Skocz do zawartości
IGNORED

NAD 747


troll oslo

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

NAD T747 to świetny szczególnie pod względem brzmienia, mocy amplituner. Jeśli szukasz urządzenia wielokanałowego, jednak ogromny nacisk kładziesz na możliwie dobre stereo, jest to bardzo dobre rozwiązanie. Podaj jednak proszę całą konfigurację Twojego systemu, Twoje preferencje, wielkość pomieszczenia. Dopiero wtedy będzie można ocenić, czy jest to urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Serdecznie zapraszam natomiast na odsłuchy i prezentacje m.in. T747.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż osobiście bardzo się cieszę, iż ktokolwiek wyraża zainteresowanie amplitunerem marki NAD. Przy obecnej dominacji HK, Yamahy, Onkyo oraz Denona zsotały kompletnie zapomniane, a spisują się kapitalnie w torach stereo i kinie domowym.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

odsluchy chetnie ale niestety odleglosc nie pozwala, no i dobry znajomy ma zestaw mcintosh-a a tego dzwieku nic nie pobije,

przywiozl to cos z usa i zazdroszcze mu jak niewiem tych klikajacych przyciskow zielonego/niebieskiego podswietlenia poprostu miodzio no ite glosniki "slimaki".... ale to inna bajka,,,

 

co do mego zestawu to jade w stereo kino domowe to nie dlamnie nie przemawia to do mnie chodziasz warunki w domu sa stoi na pietrze drugi wolny salon ale to nie to samo co pojsc do kina (a jest tu nowe z super fotelami i super dzwiekiem)

 

kupilem nada gdyz padl mi koncowka mocy technicsa nad jedzie na bi amping na srednie i wysokie, a technics na bas....

 

moze to niezbyt dobry pomysl i tak jagby zalozenie stalowych felg do porsche, ale sentyment do technicsa pozostal mialem go juz z 15 lat....

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

post-45282-0-05008800-1361989440_thumb.jpg

 

post-45282-0-02040200-1361989487_thumb.jpg

 

post-45282-0-25571700-1361989544_thumb.jpg

 

post-45282-0-89682000-1361989598_thumb.jpg

 

 

wielkosc stolowego okolo 70m, dom drewniany wiec dzwiek kiepski i wibracje, na dwuch techniksach drzaly mi dachowki na dachu a nigdy nie mialem subwofera...

do siasiada daleko wiec nie ma narzekan, no i uzywam duzo spotify a tu juz dzwiek kiebski sam w sobie, ale duza dostepnosc ruznorodnej muzy, za free.. no nie calkiem bo mam premium ok 50 zl miesiecznie i niem reklam do tego mam go na pc, iphonie +++ no i w aucie..,

 

zastanawiam sie czy dokupic centralny tyl i sub do tego zestawu....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż osobiście bardzo się cieszę, iż ktokolwiek wyraża zainteresowanie amplitunerem marki NAD.

Ale troszkę koledzy branżyści na to popracowaliście:) HK, Yamaha i Denon to raczej branża poleca co kawałek a ampli Nada? No cóż trzeba by z kilkanaście stron zakładki przelecieć to by i może ktoś z raz zaproponował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma kupic nad to kupi go, tu nad jest dosc popularny... znam jednego (moj kuzyn)co ma 218 txh x3 i al100 cv do tego... wg niego nie ma nic lepszego w tej klasie cenowej...

i dlatego kupilem nad bo mnie podkusil...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale troszkę koledzy branżyści na to popracowaliście:) HK, Yamaha i Denon to raczej branża poleca co kawałek a ampli Nada? No cóż trzeba by z kilkanaście stron zakładki przelecieć to by i może ktoś z raz zaproponował.

 

Muszę przyznać Ci szczerze, iż wielu klientów pojawiających się u nas na salonie bardzo często nawet nie kojarzy takiej marki - co z góry ją skreśla u docelowego klienta. Nawet gdy wyraża chęć zakupu amplitunera od 4 000 zł w górę bardzo rzadko jest w ogóle brany pod uwagę NAD, mimo iż go bardzo chwalimy.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko nowej generacji jest super, ogladalem ruznosci w tej samej granicy cenowej i pionki onkyo marantz odpadly byly plastykowe i nie graly jedynie rotel byl ok ale nie mieli na stanie cambrige tez byl ok ale nie mial pre out i docing do iphona...

Nada dorwalem za 3000 z doc i kablami monster byl jako demo w hifiklub sklepie. ten Sklep z linka.. Wiec zostalo kasy na wzmacniacz do drugiego stolowego kupilem uzywke Cayin Spark DP12EX....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dokipilem urzywke nad 214 podkonczony teraz to juz ladnie wszystko gra mocy nie brakoje

Nad 747

Nad 214

Technics sa 1000

Przydaly by sie glosniki front nie z

Bi amp ale na trzy wejscia ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam serdecznie.

