Skocz do zawartości
IGNORED

Tonsil vs Dali


////

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jestem w stanie usłyszeć różnicę pomiędzy frontami Tonsil Maestro 180 II a Dali ikon 5 mk2 i 7 mk2?

Elekrtonika to Denon 1510 ae, interkonekty ze średniej półki. Czy różnica jest warta dopłacenia 4000 pln do Dali?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Tonsil Meastro a Dali Ikon to zupełnie inna klasa kolumn, przy Twoim wzmacniaczu różnica będzie ogromna !

Napisz trochę więcej szczegółów na temat gatunków odsłuchiwanej muzyki, Twoich preferencji brzmieniowych, wielkości pomieszczenia. Może za 4 tys. zł. będziemy w stanie zaproponować Ci jeszcze lepszy zestaw kolumn, optymalnie dopasowany do Twoich preferencji.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszczenie 20 m2. Słucham wszystkiego po trochu. Nie chciałbym żeby dzwięk był za delikatny musi mieć swoją dynamikę i potrafić zejść nisko. Źródła to denon 720 dnp i audiotrak hd2 advance z komputera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica będzie. Ale czy warta zapłacenia 4000 zł ??? Moim zdaniem absolutnie NIE !

To już lepiej sprzedać wszystko i w tych samych pieniądzach złożyć sobie przemyślany zestaw od nowa - wyjdzie lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Nie podpuszczam. Tylko czy naprawde zagra to adekwatnie lepiej do ceny.

Czy warto wydać 4 tysiące więcej? To zależy. Ale różnica na pewno będzie. I to nie drobna, ale naprawdę ogromna. choć od razu trzeba powiedzieć, ze Ikon 5 to raczej jako fronty do kina domowego i basu będzie malutko, ale Ikon 7 to już wybitne kolumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica będzie spora, ale...

"gabarytowym" odpowiednikiem Maestro II 180 są Ikon 7 - a sugerowana cena tych kolumn to 8000zł (prawie o 6500 zł, a więc 5 razy drożej od Tonsili)

"klasowo-jakościowym" odpowiednikiem Maestro są serie Concept i Zensor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trochę zle napisałem. 5 dali sa za małe a 7 za duże i za drogie. Dali ikon 6 mk2 wydają sie kompromisem. Tylko napiszcie w którym miejscu będzie ta różnica między tonsilami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jestes taki bogaty aby wyrzucać pieniądze to kup sobie tonsila. A jak naprawdę nie masz co robic z kasa to rozdaj bezdomnym. To tyle na temat tonsila.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdr, Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jestes taki bogaty aby wyrzucać pieniądze to kup sobie tonsila. A jak naprawdę nie masz co robic z kasa to rozdaj bezdomnym. To tyle na temat tonsila.

Większej hipokryzji chyba dawno nie widziałem.Chcesz się powymądrzać , poudawać znawcę?Skoro tonsile to wyrzucanie pieniędzy to po co o wyroby tego producenta pytasz w innym wątku :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

Żebym nie został żle zrozumiany - nie twierdzę , że maestro są lepsze niż wymienione wyżej modele Dali choć osobiście słuchałem kilku modeli tej ostatniej firmy i jakoś mnie osobiście ich szkoła brzmienia nie przekonała.

Wkurza mnie natomiast pisanie bzdur o wyrzucaniu pieniędzy w błoto itp. przez osoby często nie mające pojęcia o dżwięku produktów na temat których się wypowiadają!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, idź posłuchać. Mnie osobiście DALI nie podeszły. Mają za dużo góry jak na moje uszy i stanowczo za mało basu. Moim zdaniem do zestawu kina domowego się nadają, do delektowania się muzą w stereo, to już znajdziesz kilka innych, które mogą Cię uraczyć.

 

Ale rady takie jak nasze są na ogół bez sensu. Lepiej posłuchaj sobie tych kolumn w zestawieniu z innymi. Zrobisz dwa, trzy wypady do różnych HiFi studios i gotowe. Będziesz sam wiedział co Ci pasuje.

 

Nie masz co polegać na naszych radach bo słuch ludzki jest różny i odbiera dla każdego człowieka inaczej. Mój kolega ma Dali Ikon 6 MK2 - mnie te głośniki nie podeszły i uważam ze w tej cenie znajdziesz lepiej grające.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, idź posłuchać. Mnie osobiście DALI nie podeszły. Mają za dużo góry jak na moje uszy i stanowczo za mało basu. Moim zdaniem do zestawu kina domowego się nadają, do delektowania się muzą w stereo, to już znajdziesz kilka innych, które mogą Cię uraczyć.

