Skocz do zawartości
IGNORED

Niezależny klub zwolenników firmy ZAGRA


mczaj

Rekomendowane odpowiedzi

Zaproponować i obiecać to żadna sztuka, każdy głupi to potrafi.

 

Ale wykonać w obiecanym, "ostatecznym" terminie, to co się samemu zaproponowało to już widocznie ponad siły MegaKonstruktora.

 

No jesteś w błędzie. Głupi nie zaproponuje bo się nie zna ,nie wie o co go pytają.

 

>stary audiofil

 

Tyle twego co sobie napiszesz. Nic więcej nic mniej :) mnie to lotto :))))))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkul

 

 

>>>Jest bardzo wiele konstrukcji rożnych urządzeń , o których na oko można powiedzieć.napisać DRAMAT , a grają.

 

No i co zrobisz ?

 

 

Co zrobię? Oczywiście ustawie się w kolejkę po Twoje cudeńka.

Z pełna przedpłatą i terminem realizacji na świętego Nigdy ...

 

>>>Bo są to zwykłe złośliwości i szyderstwa , jak można coś negować gdy się tej danej rzeczy nie widziało w realu , nie słuchało , nie porównywało.

 

 

Zrozum jeśli potrafisz- nigdzie nie skrytykowałem żadnego z Twoich wzmacniaczy , o SP napisałem to co usłyszałem ,o kolumnach dla HQ (

Których Ty tez jeszcze nie słyszałeś- a jak napisałeś:Osobiście nie za bardzo rozumiem jak można wydawać krocie na cokolwiek bez jego odsłuchania )

napisałem tylko tyle na ile pozwala mi moja wiedza

Jak sam piszesz - elektronika to nie voodoo Akustyka tez nie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Audiofil

 

Integra poniżej 1800 musi grać jak lewatywa

 

 

No własnie. Za tanie to ch..... za drogie też źle :))))))))))))

 

Zakamuflowana konkurencja tylko w kółko i o tym samym :)

 

----------------

 

Bardzo dziękuję niezależnie / zależnemu fanklubowi.

 

Róbta swoje :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-----------------------

Damjan

 

1 > Nie wysłałem kolumn ani sprzętu bez wcześniejszej konsultacji mailowej. Była aprobata , wysłałem.

Lepiej grały od wcześniejszych topowych Avance... lepiej , maile wyraźnie to przedstawiają.

2 > Osobiście w.w. przywiozłem, był odsłuch i aprobata. Sprzęt został.

3 > Jeżeli w dzielonym wzmacniaczu ja w swoich warunkach nie stwierdziłem problemu , ani zaprzyjaźniony personel sklepu to znaczy że zdefiniowanie potencjalnej wady trzeba zdefiniować w innych warunkach. Wiele razy zapraszałem na możliwość odsłuchu nie tylko u siebie.

Niestety nic z tego nie wyszło.

4 > Umówiliśmy się , ja zrobię integrę dla znajomego , zagra , dzielony wraca do mnie.

Niestety , ja się wywiązałem a Damjan bez mojej wiedzy i akceptacji dał do naprawy/ przeglądu jeden z segmentów "dzielonego" osobie trzeciej. Więc raz nie wywiązał się z umowy i pozbawił się gwarancji dzielonego systemu.

Innymi słowy nie mam ani jednego ani drugiego. Poza tym jest czymś nieprzyzwoitym aby zarzucać komuś że ktoś wydał tyle i tyle , nie moja kasa to nie liczę.

5 > Z HQ mamy "mieszane" rozliczenia , nie otrzymałem pełnej kwoty , to tak dla ścisłości aby "konfabulanci" bzdur nie ubierali w wytworną ich jedynie słuszną prawdę.

 

Pod nickami każdy Kozak inaczej byście się dwa razy zastanowili co napiszecie.

 

Z mojej strony to wszystko.

 

P.S.

 

Wszystko :)

1,2. zawsze była aprobata, tylko przez telefon to Pan wiele obiecuje, naopowiada, a po wpłacie pieniędzy zaczynają się dziwne ruchy, miały być 2 głośniki basowe, został 1, fakt, że po aprobacie, tzn.,postawił mnie Pan przed tym faktem, ja już dalej się nie upierałem, bo przecież wszystko miało grać, z okleiny też przeszliśmy na korek. Nie mieszajmy jedno z drugim, dźwięk dźwiękiem, ale wykonanie kwalifikujące się na reklamację, a korek zaczął się odklejać po paru tygodniach, brzęczące głośniki to polecił Pan po prostu mocniej przykręcić (tak jest najprościej), niestety bez efektu.

