Skocz do zawartości
IGNORED

Niezależny klub zwolenników firmy ZAGRA


mczaj

Rekomendowane odpowiedzi

kibicuje darkulowi choc znajomosc kiedys mnie kosztowala.mialem swietna integre,ktora ciut za szybko gnala jak na moj gust. poza tym,wyczuwalo sie niejaka 'plastikowosc' dzwieku,ktorej potwierdzeniem byla waga pieca.w innym watku pisza,ze jest on oparty o jakis chip? A jednak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tubatoon

(Konto usunięte)

W głównym wątku cisza, HQ150 zamilkł, a chłopaki się pastwią nad NVA.

 

Kurcze, szkoda chłopa, HQ150 znaczy się. Bo sprzętu w sobotę pewnie nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibicuje darkulowi choc znajomosc kiedys mnie kosztowala.

tzn. kosztowała zszargane nerwy? stracone pieniądze?

mialem swietna integre,ktora ciut za szybko gnala jak na moj gust. poza tym,wyczuwalo sie niejaka 'plastikowosc' dzwieku,

Darkul o dźwięku swoich wzmaków mawia "szybkość przechodzi w spokój", tak więc sorry nie rozumiem Ciebie:)

Choć ktoś ostatnio powiedział o moim darkulowym dzielonym:

"dźwięk napastliwy, wciskający się do uszu zamiast grania trójwymiarową sceną, bez głębi i szerokości, mechaniczny i plastikowy, nieprzyjemnie "elektroniczny"

...a może rzeczywiście jest coś nie tak z tym spokojem sprzętu Zagry?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damjan, fajnie że wpadłeś do "klubu", czytałem w wiadomym wątku, że rozwiązałeś sprawę swojej "reklamacji" ;) pzdr

 

ps. może wkleisz parę fotek sprzętu od Pana Darka? trochę tego miałeś, np. te słynne korkowe kolumny. Naprawdę mnie zaintrygowały, a myślę że niezależny klub to właściwe miejsce do przedstawiania wyrobów naszego ulubionego konstruktora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Wczesne Sound Projecty uchodziły za zbyt kulturalne, wręcz defensywne i bez charakteru i przez to takie, które uszły uwadze prasy i klientów. Miałem okazje posłuchać bodajże model 2. Za to z fabrycznym usmiechem mistrza i z z jego rąk. Był bardzo niepocieszony, że nie wybrałem jego wzmaka :)

Być może dzisiejsza Zagra zrywa z tym wspomnieniem waląć dźwiękiem estradowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frywolny trucht,

słuchałeś tej tzw. ZAGRA II? jakie jest Twoje zdanie o brzmieniu?

 

mczaj,

postaram się wkleić parę fotek wzmacniaczy, które miałem / mam.

Zastanawiam się jeszcze nad kolumnami, mimo wszystko to nie tylko obciach dla konstruktora, ale i ja wystawie się na obśmiewanie, dlatego raczej tego uniknę. Powiem tylko, że moje kolumny są "lepsze" niż te Bobonerka. Nie chcę jednak, żeby zdjęcia krążyły po internecie, z komentarzami na mój temat.

Jesteś w klubie, a nie masz nic od Darkula ! tak nie wolno.

Mam nba spzrdaż systyem dzielony, pomyśl o tym, u mnie jest okazja, i cena dobra i wysyłka pewna:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej wystaje ??

 

nie, są po prostu inne, ale też nie grzeszą urodą:), głośniki zmieściły sie w obudowie, natomiast były źle przykręcone, może tak - głośniki basowe brzęczały i nie dało się ich stabilnie przykręcić.

Ja do kolumn Bobonerka nie mam zastrzeżeń, nie są brzydkie, przynajmniej dla mnie nie ma to wielkiego znaczenia, jest okleina, a że głośnik wystaje - to przecież może mieć też swój urok, piszę poważnie...

Moje były oklejone szarym korkiem (choć Darkul obiecywał okleinę).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oż w mordę znowu problem z basami, ale ciekaw jestem czemu nie dało się ich stabilnie przykręcić, jaki nad patent tam zastosowano?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś dlaczego nie mogę znaleźć w KRS firmy ZAGRA ? Może robię coś nie tak? Nawet po nipie podanym przez pana Darka na tej stronie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) nic nie znaleziono?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gdzie pracuje bohater tego Klubu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad kolumnami, mimo wszystko to nie tylko obciach dla konstruktora, ale i ja wystawie się na obśmiewanie, dlatego raczej tego uniknę.

damjan daj spokój i przeanalizuj na spokojnie. Domyślam się że chcesz uniknąć powtórki z rozrywki jaką dostał HQ.

