Skocz do zawartości
IGNORED

Niezależny klub zwolenników firmy ZAGRA


mczaj

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz od Mczaja dostaniemy po banie :))

Troszkę się Mczajowi dziwię,ale ja spać nie mogę,bo ciagle mi w duszy coś GRA

Dziś przyśniły mi sie nazwy wyrobow Pana Kuleszy.

Niektore nazwy moglem przekręcić ,więc proszę wybaczcie mi.

a więc zaczynamy..

-Obiecanka-Cacanka

-Czekaj Tatka-Latka

-Utęskniona Środa-limited edition

-Magiczna Środa-limited edition

-Oczekiwana Środa-limited edition

-Roczny Poslizg

-Umiałem Zrobiłem

-Kwartalne Opóżnienie

-Półroczna Obsuwa

-Rozpacz Właściciela

-Złóż Se Sam

-Brumiące Cacko

-Może Brumieć albo Nie

-Stracone Złudzenia

-Śpiewający Lemur-do wzmaków SE

-Lemurowa Wariacje Wielokanałowe

-Szałowy Wygląd

-Wątłe Paczki-wersja uboga

-Nie Moja Obudowa

-Losowa Konfiguracja

-DHL Nawaliło

-Zrobione Przypadkiem.....................

.................zadzwonił budzik i tylko tyle ze snu pamiętam,a grało to że ho,ho!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

"Dziś już wiem, że to jest ban jego autorstwa, a nie moderacji."

 

O! HQ okazał się małym ptysiem. Że kulturalnie to ujmę :)

 

He, he, he. Też szybciutko tam dostałem bana ale nie wnikałem od kogo. Lata i powiewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może - Inspektor Erektor :)

Kiedyś była taka bajka ;)

 

Zaraz od Mczaja dostaniemy po banie :))

 

„jesteście nieuprzejmi”

„dyskutujcie kulturalnie”

;)

 

Tymczasem nie wiem czy Panowie zauważyliście, ale mój post odnośnie tej wirtualnej 8-kanałowej końcówki wziął i … wyparował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem nie wiem czy Panowie zauważyliście, ale mój post odnośnie tej wirtualnej 8-kanałowej końcówki wziął i … wyparował.

 

Sporo postów tu znika, mamy moderacje magików, pyk i znikł :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem nie wiem czy Panowie zauważyliście, ale mój post odnośnie tej wirtualnej 8-kanałowej końcówki wziął i … wyparował.

Ale numer, faktycznie. Ciekawe komu na tym zależy, bo to nie jest normalne.

 

A tak to leciało:

Użytkownik mczaj dnia 21.03.2013 - 00:32 napisał

i znowu mnie przeczucie nie zawiodło - nie ma żadnej 8-kanałowej końcówki. Nie ma i nigdy nie było, nawet wtedy gdy Pan Darek obiecywał, że za dwa dni "ląduje" u HQ. Teraz, jak znam życie, to Pan Darek będzie produkował "seryjnie" swoje nowe 2-kanałowe wzmacniacze "budżetowe", wmawiając HQ, że to niby dla niego,

 

Heh zobaczymy co się stanie :))

 

Może ktoś jeszcze zacytuje mój post na wszelki wypadek, tak na próbę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie jaj koledzy, bo się do was ABW dobierze. Te 8-kanałowe końcówki Mister Niesolidnego, to jest....ciii, tajemnica państwowa. Morda w kubeł! TOP SECRET.

A najciekawsze jest to, że PIERWSZY NAIWNY I KULTURALNY RZECZYPOSPOLITEJ jeszcze w nie wierzy :)))

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się Mczajowi dziwię,ale ja spać nie mogę,bo ciagle mi w duszy coś GRA

a ja się nie dziwię, konkretne pytania albo niewygodne, zależy jak spojrzeć.

