Jump to content
IGNORED

philips dvd963SA nie odtwarza SACD-R

nikifor

Recommended Posts

aha to już sobie posłuchałem:) swoją drogą dzwięk tego philipsa wcale mi się nie podoba,cd-yamaha396 rozkłada go na łopatki,granie tego philipsa jest bardzo płaskie i bez basu i dynamiki,jestem strasznie rozczarowany,bo wszyscy go zachwalali,walnołem go w kąt jak śmiecia i podłączyłem starą yamahe,moze ktoś się zlituje i odkupi teho philipsa za pare złoty,ja zostaje przy jamaszce,moj system lampowy i hd580 wywlokły z tego philipsa wszystko co najgorsze,jeszcze to nieszczęsne SACD nie działa,tragedia!!!

granie tego philipsa jest bardzo płaskie i bez basu i dynamiki,

Jest jak mówisz, jeśli odnieść się do kategorii bezwzględnych, a jednak jako były właściciel tego playera, zaręczam, że Filipek w bezpośredniej konfrontacji pobił zarówno mój poprzedni odtwarzacz Technics jak i Pioneera siódemkę. To teraz wyobraź sobie jakie te Pioneery i Technicsy padaczkowate... :)

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

więc jakie policił byś godne żródło pod moje słuchawki i wzmacniacz,bo wywale i te hd580 i lampe bo zwykłe koss porta pro grały lepiej,to znaczy bardziej emocjonalny przekaz,i nie wymagały takiego audiofilskiego żródła,

dziasiaj kupiłem jakąś nieszczęsną SACD z muzyką poważną,"jedyna płyta jaka była w MM dla idiotów:)" więc jak idiota wyszedłem lżejszy o prawie 70zł,no i włączyłem na tym złomie tą SACD powiem ze gra całkiem lepiej jak na zwykłych CD,ale czy warte jest to 70zł? jak mogę wypalić 24/96 pliki z sieci i też gra podobnie więc SACD szału ni ma:)

Dlaczego wszędzie piszą żeten philips odtwarza sacd-r czyli takie zgrywane z ps3 i wypalone jako obraz na zwykłych dvd-r,mam taką jedną na próbę i odtwarzacz nie chce jej odczytać? czy to wina softu?

To znaczy gdzie piszą?

Na oficjalnej stronie projektu od zawsze ten odtwarzacz widnieje jako nieobsługujący sacd-r.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przy okazji mała rada. Sprzedaj tego philipsa, płytę sacd i zainwestuj w słownik języka polskiego.

więc jak idiota wyszedłem lżejszy o prawie 70zł,no i włączyłem na tym złomie tą SACD powiem ze gra całkiem lepiej jak na zwykłych CD,ale czy warte jest to 70zł? jak mogę wypalić 24/96 pliki z sieci i też gra podobnie więc SACD szału ni ma:)

Nie wyszedłeś jak idiota, tylko ktoś kto rozumie że za płytę się płaci. Różnica między wypaleniem plików a kupnem płyty jest duża. Wypalając nielegalne pliki jesteś złodziejem i łamiesz prawo. Długa droga widzę przed nami jeszcze

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.