Jest tylko jedna różnica. Ty piszesz otwarcie i nie owijasz gówna w pazłotko.

Dlatego fajnie byłoby gdybyś wkleił. Sądzę że każdy normalny user o ile nie jest dupkiem nie będzie się z Ciebie śmiał. A jeśli się będzie śmiał to tym dupkiem jest i tyle. Zależy Ci na zdaniu dupka? Już Ci to parę osób potwierdziło gdzie indziej. Wtopić można, ale trzeba mieć jaja żeby to otwarcie przyznać. A przy okazji podziękujesz konstruktorowi, może ten mit w końcu przestanie być mitem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz wtopiłem, oczywiście inny magik robił i to są dawne dzieje, szkoda że nie zrobiłem fot, ale komory głośników średnich z doniczek - tego się nie spodziewałem, zwrotnicy brak, wełna mineralna jako wytłumienie, jak ja dziękuję sobie, że nie postawiłem tego w pokoju na dłużej... Znalazłem na sieci parę fotek z dzieł tego konstruktora, to coś na kablu to zwrotnica:))

Dziś to nawet ja się z tego śmieję, ale kasa poszła, co tu dużo mówić gość mi obrzydził takie mega konstrukcje na amen:)) I dobrze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-22200-0-25811500-1363722227_thumb.jpg

post-22200-0-33861700-1363722249_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vasa

(Konto usunięte)

Czy orientuje się ktoś dlaczego nie mogę znaleźć w KRS firmy ZAGRA ?

Bo źle szukasz, mnie to zajęło 3min.

może ten mit w końcu przestanie być mitem.

Na forum analog co chwilę pojawiają się pytania o przedwzmacniacze gramofonowe. Ja mam manię na punkcie tego elementu i sporą kolekcję takowych. (w większości są to błędne zakupy "znanych marek) Moim zdaniem phono pre Darka Kuleszy są świetne i w segmencie pre na kościach nie udało mi się nigdy znaleźć niczego wyraźnie lepszego. Dopiero drogie i rozbudowane konstrukcje lampowe okazały się lepsze. Nie miałem też nigdy jakichś większych problemów z dostawą ani serwisowych.

Nie istnieje żaden mit, jest tylko wyraźny rozdźwięk pomiędzy jakością dźwięku robionych przez niego klocków a zdolnością (lub brakiem zdolności) do realizacji zamówień.

I tak jak nie podobał mi się dźwięk jego wzmacniaczy tak uważam że przedwzmacniacze są godne polecenia i jeżeli ktoś szuka dobrego pre za sensowną kasę to pomimo zszarganej opinii Darka Kuleszy powinien to wziąć pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damjan daj spokój i przeanalizuj na spokojnie. Domyślam się że chcesz uniknąć powtórki z rozrywki jaką dostał HQ.

Jest tylko jedna różnica. Ty piszesz otwarcie i nie owijasz gówna w pazłotko.

Dlatego fajnie byłoby gdybyś wkleił.

 

Risto słusznie prawi, nie ma co się chyba stresować, w końcu to klub wyrobów (dzieł) Pana Darka, więc wiadomo mniej więcej czego można się spodziewać i raczej nikt z ex-właściciela szydzić nie będzie, skoro sam ex-właściciel prezentuje dystans do zagadnienia i traktuje sprawę bez napinki właściwej co poniektórym "wyznawcom".

 

Czy orientuje się ktoś dlaczego nie mogę znaleźć w KRS firmy ZAGRA ? Może robię coś nie tak? Nawet po nipie podanym przez pana Darka na tej stronie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) nic nie znaleziono?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gdzie pracuje bohater tego Klubu?

 

tutaj go znajdziesz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczka moje ukochane : )

 

Uno > kto szuka ten znajdzie.

 

Due > fajny klub gdzie chyba nikt nie używa moich segmentów.

 

Śmieszne są też niektóre sprzedaże starych/szych klocków pod nową nazwą :)))))

 

----------Dobry dźwięk sam się obroni :)

 

P.S.

 

Kto byłby chętny na odsłuchy seryjnej, budżetowej integry Zagra-Uno ?

