Skocz do zawartości
IGNORED

używany cd do 11 kzł


mztv

Rekomendowane odpowiedzi

witam...mam nadzieję, że nie macie mnie już dosyć ....nie czekając na odpowiedz zaczynam.....a więc jak w temacie .....

po sprzedaży naima czas rozejrzeć sie za "nowym" cd.....moim zdecydowanym faworytem jest mac 301 (jednak troszkę ciężko o dostępność w tej cenie)....kolejno gamut cd3 (lekko obawiam sie, że przerzedzi mi płytotekę)....sprzęt towarzyszący (mac+sonus faber)...myślałem o audio research lub ayonie (sama klasyka audio)...a tak na powaznie ...za czym warto, waszym zdaniem, się rozejrzeć.....oczywiście w grę też wchodz naim cd 2x ( niestety obecnie dostępne są tylko wiekowe egzemplarze).....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARC CD3 mk2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maki 301 w tej cenie można nabyć, choć trzeba sprawdzić u siebie w systemie, ja miałem problem z pętla masy w przypadku połączenia paru makow więc nigdy nie wiadomo czy warto w ciemno kupić. Warto sprawdzić krelle, dają fajne połączenie detalicznosci z ciepłem maka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

strumieniowiec, lampy i tuby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy Ciebie dosyć...jak szukasz okazji to trzeba na taką poczekać...jak się spieszy to weź kredy i kup jutro. Wyrywało się zaś kiedyś laski na dyskotece a nie CD.

 

Tu masz 301 na gwarancji. Sądzę, że stargujesz do 12.500 PLN i masz gwarancję, I właściciela...nie narzekaj tylko dopłać i bierz...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwiej pisać niż zrealizować...niestety zawsze zdaża się taka sytuacja, że trzeba dołożyć jeszcze 1 lub 2 kzł i tak w nieskończoność ....a c o do dyskotek to mi ten klimat nie odpowiada:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McIntosh MCD 301 w cenie 11 000 to nic nadzwyczajnego, można taniej, trzeba tylko poszukać, jednak chyba najprościej będzie usystematyzować oczekiwania brzmieniowe tego CD, bo propozycje jaki padają zdaje się mają różną sygnaturę dźwiękową. MCD 301 nie gra jak Krell i nie gra jak Gamut i to na etapie doboru takiej konfiguracji trzeba brać pod uwagę.

 

Tu masz 301 na gwarancji. Sądzę, że stargujesz do 12.500 PLN i masz gwarancję, I właściciela...nie narzekaj tylko dopłać i bierz...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Trochę drogo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na audiomarkt MCD 301 taniej niż na hifi giełda.

 

Poza tym, aktualnie Mak wprowadza do oferty dużo nowych pozycji (głównie wzmacniacze) i nie jest wykluczone, że pojawi się także nowy MCD. MCD 301 ma już swoje lata. Zatem na rynku używek pojawi się więcej MCD 301 i MCD 501 w dobrych cenach, a być może będzie można kupić nową sztukę w sklepie po dużym rabacie. Jakiś czas temu też szukałem odtwarzacza i w grę również wchodził MCD 301. Ostatecznie kupiłem MCD 500, więc aktualnie mam w tym zakresie pozamiatane.

 

Radzę więc na spokojnie się rozglądać. 14.000 za MCD 301 to zdecydowanie za dużo - mniemam też, że sprzedający kupił go za praktycznie tę samą cenę, gdyż spokojnie można było uciąć rabat do ok 15.000 PLN z pierwotnej ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując używany sprzęt najbardziej liczą się dwie sprawy: gwarancja polskiego dystrybutora i pierwszy właściciel. I za to warto dopłacić trochę kasy, chyba że ktoś lubi grzebane szroty z niewiadomego źródła...gratuluję pomysłu kupowania sprzętu takiego jak CD bez wcześniejszego sprawdzenia i obejrzenia stanu wizualnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moreno ma rację.Pisałem o tym kilka razy.

