Skocz do zawartości
IGNORED

Niezależny klub zwolenników firmy ZAGRA


mczaj

Rekomendowane odpowiedzi

Yul, przestań szerzyć defetyzm. Ile wzmacniacz ma tam przekaźniczków?

- Cztery.

Ile jest zepsutych?

- Jeden.

To ile jest dobrych?

- Trzy.

To nie można powiedzieć, że trzy są dobre?!

- Przecież to to samo.

Ale jak brzmi! TRZY DOBRE!

 

 

postawiłbym nie szklaneczkę a skrzynkę jakby było można :DD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zawitał do nas Mehakonstruktor! :)

 

Długo Cię nie było, więc wyjaśnię, że tutaj zabunkrowało się bydło forumowe, wywalone z wątku kulturalnych rozmów i dywagacji. Jakby to umknęło Twojej uwadze.

 

Generalnie bardzo wymownie pozdrawiam, kolejeczka za dostarczoną rozrywkę ;)

Masz pan , panie koństruktor i ode mnie !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yul, przestań szerzyć defetyzm. Ile wzmacniacz ma tam przekaźniczków?

- Cztery.

Ile jest zepsutych?

- Jeden.

To ile jest dobrych?

- Trzy.

To nie można powiedzieć, że trzy są dobre?!

- Przecież to to samo.

Ale jak brzmi! TRZY DOBRE!

 

 

:)

Tey masz racje :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

There is no dark side in the moon, really. As a matter of fact it's all dark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Ja się nie przejmuję... Co środa zakładałem te same . I - wiecie co ? Wciąż są czyste !!! Bo " ten cały" ajkju , czy jak się tam przezwał - w życiu (!!!!!!!) - nie otrzyma poprawnie działającego sprzętu.

 

Też jestem przekonany, że w czasie transportu- jak już do niego dojdzie któregoś lipcowego dnia- znowu coś się odklei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś : Czytam sobie od miesięcy wątki poświęcone tym - pożal się Boże - produktom niejakiego Kuleszy. Bawi , tumani , przestrasza... - to jasne. Jednak dopiero dzisiaj zwróciłem na jedną rzecz uwagę. Ten typ ma czelność wleźć z buciorami w miejsce , gdzie ludziska się z niego zwyczajnie śmieją i kpią w żywe oczy i - mieć pod nickiem dopisek - "branża". BRANŻA !!!!!! - rozumiecie ? :) Nie mam pojęcia , jakimi prawami rządzi się (żądzi dla typa) - niejaka branża. Ja , gdybym był (a nie zamierzam) w rzeczonej BRANŻY - pojęcia nie mam... chyba bym się wypisał :)) I Wy , Państwo Branża , dziwicie się , że klientów Wam ubywa ? No - mając TAKIEGO kolegę... Pozdrawiam - Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ ma czelność wleźć z buciorami w miejsce , gdzie ludziska się z niego zwyczajnie śmieją i kpią w żywe oczy i - mieć pod nickiem dopisek - "branża". BRANŻA !!!!!! - rozumiecie ? :) Nie mam pojęcia , jakimi prawami rządzi się (żądzi dla typa) - niejaka branża.

Normalnymi prawami.

HQ150 zakręcił już kranik z gotówką, to czas zarzucić sidła na kolejnych frajerów, ale najpierw trzeba się podlansować co nieco...

 

 

 

 

Napisano dziś, 15:31

Dlatego że tak podchodzę do tematu.

 

Wolę dać po dłuższym kablu sygnał jako naturalnym tłumiku niż stosować antyparazyty w układzie.

 

Każdy ma swoje podejście. Z praktyki tak wyszło i tak jest stosowane.

 

Jak ktoś robi inaczej jego sprawa.

 

O tzw. optymalizacji długości toru fonicznego można by książkę napisać , a życie swoje.

 

Takim doskonałym przykładem jest preamp Krella pod serie końcówek Revoluttion.

 

Ogólnie przerost formy nad treścią. Jak ktoś słuchał , oglądał i porównywał to będzie wiedział o co chodzi.

 

Wodolec

 

Z Krellem nie wyjeżdżaj.... bo wcale nie jest asem w rękawie, serio.

 

To jest własnie problem wielu ludzi , marka, cena i ślepa wiara że to musi być super. Tak się składa że bardzo często biorę udział w opisach technicznych oraz mam możliwość posłuchania różności. Napiszę jedno , redaktorzy są dosyć wyrozumiali. Czasem aż dziw bierze że starają się doszukać więcej niż dane urządzenie jest w stanie zaoferować.

 

Tak się składa że sporo ludzi po Accu i Krellu czy Anet ma moje klocki.

