Skocz do zawartości
IGNORED

Niezależny klub zwolenników firmy ZAGRA


mczaj

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, to dziwne, w końcu pytanie dotyczące pozycji odsłuchowej było jak najbardziej zasadne w kontekście deklaracji hajkju odnośnie oryginalnego sposobu odsłuchu kolumn jego produkcji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Chyba wyraz "dupa" tak przeraził Cir-a. Haj Kju z kolei tylko sie zdziwił, że ja jeszcze mogę cokolwiek napisać w jego wątku, więc naprawił niedopatrzenie :)

 

Mamy- na dziś- trzy wątki o walcowaniu na bocznicy. Z różnych- mniej i bardziej dziwnych- pozycji.

Ja pisać mogę tylko w tym :)

 

To może coś o byciu walcowanym we trzech w jednym wyrze i zadowoleniu z otwartej średnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moderacja przesunęła wątki walcujące na bocznicę, więc może umieści niniejszy niezależny klub w zakładce "Kluby"? Cir, co Ty na to? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moderacja przesunęła wątki walcujące na bocznicę, więc może umieści niniejszy niezależny klub w zakładce "Kluby"? Cir, co Ty na to? ;)

niestety wasz watek słuzy jedynie do atakow personalnych więc nawet bocznica sie dla niego nie nadaje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i patrzajta ludziska - tak smakowicie żarło i zdechło... :) Już się nigdy nie dowiemy , jak gra i co walcuje i miażdży decha z pingpongiem. A miało być tak pięknie : "wywiady , autografy , wizyty w zakładach pracy..." Co to frustracja robi z człowieka , nieprawdaż , Panie HajKju ? :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

O przepraszam. To ważny i pożyteczny wątek.

1. Zwrócilismy w nim uwagę i poprosiliśmy by konstruktor nie traktował klienta jak barana, nawet jeśli nim jest.

2. Zasugerowaliśmy delikatnie, między wierszami, co poprawić w konstrukcji by sprzęt nie ograniczał się do walcowania konkurecji do 40 tys zł. Wystarczy parę rzeczy poprawić i będzie gniótł klocki za 80 tys.

3. Zwróciliśy uwagę, że brak logo w takim zacnym sprzęcie to spore niedopatrzenie. Porządny sprzęt może nie mieć opisów gałek, wejść i wyjść, ale logo? Zaproponowano więc logo. No sorry, przeciez to dowód, że mamy serce na dłoni.

4. Poprosiliśmy o zmniejszenie otworów w obudowie bo palce wpadają i użytkownik ulec może porażeniu

 

Nie wiem jak inni, ale ja się wielu rzeczy dowiedziałem. Na przykład dowiedziałem jak strategicznym elementem może być przypadkowy paproch, a nawet dwa. Paproch, który urasta do wielkości kamlota ze Sonehenge.

Dowiedziałem się, że świetnie się słucha na leżąco we trzech. Staram się mieć otwarty umysł i pewnie zaproszę dwie koleżanki na odsłuch do mojego wyra. Muszę tylko kolumny postawić na jakimś taborecie dodatkowo bo kopułka za nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że świetnie się słucha na leżąco we trzech. Staram się mieć otwarty umysł i pewnie zaproszę dwie koleżanki na odsłuch do mojego wyra. Muszę tylko kolumny postawić na jakimś taborecie dodatkowo bo kopułka za nisko.

 

Świetnie się słucha w łóżku, bo po zamontowaniu pierdzingów kolumna walcuje MBLa. Wiadomo jaki dżwięk 3D ma MBL. Teraz kolumny z pierdzingami gwarantują holograficzną scenę gdziekolwiek się ruszysz, zniknął problem sweetspota hehehe. Mozna słuchać nawet w piwnicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.