Skocz do zawartości
IGNORED

Bel Canto Ref 500m vs. Nuforce 9V3SE


McGege

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przerzucam ten temat do zakładki high end gdyż w stereo nic sie nie dowiedziałem .

Generalnie mógłby ktoś opisać swoje doświadczenia z tytulowmymi koncowkami , miał okazje je porównać .

Jest szansa ze uda mi sie posluchac w tym miesiącu w moim systemie , ale jestem ciekaw Waszych opinii.

Tak jak pisałem na zachodnich forach opinie są bardzo dobre, recenzenci zazwyczaj pieja z zachwytu , a Wy .... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieją z zachwytu? Spotkałem kilka opinii że ciekawe, niezłe ale zachwytów żadnych nie widziałem na zachodnich forach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polec cos jako konkurencje w cenie 15 - 25 kzl biorąc pod uwage mój system. Tylko żeby to było jakoś dostępne w kraju co by posluchac , bo poza 2-3 wyjątkami , to wszyscy chcą sprzedawać high end , ale najlepiej z katalogu . Jak słyszysz od sprzedawcy ze nie nie pożyczamy i nie zajmujemy sie odsluchachami tylko sprzedawaniem to człowieka szlag trafia . Tak można sprzedawać ziemniaki na targu.

Aha nie chce lampy , bo żadna nie da rady w tym budżecie (mocowo)

 

Aha z D class biorę pod uwagę to co w tytule jak rownież Nuforce Ref 18 ( to w kontekście tych braku zachwytow)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem obu tych kostrukcji amerykańskich w klasie D-z tym,ze bel canto 1000-czyli ponoć o mocy 1000 wat

kolumny były bowersy 801,daczek tez bel canto,kable mita wszystkie magnum,jakieś żródło cyfrowe-pre nie pamietam już.

przy cenie dystrybutora w Polsce 30000 spodziewałem sie wiecej-zagrało jak spod koca-ogólnie dla mnie ściema i lipa.

Natomiast monobloki nuforce grały z dcs puccini,kolumny wilson benesch act,kable shunyata cobra zasilajace do tego

tez hydra-8,głośnikowy najwyższy harmonix-zagrało to dość przyzwoicie-chociaz brakowało dla mnie barwy i czaru

przede wszystkim-ale cena 12000-troszke bardziej przystepna od bel canto.

Mimo wszystko to nie jest moje granie-chociażby kosztowało niewiem ile kasy.Nie moge też powiedzieć czy było to

w obu przypadkach przypadkowe zestawienie klocków.Nu-force bardziej powiedzmy nie raził.Nie wiem moze mam swoje

jakieś wygórowane mniemanie o dżwięku,ale dla mnie za te pieniążki można znacznie lepiej-tzn.ma grać jak trza-tym

bardziej,ze pozostałe elementy zestawu były bardzo dobre,a moze nie wiedzieli własciciele z czym sie takie cuda

zestawia?Tego nie wiem,ale z takim dzwiekiem nie mógłbym żyć na codzień-to tez potraktowałem to jak swojego rodzaju

folklor))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ciebie i nie twierdze że to złe sprzety.

Ale pamietam że szukałem małych gabarytowo ale mocnych

końcówek mocy do kina i przeglądałem różne fora, stąd wiem

że opinie raczej pozytywne ale zachwytów sobie nie przypominam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly, nie dążeń do absolutu, dźwięk ma mi sie po prostu podobać . Każdy słyszy inaczej, jeśli sie okaże ze to ślepą uliczka i po odsluchach okaże sie ze to nie to , to szukam dalej , więc każda opinia jest cena , a ewentualne polecenie czegoś jako alternatywę tym bardziej .

W przypadku Noforce poczytalem troche na zagranicznych forach i generalnie jest dobrze. Recenzja 6moons i zdjęcie systemu chyba jednego z redaktorów , Nuforce + Wilsony, przyznam sie ze tez miało znaczenie aby sie zainteresować tymi koncowkami. Bo jak ktoś zestawia te głośniki z dużo tańsza elektronika to być może ma to jakis sens .

Jak na razie szukam, pytam i czytam . Jak już skonfrontuje to wszystko w moim systemie to podejmę decyzje i napisze o tym.