Co do bana. . Ja też dostałem i HQ odwiesił, choć nie pamiętał czy to on:) Dziwne, ja bym pamiętał. Ale dostałem bana za użycie słowa "dupa". Też dziwne bo nawet "serce i rozum" używają w czasie antenowym gdzie dzieciaki oglądają. No ale chodziło dokładnie o "dupę" w sensie dosłownym a nie przenośni więc ok. Za tę sama "dupę" inni userzy , ci co Darkulowe kolumny chwalili bana nie dostali. W tym samym wątku. Widać "dupa" "dupie" nierówna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadacie :) ja tam nigdzie inwektyw nie uzywam, a prawie we wszystkich takich "cudownych" watkach mnie banuja :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadacie :) ja tam nigdzie inwektyw nie uzywam, a prawie we wszystkich takich "cudownych" watkach mnie banuja :D

Ale w jaki grzeczny sposób? W ostatnim pożegnał się z tobą autor słowami "do widzenia".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze mityczny Pan Talon powinien sie od HQ uczyc jak uprzejmie banowac :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziwne bo nawet "serce i rozum" używają w czasie antenowym gdzie dzieciaki oglądają.

No widzisz, bo nie wiadomo czy ten, który rozdaje bany kieruje się sercem czy rozumem :)

 

gadacie :) ja tam nigdzie inwektyw nie uzywam, a prawie we wszystkich takich "cudownych" watkach mnie banuja :D

Bo niektórzy są urodzonymi szczęściarzami, a niektórzy urodzonymi pechowcami :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pastwa ciekawie napisał w "kulturalnym" wątku pana HQ vel "to-nie-ja-dałem-bana". A że to zapewne będzie jego ostatni wpis w tamtym wątku, który dodatkowo zaraz zmieni stan skupienia na gazowy, to wklejam i tu:

 

"Kulesza,

 

Absolutnie olej tego idiote HQ150, nie zasluguje na zaden zwrot kasy itp. Lubi chlopak nadstawiac kark to ma to, co chcial. Trzeba byc skonczonym idiota aby sie pchac w takie interesy, niech jego przypadek sluzy osobom bardziej roztropnym."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu kilkunastu ostatnich postów w tym wątku, muszę powiedzieć, że kolega HQ150 wysuwa się zdecydowanie na czoło wśród forumowych kneblowniczych. Pod względem liczby własnoręcznie zbanowanych dorównuje forumowym głuchym z sekty Misjonarzy i Krzyżowców, a kolega palton to przy nim raczej tzw. małe miki. Może nawet Stary Milicjant tytuł Naczelnego Kneblowinczego Forum straci na rzecz kolegi kulturalnego.

Coś mi to wszystko lekką paranoją pachnie, taka lekka schizofrenia się zaznacza, co zresztą zauważyli już inni. Ale cóż, takie postawy się zdarzają - najlepszy przykład to dziewice - "chciała bym, ale boję się" :))

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi kiedyś powiedział, że prawie nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli ktoś roztacza parasol ochronny nad Darkulem i usuwa niewygodne wątki i wpisy to ma w tym żywotny interes.

Prawdopodobnie kręcą się interesy, o których głośno się nie mówi.

 

Przecież na logikę, na każdym forum czy portalu zarządcy mieli by pod lupą takiego gościa lub dali mu dożywotniego bana, aby nie narażać reputacji forum. Nikt nie jest zadowolony jak w jego firmie, na jego podwórku pojawia się ktoś, kto wykręca klientów, działa na ich szkodę. Tutaj dzieje się odwrotnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pytali go ze sto razy - po co ciągniesz ten wątek o Darkulu, przecież masz tysiąc sposobów żeby ten sprzęt lub pieniądze od Mister Niesolidnego wydobyć?

Yul, pomijając te bzdury o siłowym załatwieniu sprawy, to przecież HQ150 nic nie może zrobić, jedynie zgłosić sprawę na policji. Czekam 2 lata na zwrot zawłaszczonych przez państwo podatku i cła za sprzęt kupiony w Hong Kongu, do dzisiaj bez skutku, sprawa sądowa między Darkulem a HQ150 ile by trwała? biorąc pod uwagę skomplikowane zależności, liczne "aneksy" do umowy, ponadto "kary" QH150:), myślisz, że sędziowie się w tym połapią w rok czasu? Tak naprawdę to Darkul może zrobić byle co, cokolwiek (przecież nie istnieje seryjny "model") i w ten sposób "wywiązać się" z umowy.

