Jump to content
IGNORED

Podłączenie samsunga EU46ES8000

jacekkudla

Recommended Posts

Witam,

Mam problem jak podłączyć tv samsunga UE46ES8000 ze wzmacniaczem nakamichi ta4e. W poprzednim tv tez LCD i tez samsunga miałem wyjście na "chinche" a w obecnym jest tylko wejście i póki co mam podłączone poprzez wyjście RGB, potem przejsciowka na płaskie wielkie euro, nstp z euro idzie na 3 kable do wzmaka gdzie podbijac tylko 2 do dźwięku... Najgorsze jest to ze sygnał do wzmaka leci stałe z tv i nie da sie już np podłączyć xboxa bo cały czas tv słychać. Mam tuner satelitarny wraz z karta canal + w tv....

Macie jakieś rozwiazanie?

W TV gniazdo Scart ( gniazdo działające w dwie strony ) , adapterem do wzmacniacza pod jakieś wejście liniowe .

Biały i czerwony przewód , Czerwony to prawy kanał , biały lewy kanał , żółty to od Video , żółtego nie podłączaj do wzmaka .

W adapterze przełącz przełącznik na Out .

B18B9955-53B7-4774-9AA9-E1C1DD7D92F3.JPEG

Pozostałe źródła dźwięku Audio analogiem do wzmacniacza pod kolejne wejścia liniowe .

Sygnał Video bezpośrednio do TV , HDMI , Komponent , najlepiej HDMI ( HDMI też przesyła audio )

Najgorsze jest to ze sygnał do wzmaka leci stałe z tv i nie da sie już np podłączyć xboxa bo cały czas tv słychać

Przecież do TV można podłączyć wiele źródeł i tylko przełączasz między źródłami w TV i głos idzie do wzmaka poprzez TV ,

Jeżeli źródło ma wyjście analogowe Audio to Audio lepiej bezpośrednio do wzmaka .

Tv nie puszcza sygnału dzwiekowego który dostaje z xboxa przez hdmi...

To spróbuj nbox podłączyć do TV optycznym jeśli nbox ma wyście optyczne .

No właśnie problem w tym ze jak nawet na tv zmienię źródło na hdmi przypisane do xboxa to i tak do wzmaka leci sygnał głosu z tv mimo ze xbox na ekranie widze....

, to ja tego nie wiem , dlaczego ? , bo nie puszcza sygnału Audio z HDMI na wyjście Scart ?

sygnał głosu z tv mimo ze xbox na ekranie widze....

Może wyłącz w TV " ustawieniach głośniki wbudowane " ?

, a masz wyjście słuchawkowe w TV ?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Spróbuj jeszcze w ustawieniach dla HDMI Nboxsa , " wyprowadzanie sygnału audio " .

xbox 360 ma tylko wyjście HDMI

, a te nowe mają wyjście optyczne cyfrowe .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.