3. albo bezczelnie pisze Pan bajki, albo coś tu nie gra - u mnie brumi, u kolegi brumi, u trzeciego też brumi, a w Warszawie nie brumi. Mój znajomy znalazł błąd w preampie, ale nie napiszę co to było, powiem tyle - potwierdza to fakt, że robi Pan różne wzmacniacze na chybił trafił, gdyby Pan trzymał się ustalonych konstrukcji, to by nie było takich komedii

4. człowieku nie naprawiłeś mi preampa, po roku czasu !!! o czym jeszcze mamy tu pisać, za naprawę u znajomego musiałem zapłacić niestety, a to był Pański obowiązek ! na kolumnach też mnie wydoiłeś niemiłosiernie, na wzmacniaczach też, więc nie płacz, że pozwoliłem sobie "wziąć w niewolę" Twoją małą zagrę I, a może zwrócisz mi pieniądze za naprawę preampa?

5. nawet teraz ściemniasz w sprawie cen itd. wiem swoje, bo rozmawiam z ludźmi.

 

Już ktoś tu pisał, gdybyś traktował ludzi poważnie i uczciwie i dodatkowo nie robił z nich idiotów, to byś miał klientów i zarobek, a tak masz problemy, tylko dlaczego zrzucasz je na innych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

>stary audiofil

 

Tyle twego co sobie napiszesz. Nic więcej nic mniej :) mnie to lotto :))))))))))

 

Wręcz pragniesz mi zrobić jakieś urządzenie-nie krepuj się śmiało.....masz wolne moce przerobowe-takie bez sciemy?

 

Stary Audiofil

 

Integra poniżej 1800 musi grać jak lewatywa

 

 

No własnie. Za tanie to ch..... za drogie też źle :))))))))))))

 

Zakamuflowana konkurencja tylko w kółko i o tym samym :)

 

----------------

 

Bardzo dziękuję niezależnie / zależnemu fanklubowi.

 

Róbta swoje :)

 

Chyba Lemur narobił w pory......ja jestem tylko windykacja

 

Dla mnie Lemur to jest taka smieszna małpiatka

Pisanie z nim w watku to jest dopiero gratka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary audiofeł

 

Tylko stary , andropauza nie jedno ma imię :)

 

Jak zwykle niemerytorycznie.

 

------------

Damjan

 

1,2. zawsze była aprobata, tylko przez telefon to Pan wiele obiecuje, naopowiada, a po wpłacie pieniędzy zaczynają się dziwne ruchy, miały być 2 głośniki basowe, został 1, fakt, że po aprobacie, tzn.,postawił mnie Pan przed tym faktem, ja już dalej się nie upierałem, bo przecież wszystko miało grać, z okleiny też przeszliśmy na korek. Nie mieszajmy jedno z drugim, dźwięk dźwiękiem, ale wykonanie kwalifikujące się na reklamację, a korek zaczął się odklejać po paru tygodniach, brzęczące głośniki to polecił Pan po prostu mocniej przykręcić (tak jest najprościej), niestety bez efektu.

3. albo bezczelnie pisze Pan bajki, albo coś tu nie gra - u mnie brumi, u kolegi brumi, u trzeciego też brumi, a w Warszawie nie brumi. Mój znajomy znalazł błąd w preampie, ale nie napiszę co to było, powiem tyle - potwierdza to fakt, że robi Pan różne wzmacniacze na chybił trafił, gdyby Pan trzymał się ustalonych konstrukcji, to by nie było takich komedii

4. człowieku nie naprawiłeś mi preampa, po roku czasu !!! o czym jeszcze mamy tu pisać, za naprawę u znajomego musiałem zapłacić niestety, a to był Pański obowiązek ! na kolumnach też mnie wydoiłeś niemiłosiernie, na wzmacniaczach też, więc nie płacz, że pozwoliłem sobie "wziąć w niewolę" Twoją małą zagrę I, a może zwrócisz mi pieniądze za naprawę preampa?

5. nawet teraz ściemniasz w sprawie cen itd. wiem swoje, bo rozmawiam z ludźmi.

 

Człowiecze , mi to ręce opadają. To że chłopie głośno krzyczysz swoją prawdę nie znaczy że tak jest.

 

osobiście odradzam takiego " klienta " jast jest cudnie a raz zle.

 

P.S.

 

Co do kwot , gdybyś chłopie rozmawiał i zrozumiał co do ciebie mówią to byś zrozumiał co to jest tranzakcja , wiązana , na raty , w rozliczeniu i byś bzdur nie pisał.