To Darkul ma tu przewagę, oczywistą, każdy z Was na miejscu HQ150, też by nic konkretnego nie zrobił..., a mądrzy się tu każdy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubatoon

(Konto usunięte)

każdy z Was na miejscu HQ150, też by nic konkretnego nie zrobił..., a mądrzy się tu każdy

 

Przede wszystkim, to żaden z nas nie wszedłby w jakiekolwiek konszachty z Darkulem.

 

Może kiedyś kupię DIY, najprędzej kolumny, ale sądząc po wyczynach Darkula, elektronika to na pewno nie będzie DYI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, to żaden z nas nie wszedłby w jakiekolwiek konszachty z Darkulem.

 

Dla mnie niepojętym jest jak w ogóle można w coś takiego wchodzić....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damjan, no niestety racje masz, ale tylko w przypadku gdy ktos juz cos zamowil i oplacil, ciekawe jak wygladala by sytuacja i Twoja i HQ150, gdybyscie na AS zalozyli watki typu "Nazwa-manufaktury/konstruktora czy warto?" Albo choc troche przeszukali to forum na temat danej manufaktury/konstruktora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yul, pomijając te bzdury o siłowym załatwieniu sprawy,

 

Damjan nie zawsze są to bzdury, to jest Twój punk widzenia i ok, ale nie każdy tak myśli.

Czasami jest sytuacja, że albo użyjesz twardych argumentów, albo żegnasz się ze swoimi pieniędzmi bo okoliczności są takie, że w sądzie nic nie ugrasz, zależy od sytuacji i człowieka.

Jakie metody ktoś zastosuje zależy o danego człowieka, jego sytuacji życiowej oraz kwoty na jaką został zrobiony i ile ta kwota dla niego znaczy. Oczywiście nie znaczy, że trzeba zaraz kogoś sadzać na wózku bo to jest druga skrajność.

Najczęściej na takich cwaniaków na odległość wystarczy zdecydowana, niespodziewana wizyta z kilkoma kolegami u nich w domu oraz krótkie i dobitne wyjaśnienie dalszych kroków, czasami nawet przy rodzinie, bo rodzina czesto nie wie kogo ma w domu. Potem się okazuje, że taki kozak oszust co to wszystkie rozumy pozjadał nagle zaczyna płakać i za wszystko przepraszać, niespodziewanie znajdują się pieniądze, a wszystko było nieporozumieniem i nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności.

 

Darkul przy takim postępowaniu musi kalkulować ryzyko bo nie każdy będzie taki kulturalny i akuratny ja Ty czy HQ.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niepojętym jest jak w ogóle można w coś takiego wchodzić....

Odpowiedź nie jest prosta i jednoznaczna. Przecież HQ150 miał już i ma wzmacniacz, panerai ma parę wersji wzmacniaczy, kolumny, i jest zadowolony. W związku z tym myślisz, że panerai albo ktoś inny nie podejmie się kolejnego interesu z Darkulem? skoro dobrze na tym wyszedł?

 

Przed swoim pierwszym interesem przeczytałem wątek "wzmacniacze pana Kuleszy", gdzie było wiele wpisów krytycznych, ale i pochlebnych, to był mój "ryzyk-fizyk", miałem tego świadomość.

Zrobiłem 3 interesy, ale każdy z nich z coraz większymi obsuwami,w związku z tym dalej nie zamierzam handlować z Darkulem, bo domyślam się takiego mechanizmu - "raz załatwię gościa dobrze (jeszcze u mnie zamówi), a potem już coraz gorzej (ważniejsi będą kolejni klienci), ważne, żeby na początku zrobić dobre wrażenie", no i HQ150 był (i może jeszcze jest) pod wrażeniem Pana Darka. U siebie zauważyłem coraz bardziej olewackie traktowanie, mimo, że chyba jako nieliczny z klientów Darkula stawiał najmniejsze wymagania, jeśli w ogóle stawiałem, płacący zawsze z góry...