Dlatego tez wszelkie opinie nausznych świadków są cenne ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Wilsony to są takie kolumny że z wszystkim grają dobrze, jeśli ktoś lubi ten rodzaj grania.

Są łatwe do napędzenia. Dlatego takie zestawienie zbyt miarodajne chyba nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

(Konto usunięte)

McGege

Popatrz tutaj:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3425566

Masz tu obie interesujące Cię konstrukcje u jednego sprzedawcy. Nie jest to co prawda u nas w kraju tylko 15km za granicą w Czechach. Ale jak masz blisko Cieszyna to możesz podjechać i posłuchać.

Sprzedający strasznie marudny, ale raczej solidny. Kupowałem u niego ASR Emittera 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka. Problem nie z tym gdzie mam pojechać kupić , posłuchać , odebrać, bo to kwestia jednorazowa , a wycieczkę mogę sobie zrobić to nie problem . Problem jest taki, że nie zaryzykuję takich pieniędzy bez możliwości posłuchania w swoim systemie .

Jak by się trafił ktoś z forumowiczów z Warszawy mający monobloki ref500m lub ref1000 i zechciał by wpaść z tymi klockami do mnie posłuchać , to było by idealnie , a jak by to było to , to kilka minut później mogę zamawiać .

Na razie jestem wstepnie umówiony na pożyczenie Nuforce 9v3se i jak dobrze pójdzie to w następny weekend będę wiedział czy Nuforce mi pasuje. Jeśli chodzi o Bel Canto to czekam na telefon od jednego z warszawskich sklepów i zobaczymy czy coś wyjdzie z tych odsłuchów . W razie czego Bel Canto będę pożyczał z Chillout Studio z Krakowa . Bardzo miła obsługa, żadnych problemów w kwestii wypożyczenia sprzętu, tyle że to Kraków wiec bardziej skomplikowane bo przesyłki , przelewy w jedną i drugą stronę itp, ale za samo podejście do tematu , jak był pewien że BC to jest to czego potrzebuję to bez chwili wahania bym u nich zamawiał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Stary Audiofilu za opinie . Nikt inny nie miał okazji słuchać tych monobloków ??

 

I jeśli sprzęt wypadnie dobrze to zamówisz? U tych od których pożyczysz na odsłuch?

 

No jakoś sobie tego inaczej nie wyobrażam żeby komuś zawracać d..... a później kupić gdzie indziej . Oczywiście pozostają do omówienia kwestie handlowe typu cena, zaliczki , terminy odbioru , ewentualne przesyłki itp. A może od tego zacząć :). Interesuje mnie kupno nowego urządzenia, więc jak masz jakąś propozycję cenową i jak zorganizować odsłuch to pisz na priv.

 

Aha. pod uwagę biorę w sumie trzy modele Bel Canto Ref 500, Nuforce 9V3SE oraz Nuforce Ref 18 [ chociaż przy Nuforcach jeśli padnie na nie , to nie wiem czy się nie wstrzymam chwilę z zakupem , bo lada tydzień mają wejść na rynek nowe wersje monobloków Ref 10 oraz Ref 20]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tylko ciekaw. Myśle źe obierasz właściwą drogę i wiadomo źe trzeba dogadać warunki finansowe

i inne, jak termin dostawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt inny nie miał okazji słuchać tych monobloków ??

 

Witaj,

 

Od ponad roku mam Ref 1000 specjalnie modyfikowane. W połączeniu z dobrej klasy pre (moim zdaniem lampowym) Bel Canto gra dźwiekiem bardzo dynamicznym, z dużą ilością powietrza i bardzo dobrą lokalizacją instrumentów. Żadnego efektu typu "koc" nie odnotowałem. Natomiast Nuforce'a nigdy nie słuchalem, dlatego nie będę się wypowiadał.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryzysu nie ma , jakoś warszawskie salony nie są zainteresowane sprzedażą poza jednym . Dzisiaj skontaktowalem sie z Chilloutstudio z Krakowa w sprawie Bel Canto Ref 500m. Szybko sprawnie , wszystko ustalone , nawet dostałem umowę użyczenia i wszystko na to wskazuje ze pod koniec przyszłego tygodnia bede miał okazje protestować te monobloki..

