Skocz do zawartości
IGNORED

Scart Profigold PGV782 vs. PGV7000


Qba_

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma doświadczenia (lub też bez nich) może poradzić czy warto doinwestować do kabelka scart Profigold PGV7000 czy PGV782 jest wystarczająco dobry. Mam podłączyć DVD Y540 oraz TV Panasonic 100Hz 16:9 28". (A może w ogóle Vivanco lub Prolink wystarczy?)

[obrazekLUKASZ-153705_1.jpg] [obrazekLUKASZ-153705_2.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-3532-100003974 1170258210_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam dylemat ale w końcu kupiłem PGV7000 i nie żałuję, naprawdę wart swojej ceny, obraz z dvd wyraźnie lepszy niż ze zwykłego kabla dodawanego do odtwarzaczy Philips, wyrażniejsze kolory, obraz ostrzejszy, bez zakłóceń, solidne wtyki łączeniowe, bardzo fajnie wchodzą w gniazda ;) polecam ten kabelek z czystym sumieniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się ...

Jaki "dobry" kabel scart moglibyście polecić w długości 2; 2,5; 3m ?

PGV7000 w tych długościach chyba niewystępuję ? Mam obecnie kabel Thompsona - symbolu nie pamiętam - taki w ekranie z srebrnej-aluminiowej folii ... i nie jestem zadowolony ... chciałbym coś lepszego ...

A może wiecie gdzie / u kogo można kupić niedrogo kabelek IXOSa - byłby chyba dobry ?, może QED ? - jakieś inne ?

Nie chciałbym płacić jakiś strasznych piniążków - kidyś pewnie się "dorobię" projektora i nowego DVD - a wtedy i tak przjdę na DVI / HDMI ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem ten na zdjęciu po lewej - rzeczywiście dobry

niestety po niewczasie zdałem sobie sprawę, że kupowanie kabla do obrazu za więcej niz 15-20% ceny odtwarzacza (u mnie Pioneer 454) to lekka przesada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vonda: Profigold PGV70xx występuje w 2 długościach - 1,5 m (PGV7000) oraz 3 m (PGV7030). Zajrzyj sobie na stronę www.profigold.com.

Ja właśnie zamówiłem PGV7000. Do tej pory używałem Freitag czyli właściwe noname więc mam nadzieję, że różnica będzie zauważalna. Zdaje sobie sprawę, że do Yamahy S540 to chyba ciut za dużo ale potraktowałem go jako inwestycję, tym bardziej, że był tylko 30 zł droższy od PGV782 - kosztował 159 zł z przesyłką no i stanowi właśnie ok 20% wartości Y S540.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD Yamahy zasłynęły z tego że nie potrafiły wysłać sygnału RGB, więc może ktoś ma konkretne informacje co do modelu 540 , bo jesli Yamaha ma nadal z tym problemy to wystarczy sznur od lampki.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD Yamahy "zasłynęły" z tego, że nie potrafiły wysłać sygnału RGB na Euro. Jesli tak jest i z modelem 540 to kupowanie tak drogiego kabla mija się z celem. Lepiej to sprawdzić (poprzednie modele były pod tym kątem wałkowane przez prasę, serwisy itp.).

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.