Skocz do zawartości
IGNORED

KSS-151A


Marcin SoYa

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o nim nawet jest kilka sztuk na alledrogo. Ale czy on zagra tak jak denon? A w jakiej konfigóracji ten maranzt grał lub gra u Ciebie?. Miałem kilka odtwarzaczy w mojej konfigóracji czyli acoustic energy evo 3 + denon avr 3805 ale dopiero dcd1500 mkll wniósł najwięcej do systemu tak jak bym wymienił co najmniej głośniki, bardzo mi się spodobało te połączenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, no a mi właśnie chodzi o denonowe brzmienie jakie daje 1500 mkll bo już je znam. Jak bym miał możliwość posłuchania maranzta to co innego, dlatego pytam bo może ktoś wie jaki cedek zagra jak 1500mkll.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o nim nawet jest kilka sztuk na alledrogo. Ale czy on zagra tak jak denon? A w jakiej konfigóracji ten maranzt grał lub gra u Ciebie?. Miałem kilka odtwarzaczy w mojej konfigóracji czyli acoustic energy evo 3 + denon avr 3805 ale dopiero dcd1500 mkll wniósł najwięcej do systemu tak jak bym wymienił co najmniej głośniki, bardzo mi się spodobało te połączenie.

Teraz dopiero to czytam i widzę jakiego byka strzeliłem . Nie kofigóracja a konfiguracja, sorki za błędy ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam działającego denona dcd-2560, jak na razie bezproblemowo. Jak komuś bardzo zależy na laserze to mogę rozważyć opcję sprzedaży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci tak pasuje ten konkretny denon to po prostu go kup - nie ma z tym problemu. Ze swojego będziesz miał w razie czego części zamienne. End of story.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci tak pasuje ten konkretny denon to po prostu go kup - nie ma z tym problemu. Ze swojego będziesz miał w razie czego części zamienne. End of story.

Tak właśnie zrobię ostatecznie i będę go słuchał tylko w niedziele hehe, tylko chciałbym się dowiedzieć który ze współczesnych odtwarzaczy zagra tak jak 1500 mkll ale widze że nikt nie potrafi mi na to pytanie odpowiedzieć a fajnie by było znać następce brzmieniowego denonka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

 

Tak właśnie zrobię ostatecznie i będę go słuchał tylko w niedziele hehe, tylko chciałbym się dowiedzieć który ze współczesnych odtwarzaczy zagra tak jak 1500 mkll ale widze że nikt nie potrafi mi na to pytanie odpowiedzieć a fajnie by było znać następce brzmieniowego denonka.

Jak napisałem tak zrobiłem ,nabyłem drogą kupna denona 1500mkll. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.