Skocz do zawartości
IGNORED

Problemy ze zniekształceniami


dywan102

Rekomendowane odpowiedzi

W moim Thorensie td280 z wkładką Stanton 500 mkIII od połowy płyty zniekształcenia doprowadzają do szału...czy przyczyną może być zużyta igła? Nacisk był na około 1,4 po ustawieniu na 1,8 jest minimalnie lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Thorensie td280 z wkładką Stanton 500 mkIII od połowy płyty zniekształcenia doprowadzają do szału...czy przyczyną może być zużyta igła? Nacisk był na około 1,4 po ustawieniu na 1,8 jest minimalnie lepiej.

Stan igły to jedno ale myślę, że chodzi prędzej o kalibrację gramofonu.

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

MUSIC NON STOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym nie miał nogi w gipsie to bym poszedł do sklepu, kupił ortofon`a 2m red, poprosił o skalibrowanie i zapomniał o problemie. ech życie :)

Wybacz, ale noga w gipsie nie jest żadnym tłumaczeniem. Ja z nogą w gipsie stałem się autorem młodszego syna. Zapytaj partnerki, czy mężczyzna z nogą w gipsie to jakiś problem dla niej?

Przestań się mazać, wydrukuj sobie szablon i dokładnie skalibruj gramofon. Proste, łatwe, tanie i pokarzesz, że masz jaja:-) U WAMAT'a masz dobry eliptyczny zamiennik do 500tki. Kup i szalej:-)

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, lecz trzymiesięczne uziemienie wprowadza w niemoc(i mam nadzieje że jestem w większej połowie okresu zaparkowania :)).

Kurde zacząłem regulować ramie, przy zerowym antiskatingu ucieka na zewnatrz (w prawo) będąc w powietrzu, jak rozumiem tak ma być.(gramofon wypoziomowany).

Mnie mało interesuje ta wkładka, o ile za 300-400zł kupię lepszą.

 

Dzięki Vlado :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.