Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz + kolumny do pary ze Stream Magic 6


tatachabera

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wyborze wzmacniacza i kolumn ( podstawkowe ) do grania razem ze Stream Magic 6. Budżet na wszystko to 10-11kpln. Jeśli chodzi o oczekiwania brzmieniowe to przede wszystkim ma być ciepła góra i średnica. Muzyka ma relaksować, nie męczyć. Muzyka której słucham to: Pink Floyd, The Doors, Led zeppelin, Queen, Sade, Simply Red, Depeche Mode, Two Doors Cinema Club, George michael, Mike Oldfield, Ultravox, Chopin

Pomieszczenie około 25m2

Sprzęt wolałbym nowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

biorąc pod uwagę Twoje wymagania, zwróciłbym uwagę na zestaw Roksan Kandy K2 Integrated lub Audiolab 8200A, ewentualnie hybrydę lampową Vincent SV-227 oraz zestaw kolumn Amphion Argon 1, Kef R300 lub (z mojej strony najbardziej proponowany) Xavian XN 125 Junior. Drugu opcją jest wybór świetnego wzmacniacza pracującego w czystej klasie A Xindak PA-M oraz zestawu kolumn Xavian XN 125 Junior.

Ostatnią moją propozycją jest zestaw, grający bardzo naturalnie, neutralnie, trochę studyjnie, ale niezwykle przyjemnie się go słucha - Arcam FMj A38 z kolumnami ATC SCM11 - to jest moja rekomendacja.

 

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz Yaqin MC-100B

 

Tylko że ten wzmacniacz aktualnie nie jest nigdzie dostępny

 

kolumn szukaj z przetwornikami na polipropylenie

 

masz coś konkretnego może na myśli ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego yaqina - straszna beznadzieja. Roksan rozkładał go pod każdym względem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolumn to moze cos takiego :http://www.focal.com/en/120-archives electra s 1007.1, mialem okazje posluchac tej kolumny w jednym ze sklepow audio w Hadze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zaoferowali mi bardzo atrakcyjna cene ze te kolumny wraz z podstawkami (bodajze 1400€ mniej niz wynosi cena katalogowa wraz z podstawkami) W moim przypadku niestety wiazalo by sie to z wymiana wzmacniacza poniewaz moj azur 650A to troche za niska polka do tych kolumienek.

 

Przepraszam ale po napisaniu posta zwrocilem uwage na buzdet jakim dysponujesz..najmocniej przepraszam ale nie moge niestety usunac posta a jedynie go edytowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kef R300

Proponowanie monitorków Kefa do 25m a do tego grających bardzo przejrzyście jeżeli Kolega szuka ciepła i relaksu jest bardzo kiepskim pomysłem.

Tak samo jak Focale zaproponowane później.

 

Tylko że ten wzmacniacz aktualnie nie jest nigdzie dostępny

Ostatnio był używany za 1600zł. kupujesz kpl porządnych lamp za drugie tyle i masz wzmacniacz który dzielnie obroni się do tych 10 000zł.

A jeden z forumowych Kolegów woli jego niż fantastyczną integrę Calyxa CTI która to w cenie do około 30 000 jest wzmacniaczem wybitnym.

A lubi wokale , ciepło - relaks przy muzyce.

 

Miałem tego yaqina - straszna beznadzieja. Roksan rozkładał go pod każdym względem.

Kwestia lamp i całego systemu. Ale uważam też że przesadzasz.

Zresztą Caspian nie kosztuje mało .

 

Mam Strem Magic 6 od jakiegoś czasu i wiem jak gra .

Poszukaj Yaqina a kolumny ?

Spendor , Harbeth , Viena Acustics , może Dynaudio .

Od wczoraj stoją u mnie takie jak na fotce. Zdjęcia z sieci ale mam identyczne.

Viena Acustics Beethoven i tak wygląda polipropylen.

Grają w 18 metrach i brzmienie jest przejrzyste ze świetną stereofonią a do tego dynamiczne bez ostrości czy suchości . Kolumny na długie godziny słuchania .

Tak przepięknie wykonanych kolumn trudno dzisiaj szukać w używanych poniżej 10 000zł.

Kupiłem je za połowę tej kwoty . Są tak ładne że musiałem spróbować :)

Nie jest to moje brzmienie ale chciałem je mieć choć przez " chwilę ".

