Skocz do zawartości
IGNORED

DAC + słuchawki w rożnym przedziale cenowym


Neonix

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki zestaw DAC + słuchawki byście polecili w kwocie do 500PLN, 1000PLN, 1500PLN, 2000PLN oraz 2500PLN.

Chodzi mi o to czy będzie duża przepaść w jakości dźwięku pomiędzy zestawami w różnym przedziale cenowym.

Zaproponowano mi zestaw Beyerdynamic 880 + Icon NuForce HDP, który klasyfikuje się w przedziale do 2500PLN.

Ale czy można coś kupić taniej co by również dobrze grało?

Muzyka słuchana: rock, pop, jazz, soul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz tutaj takie pole do popisu że można wypisać wszystkie modele słuchawek na rynku. Wysil się i sam poczytaj, na forum jest tego mnóstwo. Najlepiej idź do sklepów, posłuchaj wszystkiego. To zawsze jest najlepsze wyjście. Musisz się zdecydować jaki ostatecznie przedział cenowy wybierasz. Ma być to Twój pierwszy sprzęt lepszej klasy? Jeśli masz już jakieś doświadczenie z audio, zabierz się za lampy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam w chwili obecnej słuchawki Senheiser HD201 podpięte pod zintegrowaną kartę dźwiękową i wiem, że jest to shit.

Dlatego szukam czegoś lepszego. Maksymalnie na taki zestaw mogę wyłożyć 2500PLN.

Tylko nasuwa mi się pytanie czy jest sens tyle wywalać kasy jak np. można by było taniej coś kupić z bardzo dobrą jakością dźwięku.

Wiem, że zestaw powiedzmy za 1000PLN zagra dużo lepiej niż tanie słuchawki podłączone po zintegrowaną dźwiękówkę

i domyślam się, iż tutaj będzie przepaść w jakości przekazywanego dźwięku.

Chodzi mi o to bardziej czy również będzie taka przepaść pomiędzy zestawami pomiędzy 1000, 1500, 2000 oraz 2500PLN, że

warto dorzucić tyle pieniążków, aby być w pełni zadowolonym i szczęśliwym.

Szukam dobrego uniwersalnego zestawu pod typ muzyki jaki słucham, który mieściłby się w budżecie 500-2500PLN i miałby

wzorcowy stosunek jakości dźwięku do ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kolejne przedziały cenowe to od 1000 zł w górę jest już bardzo trudno zauważyć różnicę w brzmieniu, trzeba posiadać dużą kolekcje dobrej jakości płyt, na których możemy usłyszeć te detale. Myślę, że przy przeskoku z HD201, na np. inne Sennheisery lub AKG z przedziału 450-650 zł usłyszysz miażdżącą różnice, oczywiście do tego jakiś DAC. Polecam tani ale rewelacyjny pod względem naturalności dźwięku (sam posiadam) Hifiman HM-101. Godny polecenia jest również Audiotrak Prodigy Cube (jakieś śr. 120 zł droższy). Nie daj się nabrać przy kupnie DAC-a na jego próbkowanie... 24bit to i tak za dużo (ktoś by powiedział, że to bzdura!), ale tak nie jest. Kupując płytę CD i tak jest to 16bit 44kHz. Na początku nie radze się pchać Tobie w winyle itp. z biegiem czasu trochę ochłoniesz i dojdziesz do wniosku że te słuchawki swobodnie Ci wystarczają. Tym bardziej, że i tak w Twoim przypadku przeskok będzie kosmiczny.

 

Aaaa i jeśli chodzi o te Twoje HD201, nie masz się czego wstydzić, takie słuchawki jest w stanie napędzić prawie każda integra. Nawet z lepszym czymś więcej z tych słuchawek byś raczej nie wyciągnął.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego hifimana 101 już lepiej sobie odpuścić.

Jak ma z kompa słuchać to mimo iż pewnie różnicy między 16/44, a 24/96 nie zauważy to i tak lepiej kupić jakiś usb dac na kostce 24/96.

16/44 to w tym momencie raczej b. słabe kostki, co prawda taki TDA1543 może się podobać, ale to wyjątek jeden z niewielu.

Ja do rocka mogę polecić BD DT990pro - są stosunkowo tanie, a w tym gatunku spisują się rewelacyjnie.

Ew. Grado, ale poniżej SR325i nie schodź, do jazzu będą odpowiednie.

Wzmak - klon Lehmanna, np Lovely Cube.

A daców jest tyle że głowa boli,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego hifimana 101 już lepiej sobie odpuścić.

