Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki kupić CD SONY do 1500 zł ?


VOX77

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc przy wyborze odtwarzacza CD.Słucham muzyki klasycznej i jazzu tylko przez słuchawki.Mam słuchawki Sennheiser HD-580+wzmacniacz słuchawkowy klon lehmanna + CD SONY CDP XE530. Chciałbym wymienić CD SONY CDP XE530 na lepszy ( budżet 1500 zł ) może być jakiś używany z allegro. Który wybrać model SONY z serii ES czy QS. Do których modeli CD SONY można kupić lasery i gdzie je można kupić ?Pozdrawiam wszystkich na forum !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony - stary sprzęt ma jeden potężny bonus - przy normalnym użytkowaniu jest nie do zajechania... Przeżyje 3 pokolenia.....

Nowy sprzęt - jak każdy inny koncern..... (czyli do kwoty 2000-5000 zł dziadostwo - zależy jaki klocek kupujemy)

Co do dźwięku - a pokażcie mi firmę która nie ma "różnych dźwiękowo" klocków - nie ma takiej. To koncern, nie chałupnik w piwnicy.

Co do laserów, Do większości ES nie ma już. I nie będzie... (gdyby Sony zależało dawno by były) A do tych ES do których są - to nie warto kupować, zazwyczaj są to 2xx i 3xx ES a od tego zagra lepiej Sony CDP 9xx z laserem KSS 240 - za 50 zł.

 

Poza tym Google Kolega ma ? Jakiż problem poszukać samemu ? Ba mając informacje z kilku źródeł masz dużą szansę iż są one obiektywne, a nie kit wciska Ci handlarz, czy nawiedzony fan czegoś tam... A to niestety plaga polskiego netu.

 

P.S. Ostatnio ktoś tu wyliczał warte grzechu CD Sony z tych najmłodszych - wątek przed dni paru....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony - stary sprzęt ma jeden potężny bonus - przy normalnym użytkowaniu jest nie do zajechania... Przeżyje 3 pokolenia.....

Nowy sprzęt - jak każdy inny koncern..... (czyli do kwoty 2000-5000 zł dziadostwo - zależy jaki klocek kupujemy)

Co do dźwięku - a pokażcie mi firmę która nie ma "różnych dźwiękowo" klocków - nie ma takiej. To koncern, nie chałupnik w piwnicy.

Co do laserów, Do większości ES nie ma już. I nie będzie... (gdyby Sony zależało dawno by były) A do tych ES do których są - to nie warto kupować, zazwyczaj są to 2xx i 3xx ES a od tego zagra lepiej Sony CDP 9xx z laserem KSS 240 - za 50 zł.

 

Poza tym Google Kolega ma ? Jakiż problem poszukać samemu ? Ba mając informacje z kilku źródeł masz dużą szansę iż są one obiektywne, a nie kit wciska Ci handlarz, czy nawiedzony fan czegoś tam... A to niestety plaga polskiego netu.

 

P.S. Ostatnio ktoś tu wyliczał warte grzechu CD Sony z tych najmłodszych - wątek przed dni paru....

 

Wielkie dzięki przyjacielu !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden Sony nie jest wart 1500zł jeśli chodzi o dźwięk - mam na myśli te odtwarzacze, do których dostępne są lasery, natomiast jeśli weźniemy pod uwagę dodatkowo jakość wykonania to już sprawa wygląda zupenie inaczej, bo ja nie spotkałem się z lepiej wykonanymi odtwarzaczami, są jak czołgi nie do zajechania i wrażenia organoleptyczne są przednie, mechanika po prostu super i to zarówno w zwykłych odtwarzaczach z szufladą jak i w tych z krążkiem dociskowym

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.