 

Spytaj dlaczego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , wiem - śledziłem... Najśmieszniejsze są te "antyparazyty"... :)) Nie ! Wróć ! Najlepsze , gdy Wodoolec rzekł coś w stylu : "hajkju odważył się skoczyć na główkę..." pomyślałem... gdy będziesz grzeczny i uprzejmy muj koleszko najiwny - to ci jeszcze wody naleję... :) Jak zwykle wszystkich banitów pozdrawiam - Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HQ150 zakręcił już kranik z gotówką, to czas zarzucić sidła na kolejnych frajerów, ale najpierw trzeba się podlansować co nieco...

I chyba trafiłeś w sedno. Tylko TAKIEGO TANDEMU jak z HQ150, to już raczej nie skleci:-)

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Zdecydowanie na miejscu HQ podjechałbym na weekend do Darkula ze sprzętem. Mogliby odegrać ulubioną scenkę w mniej wirtualny sposób.

Dariusz zamknąłby w kiblu HQ, zgasił światło, zaparł szczotką i w przerwach między lutowaniem przekaźników wrzeszczał: Jestem bogiem! Mam moc i będę tworzył nieziemskie rzeczy!

Na to HQ z łazienki by krzyczał: Tak! Masz mnie w garści! Jesteś niesamowity, jedyny taki utalentowany, co za potęga umysłu, trzymaj mnie, trzymaj, więź, ach więź i twórz, ach twórz walcarki Krelli i Accuphase :)

 

Tylko kurka nie wiem czy by po takim performance do seksu, o podłożu sado maso, nie doszło.

 

Maszyna byłaby zrobiona w zasadzie od ręki, ale jak po powrocie wytłumaczyć siniaki na tyłku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz zamknąłby w kiblu HQ, zgasił światło, zaparł szczotką i w przerwach między lutowaniem przekaźników wrzeszczał: Jestem bogiem! Mam władzę!

 

Sie smiej. Zamontuje super przekazniki i dopiero będzie kosić wszelkie dCsy, accuphasey....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucht wydaje mi się, że to Ty powinieneś zamówić następny sprzęt u Darkula dla podtrzymania serialu, bo widać, że masz pomysł na tą transakcję :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na miejscu HQ podjechałbym na weekend do Darkula ze sprzętem. Mogliby odegrać ulubioną scenkę w mniej wirtualny sposób.

Dariusz zamknąłby w kiblu HQ, zgasił światło, zaparł szczotką i w przerwach między lutowaniem przekaźników wrzeszczał: Jestem bogiem! Mam moc i będę tworzył nieziemskie rzeczy!

Na to HQ z łazienki by krzyczał: Tak! Masz mnie w garści! Jesteś niesamowity, jedyny taki utalentowany, co za potęga umysłu, trzymaj mnie, trzymaj, więź, ach więź i twórz, ach twórz walcarki Krelli i Accuphase :)

 

Tylko kurka nie wiem czy by po takim performance do seksu, o podłożu sado maso, nie doszło.

 

Maszyna byłaby zrobiona w zasadzie od ręki, ale jak po powrocie wytłumaczyć siniaki na tyłku :)

No pięknie Tancerzu, pięknie. Jak dalej będziesz się tak starał, to wezmą cię na scenarzystę do swego sitcomu:-)

Ps.

Nie za mocne to co bierzesz? :-)

Pozdrówki W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

Akurat w tym układzie przekaźniki pracują zasilane równolegle i jeden świni.

 

ja się mogę zgodzić, że aktualnie produkowany w Chinach przekaźnik OMRON mógł być zjebany. OK.

 

ale czy to przeszkadza we wrzuceniu zdjęć bebechów? - i mnie osobiście, to właśnie nie pasuje, że nie możemy normalnie pogadać na forum o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A , jak wszem i wobec wiadomo - najlepsza whisky , pita z umiarem - nawet po piątej flaszce nikomu krzywdy nie uczyni !!!:) Mam gorzej , Panowie.... Ja sprzątam mój garażyk. Ostatnie piwko... Wasza rada : iść i kupić ?:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omatkojedyno! Fox - ostatni niezbonowanin ! No - i jak tam się gada z miłosiernym ? Wiesz - my to tu takie same ....sam wiesz, zresztą :))))) Opowiadaj !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę być banowany w kulturalny sposób:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to - zdążyłem przed zamknięciem !!!!/) uffff... Zapraszam Was wszystkich ; nawet z Cieszyna (a co mi tam) !!!!!! Wpadajta , ludziska !! Pogadamy o tym, jak fajnie można się nie żreć i o tym , jak niewiele trzeba , aby za słowo - znielubić. Zapraszam - Jacek

 

A ja mu wyjechałem ostro po koleżeńsku i mnie kulturalnie nie zbanował. I co? Zatkało kakao!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.