 

Info będzie w dziale reklamowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesne Sound Projecty uchodziły za zbyt kulturalne, wręcz defensywne i bez charakteru i przez to takie, które uszły uwadze prasy i klientów. Miałem okazje posłuchać bodajże model 2. Za to z fabrycznym usmiechem mistrza i z z jego rąk. Był bardzo niepocieszony, że nie wybrałem jego wzmaka :)

Być może dzisiejsza Zagra zrywa z tym wspomnieniem waląć dźwiękiem estradowym?

 

Ja dawno temu słuchałem SoundProject model 3.Przyjemny "audiofilski"dźwięk ,ciepło miodnie ,z dość mocnym acz niekoniecznie kontrolowanym basem-ot taka brzmieniowa namiastka dla znacznie jednak lepszego MusicalFidelity A1 ( stary) .IMO w swoje cenie dobrze acz bez rewelacji. Natomiast stylistyka a zwłaszcza wykonanie to klasyczny "garaż" byle jakie gniazda ze sklepu za rogiem. luźna gałka siły głosu itp , niedokładnie spasowane blachy obudowy ...Swoja droga- uwadze prasy ten wzmacniacz nie umknął - miał nawet dość pochlebna recenzje w którymś z pism - chyba w HFiM i w "starym" Magazynie Hi-Fi ( tam już raczej bez zachwytów )

 

Info w dziale reklamowym pojawi się jak się domyślam w ŚRODĘ .....

 

Aha -i jeszcze jedno pytanie Darkul:

 

Na wzmacniacz z "seryjnej produkcji " poczekamy dłużej czy krócej niż HQ150 na swoje dawno zapłacone wynalazki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro środa, HQ milczy, Pan Darek się uaktywnił...

Czyżbyśmy mieli jutro usłyszeć w końcu upragnione: habemus ZAGRA ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawno temu słuchałem SoundProject model 3.Przyjemny "audiofilski"dźwięk ,ciepło miodnie ,z dość mocnym acz niekoniecznie kontrolowanym basem-ot taka brzmieniowa namiastka dla znacznie jednak lepszego MusicalFidelity A1 ( stary) .IMO w swoje cenie dobrze acz bez rewelacji. Natomiast stylistyka a zwłaszcza wykonanie to klasyczny "garaż" byle jakie gniazda ze sklepu za rogiem. luźna gałka siły głosu itp , niedokładnie spasowane blachy obudowy ...Swoja droga- uwadze prasy ten wzmacniacz nie umknął - miał nawet dość pochlebna recenzje w którymś z pism - chyba w HFiM i w "starym" Magazynie Hi-Fi ( tam już raczej bez zachwytów )

 

Info w dziale reklamowym pojawi się jak się domyślam w ŚRODĘ .....

 

Aha -i jeszcze jedno pytanie Darkul:

 

Na wzmacniacz z "seryjnej produkcji " poczekamy dłużej czy krócej niż HQ150 na swoje dawno zapłacone wynalazki?

 

1 > Zgadzam się w pełni z opisem brzmienia S.P. Two. Tak to grało. Ale to był celowy zamiar.

To był niepisany konkurent M.F. Sporo tego zeszło , wielu ludzi z rozrzewnieniem wspomina ten model.

 

2 > Co do estetyki , co dla jednego będzie garażem to dla drugiego pięknem. W znacznie wyższych przedziałach cenowych sa urządzenia

piękne jak i brzydkie.

Po S.P. 2 był model 2 se , 3 , 3 se, 4. Wszystkie miały subtelnie różniąca się estetykę.

 

3 > Tak na dobra sprawę co może oznaczać określenie " rewelacyjny " , jest to bardzo mało wiarygodne określenie.

Ile to już testów było opisanych że coś jest w swojej cenie " rewelacyjne ". Ciekawszym byłoby określenie danego segmentu jako

rewelacyjne w całym spektrum cenowym dostępnych urządzeń. Oczywiście nigdy w żadnym piśmie czegoś takiego nie zaznamy.

 

4 > Pierwsza seria ok. 30 sztuk będzie dostępna w kwietniu. Ja jedynie to nadzoruję od strony technicznej.

 

5 > Dlaczego "Nicki" swoje domysły czy też po prostu nieprawdy w konwersacji używają jako " ich prawdy ". Trzeba być bardzo ograniczonym aby "bzdurne teorie " komuś wpierać.

 

-----------------------

Damjan

 

1 > Nie wysłałem kolumn ani sprzętu bez wcześniejszej konsultacji mailowej. Była aprobata , wysłałem.

Lepiej grały od wcześniejszych topowych Avance... lepiej , maile wyraźnie to przedstawiają.