Aby o czymś deliberować trzeba coś wiedzieć a nie g.. wiedzieć.

 

Uwaliłeś mnie człowieku na system dzielony. Taki jest fakt. Zrobiłeś to celowo , mam to udokumentowane.

 

Trudno.

 

Z mojej strony to wszystko.

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Czyli co tylko jeden czy dwóch cików coś tam mojego miało, ma ? Fajny watek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkul nie irytuj sie ;-)

 

Po co te inwektywy typu "audiofeł" " cik" itp...Nerwy puszczaja w środę?

 

Porozmawiajmy o konkretach :

-rozmieszczenie głośników w kolumnach dla HQ

- jakie zalety ( przewagi) ma taniutki Visaton nad porządnymi szerokopasmowkami

- przewagi tych chińskich car-audio ...

- dobór częstotliwości podziału w tych kolumnach ...

 

Potrafisz odpowiedzieć jak Cie grzecznie pytają?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zwykle Darkul mieszasz, HQ150 czyta to i pewnie już się wkurza.

Jesteś mistrzem w mamieniu, naciąganiu, przekręcaniu, i odwracaniu kota ogonem.

Zgłoś sprawę do sądu, że Cie uwaliłem - to będzie komedia roku.

W żadnym sklepie nie byłeś z moim dzielonym, bujasz tutaj, pierwszy raz napisałeś mi, że odsyłasz dzielony "sprawdzony i naprawiony", potem pochrzaniły się Tobie wersje (pewnie zapomniałeś o bajkach sprzed miesiąca) i w styczniu mówiłeś już, że nic nie naprawiałeś, ...bo wszystko gra (po sprawdzeniu w salonie audio). Niezłe jaja, ale u wszystkich, którzy słuchali dzielonego było brumienie, znajomy znalazł ten feler i już go usunął, nie powiem co to było - tylko tyle, ze świadczy o Twoim niefrasobliwym podejściu do roboty, błędy się zdarzają, a tu się zdarzył, Ty nie umiałeś go jednak znaleźć, albo nie chciało Ci się, czy to moja wina???

Nie pogrążaj się człowieku, nie ośmieszaj, bo jedni w Twoje bajki uwierzą, ale są ludzie jak np. HQ150, czy ja, którzy swoje przeszli, a teraz czytają, że robisz z nich wariatów, to dopiero tupet. Ja tych wszystkich bajek nie będę tu publicznie ujawniał, bo robi się niezły magiel.

Jako, że ja jestem uczciwy, to mówię uczciwie - celowo zatrzymałem wzmacniacz, jednak nic innego nie mogłem zrobić, a Twoje propozycje są lichwiarskie, najpierw wydoić, a za uszkodzony sprzęt...jeszcze dodatkowo swoje zarobić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>zoltan

 

Nie muszę :)

 

Ale jak grzecznie pytają , to grzecznie można odpowiedzieć , bo tak ma być.

 

Bynajmniej mnie tylko bawi szydzenie. Szydzenie to taka prymitywna forma próby konwersacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajmy jedno z drugim, dźwięk dźwiękiem, ale wykonanie kwalifikujące się na reklamację, a korek zaczął się odklejać po paru tygodniach, brzęczące głośniki to polecił Pan po prostu mocniej przykręcić (tak jest najprościej), niestety bez efektu.

 

I co dalej sobie brzęczą ?

 

----------Dobry dźwięk sam się obroni :)

 

Tak czytam wpis damjana, no nie dałeś mu szans na jakąkolwiek obronę, wsio mu się rozdupcyło!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damjan

 

Bo uwaliłeś.Taki fakt. Masz dziwny system wartości.

 

Ale ja umiem z tym żyć. Bo ja sobie zrobię.

 

O HQ się nie martw , da sobie chłop radę. Szkoda że takiej troskliwości o cudze zabrakło ci o swoje.

Nie rozumiem tego. Ale trudno.

 

Paneraia też zwyzywałeś , nie dosyć że bezpodstawnie , to jeszcze złośliwie. Też mu cash liczyłeś , choć i tak mało wiesz.

 

Człowieku , jak nie słyszysz czy nie umiesz słuchać to poco głowę zawracasz ze swoimi potrzebami.

 

>Zoltan

 

Tego się spodziewałeś i tak masz.

 

Nie mój problem.

 

Z mojej strony wsio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Zoltan

 

Tego się spodziewałeś i tak masz.

 

Nie mój problem.

 

Z mojej strony wsio.

 

 

Hehehehehe.. Idziesz na łatwiznę Darkul...