Ma ktoś jakieś doświadczenia z pozyczaniem sprzętu wysylkowo lub w ogóle z Chilloutt studio ? Bo wysylkowo to moj pierwszy raz ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

(Konto usunięte)

Mnie zawsze interesowało, czy firma która tak chętnie wypożycza sprzęt na odsłuch, wypożycza nowy egzemplarz czy mają taki pokazowy?

Bo jak dostaniesz całkowicie nowy, to jak go oddasz to ciekawe czy komuś innemu go sprzedają jako nowy czy będzie do kupienia jako używka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś doświadczenia z pozyczaniem sprzętu wysylkowo lub w ogóle z Chilloutt studio ?

 

Witaj,

 

Moje doświadczenia z wypożyczaniem sprzętu używanego na odsłuch za kaucją (wysyłkowo):

 

Moje monosy Bel Canto przed decyzją o pozostawieniu w systemie wypożyczyłem za kaucją od Audio Lazur. Była spisana umowa użyczenia i nie było problemu ze zwrotem ... ale BC pozostało u mnie.

Drugie doświadczenie z wypożyczania na odłuch za kaucją, to Esoteric HiFi. Miałem na dsłuchu kondycjonej Harmonix ALS 777. Ostatecznie kondycjoner wróciół do Warszawy, a kaucja do mnie (oczywiście zapłaciłem koszty transportu w obie strony).

 

Jak widać są firmy, które dopuszczają odsłuch sprzętu za kaucją i nie ma z tym problemu, oczywiście jak wypożyczający dba o sprzęt i gwarantuje sprzedawcy (np. w umowie użyczenia, potwierdzenie e-mailem), że w przypadku najdrobniejszej rysy sprzęt zostaje u niego pomimo, że np. nie do końca pasuje sonicznie. W/g mnie to elementarne zasady przyzwoitości regulują takie transakcje.

 

Napisałem o używkach, ale w/g mnie takie same zasady mogą dotyczyć sprzętu nowego.

 

pozdrawiam

Artur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w razie uszkodzenia podczas transportu przesyłki?

 

Czasem po kartonie nie widać, a w środku sprzęt zdewastowany. Brak spisania protokołu reklamcyjnego przy odbiorze i w obecności kuriera wyklucza reklamację.

Moim zdaniem więcej ryzykuje wypożyczający. Może z góry zapłacić za kupiony zapsuty sprzęt.

 

Warto przy kurierze rozpakować przesyłkę i chociaż z zewnątrz upewnić się, że nie ma śladów rzucania lub nie spadł z góry innych paczek na wózku transportowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzisiaj poruszalem te kwestie z sklepem od którego mam pożyczyć te monobloki. Nie zakładam niczyjej zlej woli , ale ani Ja ani sklep nie może ręczyc za firmę kurierska .

Pierwsza sprawa to ubezpieczenie przesyłki druga sprawa to jasny zapis co sie dzieje jak by sie zdarzyło ze sprzet albo w jedna albo w druga stronę dochodzi np: uszkodzony z widocznymi uszkodzeniami albo w ogóle nie dochodzi.

To są moje największe obawy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w możliwość dodatkowych i specjalnych postanowień ze sklepem. Ubezpieczenie już jest - ma ją firma kurierska na wypadek winy własnej lub sił wyższych. Dodatkowe ubezpieczenie można nazwać "stało się w niewyjaśnionych okolicznościach" - i raczej dotyczy zaginięcia przesyłki. Udowodnienie, że za uszkodzenie odpowiada kurier, gdy karton jest cały jest raczej niemożliwe. Temat nie do tego wątku. Lepiej osobiście odebrać, gdy szansa na pozostawienie sprzętu jest wystarczająco duża. Albo zaryzykować: raz lub dwa razy w przypadku zwrotu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze odbiór osobisty jest najlepszy i tu nie ma co dyskutować. Jest ryzyko uszkodzenia podczas transportu i niestety to się zdarza.

Kupiłem panele akustyczne Avcon i pierwsza przesyłka była uszkodzona - były wyraźne uszkodzenia na kartonie i na samych panelach (obicia rogów, itp). Oczywiście otworzyłem paczki przy Kurierze. Spisaliśmy protokół, poinformowałem sprzedawcę, że nie przyjmuję przesyłki i nie było problemu. Dostałem nowe za kilka dni. Oczywiście to nie jest sprzęt za wiele kzł, ale to wszystko zależy od ludzi i ich uczciwości.

