Skocz do zawartości
IGNORED

Nowości na BD w Beverly Hills


jaś

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się podzielić takim nurtujacym mnie problemem. Kocham dobre kino , zbudowałem kosztem wielu wyrzeczeń swoją salę kinową marzeń a od jakiegoś czasu jak zagladam do wypożyczali potentata na naszym rynku Beverly Hills i to raz na miesiąc nie przybywa tam nawet jeden tytuł . Jak się cofnę o rok, dwa wstecz też nie było dobrze , wchodziła głównie komercja lub filmy dla dzieci . Teraz to totalna padaczka , w tej mojej wypożyczalni półki z filmami zastępują ze słodyczami , alkoholami . Kiedyś jeszcze nowośći i te pseudonowości były w jednym miejscu , teraz co miesiąc przestawia się ustawienie całej ściany z BD ogłupiając klienta który musi 15 minut przeszukać całą ekspozycje i tak nic nowego nie znajdując. Wiem że jest kryzys , że ludzie coraz mniej korzystają z usług wypożyczalni ale czy nie popadamy w ten sposób koło bezsensu. Nie wypożyczamy bo nie ma co , onie nie robia zakupów bo nie ma dla kogo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym jest co piszesz ... niestety..

lolek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem sie dziwią, że ludzie z netu ściągają. Słabe filmy kręcą, drogo sprzedają na BR i brak nowości w wypożyczlniach. Przecież to zwykła zachęta...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beverly Hills z końcem marca zamyka (kilka punktów?) swoją działalność.

Ceny mieli wysokie, nowości żadnych - kanały SAT, kablowe, netowe - zainteresowanie spadło do progu opłacalności.

Nie ma lewara aby taki punkt w każdym mieście pow. 100-200 tys. nie mógł działać, ale jak widać wszystko można

puścić w kanał - tak też się stało (stanie). Pewnie w stolicy coś zostanie, ale z takim repertuarem to nie na długo.

A ceny ! .... blisko 20 pln. za wypożyczenie krążka ? No nie dajmy się zwariować - taniej kupić w MM i sprzedać na

Alledrogo ... na pochybel darmozjadom. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beverly Hills z końcem marca zamyka (kilka punktów?) swoją działalność.

Ceny mieli wysokie, nowości żadnych - kanały SAT, kablowe, netowe - zainteresowanie spadło do progu opłacalności.

Nie ma lewara aby taki punkt w każdym mieście pow. 100-200 tys. nie mógł działać, ale jak widać wszystko można

puścić w kanał - tak też się stało (stanie). Pewnie w stolicy coś zostanie, ale z takim repertuarem to nie na długo.

A ceny ! .... blisko 20 pln. za wypożyczenie krążka ? No nie dajmy się zwariować - taniej kupić w MM i sprzedać na

Alledrogo ... na pochybel darmozjadom. :)

Przyjacielu to jak odnieść się do cen biletów w kinach , jak wybierzesz się z czteroosobową rodziną to jest 200 zł w plecy. Nie kupisz dzieciakom popcornu i coli. Kultura kosztuje ale czy musi aż tyle ? Ceny w multipleksach systematycznie idą cały czas w górę , czy na nich nie ma bata ? Te osiemnaście złotych z BD niby nie wydaje się aż tak mocno wygórowane ale to musiałyby być filmy za które warto zapłacić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też w Beverly nowości na BD jak na lekarstwo, od kilku miesięcy zaglądam tylko z ciekawości i zdarza się że przez miesiąc ani jednej nowej pozycji. Powierzchnię ograniczono o połowę. Ludzi coraz mniej, w zasadzie pustka. To dziwne bo jeszcze przed zmianami zawsze ktoś był w środku ale też nowości troszkę było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też w Beverly nowości na BD jak na lekarstwo, od kilku miesięcy zaglądam tylko z ciekawości i zdarza się że przez miesiąc ani jednej nowej pozycji. Powierzchnię ograniczono o połowę. Ludzi coraz mniej, w zasadzie pustka. To dziwne bo jeszcze przed zmianami zawsze ktoś był w środku ale też nowości troszkę było.