 

 

>>>>jak nie słyszysz czy nie umiesz słuchać to poco głowę zawracasz

 

 

Oświeć nas maluczkich zatem- jak powinno się słuchać brumiacego pre oraz dzwoniącego o obudowę głośnika?

Moze jakieś -nie wiem-wykłady , specjalne kursy albo coś?

A jak słuchać sprzętu ,który się kupiło pol roku temu a którego ciągle nie ma ( to ze specjalna dedykacja dla HQ)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez mlb, 20 Marca 2013 - niewybredny język
Ukryte przez mlb, 20 Marca 2013 - niewybredny język

wiecie,ze mam fotach wspaniały wzmak Pana Darka w klasie D-czyli

-chińska płytka cc. 100-120 usd,trafo www.toroidy pl,platanina kabli-gra to płasko niczym deska.

Na razie zapłacone bez obudowy-tak sie ludzi robi w bambuko,bo kwota wydana to 12000 pln-idiotów nie brakuje.

Darkul masz rozum Lemura,a ludzie dają Ci forsę za friko,wciskasz farmakologie,a ludziska jak te bociany wsio łykają.

Wiesz że kiedyś przyjdzie taki czas,ze kogoś moga ponieść jego nerwy,a wtedy nie będziesz taki hardy i bezczelny.

 

Pochwal sie wszystkim dlaczego taki typ z pod ciemnej gwiazdy jest tu tolerowany-toż to prymityw!!

Wszyscy oszukani przez kuleszę to jakieś pierdoły zyciowe są jak dla mnie-bądżcie mężczyznami!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Damjan

 

Bo uwaliłeś.Taki fakt. Masz dziwny system wartości.

 

Ale ja umiem z tym żyć. Bo ja sobie zrobię.

 

O HQ się nie martw , da sobie chłop radę. Szkoda że takiej troskliwości o cudze zabrakło ci o swoje.

Nie rozumiem tego. Ale trudno.

 

Paneraia też zwyzywałeś , nie dosyć że bezpodstawnie , to jeszcze złośliwie. Też mu cash liczyłeś , choć i tak mało wiesz.

 

Człowieku , jak nie słyszysz czy nie umiesz słuchać to poco głowę zawracasz ze swoimi potrzebami.

 

nie zwyzywałem paneraia, tylko insynuowałem, że jego entuzjastyczne recenzje są między innymi związane z korzyściami otrzymywanymi z Twojej strony (rzetelnie zrobiony sprzęt, w dobrym terminie i być może w dobrej cenie). Tak to wyglądało niestety, panerai reagował bardzo ostro na krytykę sprzętów "zagra".

 

Panerai, za moje insynuacje przepraszam, życzę dużo satysfakcji ze sprzętu audio.

 

Nie liczę cudzych pieniedzy, ale pamiętam jaki kity mi wciskałeś ile ludzie płacą za Twoje sprzęty, w sprawie paneraia też pewnie kit wciskałeś.

Ja nie mam problemów, oprócz tych wynikajacych z interesami z Tobą

 

wiecie,ze mam fotach wspaniały wzmak Pana Darka w klasie D-czyli

-chińska płytka cc. 100-120 usd,trafo www.toroidy pl,platanina kabli-gra to płasko niczym deska.

Na razie zapłacone bez obudowy-tak sie ludzi robi w bambuko,bo kwota wydana to 12000 pln-idiotów nie brakuje.

Darkul masz rozum Lemura,a ludzie dają Ci forsę za friko,wciskasz farmakologie,a ludziska jak te bociany wsio łykają.

Wiesz że kiedyś przyjdzie taki czas,ze kogoś moga ponieść jego nerwy,a wtedy nie będziesz taki hardy i bezczelny.

 

Pan Darek zaraz napisze, że to nieprawda, to było zupełnie inaczej, że masz problemy ze sobą, tak jak ja, oraz, że ogólnie my wszyscy jesteśmy jacyś dziwni, stuknięci, a przede wszystkim złośliwi i zawistni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z HQ mamy "mieszane" rozliczenia , nie otrzymałem pełnej kwoty ,

to tak dla ścisłości aby "konfabulanci" bzdur nie ubierali w wytworną ich jedynie słuszną prawdę.

To tak dla ścisłości ile jeszcze HQ musi dopłacić za to, że kolumny musiał sam sobie zrobić, a całą resztę miał dostać za darmo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszyscy oszukani przez kuleszę to jakieś pierdoły zyciowe są jak dla mnie-bądżcie mężczyznami!!

nie jestem pierdołą życiową, jestem oszukany, lecz oba stany nie są tożsame, co najwyżej można powiedzieć o mnie naiwny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damjan

 

Na jakiej podstawie czujesz się oszukany ?

