Jump to content
IGNORED

Jak poprawić jakość muzyki z I-Phona?


Bartek75

Recommended Posts

Witam,

 

Mam CD Marantza CD 6003 i podłączam do niego I-Phona. Rozglądam się za alternatywnym rozwiązaniem - polecono mi wzmacniacz ROTEL RA-11; czytałem też o odtwarzaczu Marantz NA 7004 (ale sprzedawca w MediaMarkt powiedział mi, że jakość muzyki z I-Phona przez moje CD i tak jest lepsza niż przez Marantz NA 7004). Co polecacie?

Link to comment
Share on other sites

(ale sprzedawca w MediaMarkt powiedział mi, że jakość muzyki z I-Phona przez moje CD i tak jest lepsza niż przez Marantz NA 7004). Co polecacie?

Pan w MediaMarkt na pewno słuchał iPhona podłączonego do cd6003 i NA7004:) Z doświadczenia wiem, że Panom z Media Markt nie powinno się wierzyć - na słowo. Sam posłuchaj i oceń. Rozumiem, że w Twoim Media cały ten sprzęt, o którym mówił "Pan" jest dostępny:) Poza tym napisz jaki masz wzmacniacz. Rozumiem, ze płyt CD nie słuchasz tylko pliki. Ile chcesz wydać kasy, jakie masz kolumny, czy może tylko słuchasz na słuchawkach. Więcej danych, tu nikt wróżką nie jest. No chyba, że Pan z Media:)
Link to comment
Share on other sites

Mam wzmacniacz PM 68 (stary ale jary), głośniki ALR Jordan M5. Rozważam zmianę glosnikow na B&W685 (lubię ich granie). Jestem otwarty na wymianę wzmacniacza. Szukam docelowego rozwiązania (mam płyty CD i analogi ale coraz częściej kupuje muze z I Tunesa dla wygody). Rozważam rownież korzystanie z Deezera.

Link to comment
Share on other sites

Jesli nie sluchasz muzyki z CD to moja propozycja jest nastepujaca.

Kup tego Rotela ma wbudowany przetwornik cyfrowo analogowy DAC. Sprzedaj CD marantza i kup Apple Airport Express badz jesli posiadasz w domu router bezprzewodowy Apple TV - obydwa to male pudeleczka, ktore mozesz postawic obok wzmacniacza - posiadaja one wyjscia cyfrowe optyczne wiec mozesz je podlaczyc bezposrednio do DAC'a wbudwoanego we wzmacniacz. Zarowno AE jak i Apple TV (tu jak wspomnialem potrzebna jest seic domowa WiFi) pozwola na bezprzewodowe streamowanie muzyki z iPhona.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.