Naszło mnie trochę na kino domowe i postanowiłem skompletować sobie zestaw. Kupiłem używany amplituner NAD T747 i pozostała sprawa kolumn. Od niedawna mieszkam w innym mieszkaniu i stare kolumny przestały się sprawdzać. To Tonsil Excellence 1S. Są naprawdę niezłe, ale w metrażu 15-20m kw. Teraz jednak mieszkam na poddaszu, gdzie przestrzeń jest otwarta i jest to prawie 45m kw w kształcie litery L. Dokupiłem tanio suba Wharfedale Power Cube 8A i jakoś to gra. Nie jest to wyszukany sprzęt, ale w kinie, jak dla mnie może być. Teraz przydałyby się kolumny frontowe z centralnym, żeby kontynuować budowę zestawu. Chciałbym, żeby były to kolumny, które dadzą radę w stereo. Choć często oglądam filmy, to jednak stereo jest nieco ważniejsze i w ten właśnie sposób chciałbym dobrać ten zestaw. Kolumny będą nowe, chcę kupić na raty. Jako że teraz mieszkam w Niemczech, celuję w dostępne na tutejszym rynku. Oczywiście cena jest ważna. Chciałbym zamknąć się w kwocie 1000 euro dla dwóch frontów plus centralny, ewentualnie bardzo niewielkie przekroczenie budżetu. Na tył planowałem moje stare Excellence, ale one są 4 ohm i nie wiem, czy mogę połączyć z zestawem 8 ohm. Tym bardziej, że producent NAD-a zaleca kolumny 8 ohm. Najwyżej tyły dokupię później. Znalazłem dwa zestawy, które w moim mniemaniu mogłyby sprawdzić się. Są to:

1.Magnat Quantum 757 - wraz z centralnym ok.1050 euro,

2.JBL Studio 280 - również z centralnym - 950 euro.

Zwróciłem też uwagę na Heco Music Style 500 (model 900 jednak przekracza już zbyt wiele budżet) - ok.1000 euro, tylko wygląda na zbyt mizerny, żeby sprawdzić się w moim pomieszczeniu, mogę się jednak mylić. W muzyce cenię dynamikę i w miarę równe wypełnienie wszystkich pasm. Jeśli zestaw miałby uciekać od neutralności, to w stronę ciepła. Odsłuchu niestety nie będzie. W salonach trudno upolować to, czego oczekujesz a i akustyka jest zupełnie inna, więc daruję to sobie. Jeśli sprzęt totalnie nie podejdzie, odprzedam ze stratą i tyle. Właśnie dlatego liczę na wsparcie - co mogłoby sprawdzić się w zestawie z tym ampli. Liczę na użytkowników tego NAD-a, lub zbliżonego modelu.

Pomieszczenie - poddasze co prawda ma swoje metry, ale też skosy są dość znaczne, więc na szczęście trochę kubatury pomieszczenia odpada. Jeśli zajdzie potrzeba oddzielę ok. 10 m kw z miejscem, gdzie stoi łóżko, choć bardzo lubię tę otwartą przestrzeń. Jeśli chodzi o muzykę, to są to różności. Może za wyjątkiem rap, haus, czy techno słucham wszystkiego. Wrzucę rysunek z ustawieniem sprzętu.

Trochę to przydługie, ale było konieczne. Z góry dziękuję za pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje pomieszczenie. Nie mogę już edytować, więc musiałem dokleić poniżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz modele 75 czy 72?

To jest to klasowo zdecydowanie lepsza kolumna od wspomnianych wyżej. Mam na myśli zarówno heco jak i JBL.

Chodź jeśli lubisz miękkie głębokie granie to heco faktycznie miga się lepiej sprawdzić. Chodź dziwne bo w Polsce z heco 900 i centralnym się zmiescisz w 1000 euro :)

I mamy też raty.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba skłonię się ku Magnat Quantum 757. To dobra cena a opinie również pochlebne. S4Home utwierdzasz mnie tylko w tym przekonaniu. Jeszcze chwila przemyśleń i będzie decyzja. Dzięki za choć jedną odpowiedź. Szkoda, że żaden użytkownik nie dodał wpisu. Po kilku latach użytkowania mógłby to być cenny wpis. Dzięki S4Home za propozycję, ale wyrabiam sobie tutaj wiarygodność kredytową, więc chcę również tutaj kupić. Swoją drogą to podobają mi się działania branży na tym forum, min. S4Home. Bez natrętnej autoreklamy, rzeczowa pomoc i życzliwość. A w przyszłości, być może... Jeszcze raz dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Mieliśmy te kokumny na stanie jeszcze do nie dawna. Niestety ta marka w Polsce nie jest zbyt popularna, albo inaczej utożsamiana jest z produktami niższej jakości. Marketowymi. S ta seria 75x jest lepiej wykonana id większości kolumn w tym pułapie cenowym. Precyzyjne solidne paczki. Jak masz je w takiej cenie to na prawdę godne polecenia.