 

Ale rady takie jak nasze są na ogół bez sensu. Lepiej posłuchaj sobie tych kolumn w zestawieniu z innymi. Zrobisz dwa, trzy wypady do różnych HiFi studios i gotowe. Będziesz sam wiedział co Ci pasuje.

 

Nie masz co polegać na naszych radach bo słuch ludzki jest różny i odbiera dla każdego człowieka inaczej. Mój kolega ma Dali Ikon 6 MK2 - mnie te głośniki nie podeszły i uważam ze w tej cenie znajdziesz lepiej grające.

Jak mówił Pawlak: mądrego to i przyjemnie posłuchać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większej hipokryzji chyba dawno nie widziałem.Chcesz się powymądrzać , poudawać znawcę?Skoro tonsile to wyrzucanie pieniędzy to po co o wyroby tego producenta pytasz w innym wątku :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

Żebym nie został żle zrozumiany - nie twierdzę , że maestro są lepsze niż wymienione wyżej modele Dali choć osobiście słuchałem kilku modeli tej ostatniej firmy i jakoś mnie osobiście ich szkoła brzmienia nie przekonała.

Wkurza mnie natomiast pisanie bzdur o wyrzucaniu pieniędzy w błoto itp. przez osoby często nie mające pojęcia o dżwięku produktów na temat których się wypowiadają!

Właśnie, jak wcześniej o nie pytałem to nie miałem pojęcia. Byłem jednym z tych (i dalej jestem), którzy szukają porządnego zestawu do domu. Znałem je tylko z opisów. Ale kiedy "wziąłem do ręki" i posłuchałem, to dotarło do mnie dlaczego ludzie wieszają psy. Po drugie jak można w dobie takiej konkurencji taki szajs wypuszczać na rynek? Sorry ale to jakiś nieporozumienie. Jak widać zmieniłem swoją opinię na podstawie własnych doświadczeń i wydanych 800 zł. Czy one grają przyzwoicie jak za te cenę? Często to słyszę, że jak za te pieniądze to coś jest OK. Ale co jest OK w Tonsilach? Że są polskie? Że fabryka nie umie tego NAWET PORZĄDNIE SKRĘCIĆ?! Że do izolacji używają taśmy do pakowania? To jest nabijanie naiwnych w butelkę i chyba tylko dlatego Tonsil jeszcze działa. Jak masz jakieś wątpliwości to kup sobie, posłuchaj i rozkręć. Moje były z hologramem prosto ze sklepu firmowego. Do tego na zdjęciach były z maskownicą, a dojechały bez... Cieszyłem się jak dziecko jak wyciągałem je z pudełka. Takiego zawodu ze sprzętu to już długo nie miałem. Nic tutaj nie jest wyssane z palca. Mogę kupić głośniki za 3-4kpln ale niech grają jak należy i służą przez lata, a nie będą się i mnie męczyły bo wydałem na nie tyle ile zakładał budżet. Lepiej albo odłożyć albo kupić na kredyt. Nas po prostu nie stać na kupowanie byle czego, bo nie mamy tej kasy na tyle, aby sobie co pół roku czy co miesiąc zmieniać sprzęt. Dlatego uważam, że lepiej kupić drożej, zaczekać, odłożyć, niż wydać na byle co. To dotyczy wszystkiego. Traktor, zabawka dla dziecka z marketu za 30-40 zł żyje 8sek. Ten za 70-80 żyje 2-3 lata. Takich zabawek zaliczyłem wiele ale głośniki to większe pieniądze i nie zamierzam parkować Tonsili w piwnicy albo dawać dziecku do zabawy z mąką kartoflaną. Bo do tego się nadają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdr, Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj sie opiniami,bo każdy bedzie radził co innego. Najlepiej sam zdecyduj bo gusta są rożne. Ja miesiąc temu kupiłem przeklinane Tonsile Maestro II 180 mi ich dźwięk bardzo odpowiada, i jestem w 100% zadowolony. Koledze w Mission M34i poszedł głośnik wysokotonowy rozkręciliśmy i oczom ukazał sie głosnik jak za 10zl żadnych oznaczeń nie wiadomo kto to wogole robi. Dodam ze do kupienia jest tylko w Audio Klanie za 150zl, szok jak za taki badziew.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak wcześniej o nie pytałem to nie miałem pojęcia. Byłem jednym z tych (i dalej jestem), którzy szukają porządnego zestawu do domu. Znałem je tylko z opisów. Ale kiedy "wziąłem do ręki" i posłuchałem, to dotarło do mnie dlaczego ludzie wieszają psy. Po drugie jak można w dobie takiej konkurencji taki szajs wypuszczać na rynek? Sorry ale to jakiś nieporozumienie. Jak widać zmieniłem swoją opinię na podstawie własnych doświadczeń i wydanych 800 zł. Czy one grają przyzwoicie jak za te cenę? Często to słyszę, że jak za te pieniądze to coś jest OK. Ale co jest OK w Tonsilach? Że są polskie? Że fabryka nie umie tego NAWET PORZĄDNIE SKRĘCIĆ?! Że do izolacji używają taśmy do pakowania? To jest nabijanie naiwnych w butelkę i chyba tylko dlatego Tonsil jeszcze działa. Jak masz jakieś wątpliwości to kup sobie, posłuchaj i rozkręć. Moje były z hologramem prosto ze sklepu firmowego. Do tego na zdjęciach były z maskownicą, a dojechały bez... Cieszyłem się jak dziecko jak wyciągałem je z pudełka. Takiego zawodu ze sprzętu to już długo nie miałem. Nic tutaj nie jest wyssane z palca. Mogę kupić głośniki za 3-4kpln ale niech grają jak należy i służą przez lata, a nie będą się i mnie męczyły bo wydałem na nie tyle ile zakładał budżet. Lepiej albo odłożyć albo kupić na kredyt. Nas po prostu nie stać na kupowanie byle czego, bo nie mamy tej kasy na tyle, aby sobie co pół roku czy co miesiąc zmieniać sprzęt. Dlatego uważam, że lepiej kupić drożej, zaczekać, odłożyć, niż wydać na byle co. To dotyczy wszystkiego. Traktor, zabawka dla dziecka z marketu za 30-40 zł żyje 8sek. Ten za 70-80 żyje 2-3 lata. Takich zabawek zaliczyłem wiele ale głośniki to większe pieniądze i nie zamierzam parkować Tonsili w piwnicy albo dawać dziecku do zabawy z mąką kartoflaną. Bo do tego się nadają.

