Skocz do zawartości
IGNORED

philips dvd963SA nie odtwarza SACD-R


nikifor

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego wszędzie piszą żeten philips odtwarza sacd-r czyli takie zgrywane z ps3 i wypalone jako obraz na zwykłych dvd-r,mam taką jedną na próbę i odtwarzacz nie chce jej odczytać? czy to wina softu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

myślę, że to soft ale wymiana nie jest łatwa a serwisie głównym nie mieli o tym pojęcia.

żeby zmienić soft trzeba najpierw zdjąć blokadę przez łącze .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to już sobie posłuchałem:) swoją drogą dzwięk tego philipsa wcale mi się nie podoba,cd-yamaha396 rozkłada go na łopatki,granie tego philipsa jest bardzo płaskie i bez basu i dynamiki,jestem strasznie rozczarowany,bo wszyscy go zachwalali,walnołem go w kąt jak śmiecia i podłączyłem starą yamahe,moze ktoś się zlituje i odkupi teho philipsa za pare złoty,ja zostaje przy jamaszce,moj system lampowy i hd580 wywlokły z tego philipsa wszystko co najgorsze,jeszcze to nieszczęsne SACD nie działa,tragedia!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granie tego philipsa jest bardzo płaskie i bez basu i dynamiki,

 

Jest jak mówisz, jeśli odnieść się do kategorii bezwzględnych, a jednak jako były właściciel tego playera, zaręczam, że Filipek w bezpośredniej konfrontacji pobił zarówno mój poprzedni odtwarzacz Technics jak i Pioneera siódemkę. To teraz wyobraź sobie jakie te Pioneery i Technicsy padaczkowate... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jakie policił byś godne żródło pod moje słuchawki i wzmacniacz,bo wywale i te hd580 i lampe bo zwykłe koss porta pro grały lepiej,to znaczy bardziej emocjonalny przekaz,i nie wymagały takiego audiofilskiego żródła,

 

dziasiaj kupiłem jakąś nieszczęsną SACD z muzyką poważną,"jedyna płyta jaka była w MM dla idiotów:)" więc jak idiota wyszedłem lżejszy o prawie 70zł,no i włączyłem na tym złomie tą SACD powiem ze gra całkiem lepiej jak na zwykłych CD,ale czy warte jest to 70zł? jak mogę wypalić 24/96 pliki z sieci i też gra podobnie więc SACD szału ni ma:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszędzie piszą żeten philips odtwarza sacd-r czyli takie zgrywane z ps3 i wypalone jako obraz na zwykłych dvd-r,mam taką jedną na próbę i odtwarzacz nie chce jej odczytać? czy to wina softu?

 

To znaczy gdzie piszą?

Na oficjalnej stronie projektu od zawsze ten odtwarzacz widnieje jako nieobsługujący sacd-r.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Przy okazji mała rada. Sprzedaj tego philipsa, płytę sacd i zainwestuj w słownik języka polskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jak idiota wyszedłem lżejszy o prawie 70zł,no i włączyłem na tym złomie tą SACD powiem ze gra całkiem lepiej jak na zwykłych CD,ale czy warte jest to 70zł? jak mogę wypalić 24/96 pliki z sieci i też gra podobnie więc SACD szału ni ma:)

 

Nie wyszedłeś jak idiota, tylko ktoś kto rozumie że za płytę się płaci. Różnica między wypaleniem plików a kupnem płyty jest duża. Wypalając nielegalne pliki jesteś złodziejem i łamiesz prawo. Długa droga widzę przed nami jeszcze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z nieodtwarzaniem przez tego philipsa sacd-r postanowiłem go sprzedać dołożyć i kupić używanego marantza-DV7001 czy ten marantz będzie sporo lepszy w odtwarzaniu cd,sacd od tego philipsa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.