Miłego użytkowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni model NAD T748 od T747 ? Rozumiem, ze to jest nowszy model ? Widzę, ze nadal można nawet kupić T748 V2 (z opisów wynika , ze różni się od V1 wyłącznie dodaniem obsługi drugiej strefy, zgadza się ?). Czy T748 będzie lepszym wyborem od używanej Yamahy RX-V767 ? (kilka lat temu zbierała bardzo dobre oceny, funkcjonalnie podobna i ma również pre-out - front będzie podłączony pod wzm. stereo)

I przy okazji pytanie o działanie HDMI w ver 1.4 - czy w sytuacji, gdy amplituner nie "obrabia" wideo, nie będzie "blokerem" sygnału 4K ? Inaczej mówiąc, czy mogę zakupić starszy amplituner i zdekoduje mi strumień audio HD, natomiast sygnał 4K prześle bez problemu do TV ? Źródłem sygnału będzie HTPC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele NAD dźwiękowo na pewno będą lepsze. W przypadku zastosowania końcówki mocy różnicy za wielkiej nie odczujesz. Chyba że masz wymagający potężnej mocy centralny.

I przy okazji pytanie o działanie HDMI w ver 1.4 - czy w sytuacji, gdy amplituner nie "obrabia" wideo, nie będzie "blokerem" sygnału 4K ? Inaczej mówiąc, czy mogę zakupić starszy amplituner i zdekoduje mi strumień audio HD, natomiast sygnał 4K prześle bez problemu do TV ? Źródłem sygnału będzie HTPC.

Nie bardzo rozumiem? Wersja 1.4 obsługuje zarówno 3D jak i 4K. HDMI nie obrabiające wideo to bodajże 1.1 chodź było to tak dawno że mogę nie pamiętać dobrze.

Rozumiem Ci że chodzi o gniazdo w amplitunerze 1.4? Niestety było tak że niektóre amplitunery były zablokowane. do przesyłania tego typu strumienia. Przez procesor wizyjny.

Nie wiem jak jest w 767. Rodzaj HDMI na pewno pozwala na przesył, ale czy także pozwala na to oprogramowanie to inna sprawa.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4K Ci nie przepuści bo to generacja "3D", trzeba by to obejść splitterem lub HTPC z podwójnym HDMI (nie jestem na 100% pewien czy tak się da )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi mi o to :

(w międzyczasie znalazłem)- > NAD cannot pass through 4K video, so this is not a good receiver for you if you own a 4K television.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czyli (niestety) NAD odpada. Pytanie, jak w tym względzie zachowuje się Yamaha RX-V767 tudzież inve starsze amplitunery

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie rozglądać z amplitunerami z ostatnich 2-3 lat, które mają jasno określoną obsługe sygnału 4K, specyfikacje też się lekko zmieniały w szczegółach, więc w tym przypadku im nowszy tym lepszy...

 

Amplitunery które nie przesyłają sygnału 4K nie prześlą sygnału 4K ;>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplitunery które nie przesyłają sygnału 4K nie prześlą sygnału 4K

Rozumiem, że miałeś na myśli, iż nie potrafią wykonać prostej czynności przełączenia HDMI bez ingerencji w sygnał ? (oczywiście tylko tak miałoby to szanse działać)

Wspomniana Yamaha RX-V767 przesyłanie HDMI realizuje nawet w trybie standby. Czyli co, mówicie, ze jak dostanie z HTPC sygnał 4K to nie prześle go 1:1 do TV ? Serio ? Sorry, ze tak dopytuję, ale z technicznego punktu widzenia wydaje mi się to dosyć dziwne.

Jeśli tak jest faktycznie, to sądzę, ze jest jeszcze inne rozwiązanie (poza 2xHDMI z HTPC) - połączyć bezpośrednio HTPC z TV i do amplitunera przesyłać tylko strumień audio HD po HDMI z TV jako źródła (apli musi "tylko" obsługiwać kanał zwrotny)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to htcp ale za przesyl 4k w ampku odpowiada hdcp dokladnie wersja 2.2, bez tego twoj ampli nie bedzie robil za koncentrator hdmi dla urzadzen 4k, wtedy pozostaje podlaczenie wszystkiego pod tv a z tv dostarczenie sygnalu do ampla czy to hdmi czy tez optykiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejdzie.

Sygnał musi być wspierany zarówno przez samą wersje hdmi jak i hdcp jak i soft amplitunera.

Zawsze chodzi jedynie o przepuszczanie sygnału. Jednak jeśli ampli go nie wspiera to ani przy włączonym ani przy wyłączonym go po prostu nie przepuści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dooopa. Jaki jest najtańszy amplituner KD z 4K i wyjściem pre-out ? Bez wyjścia na końcówkę mocy to taniocha koło tysiaka (np. DENON AVR-X520BT)

Komfort przełączania z poziomu aplitunera (vs bezpośrednie połączenie HTPC - TV) wyceniam sobie na max 1,5kPLN. Mocowo może być słabiutki , będzie zasilał tylko centralny + tył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy?

Marantz koło 3k, onkyo drożej Denon drożej.

Szukaj jeszcze poprzednich modeli Yamahy 779 może ktoś ma to ten byłby optymalny cenowo. Ewentualnie rz800 chodź ten raczej z rynku wtórnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z używanym też nie wiadomo do końca czy będzie działał z twoim "sygnałem" w pełni ;>

 

Myśle że 4K to jednak nie będzie aż tak w użytku, spokojnie możesz zastosować alternatywne podłączenie ;> I wtedy łatwiej o dobry sprzęt :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.