Nie bój się sprzętów używanych . Te kupiłem od pierwszego właściciela w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Trafiają się takie perełki.

Dzisiaj też słuchałem ich z MC-100B ( modyfikuję te wzmacniacze ) i razem z SM6 świetnie się uzupełniają .

Pamiętaj że SM6 jest przejrzysty i dynamiczny z podbitą góra i niższym basem więc górę musisz czymś uspokoić.

Wszelkie metalowe tweetery ODPADAJĄ !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się sprzętów używanych . Te kupiłem od pierwszego właściciela w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Trafiają się takie perełki.

Z tego co czytam to widzę że jesteś osobą bardzo obeznaną w temacie i z racji tego zakup używek nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu, nie masz obawy że zaliczysz wtopę . Ja z moim brakiem doświadczenia skazany raczej jestem na zakup sklepowego sprzętu.

Mój obecny sprzęt to SM6 + marantz pm6002 + mission m32 - poradźcie czy może wystarczy zmienić sam wzmacniacz lub same kolumny żeby uspokoić górę w muzyce rockowej. Jazz, ballady oraz muzyka klubowa brzmi pięknie ( w porównaniu do tego co było z cd technicsa to skok w kosmos) ale na rocku lekko sypie się, jest za sycząco w niektórych momentach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w tym od 1987r ;)

Jak się uważa i zna to wtopa jest zminimalizowana do minimum .

SM 6 to świetne urządzenie i został u mnie po przetestowaniu kilku bardzo dobrych CDków i DACów w wyższych kwotach .

Obecnego Marantza nie cenię . Trafka miniaturki i takie sobie brzmienie .

Missiony też mocno przeciętne .

 

Masz bardzo dobre fundusze - nie zmarnuj ich .

Te kolumny jak się ich osłucham i opatrzę ;) będą do sprzedania .

MC-100B oprócz świetnej ceny , bardzo dużej mocy ma jeszcze jedną ogromną zaletę o której non stop piszę . Kwadrę lamp 6SN7 którymi ( różne typy ) modyfikujesz sobie w szerokim zakresie brzmienie . Czyli nie zmieniasz systemu a samymi lampami dopasowujesz sobie całość.

Oszczędność czasu , nerwów i pieniędzy .

 

Dzisiaj słuchałem sobie Depeche Mode Remixes 81-11. Bardzo dobrze nagrane kawałki i na polipropylenie z Yankiem gra świetnie. Ale też i starsze i gorzej zrealizowane płyty jak choćby Violator zagrają na czymś takim dobrze . I to sa zalety polipropylenu .

Mike Oldfield przy tylu głośnikach nawet przy cichym słuchaniu daje ścianę dźwięku z bardzo dobrą głębią .

Ale to trzeba usłyszeć .

 

Pamiętaj że dobre , nowe stojące kolumny zaczynają się od około dychy .

A kolumny są najważniejsze .

 

Powodzenia .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w tym od 1987r ;)

Jak się uważa i zna to wtopa jest zminimalizowana do minimum .

SM 6 to świetne urządzenie i został u mnie po przetestowaniu kilku bardzo dobrych CDków i DACów w wyższych kwotach .

Obecnego Marantza nie cenię . Trafka miniaturki i takie sobie brzmienie .

Missiony też mocno przeciętne .

 

Masz bardzo dobre fundusze - nie zmarnuj ich .

Te kolumny jak się ich osłucham i opatrzę ;) będą do sprzedania .

MC-100B oprócz świetnej ceny , bardzo dużej mocy ma jeszcze jedną ogromną zaletę o której non stop piszę . Kwadrę lamp 6SN7 którymi ( różne typy ) modyfikujesz sobie w szerokim zakresie brzmienie . Czyli nie zmieniasz systemu a samymi lampami dopasowujesz sobie całość.

Oszczędność czasu , nerwów i pieniędzy .

 

Dzisiaj słuchałem sobie Depeche Mode Remixes 81-11. Bardzo dobrze nagrane kawałki i na polipropylenie z Yankiem gra świetnie. Ale też i starsze i gorzej zrealizowane płyty jak choćby Violator zagrają na czymś takim dobrze . I to sa zalety polipropylenu .

