Jump to content
IGNORED

Zestaw 5.1 do filmów i muzyki

Crsis

Recommended Posts

Witam, szukam używanego zestawu 5.1 do oglądania filmów i słuchania muzyki. Znalazłem na gumtree we Wrocławiu głośniki ale 5.0:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

(zestaw sklada sie z ; 2xkolumny frontowe SS-MFS500H, 2xkolumny surround SS-SR250 i kolumna centralna SS-CN250 moge jeszcze zejsc z ceny .pozdr.)

a do tego na allegro taki wzmacniacz

(

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) i tu jest napisane, że "MOŻEMY GO UŻYWAĆ JAKO ZWYKŁEGO STEREO (BYPASS) LUB DO KINA DOMOWEGO 5.1" Czyli we wzmacniaczu jest opcja odtwarzania tylko za pomocą przednich głośników stereo do słuchania muzyki i druga opcja ogladania filmów w 5.1?

Co sądzicie o takim zestawie, jakieś rady, może inna konfiguracja?

Proszę o pomoc i pozdrawiam

Znalazłem subwoofer

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) do zestawu, ale strasznie drogi w stosunku do znalezionego zestawu głośników. Czy taki amplituner byłby dobry?

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Guest dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Znalazłem subwoofer http://allegro.pl/subwoofer-sa-wm250-od-loombard-i3003901443.html do zestawu, ale strasznie drogi w stosunku do znalezionego zestawu głośników. Czy taki amplituner byłby dobry? http://allegro.pl/yamaha-rx-v520rds-dts-d-digital-zadbana-5-1-i3027082010.html

Raczej zwróć uwagę na coś takiego:http://allegro.pl/kolumny-koda-w-zestawie-i3024080020.html, a ten amplituner sobie daruj.

W dalszym ciągu brak wielkości pomieszczenia i budżetu.

Do tego chciałbym jeszcze gramofon. Ale to wszystko po jak najniższej cenie, głośniki wybrałem takie ponieważ jestem z Wrocławia i chciałbym odbiór osobisty z możliwością odsłuchu, tyle, że nie ma subwoofera.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.