Jump to content
IGNORED

Jaki kupić CD SONY do 1500 zł ?

VOX77

Recommended Posts

Proszę o pomoc przy wyborze odtwarzacza CD.Słucham muzyki klasycznej i jazzu tylko przez słuchawki.Mam słuchawki Sennheiser HD-580+wzmacniacz słuchawkowy klon lehmanna + CD SONY CDP XE530. Chciałbym wymienić CD SONY CDP XE530 na lepszy ( budżet 1500 zł ) może być jakiś używany z allegro. Który wybrać model SONY z serii ES czy QS. Do których modeli CD SONY można kupić lasery i gdzie je można kupić ?Pozdrawiam wszystkich na forum !!!

Sony - stary sprzęt ma jeden potężny bonus - przy normalnym użytkowaniu jest nie do zajechania... Przeżyje 3 pokolenia.....

Nowy sprzęt - jak każdy inny koncern..... (czyli do kwoty 2000-5000 zł dziadostwo - zależy jaki klocek kupujemy)

Co do dźwięku - a pokażcie mi firmę która nie ma "różnych dźwiękowo" klocków - nie ma takiej. To koncern, nie chałupnik w piwnicy.

Co do laserów, Do większości ES nie ma już. I nie będzie... (gdyby Sony zależało dawno by były) A do tych ES do których są - to nie warto kupować, zazwyczaj są to 2xx i 3xx ES a od tego zagra lepiej Sony CDP 9xx z laserem KSS 240 - za 50 zł.

Poza tym Google Kolega ma ? Jakiż problem poszukać samemu ? Ba mając informacje z kilku źródeł masz dużą szansę iż są one obiektywne, a nie kit wciska Ci handlarz, czy nawiedzony fan czegoś tam... A to niestety plaga polskiego netu.

P.S. Ostatnio ktoś tu wyliczał warte grzechu CD Sony z tych najmłodszych - wątek przed dni paru....

Sony - stary sprzęt ma jeden potężny bonus - przy normalnym użytkowaniu jest nie do zajechania... Przeżyje 3 pokolenia.....

Nowy sprzęt - jak każdy inny koncern..... (czyli do kwoty 2000-5000 zł dziadostwo - zależy jaki klocek kupujemy)

Co do dźwięku - a pokażcie mi firmę która nie ma "różnych dźwiękowo" klocków - nie ma takiej. To koncern, nie chałupnik w piwnicy.

Co do laserów, Do większości ES nie ma już. I nie będzie... (gdyby Sony zależało dawno by były) A do tych ES do których są - to nie warto kupować, zazwyczaj są to 2xx i 3xx ES a od tego zagra lepiej Sony CDP 9xx z laserem KSS 240 - za 50 zł.

Poza tym Google Kolega ma ? Jakiż problem poszukać samemu ? Ba mając informacje z kilku źródeł masz dużą szansę iż są one obiektywne, a nie kit wciska Ci handlarz, czy nawiedzony fan czegoś tam... A to niestety plaga polskiego netu.

P.S. Ostatnio ktoś tu wyliczał warte grzechu CD Sony z tych najmłodszych - wątek przed dni paru....

Wielkie dzięki przyjacielu !!!!

żaden Sony nie jest wart 1500zł jeśli chodzi o dźwięk - mam na myśli te odtwarzacze, do których dostępne są lasery, natomiast jeśli weźniemy pod uwagę dodatkowo jakość wykonania to już sprawa wygląda zupenie inaczej, bo ja nie spotkałem się z lepiej wykonanymi odtwarzaczami, są jak czołgi nie do zajechania i wrażenia organoleptyczne są przednie, mechanika po prostu super i to zarówno w zwykłych odtwarzaczach z szufladą jak i w tych z krążkiem dociskowym

pzdr

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.