Skocz do zawartości
IGNORED

Wharfedale SPC-12 vs REL T5


tomjab

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o opinie, bo w sieci jest bardzo mało informacji o subie Wharfedale SPC-12, a właśnie teraz jest taka okazja -50% ceny. Subwoofer używany będzie w pokoju około 18m2, kino/muzyka 60/40. mój sprzęt: onkyo TX-SR 578 + QQ5000 5.0 + hyundai mbox 3250

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60/40 kino/muzyka i myślę o wykorzystaniu suba w muzyce. tylko czy kupno tego suba Wharfedale SPC-12 nie jest dobrym rozwiązaniem właśnie w tak niskiej cenie 1250zł. Rel T5 to 1800 a Velodyne ponad 2000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa rozumiem. szkoda tylko że REL i Velodyne nie robią takich wyprzedaży -50% bo do mojego zestawu taki drogi sub jak REL to trochę serce boli. tylko dlatego szukam jeszcze jakiś alternatyw i dlatego taka promocja powstrzymuje mnie przed zakupem REL T5. ale juz prawie na 80% jestem przekonany do zakupu T5

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa - DIY !!

Na Alledrogo są teraz dostępne woofery Scan-Speak i Dynaudio ( komplety po 2 sztuki ) w dobrych cenach.

Jak zapytasz w dziale DIY - Koledzy podpowiedzą jaka objętość itd.. Znajomy stolarz ( lub jakikolwiek ) zrobi obudowę.. Panel np. od Irka lub jeden z wielu dostępnych i myślę , że niewiele przekraczając budżet jesteś w stanie osiągnąć znacznie lepsze efekty.

 

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie. mógłby wypowiedzieć się ktoś kto słyszał te 2 suby: Impact 10 i T5. na pewno więcej subwoofer będzie używany w kinie i może faktycznie Velodyne może okazać się lepszą propozycją. druga sprawa że odsłuchy powinny być robione w pomieszczeniu w którym będą użytkowane, a ja takiej możliwości niestety nie mam i nie uśmiecha mi się odsyłanie zakupionego sprzętu. fajnie Cezar że właśnie wspomniałeś o uniwersalności Velodyne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.