Skocz do zawartości
IGNORED

DAC bez AMPa pod NADa;)


radek000

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.To juz kolejna nocka poswiecona na szukaniu informacji co byloby dla mnie najodpowiedzniejsze, postanowilem wiec zasiegnac jezyka osobiscie.

 

1.Pytanie od ktorego musze zaczac- czy wymiana x-fi extreme music gold na jakiegos DACa do 400 zl, dostepnego w kraju czy tez kupionego na przyklad w chinach;) przyniesie poprawe jakosci dzwieku warta tej sumy:)?

 

2, chcialbym wyjsc cyfrowo z xfi do DACa a dalej(najlepiej RCA) do NAD 1020 (preamp)- NAD 2140(koncowka)- stare cantony( czesc glosnikow nie oryginalna- ale w przyszlosci do wymiany na cos nowego pasujacego do NADa), celowo przedstawiam caly tor, ze wzgledu na problemy zwiazane z synergia;)

 

3.szukam samego DACa, zakladajac ze za ta sama cene bedzie to cos lepszego niz DAC/AMP, oraz ze sluchawki moge sobie podpinac do preampa ( CALe)

 

4. po kilku nockach moje typy to:

 

ODAC- sam, bez o2, wpiety miedzy PC i preamp

SMSL SD-1955+- tu watpliwosci po przeczytaniu postow na temat awaryjnosci- jesli mam to sciagac z chin i walczyc pozniej z problemami gwarancyjnymi to troche lipa

TOPPING D20- zupelnie egzotyczny twor, znalazlem jedna recke pelna zachwytow i to na tyle

 

byc moze slabo szukalem ale w przedziale do 400 i opcji samego DACa nie widze tego wiele- oczywiscie jesli znalazloby sie cos z AMPem w tej cenie i bylo rewelacyjne to spoko, trafiam w poszukiwaniach na sprzety typu Prodigy Cube, Fiilo E10, mam okazje kupic uDaca v2 za niecale 300 ale tak jak mowie, za dodatkowe wyposazenie sie placi a dla mnie priorytetem jest zaplacic za konwersje C/A z mysla o puszczeniu analoga dalej- do preampa NADa

 

muza to najogolniej wszystko:) moze oprocz disco;) czyli od Armstronga, przez The Knife do Toola;)) najczesciej FLAC, czasem 320kbps;)

 

jesli ktos moze mi w jakikolwiek sposob pomoc i cos zasugerowac, bede dozgonnie wdzieczny:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedaje dac-a LiTe - AH na tda1543, poczytaj o nim w internecie - moim zdaniem za 350 pln jest to bardzo dobry dac i powinien wyraźnie poprawić brzmienie Twojego systemu.

Po więcej informacji zapraszam na PW

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.