2 > Osobiście w.w. przywiozłem, był odsłuch i aprobata. Sprzęt został.

3 > Jeżeli w dzielonym wzmacniaczu ja w swoich warunkach nie stwierdziłem problemu , ani zaprzyjaźniony personel sklepu to znaczy że zdefiniowanie potencjalnej wady trzeba zdefiniować w innych warunkach. Wiele razy zapraszałem na możliwość odsłuchu nie tylko u siebie.

Niestety nic z tego nie wyszło.

4 > Umówiliśmy się , ja zrobię integrę dla znajomego , zagra , dzielony wraca do mnie.

Niestety , ja się wywiązałem a Damjan bez mojej wiedzy i akceptacji dał do naprawy/ przeglądu jeden z segmentów "dzielonego" osobie trzeciej. Więc raz nie wywiązał się z umowy i pozbawił się gwarancji dzielonego systemu.

Innymi słowy nie mam ani jednego ani drugiego. Poza tym jest czymś nieprzyzwoitym aby zarzucać komuś że ktoś wydał tyle i tyle , nie moja kasa to nie liczę.

5 > Z HQ mamy "mieszane" rozliczenia , nie otrzymałem pełnej kwoty , to tak dla ścisłości aby "konfabulanci" bzdur nie ubierali w wytworną ich jedynie słuszną prawdę.

 

Pod nickami każdy Kozak inaczej byście się dwa razy zastanowili co napiszecie.

 

Z mojej strony to wszystko.

 

P.S.

 

Co do anty fanów , w żadnej branży nie ma 100% zadowolonych , po prostu :)

 

Śmieszne jest jak ktoś pisze o Zagra gdy miał do czynienia X lat temu z jakimś starym urządzeniem.

 

To tak jak odsprzedaż starego Q-Audio z lat 1999 jako Zagra z 2011...2013 :)))) Jaja :)

 

+++++++++++++++++++++++++++++

 

Panowie malkontenci. Możecie narzekać,płakać , wyżywać się do bólu. Mi to obojętne bo jak wygląda taki płacz po odsłuchu tego co zrobię.

Ja codziennie mam ciekawe korespondencje z muzykolubnymi. Oferty w którym mogę wybierać. Mało jest na rynku urządzeń godnych uwagi. Tu ceny nie mają żadnego znaczenia. Każdy ma wolny wybór , oraz możliwość ustalenia zasad współpracy.

 

Który z Was zakamuflowanych dłubaczy/ciułaczy byłby w stanie zaoferowac takie opcje uzytkowe i konfiguracyjne np. HQ ???? Żaden , bo były propozycje. Tylko dokuczać potraficie i to na dodatek niemerytorycznie.

Smutne.

 

Wszystko :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłe prawda ? :)

 

Takie realia. Nie twierdzę że wszystkim coś tam się podoba. Ale znacznej większości bardzo.

 

Najciekawsze są bardzo nietypowe zapotrzebowania.

 

Tak że na nic marne wysiłki anty fanów bo de facto są fanami , tylko na ile nieświadomymi.

 

Niestety są ludzie którym może gdyby jeszcze dopłacić może by coś konstruktywnego i merytorycznego napisali.

 

P.S. Budżetowa integra to zakres cenowy grubo poniżej 1800 pln :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>>Który z Was zakamuflowanych dłubaczy/ciułaczy byłby w stanie zaoferowac takie opcje uzytkowe i konfiguracyjne np. HQ ???? Żaden , bo były propozycje. Tylko dokuczać potraficie i to na dodatek niemerytorycznie.

 

 

 

Zaoferować to można wszystko Dla przykładu -imć Zagłoba ofiarował królowi szwedzkiemu Niderlandy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jakis czas temu rozwazalem aby napisac do Darkula o integre pod moje ATC ale watek z HQ mnie odstraszyl dozywotnio raczej za to co mowi Darkul nieterminowosc i nieslownosc dziala na reszte jak magnez bo zamowien coraz wiecej,do wyboru do koloru.

Te klocki chyba naprawde graja bo nie wierze ze ludzie ulegaja jakiejs zbiorowej psychozie,domyslam sie ze wiekszosc tych zamowien w ktorych Darkul moze przebierac jest bez jakichkolwiek odsluchow tylko i wylacznie z wypiekami na twarzy po txtach w stylu "walcuje na miazge"

Dziwne to wszystko,czym wiecej Darkul nie dotrzymuje slowa tym wiecej ma potencjalnych nabywcow,on chyba ma racje ze wszystkie te zlosliwosci i szyderstwa pod jego adresem robia mu reklame i to raczej nie mala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia.... a świstak siedzi i zawija ZAGRY w sreberka...