 

Można odebrać samemu (pewnie wyższe koszty transportu) ... można też zamówić Kuriera (niższe koszty) ... ale ryzyko należy do... raz do sprzedającego a raz kupującego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde żeby to było bliżej , a to w jedna stronę lekko licząc 300 km czyli min. , 1 dzien dzien, ewentualnie dwa dni za kierownica jesli bede musial je odwiezc. A w kierunku Krakowa jakoś sie nic nie składa żebym sie wybierał i mógł załatwić to przy okazji.

Na razie walczę ze sobą ;) i czekam jeszcze na telefon w sprawie Nuforce 9v3se. T bede mógł odebrać osobiście. A chciałbym je wg. palnu odsluchach wcześniej co by miec 100 % pewność co do Bel Canto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgodnie z obietnicą zdaje relację .

Jako się okazało Bel Canto można również kupić bliżej Warszawy . Okazało się że Pan Konrad z firmy Systemy Audio z Radomia jest człowiekiem , który chce sprzedawać i jest frontem do Klienta . Żeby nie było, podobne zdanie mam o Chillout Studio z Krakowa , gdzie pod drugiej stronie słuchawki zawsze był kompetentny Pan Tomasz , więc jeśli ktoś z Krakowa lub okolic chce kupić sprzęt audio to za samo podejście do Klienta mogę polecić ten sklep.

W moim przypadku wszystko rozbiło się o odległość i ewentualną odpowiedzialność za zaginiecie lub zniszczenie sprzętu podczas przesyłek.

Jak by nie było przejechałem się w zeszłym tygodniu do Radomia i przywiozłem Bel Canto Ref 500s . W prawdzie to nie to co zamierzałem kupić , ale wyszedłem z założenia że przynajmniej poznam charakter dźwięku Bel Canto i będę wiedział czy w moim systemie się sprawdzi i czy to w ogóle dobry kierunek.

 

Popularnie zwana cyfrą klasa D , wcale nie gra jak cyfra, bo Bel Canto jest raczej po ciepłej stronie mocy co okazało się dobrym zestawieniem w źródłem Linna i dość przejrzystymi kablami Nordosta i Bowersami 804 Diamond. Jest świetne basisko, troszkę cieplejsza średnica niż dotychczas i bardzo fajna , dość gładka góra pasma . Efekt jest taki iż nawet przy dużym natężeniu dźwięku , nic nie kłuje, nie męczy przy dłuższym słuchaniu a rockwego grania typu Led Zeppelin , Dire Straits czy Marillion słucha się z uśmiechem na twarzy :) . Czuć też duży zapas mocy i swobodę grania, gdyż bardzo głośne słuchanie kompletnie nie robi żadnego wrażenia na tej końcówce mocy i wręcz ma się ochotę podkręcać jeszcze bardziej .

 

Reasumując : dzisiaj zamówiłem monobloki Ref 500m i za około dwa tygodnie powinienem je mieć u siebie . Do tego czasu Ref 500s , pogra u mnie w systemie, więc jak będę miał jakieś nowe spostrzeżenia to się podzielę.

 

Jeśli ktoś pomyśli a co z Nuforce 9v3se , to mogę tylko powiedzieć że niestety nie dane mi było ich posłuchać . Próbowałem to zrobić od kilku tygodni. Najpierw telefon , mail z kontaktem do mnie mija 3 tygodnie i nic. Jakieś 3 tygodnie temu podjechałem do dystrybutora , miła rozmowa , wydawało się że wszystko ustalone , a telefon milczy. Po prostu nie chce mi się już gadać, szukać, czekać na jakieś terminy itp. Na szczęście zdarzają sie chlubne wyjątki typu Systemy Audio, Chillout Studio czy Linn Polska , które chcą sprzedawać i ogólnie mówiąc Klient czuje się Klientem, a nie petentem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie granie tobie odpowiada i wpasowało się w twój system to super.

Łykaj to i ciesz się muzyką. Nie można wiecznie szukać i wymieniać sprzęt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych samych modułach co Ref500m zbudowane jest AS500 Audiomatusa. Biorąc pod uwagę różnicę w cenie warto byłoby chyba włączyć tą końcówkę do porównań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się iż Audiomatusa nie brałem pod uwagę , ale z innych powodów niż brzmieniowe.