Mike Oldfield przy tylu głośnikach nawet przy cichym słuchaniu daje ścianę dźwięku z bardzo dobrą głębią .

Ale to trzeba usłyszeć .

 

Pamiętaj że dobre , nowe stojące kolumny zaczynają się od około dychy .

A kolumny są najważniejsze .

 

Powodzenia .

a dobre monitory? mam na mysli jaka kwote trzeba na nie wydac zeby bylo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Oldfield przy tylu głośnikach nawet przy cichym słuchaniu daje ścianę dźwięku z bardzo dobrą głębią .

Ale to trzeba usłyszeć .

 

No wszystko się zgadza że trzeba to usłyszeć, tylko że u nas na wsi niestety nie ma gdzie posłuchać ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dobre monitory? mam na mysli jaka kwote trzeba na nie wydac zeby bylo dobrze.

Preferencje , jak głośno słuchasz i jaka kubatura ?

Fantastyczne są Kefy LS-50 . Przejrzyste , ze świetnie zszytym pasmem i o dziwo fajnym basem .

No i niesamowicie wykonane . Ale nie do głośnego słuchania .

Ale ponieważ są tanie , będą łączone z tanią elektroniką i może nie być dobrze - ostro , sybilanty itd.

Ich cena jest im wrogiem .

Z dobrą elektroniką świetnie zagrają .

 

No wszystko się zgadza że trzeba to usłyszeć, tylko że u nas na wsi niestety nie ma gdzie posłuchać ;(

Od czego jest samochód ?

Nie raz przejechałem cały kraj choćby w obydwie strony 1150km za tweeterami .

Przy pewnych cenach obowiązkowo ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferencje , jak głośno słuchasz i jaka kubatura ?

Fantastyczne są Kefy LS-50 . Przejrzyste , ze świetnie zszytym pasmem i o dziwo fajnym basem .

No i niesamowicie wykonane . Ale nie do głośnego słuchania .

Ale ponieważ są tanie , będą łączone z tanią elektroniką i może nie być dobrze - ostro , sybilanty itd.

Ich cena jest im wrogiem .

Z dobrą elektroniką świetnie zagrają .

 

 

Od czego jest samochód ?

Nie raz przejechałem cały kraj choćby w obydwie strony 1150km za tweeterami .

Przy pewnych cenach obowiązkowo ;)

nie lubie sluchac za glosno muzyki bo jest dla mnie na dluzsza mete meczaca, pokoj mam maly dlatego SC-CX101 swietnie sie sprawdzaja i naprawde jestem z nich zadowolony, ale byc moze niedlugo przeprowadze sie do mieszkania o wiekszym metrazu i boje sie ze te moje monitorki nie podolaja. Myslalem o Focalach ale to znowu wiazalo by sie raczej z wymiana wzmacniacza (obecnie azur 650A), natomiast sluchalem ProAc (male monitory przypominajace wielkoscia moje SC-CX101, nie pamietam niestety jaki to byl model) za ok 2000€ i musze przyznac ze nie zrobily zadnego wrazenia na mnie wrecz jestem wstanie stwierdzic ze moje monitorki graja lepiej. Fajnie graly wlasnie te Focal ale tez "skrzynia" wieksza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego metrazu ?

Jak podobaja Ci sie Focale to posłuchaj LS-50 Kefa i B&W CM5 .

Jak Spendor na polipropylenie to całkiem inna szkoła niz Focal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnych cyfr nie znam, ale wydaje mi sie pokoj moze miec od 20 do 25m2, sufit na 'normalnej" wysokosci bo to blok mieszkalny a nie kamienica. Obecnie pokoj mam maly bo ma ok 14 m2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik tatachabera dnia 26.02.2013 - 21:57 napisał

No wszystko się zgadza że trzeba to usłyszeć, tylko że u nas na wsi niestety nie ma gdzie posłuchać ;(

Od czego jest samochód ?

Nie raz przejechałem cały kraj choćby w obydwie strony 1150km za tweeterami .

Przy pewnych cenach obowiązkowo ;)

 

Jutro przy odrobinie szczęścia będę miał okazję do posłuchania Viena Acustics Beethoven, pierwotnie miałem w zamiarze zakup kolumn podstawkowych ale może będzie warto zmienić zdanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnych cyfr nie znam, ale wydaje mi sie pokoj moze miec od 20 do 25m2, sufit na 'normalnej" wysokosci bo to blok mieszkalny a nie kamienica. Obecnie pokoj mam maly bo ma ok 14 m2.