Widzisz , jest dużo sensu w tym co piszesz tylko wkradło się do Twoich wypowiedzi parę niescisłości:

Po pierwsze zakup podłogowych siest rozważasz 2-go marca czyli dwa dni temu - czyli przez weekend je sprawdziłeś?Załóżmy , że tak.

Po drugie niestety Tonsil już nie istnieje , a wszystkie obecne produkty z tą nazwą to tak naprawdę wyroby tonsilopodobne , wytwarzane bardziej lub mniej legalnie przez podmioty lub osoby które kiedyś coś tam z Tonsilem miały wspólnego.Niestety niekoniecznie przestrzegają oni fabrycznych norm Tonsila.

Po trzecie - niestety w cenie do ok. 2 tyś. (czyli "flagowe" obecnie i nie tylko obecnie produkty z logo Tonsila) niedoróbki , byle jakie materiały i przypadkowe głośniki no name nie są niczym dziwnym , a wręcz normą - rzadko coś fabrycznie nowe jest oferowane w tej cenie i "trzyma poziom" pod każdym względem.

W tym kontekście prawdą jest , że jeśli chce się coś na lata to trzeba zapłacić więcej ale niekoniecznie muszą to być produkty Dali.

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, że tak się wylałem ale - miałem siesty sat 15 min. Musicie mnie zrozumieć.... A o Dali nic nie pisałem. Ale znalazłem coś takiego jak sprawdzałem ceny głośników, używanych przez RLS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ;-)

 

Koledze w Mission M34i poszedł głośnik wysokotonowy rozkręciliśmy i oczom ukazał sie głosnik jak za 10zl żadnych oznaczeń nie wiadomo kto to wogole robi.