Idea tych wypożyczalni nie była głupia , przychodzisz po fajny film czy kilka , możesz na romantyczny wieczór z ukochaną kobietą dobrać butelkę dobrego wina , jakieś łakocie . U mnie to by zadziałało gdybym po wejściu do nich zasypany byłbym tyloma ciekawymi nowosciami że aż kinomaniacka ślina pociekła mi że nie jestem w stanie tylu fajnych filmów odejrzeć . Ale kiepsko było zawsze , choć kiedyś impnował mi ich rozmach ( dwóch eksedientów + kierownik ) godziny otwarcia ( praktycznie na okągło , światek , piątek i sobota ). Nie zaakceptowałem natomiast nigdy tego że dostaję film w etykiecie zastępczej , że wypożyczając na weekend muszę się zameldować w ciagu 24 godzin , że przetrzymując film o jeden dzień nalicza mi się 100 % kary. Wystrój wypożyczalni też nie był wyszukany , brokowało zawsze tej filmowej magii , plakatów z nowościami , standów reklamowych . Wszystko było robione małym nakładem finansowym , nastawione tylko na zysk. JAk widać miało to krótkie nogi i nie wiem czy tylko przypisywać to teraz temu co opisał DEDox - zmianie obyczjowości , zmianie w sposobie pozyskiwania nośników czy niekompetencji właścicieli sieci i dystrybutorów . Założono sobie petlę na szyję wprowadzając już te nieliczne nowośći jednocześnie z dodawaniem ich do gazet. Kiedyś sieć wypożyczalni działała dość prężnie , w każdej za przeproszeniem wsi były dwie , trzy , to był oczywiście przerost formy nad treścią . Teraz pewnie takowe przybytki podzielą los dedykowanych sklepów muzycznych ( przejdą do lamusa )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że obsługa nigdy nie była pierwszych lotów. Pytając "o coś dobrego z gatunku" była konsternacja. Kilkukrotnie też zdarzyło mi się dostać zajechaną płytę której nie mogłem odtworzyć, nigdy nie wymieniono tylko musiałem zapłacić. Kiedyś gość wrzuca płytkę w odtwarzacz i u niego gra, więc mówi mi że pewnie mam gówniany odtwarzacz:) Odpowiedziałem że oppo więc powinno być ok. Na to koleś : no tak te bezmarkowe odtwarzacze mają słabe lasery:)))

Reakcja mojej żony bezcenna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że obsługa nigdy nie była pierwszych lotów. Pytając "o coś dobrego z gatunku" była konsternacja. Kilkukrotnie też zdarzyło mi się dostać zajechaną płytę której nie mogłem odtworzyć, nigdy nie wymieniono tylko musiałem zapłacić. Kiedyś gość wrzuca płytkę w odtwarzacz i u niego gra, więc mówi mi że pewnie mam gówniany odtwarzacz:) Odpowiedziałem że oppo więc powinno być ok. Na to koleś : no tak te bezmarkowe odtwarzacze mają słabe lasery:)))

Reakcja mojej żony bezcenna.

Tak na marginesie też używam Oppo. Wiesz to jest zagadnienie szersze i jeśli w sklepie zatrudnia się studenta za 800 zł to nie można raczej liczyć że będziemy mogli z nim podyskutować o filmie . Ale to jest związane z byle jakością naszego życia , to samo dotyczy sklepów muzycznych prowadzonych przez pasonatów które umarły śmiercia naturalną . Co się dowiesz w Emiku czy Saturnie ????? Kiedyś rok temu w wątku muzyka poruszyłem temat radiowej trójki , mojej edukacji muzycznej na audycjach Piotra Kaczkowskiego to 30 % forowiczów zalecało go zdjać z anteny jako relikt ubiegłej epoki .Takie czasy - żarcie z Fast Foodu , w telewizji ogłupiające sitcomy i teleturnieje , z radia niestrawna papka z Z-etki i Eski , sex przy drodze za 50 zł a wymarzona 50 calowa plazma z Media Markt za 1500 zł .Ale tak jest skoro wśród 30-40 % maturzystów to analfabeci choć komputerowo sprawni bardziej niż 10 lat temu studenci kończący wydział politechniki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tam znam ludzi ktorzy konczyli 10-15 lat temu politechnike a nawet i wiecej lat temu i mysle ze lepsi sa w te klocki jak dzisiejsi maturzysci, ktorzy np nie potrafia zwymiarowac pokoju zeby pomoc im ustawic kino domowe .... takze nie do konca piszesz prawde... a gdyby ludzie jednak nie sciagali filmow to wypozyczalnie by sie utrzymaly a tak to wczesniej czy pozniej marny koniec widze tej instytucji, chociaz sam z nich korzystam... A to ze ktos nie wie o takiej firmie jak oppo to i nie ma co sie dziwic kolego bo raz ze nie musi sie taka osoba interesowac odtwarzaczami a druga sprawa gdyby reklama firmy oppo byla na wieksza skale na naszym rynku to ludzie by o niej wiedzieli a tak to wiedza ci ktorzy sie tym tematem interesuja... wiesz to tak jakby czlowieka mieszkajacego w bloku pytac sie o firmy zajmujace sie np urzadzeniami do pielgnowania ogrodow ..... mysle ze malo jest takich osob co by wiedzialo na ten temat... mieszkajacych w bloku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zostaw to oppo, nie o to chodziło, jak się nie znam to się nie odzywam, o to chodziło . A głównie to o to że płyty są często zajechane i powinni dbając o klienta albo wydłużyć termin albo dać coś w zamian. A tak płacisz za frajer, bo klient kłamie i ma płacić nawet jak pokazujesz płytę której jeszcze tylko gwoździem nie potraktowano. To nie przysparza klientów a raczej zniechęca

 

Druga sprawa , ludzie zawsze ściągali filmy i nie tylko w momencie kiedy Beverly ma takie a nie inne problemy.