Tak jak pisałem:

Jak podobają Ci się Focale to posłuchaj LS-50 Kefa i B&W CM

Jutro przy odrobinie szczęścia będę miał okazję do posłuchania Viena Acustics Beethoven, pierwotnie miałem w zamiarze zakup kolumn podstawkowych ale może będzie warto zmienić zdanie

Moje chyba długo stały nieużywane bo od wczorajszego wieczora gają całkiem inaczej . Zwróć też na to uwagę i zapytaj się czy są w ciągłym użyciu .

A zaczynają grać tak że zaczynam się zastanawiać czy by ich nie zostawić .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dobre monitory? mam na mysli jaka kwote trzeba na nie wydac zeby bylo dobrze.

 

Minimum 3-5tyś za nowe, ale to i tak zależy od Twoich wymagań są osoby którym wystarczy pianocraft.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dane było posłuchać Viena Acustics Beethoven. Udało mi się natomiast posłuchać w końcu tak zachwalanych Kef LS-50 i w kontraście do nich Amphion Helium 510 - nie żeby porównywać je ze sobą ale żeby usłyszeć różny charakter brzmienia. Kolumny były podłączone do wzmacniacza HEGL H70. Dziwięk Amphion Helium 510 był bardzo detaliczny i z taka metaliczną manierą, nie można było odczuć że instrumenty graja w jednym zespole, jakoś tak sztucznie. Po podłączeniu LS-50 zagrała muzyka - przejrzyście i może odrobinę ostro ale o dziwo nie było to wcale męczące wręcz układało się z wyraźnym basem w bardzo przyjemną całość . Kefy grały bardzo spójnie. Musze jednak przyznać że to jeszcze nie to czego oczekuję chociaż jeśli Kefy byłyby tak przyjemne w odsłuchu po kilku godzinach jak po tej krótkiej próbce to może warto spróbować. Na końcu Kefy zagrały jeszcze ze wzmacniaczem Goldenote Audio S-1 i czar prysł :( Muzyka się rozlazła, było szaro i bez wyrazu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Kefy muszą pograć sporo czasu zanim się ułożą i jak pisałem to nie kolumny dla Ciebie chociaż w tej cenie są świetne .

Pokombinuj z tymi Vienami.

Ja swoje zostawiam.

Przeleciałem różne gatunki muzyki z różnymi poziomami i jes to udany kompromis pomiędzy rozdzielczością a barwą ze świetnym zrównoważeniem od najniższego basu do góry . A najważniejsze że chce się ich ciągle słuchać .

Na dniach kupię jakieś dobre stopki i na bank będę coś w nich modował bo warto .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mozliwosci uzyskania dobrego zejscia na basie i dynamiki w skali makro z 15 cm głosniczka.

Nawet 18cm głosniki w małej monitorowej obudowie nie uzyskaja tego co w wiekszych obudowach stojacych.

Zamiast Baltlaba - Yaqin MC-100B

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Baltlaba - Yaqin MC-100B

 

Yaqin MC-100B jest niedostepny a z drugiej strony nie chcę za bardzo kupować sprzętu i później bawić się w dopasowywanie , podmienianie lamp. Być może jest to rozwiązanie mniej elastyczne w formie ale nie mam po prostu czasu na takie zabiegi. Wolałbym jednak urządzenie "bezobsługowe".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ostatnio za 1600zł.

Nie mysl sobie ze my Ci tu doradzimy jakies klocki , Ty je kupisz i wszystko zagra Ci idealnie tak jabys chciał. Spedzisz miesiace na dopasowywaniu całosci i oby tylko oparło sie to o kable.

A tu masz watek o 6SN7 i na jego podstawie wymienisz kilka lamp i na długo bedziesz miał spokoj .

Nie ma drugiego tak taniego , dobrego , mocnego i wszechstronnego wzmaka .

Chcesz cos w podobnej klasie ?

Roksan Caspian , Calyx CTI , Xindak A600E , Stello Ai500 , Hegel 100.

Kazdy gra inaczej i kosztuje 2 do 3 x tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.