Jak ma z kompa słuchać to mimo iż pewnie różnicy między 16/44, a 24/96 nie zauważy to i tak lepiej kupić jakiś usb dac na kostce 24/96.

16/44 to w tym momencie raczej b. słabe kostki, co prawda taki TDA1543 może się podobać, ale to wyjątek jeden z niewielu.

Ja do rocka mogę polecić BD DT990pro - są stosunkowo tanie, a w tym gatunku spisują się rewelacyjnie.

Ew. Grado, ale poniżej SR325i nie schodź, do jazzu będą odpowiednie.

Wzmak - klon Lehmanna, np Lovely Cube.

A daców jest tyle że głowa boli,

 

Matrix mini-i ponoć ma fajny wzmacniacz słuchawkowy i kosztuje około 1000zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzisz że Hifimana można sobie odpuścić ? Słuchałeś z niego ?

 

Nie słuchałem, ale już pomijając to że autor wątku ma znacznie większy budżet, ten Hifiman w opinii innych jest po prostu słaby. Do HD201 pewnie się nada, ale jak kupi coś lepszego to będzie za słaby, już lepiej jakieś combo od Fiio.

Nie twierdzę, że ma na pierwszy system słuchawkowy wydawać 2.5kpln, lepiej zacząć od czegoś tańszego i uniwersalnego, ale nie od tego Hifimana.

 

Matrix mini-i ponoć ma fajny wzmacniacz słuchawkowy i kosztuje około 1000zł.

Odbiornik usb 16/44, ale kość przetwornika już 24/192, jednak te liczby to żaden wyznacznik tego jak to urządzenie gra. Z dobrym konwerterem usb-spdif pewnie będzie super, ale za drogo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tani a niezły DAC/AMP to FiiO E17 - można dostac do 500 zł. Jest DACem na USB oraz COAX/OPTYK (wymienne końcówki SPDIF). Posiada wzmacniacz słuchawkowy. Zawiera kość Wolfson WM8740. może służyć jako przenośny DAC/AMP albo stacjonarny. Do 500 zł niezła maszynka. Jeszcze taniej dostaniesz podobny sprzet - FiiO E07K. To także DAC/AMP ale tylko na USB (czyli do laptopa po USB). Jeszcze bardziej mobilny.

 

Używam obu w zestawie z iPodem 5G (połączone przez LineOut iPoda) z słuchawkami Beyerdynamic T50p (32 omy) i Beyerdynamic DT770 PRO (80 omów). Zestaw sprawdza się znakomicie. Próbowałem go także z Beyerdynamic T70p - dobrze daje radę i Beyerdynamic DTX501p (lekka kawaleria - do 300 zł), które to ostatnie bardzo polecam !

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Oni rzekli: Panie, tu są dwa miecze. Odpowiedział im: Wystarczy." (Łk 22, 38)

"Lecz teraz - mówił dalej - kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!" (Łk 22, 36)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem, ale już pomijając to że autor wątku ma znacznie większy budżet, ten Hifiman w opinii innych jest po prostu słaby. Do HD201 pewnie się nada, ale jak kupi coś lepszego to będzie za słaby, już lepiej jakieś combo od Fiio.

 

hahaha :D weź mnie nie rozśmieszaj tym "ten Hifiman w opinii innych jest po prostu słaby". Skoro nie słuchałeś to się nie wypowiadaj, bo cena to nie wszystko. Co do jego mocy, to też jest w stanie zasilić większość słuchawek. Mogą Cię mylić te małe wymiary, ale zapewniam - wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to chyba będzie dobra droga FiiO E17 w połączeniu z Grado SR 60i jak na początek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :D weź mnie nie rozśmieszaj tym "ten Hifiman w opinii innych jest po prostu słaby". Skoro nie słuchałeś to się nie wypowiadaj, bo cena to nie wszystko. Co do jego mocy, to też jest w stanie zasilić większość słuchawek. Mogą Cię mylić te małe wymiary, ale zapewniam - wystarczy.

 

Ok, w takim razie napisz mi proszę czym się sugerowałeś przy wyborze tego daca i z jakimi innymi przetwornikami go porównywałeś?

Jest w stanie zasilić większość słuchawek? :) W tym momencie to ja się uśmiałem, jakie Ci słuchawki zasilił? To że głośność jest na akceptowalnym poziomie nic nie oznacza, o dynamice czy przyjemności z odsłuchu już nawet nie chcę wspominać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że Grado to do domu raczej. Mało przenośne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Oni rzekli: Panie, tu są dwa miecze. Odpowiedział im: Wystarczy." (Łk 22, 38)

"Lecz teraz - mówił dalej - kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!" (Łk 22, 36)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam rozwiązania mobilnego, tylko zestawiku do słuchania muzyki flac w zaciszu domowym z PC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co do tych Grado wzmacniacz....)