 

Aha- Darkul...

 

Moja krytyka koncepcji kolumn dla HQ była "niemerytorycznym dokuczaniem"??

Za to Ty do konkretnych zarzutów ( rozmieszczenie głośników,ich dobór, itp itd) odniosłeś się bardzo merytorycznie :

 

"Ten projekt jest taki a nie inny. Aby go ocenić czy jest dobry czy nie należy go posłuchać."

"Ataki na kplt moich głośników uważam za zwykłe złośliwości"....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forma umowy jest dowolna, zarówno z mojej strony jak i zainteresowanego , ludzie swój rozum mają.

 

Owszem obsuwy się zdążają ale to rzadkość. To wynika ze złożoności lub nieprzewidywalności niektórych form konstrukcyjnych.

 

O ile segmenty proste są sprawnie tworzone o tyle bardzo indywidualne wymagają czasem przeprojektowania.

 

zlosliwosci i szyderstwa pod jego adresem robia mu reklame i to raczej nie mala

 

Bo są to zwykłe złośliwości i szyderstwa , jak można coś negować gdy się tej danej rzeczy nie widziało w realu , nie słuchało , nie porównywało. Daję urządzenie do posłuchania i na jego bazie idzie się w lewo lub prawo. Mając punkt odniesienia.

 

Osobiście nie za bardzo rozumiem jak można wydawać krocie na cokolwiek bez jego odsłuchania , przynajmniej w pdst opcji.

 

Elektronika to nie Voodoo.

 

Też mam prawo do pomyłki czy błędu ...nie myli się ten kto nic nie robi. Często o tym niektórzy zapominają.

 

--------------

Jestem bardzo daleki od określeń walcuje na miazgę itp.

Co człowiek to inne uszy, słuch , potrzeby , gusta estetyczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tubatoon

(Konto usunięte)

Który z Was zakamuflowanych dłubaczy/ciułaczy byłby w stanie zaoferowac takie opcje uzytkowe i konfiguracyjne np. HQ

 

Zaproponować i obiecać to żadna sztuka, każdy głupi to potrafi.

 

Ale wykonać w obiecanym, "ostatecznym" terminie, to co się samemu zaproponowało to już widocznie ponad siły MegaKonstruktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zoltan

 

Masz pełne prawo do swojej opinii. Natomiast nie muszę się z nią zgadzać. Zrozum , jeżeli umiesz.

 

Jest bardzo wiele konstrukcji rożnych urządzeń , o których na oko można powiedzieć.napisać DRAMAT , a grają.

 

No i co zrobisz ?

 

>Tubatoon

 

Twój problem jak postrzegasz ludzi , z zerowym światopoglądem w elektronice ocierasz się o Danikena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłe prawda ? :)

 

Takie realia. Nie twierdzę że wszystkim coś tam się podoba. Ale znacznej większości bardzo.

 

Najciekawsze są bardzo nietypowe zapotrzebowania.

 

Tak że na nic marne wysiłki anty fanów bo de facto są fanami , tylko na ile nieświadomymi.

 

Niestety są ludzie którym może gdyby jeszcze dopłacić może by coś konstruktywnego i merytorycznego napisali.

 

P.S. Budżetowa integra to zakres cenowy grubo poniżej 1800 pln :)

 

Chciałbym tylko przypomnieć,że dziś jest środa.........na poczcie był?

 

Pisze w watku coś o ludzkiej nieswiadomości

Nie wiem czy dla jaj czy tez ze swej litości

Niech napisze coś o tej znacznej wiekszości

Na swoich klientow niech sie juz nie złości

Niechaj Zagra mądralki mi tutaj nie Zgrywa!!

Integra poniżej 1800 musi grać jak lewatywa

Gdyby trafił na mnie nie udawał by cwaniaka

Byłaby na pewno w realu w cztery oczy draka

A teraz tu Pan Darek udaje grzecznie LEMURA

Bo nastepny klient to forumowa zatkajdziura

Pan Kulesza żadnym wpisem się tu nie zraża

Bo na pewno w swoim życiu nie miał kalendarza

Bierze kase za nic-klient za nim zawsze goni

Lemur zrobi urządzenie-dzwiek sam sie obroni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 17

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.