jedynie na tą właśnie firmę , czyli PMC GB1i lub PMC TB2i . Słuchałem i jestem zadowolony , jedynie tylko problem które będą lepsze do mojego pomieszczenia akurat ..."

 

 

A słuchałeś może Guru QM10 Two???

Spróbuj jeśli możesz...ponoć rewelacja!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nic z tego nie będzie bo słuchałem o klase lepszych głośników jak mi proponujesz czyli ProAc Tablette III i opisałem to w wątku o tytule " Dobór głośników do pokoju 10 m2 " . Przy spokojnej muzyczce takiej lekkiej wydalają ale już przy Rocku i ostrej muzyce głośnej bo inaczej jak głośno nie wyobrażam sobie słuchać Rocka. Takie monitory się zamieniają w pierdziki wtedy . Szkoda mi kasy na takie dziwactwa . Wole żeby czasem bass spod kontroli się wyrwał ale zagrał jak na koncercie , aniżeli pierdział jak radio w samochodzie . Ale dzięki za sugestie .

Małe kolumny = mały bezwzględny SPL. Jak będziesz słuchał nawet nie specjalnie dużych monitorów (woofer ~6,5") z odległości 1m to SPL będzie wystarczający w takim rock/metal i nie będzie to grać jak radyjko. Jak słuchasz z 2-3m to niestety potrzeba czegoś większego, najlepiej trójdrożnego, by właśnie nie popadało w radyjkowość i kompresję przy ciężkiej muzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.