Sprzęt znanego pochodzenia od pierwszego właściciela który kupił go jako nowy i można

to wszystko zweryfikować u dystrybutora to zupełnie inna bajka niż jakiś z aukcji po wielu właścicielach

i nieznanego pochodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Kupując używany sprzęt najbardziej liczą się dwie sprawy: gwarancja polskiego dystrybutora i pierwszy właściciel. I za to warto dopłacić trochę kasy, chyba że ktoś lubi grzebane szroty z niewiadomego źródła...gratuluję pomysłu kupowania sprzętu takiego jak CD bez wcześniejszego sprawdzenia i obejrzenia stanu wizualnego.

Masz rację co do kupowania używanego sprzętu na podstawie zdjęcia, że jest to delikatnie mówiąc ryzykowne.

Co do polskiej gwarancji to jest ona potrzebna "psu na budę" ;)

Dla mnie ważniejsza jest jej długość niż to kto mi ją dał.

 

pozdrawiam i owocnych poszukiwań......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując używany sprzęt najbardziej liczą się dwie sprawy: gwarancja polskiego dystrybutora i pierwszy właściciel. I za to warto dopłacić trochę kasy, chyba że ktoś lubi grzebane szroty z niewiadomego źródła...gratuluję pomysłu kupowania sprzętu takiego jak CD bez wcześniejszego sprawdzenia i obejrzenia stanu wizualnego.

 

Wszystko prawda ale warto dodać, że czasami serwis gwarancyjny potrafi trwać 3 miesiące albo dłużej bo dystrybutor czeka aż mu się uzbiera więcej popsutych urządzeń zanim je wyśle do producenta. Sam to przerabiałem i wiem, że różnie z tym bywa i czasami lepiej samodzielnie sprzęt spakować w pudło i za kilkadziesiąt EUR wysłać do producenta po wcześniejszych ustaleniach droga pisemną. Może być dużo szybciej niż przez lokalnego dystrybutora.

 

Dlatego ja bym położył szczególny nacisk na to pierwsze czyli "jakość pierwszego właściciela" ale już niekoniecznie gwarancję polskiego dystrybutora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda ale warto dodać, że czasami serwis gwarancyjny potrafi trwać 3 miesiące albo dłużej bo dystrybutor czeka aż mu się uzbiera więcej popsutych urządzeń zanim je wyśle do producenta. Sam to przerabiałem i wiem, że różnie z tym bywa i czasami lepiej samodzielnie sprzęt spakować w pudło i za kilkadziesiąt EUR wysłać do producenta po wcześniejszych ustaleniach droga pisemną. Może być dużo szybciej niż przez lokalnego dystrybutora.

 

Dlatego ja bym położył szczególny nacisk na to pierwsze czyli "jakość pierwszego właściciela" ale już niekoniecznie gwarancję polskiego dystrybutora.

 

Jeśli dystrybutor tak robi że kilka miesięcy trzyma sprzęt do naprawy to jest to karalne...jest określony czas na naprawę urządzenia...i nie ma to różnicy czy to suszarka czy wzmacniacz za 50 tyś PLN. Nie można przyzwyczajać polskich firm do tego że sami za nich będziemy coś robić.

Natomiast ja również za najważniejszą sprawę uważa, to czy znam kogoś od kogo kupuje sprzęt. Zaufanie to podstawa i nie tylko w audio;-)...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja się wyklarowała...ugadany jestem na 301 w przystepnej cenie...zapowiada sie interesujący weekend....dzieki SA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie wiem czy się zmieści w kwocie i czy Twój problem nadal aktualny ale warto się zainteresować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze takie cos?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ktos z forumowiczow sprzedaje czy obca osoba? Dosyc enigmatycznie opisane te modufikacje myslalem ze AA nie robi takich custom versions.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie sprzęt musi być z pewnego źródła, o tym nie ma co dyskutować.

 

sytuacja się wyklarowała...ugadany jestem na 301 w przystepnej cenie...zapowiada sie interesujący weekend....dzieki SA

 

Dobry wybór :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt: Audiomeca Mephisto 2.X za 2250 euro na audiomarkt.de

 

Swoją drogą gdybym miał wydawać kwotę z tytułu wątku, intygowałby mnie zestaw:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie słyszałem, ciekawi mnie.

 

Ktoś z Sz. Uczestników dyskusji miał okazję?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie to możesz mieć rację...francuska myśl techniczna jest jak najbardziej ok :)jednak bracia zza wielkiej wody są równie intrygujący

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.