Zresztą i tak już pozamiatane , gdyż zamówienie na BC Ref 500m jest już w realizacji i pewnie w drugim tygodniu kwietnia będę się cieszył nowymi zabawkami.

Na tą chwilę został u mnie Ref 500s do czasu dostawy monobloków więc mam okazję przez następne dwa tygodnie jeszcze lepiej poznać brzmienie BC.

 

W dniu wczorajszym pożyczyłem IC Nordost Red Dawn LS aby sprawdzić z ciekawości jaki będzie miał wpływ na brzmienie po zastąpieniu IC Linn Black.

Góra i środek bardzo fajny , niestety za bardzo odchudza dół pasma, więc to raczej to nie to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak to Sly30 określił , łyknąłem te monobloki :). Są identyczne rozmiarowo jak Ref 500s, tyle że dwa .

Pierwsze wrażenia po pierwszych kilku godzinach słuchania , to że wszystkiego jest więcej i idąc za radą sprzedawcy rozstawiłem głośniki szerzej o pół metra i wysunąłem do przodu o następne kilkanaście centymetrów. Zrobiła mi się ogromna scena . Być może jest to też efekt dwa razy większej mocy , co nie zmienia faktu że początkowy efekt bardzo mi się podoba. Nic się nie rozjeżdźa , bas nadal jest tak samo mocny jak przy węższym rozstawieniu . Teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać aż się porządnie wygrzeją , a z tego co piszą w necie na forach i recenzenci prasy audio , potrzebują na to nawet kilkuset godzin.

Z Pane Konradem z Systemy Audio posłuchaliśmy też tych monobloków podłączonych do znacznie wyższej klasy sprzętu [pełne okablowanie MIT Oracle, Macintosh C1000, Cabasse Irose, Bel Canto Ref Link + dedykowany PC jako źródło] i muszę przyznać że bardzo mi się podobało to granie .

Reasumując : na tą chwilę koniec poszukiwań , a jeśli ktoś szuka urządzeń Bel Canto to z czystym sumieniem mogę polecić Systemy Audio z Radomia , jak również Chillout Studio z Krakowa chociaż u nich nie wypożyczyłem i rezultacie nie kupiłem , ale winą tutaj była raczej odległość a nie jakieś merytoryczne przesłanki .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-4627-0-71467700-1365690636_thumb.jpg

post-4627-0-14472700-1365690637_thumb.jpg

post-4627-0-60340400-1365690637_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGege weź na porównanie Devialeta a posłuchasz co to jest przyzwoite granie z klasy D. Jak nie chcesz się denerwować to nie pożyczaj :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam Devialeta i bardzo mi sie podoba , powody dlaczego nie brałem teraz pod uwage są dwa :

- cena . Może jak zacznę cos kombinować przy obecnym systemie ( a zaczlem go od niwa budowac w listopadzie) i zacznę wchodzic, szczebelek wyżej to napewno będzie w kręgu moich zainteresowań .

- funkcjonalność : na dzień dzisiejszy dyskwalifikuje go dla mnie chociażby brak ETH co funkcjonalnie dyskwalifikuje go jako odtwarzacz strumieniowy. Przyczyna jest dość prosta . Mam w domu dość rozbudowana sieć wewnętrzna , ktora była zaprojektowana na etapie urządzania mieszkania . Dane typu siedzą sobie na dwóch dyskach typu NAS . Jeden na filmy , drugi na muzykę . Wsio działa tak ze bezwzględu na typ mediów odpalam to z poziomu telefonu, iPada czy Maca w trzech kliknieciach, włącznie z przelaczeniem źródeł audio czy wideo. A jak mam wygrane playlisty to z poziomu pilota .

Reasumujac Devialet to świetne urządzenie , za chwile wychodzi kosmiczne wyglądający Meridian i tego typu sprzętu pojawi sie znacznie wiecej , wiec będzie z czego wybierać .

Dźwięk jest bardzo ważny , ale funkcjonalność tez i nadal twierdze ze pod względem wyposażenia , ergonomii i funkcjonalności Linny DSM są nie do pobicia ;), a dźwiękowo tez sie bronią

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.