 

Nie rozumiem tego podejścia, bo na chłopski rozum - to łatwy i bardzo dobry zarobek, nikt mi nie powie, że zrobienie wzmacniacza (przecież któregoś już z rzędu) z bardzo tanich materiałów, wymaga pół roku roboty ! coś tu nie gra ewidentnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Nie rozumiem tego podejścia, bo na chłopski rozum - to łatwy i bardzo dobry zarobek, nikt mi nie powie, że zrobienie wzmacniacza (przecież któregoś już z rzędu) z bardzo tanich materiałów, wymaga pół roku roboty ! coś tu nie gra ewidentnie...

 

 

 

marka "ZAGRA"to nie jest pierwszy biznes Darkula...Chłop może mieć jakieś zaległości ze starszych czasów.- to po pierwsze

Po drugie schemat może byc taki - klient płaci zaliczkę , umawia się jakiś tam termin , a tu żyć trzeba , do garnka coś włożyć trzeba , jeżeli to legalna firma to dochodzi ZUS ...jakimś tam podwykonawcom (słynne lakierowanie obudów ) tez trzeba zapłacić - a tam tez jakieś zatory płatnicze mogły się zrobić...Podzespoły tez kupić trzeba a jeżeli raz wzięło się na termin i się nie wywiązało to później tylko z przedpłata ...

No i czeka się na następnego klienta tzn na zaliczkę od niego żeby sfinansować poprzednich ...

 

I tak już od lat to się turla

 

Ale podkreślam- to tylko moje domysły

 

A odnośnie "tanich materiałów" - to co masz na myśli ?

 

 

dysponuje ktoś zdjęciami wnętrza któregoś z Darkulowych wynalazków?

Najlepiej jakaś aktualna ZAGRA....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że HQ zrobił już udane interesy z Darkulem, to samo Damjan więc moim zdaniem nie można ich tak jednoznacznie potępiać, że naiwni.

 

Natomiast ja zadałem kiedyś pytanie czy HQ by jeszcze coś kupił od Darkula, odpowiedział, że tak ale jakby najpierw dostał sprzęt, sprawdził i na końcu płatność.

Ja mam inne podejście, nic bym już nie kupił i nie chodzi o zabezpieczenie moich pieniędzy, ale dla zasady. Jeśli ktoś traktował mnie niepoważnie, przez rok robił ze mnie wariata i pogrywał to na pewno nie dam mu już zarobić.

 

Po drugie schemat może byc taki - klient płaci zaliczkę , umawia się jakiś tam termin , a tu żyć trzeba , do garnka coś włożyć trzeba , jeżeli to legalna firma to dochodzi ZUS ...jakimś tam podwykonawcom (słynne lakierowanie obudów ) tez trzeba zapłacić - a tam tez jakieś zatory płatnicze mogły się zrobić...Podzespoły tez kupić trzeba a jeżeli raz wzięło się na termin i się nie wywiązało to później tylko z przedpłata ...

No i czeka się na następnego klienta tzn na zaliczkę od niego żeby sfinansować poprzednich ..

 

Czyli coś na kształt piramidy finansowej. Jednak to świadczyłoby o nieporadności biznesowej, nieumiejętności utrzymania płynności finansowej.

Wydaje mi się, że to jednak nie tak do końca, czytając posty Darkula można odnieść wrażenie dużej niefrasobliwości, niepoważnego traktowania ważnych spraw, inaczej mówiąc kłopotów na własne życzenie.

Jeżeli nawet ktoś ma zaległości finansowe, ale jest dobry w tym co robi, ma zamówienia, to bierze pożyczkę, spłaca zaległości i idzie do przodu. O dziwnych Darkulowych interesach i numerach można znaleźć info na internecie od co najmniej 2009 roku. Stawiam na taki charakter, predyspozycje wrodzone ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.