 

Bo ja ciebie nie rozumiem.

  1. Nie rób z siebie osoby uciśnionej , bo masz swój rozum i potrafisz kombinować , bynajmniej nie jesteś naiwny.

Póki co to ja zostałem nabity w butle. Ale tak jak pisałem ja z tym sobie dam radę.

 

 

2. Sam decydowałeś o swoich finansach. Mnie w to nie mieszaj. Sądzę że gdybyś trafił na cwaniaka to i

50 000 by ciebie nie zabolało. Po prostu. Ale innym wypominasz , to niesmaczne.

 

Umowa była taka że robię ampa , zrobiłem , stary dzielony wraca. W międzyczasie bez mojej wiedzy grzebałeś w preampie.

 

Więc raz , pozbawiłeś się gwarancji, na amp dzielony. Dwa nie wywiązałeś się z umowy. Potwierdziłeś to SAM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie czujesz się oszukany ?Póki co to ja zostałem nabity w butle. Ale tak jak pisałem ja z tym sobie dam radę.

 

 

No qrwa wzruszyła mnie twoja historia :)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Audiofil

 

Przesadziłeś odrobinę...

 

IMO - Darkul jest o wiele lepszym manipulatorem niż konstruktorem...

 

Tak jak napisałem w innym temacie- Darkul "zaprasza melomanów,audiofilom zaś dziękuje"

Tłumacząc na ludzki- klientów wybiera spośród ludzi o raczej słabej wiedzy technicznej , takim zaś można do woli "żenić kity " o tym ze dźwięk się sam obroni , o technikaliach , o których słuchacz nie ma w gruncie rzeczy pojęcia , można mamić zwodzić ,opowiadać o stopniu zaawansowania , o trudnościach itp

 

Zresztą - kilka wpisów wyżej widać jak guru zareagował na zaproszenie do dyskusji o konkretach technicznych - mimo jego wcześniejszych uwag typu ;

 

>>>Tylko dokuczać potraficie i to na dodatek niemerytorycznie

 

>>>Niestety są ludzie którym może gdyby jeszcze dopłacić może by coś konstruktywnego i merytorycznego napisali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak dla ścisłości ile jeszcze HQ musi dopłacić za to, że kolumny musiał sam sobie zrobić, a całą resztę miał dostać za darmo?

 

Co to ciebie obchodzi ? Pośrednik ? Nic o tym nie wiem abyś był gdzieś po między.

 

Nie ładnie liczyć cudze, to takie rodzime , polskie.

 

=====

Zyziu

 

Dobrze, wypłacz się , to dobre na spojówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkul

 

A słyszałeś o czymś takim jak gwarancja i rękojmia??

 

Producent ma OBOWIAZEK usunąć usterkę , jeśli to niemożliwe - wymienić towar na pozbawiony wad , a jeśli to tez niemożliwe - zwrot kasy

I na to są przepisy prawne i konkretne terminy . Jako producent powinieneś to znać "Ojcze Nasz"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubatoon

(Konto usunięte)

W międzyczasie bez mojej wiedzy grzebałeś w preampie.

 

Bo był zwalony od początku, nieprawdaż? A pan się wykrecał przez rok od jego naprawy. Ale zaraz, przecież wszystkim brumiało, ale panu nie. W takim razie zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo był zwalony od początku, nieprawdaż? A pan się wykrecał przez rok od jego naprawy. Ale zaraz, przecież wszystkim brumiało, ale panu nie. W takim razie zwracam honor.

 

Nie udawaj .... jak mógł być uwalony od początku ? Poza tym jak coś jest di kupy to w terminie 14 dni należy takie coś oddać do serwisu.

Ja i tak miałem u siebie i wady nie stwierdziłem. Co więcej , panerai i hq i kilkanaście innych użytkowników nie miało problemu z identycznym pre !

Owszem , nie twierdzę że dany egzemplarz czegoś tam nie ma prawa robić, to tylko elektronika.

Ale to trzeba zdefiniować, usłyszeć.

Poza tym ja opisałem Damjanowi zagadnienie kiedy sie mógł brum pojawiać. Szkoda że o tym zapomniał.

 

==========

Damjan

 

Proponuję ochłonąć , na spokojnie przemyśleć , kto wie może coś z tego wyjdzie.

 

Ja nie lubię jak ktoś narzeka , jestem zawsze otwarty na propozycje ,kompromis.

 

Muzyka to jedna z niewielu hobby która jest odtrutką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.