To może lepiej już zainwestować w jakąś wewnętrzną kartę dźwiękową ASUSA Xonar z wyższej półki. Zagnie te Fiio ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co do tych Grado wzmacniacz....)

To może lepiej już zainwestować w jakąś wewnętrzną kartę dźwiękową ASUSA Xonar z wyższej półki. Zagnie te Fiio ...

 

Mi zarzucasz że nie słuchałem Hifimana, a sam wypisujesz bzdety że jakiś xonar wypadnie lepiej od combo dac/amp od Fiio?

Właśnie że jest tam potrzebny wzmacniacz, nie patrz na to że one mają 32ohm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest różnica w jakości dźwięku pomiędzy FiiO E17 a tańszym FiiO E07K Andes?

Pytam, bo nówkę FiiO E07K Andes można kupić za 330PLN, a używanego E17 można wyrwać za 370PLN.

I jak nie ma różnicy to lepiej kupić nówkę FiiO E07K Andes.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą propozycją może być też Audinst HUD-mx2... gdy wreszcie będzie dostępny. Wg mnie może to być naprawdę Best Buy - w stosunku do jedynki to chyba tylko podobna obudowa będzie a co wg mnie istotne będzie tam wzmak słuchawkowy na TPA6120.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest różnica w jakości dźwięku pomiędzy FiiO E17 a tańszym FiiO E07K Andes?

Pytam, bo nówkę FiiO E07K Andes można kupić za 330PLN, a używanego E17 można wyrwać za 370PLN.

I jak nie ma różnicy to lepiej kupić nówkę FiiO E07K Andes.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Polecam przeczytać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem tą recenzję wcześniej i są te oba urządzenia bardzo podobne tylko ten tańszy wnosi jeszcze jakieś szumy ze wzg. na zastosowanie tańszych komponentów.

 

Natrafiłem ostatnio jeszcze na Fiio E10, który ma brzmienie identyczne jak E17 tylko, że jest stacjonarny i ma fajniejszą regulację głośności i to mi odpowiada bardziej.

Zatem skłaniałbym się pod E10, bo nie potrzebuję mobilności.

 

Pytanie. Jakie słuchawki warto przetestować z tym Fiio E10, tak aby tworzyły synergiczne połączenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożycz sobie zestaw HiFiMana, słuchawki HE-300 i wzmacniacz słuchawkowy z DAC EF-2A, jak Ci się spodoba, to zmieścisz się spokojnie w 1800zł, może nawet jeszcze trochę stargujesz z ceny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd w Twojej ocenie E10 jest stacjonarny.

 

Bo nie ma baterii i może być zasilany tylko przez USB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma baterii i może być zasilany tylko przez USB.

 

No racja, chociaż dalej pozostaje taka możliwość - można zabrać laptop na wycieczkę, do parku czy komu się żywnie podoba (dac jest mobilny) i samo zasilanie z usb jest wtedy plusem.

Jeśli dac ma byś typowo stacjonarny to zasilanie z usb będzie minusem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dac ma byś typowo stacjonarny to zasilanie z usb będzie minusem.

 

To co proponujesz w cenie E10 lub E07K innego z własnym zasilaniem lub lekko droższego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Kiedy wszystko się zmienia, muzyka piękną zawsze pozostaje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może MikroForum.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zarzucasz że nie słuchałem Hifimana, a sam wypisujesz bzdety że jakiś xonar wypadnie lepiej od combo dac/amp od Fiio?

Właśnie że jest tam potrzebny wzmacniacz, nie patrz na to że one mają 32ohm.

 

Asus Xonar ma również w swojej ofercie karty dźwiękowe ze wzmacniaczem słuchawkowym, więc Cię nie rozumiem.

Mam na myśli model Essence STX, faktycznie jest baardzo drogi - ale jeśli ma być stacjonarny, to Asus się sprawdzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie litości, budżet do 2.5k a wy fiio i hifimany proponujecie? Kup porządny dac najlepiej z wzmacniaczem słuchawkowym. Ja ze swojej strony mógłbym polecić Audio-Gd NFB-5.32 - świetny dac i świetny wzmacniacz słuchawkowy. Do tego słuchawki AKG K550 - bardzo uniwersalne słuchawki. Porównywałem z moimi K701 i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.