Skocz do zawartości
IGNORED

RLS Callisto + ?


sweetminio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów !

 

Bardzo proszę o wpisy posiadaczy monitorów RLS Callisto III lub IV, dotyczące elektroniki ( i ewentualnie kabli ), z jaką połączyli te głośniki.

 

Wiadomo powszechnie, że najlepiej wypadają z Naimem serii Nait lub (jeszcze lepiej ) Naim XS... Ale to chyba nie jedyne udane połączenia ??? Proszę o wpisy z konfiguracjami uznanymi przez was za udane, dobrze brzmiące zestawienia z Callisto.

 

Chodzi głównie o to, co tańszego niż Naim gra sensownie z tymi maleństwami autorstwa Pana Jerzego Rokoszewskiego.

 

 

Miłosz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Callisto III grały z NAD C355 a obecnie z Meridian 551. Przewód głośnikowy to początkowo Chord Rumour 2 obecnie Chord Epic Twin. Wzmacniacze obecnie do kupienia zdecydowanie w niższej cenie niż Naim XS. Zestaw zadowalający, chociaż w połączeniu z XS nie słyszałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Exposure 2010, grał z Callisto bardzo fajnie, przynajmniej tak mi się wydawało dopóki nie podłączyłem XS, zaczęła płynąć muzyka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem u siebie callisto III z heedem obeliskiem si, ciekawe połączenie, możliwe że będzie też dobrym połączeniem z roksanem caspianem , z naimem xs też dosyć dynamicznie i wyraziście grały,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.