Dzięki. Będę omijał szerokim łukiem ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdr, Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie dziwi i irytuje takie kategoryczne ocenianie danego produktu. Zazwyczaj robią tak ludzie którzy nie mieli styczności z tym sprzętem. Nie wypowiem się na temat Dali Ikon bo ich nie słuchałem. Mogę wypowiedzieć się na temat Dali Concept 2 których używałem około 6 lat i obecnie używanych Tonsili Maestro S. Aktualnie cena za parę porównywalna. Co do jakości dzwięku to Dali są nieco cieplejsze, dają bardziej miękki dźwięk choć nie wiem czy dobrze się wyraziłem. Maestro S mam jeszcze zbyt krótko by powiedzieć o nich coś więcej, ale daleki jestem od ferowania wyroków w stylu "totalny szajs" czy też "rewelacyjny sprzęt". Opinie są podzielone i uzależnione od tego co się komu w brzmieniu podoba. Jeszcze nie wiem czy zakup Tonsili był dobrym wyborem i nie będę teraz pisał ze to świetny produkt tylko dlatego że je posiadam. Dobrze jest gdy ma się możliwość przesłuchania kilku modeli, zawsze to jakieś porównanie choć pamiętać trzeba że w domu nie będzie to grało tak jak podczas odsłuchu. W większości przypadków akustyka pomieszczeń do których wstawiamy zakupiony sprzęt odbiega od pomieszczeń odsłuchowych. Na niekorzyść produktów sygnowanych logiem Tonsil wpływa fakt że właściwie nie ma sklepów w których można ich posłuchać prze co ludzie często wybierają inny sprzęt i nie ma im się co dziwić. Nie każdy lubi takie ryzyko ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu pojechał z grubej rury porównując Tonsil Maestro do dali ikon. Dla mnie to lekka przesada a raczej prowokacja.

 

Tonsil Maestro tylko nie wiem dokładnie które słyszałem

Dali ikon 6, 7 również w wersji mk2 też słyszałem.

Tonsilowi brakuje dosłownie wszystkiego a dali ikon 7 mają scenę na w lewo, prawo że aż trzeba głową kręcić aby ogarnąć a do przodu i tyłu już niestety gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem Maestro S, z racji wykształcenia muzycznego- słoń mi na ucho nie nadepnął - pozwolę się z Tobą nie zgodzić, porównując ch-ki obu kolumn ( ch-ka Maestro S jest prawie płaska z korekcją na czułość ucha ) od razu widać różnicę na niekorzyść DALI 7 - jeśli te ch- ki zostały pomierzone poprawnie to nie masz racji. Każdy pianista, skrzypek, wiolonczelista, kontrabasista usłyszy różnice 10 Hz na ch-ce i być może te pofałdowania w Dali...

Myślę, że prosty test na muzyce organowej obnaży słabość Dali Ikon 7 w przypadku niższych częstotliwości. Pisałem kiedyś o odtwarzaniu dolnych dźwięków z oktawy kontra - i jestem więcej niż pewien, że Dali nie pokaże subtelności rezonansu płyty np. fortepianu - poszukaj dawne posty - użytkownik Kyle też coś tam pisał.

 

Szukając kolumn do odsłuchu np. muzyki organowej w cenie 3 x większej od Maestro S nie znalazłem nic ciekawego, co by odtwarzało dźwięki od 30Hz. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak oceniac brzmienie po wykresach i cyfrach. Jakie to jest profesjonalne i wyksztalcone muzycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w muzycznej z jakiś powodów urwała się kariera to pójście w elektronikę. Teraz tylko pozostało samo namaszczenie jako profesjonalista z obu dziedzin.

Jeżeli chodzi o te 30Hz to słabo szukałeś bo np altusy. Nie miałem okazji ich bezpośrednio porównywać z S jednak zważając na większą membranę i pociąg do niskich herców możesz być zaskoczony.

Przechodziłem kiedyś przez związek z JBL E 100 (mają 32Hz) te dopiero wytwarzają ciśnienie, koszulka na klacie się prasowała, Dali ikon i Maestro S mogą tylko podziwiać takich osiągnięć ale czy o to chodzi w tej zabawie.

 

Inna sprawa to śmieszą mnie ludzie którzy jako swój argument powielają niesprawdzoną przez siebie opinię innych. Oczywiście dzięki za nakierowanie ale sam sobie szukaj postów swoich mentorów. Ja nie mam na to czasu ponieważ wolę sobie w tym czasie poszukać nowych zabawek audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego pijesz- skonczylem tez technikum elektroniczne i nigdy nie zamierzalem robic kariery na estradzie ... Podam ci klucz dla twoich rozmyslan - ksztalt charakterytyki przy niskich czestotliwosciach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.