Może aby ich uniknąć trzeba by zatrudnić ludzi którzy się znają na tym co robią , jak w każdej innej branży. Jeżeli idę do wypożyczalni to czasem chciałbym żeby mi coś polecono. U mnie tylko na początku w pierwszym roku był ktoś kto entuzjastycznie do tego podchodził i można było nawet kilka słów zamienić. A zamiast takiej obsługi gdy zaczęło być nieciekawie ograniczono przestrzeń , zatrudniono kompletnych mruczków, pewnie za najniższą na pół etatu, nowości prawie nie ma , a ceny podniesiono.

Super marketing, na dorżnięcie firmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zostaw to oppo, nie o to chodziło, jak się nie znam to się nie odzywam, o to chodziło . A głównie to o to że płyty są często zajechane i powinni dbając o klienta albo wydłużyć termin albo dać coś w zamian. A tak płacisz za frajer, bo klient kłamie i ma płacić nawet jak pokazujesz płytę której jeszcze tylko gwoździem nie potraktowano. To nie przysparza klientów a raczej zniechęca

 

Druga sprawa , ludzie zawsze ściągali filmy i nie tylko w momencie kiedy Beverly ma takie a nie inne problemy.

Może aby ich uniknąć trzeba by zatrudnić ludzi którzy się znają na tym co robią , jak w każdej innej branży. Jeżeli idę do wypożyczalni to czasem chciałbym żeby mi coś polecono. U mnie tylko na początku w pierwszym roku był ktoś kto entuzjastycznie do tego podchodził i można było nawet kilka słów zamienić. A zamiast takiej obsługi gdy zaczęło być nieciekawie ograniczono przestrzeń , zatrudniono kompletnych mruczków, pewnie za najniższą na pół etatu, nowości prawie nie ma , a ceny podniesiono.

Super marketing, na dorżnięcie firmy.

Nie ma już co dopisać wiecej w tym temacie . Chyba tak musi już być , to będą zmiany upadłościowe bezpowrotne , krok cywilizacyjny do przodu , choć nie wiew czy w własciwym kierunku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beverly Hills powoli znika z mapy kraju - są już tylko w 7 miastach, pozostałe punkty zostały zlikwidowane.

Koszt wypożyczenia BD bliski 20 pln. a brak nowości na półkach świadczy o rychłym końcu pozostałych punktów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wasze prorocze sny się spełniają , jadąc do pracy w dniu dzisiejszym widziałem już zdjęte szyldy z mojego Beverly Hills . Czy to koniec jakiejś epoki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie zalewającej rynek jakościowej tandety, to było do przewidzenia. Dziesiątki kanałów filmowych wylewających się

z TV skutecznie zamuliło ten rynek. Do tego szybkie łącza internetowe i takie biznesy muszą upaść. Koneserów jakości

skłonnych zapłacić ~ 20 pln. za wypożyczenie filmu na BD, też jakoś ubywa. Z resztą BHV to taki bezmyślny moloch z

baranami w dziale zakupów. Gdzieś tam napewno uchowa się jakiś pasjonat, który poprowadzi taki punkt dla garstki

wiernych klientów - rynek nie lubi pustki, trzeba tylko poszukać i popytać ... o ile masz ciągle taką potrzebę ! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie zalewającej rynek jakościowej tandety, to było do przewidzenia. Dziesiątki kanałów filmowych wylewających się

z TV skutecznie zamuliło ten rynek. Do tego szybkie łącza internetowe i takie biznesy muszą upaść. Koneserów jakości

skłonnych zapłacić ~ 20 pln. za wypożyczenie filmu na BD, też jakoś ubywa. Z resztą BHV to taki bezmyślny moloch z

baranami w dziale zakupów. Gdzieś tam napewno uchowa się jakiś pasjonat, który poprowadzi taki punkt dla garstki

wiernych klientów - rynek nie lubi pustki, trzeba tylko poszukać i popytać ... o ile masz ciągle taką potrzebę ! :)

Przyjacielu świat idzie do przodu , choć ja zauważam od czasu do czasu że nie zawsze we właściwym kierunku. Po co to forum na którym ludzie potrafią sie sprzeczać że wyczuwają róznicę każdego kabla , listwy , poziomu opadów deszczu w zeszłym roku na jakość dźwięku a bagatelizują jakość obrazu i przekaz foniczny z płyty BD. Nic lepszego na razie nie ma i nie zapowiada się i tak się zastanawiam czy wogóle jest sens opracowywania czegos lepszego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beverly Hills powoli znika z mapy kraju - są już tylko w 7 miastach, pozostałe punkty zostały zlikwidowane.

Koszt wypożyczenia BD bliski 20 pln. a brak nowości na półkach świadczy o rychłym końcu pozostałych punktów.

 

No i pozamiatane .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokaldnie niedziela ostanim dniem była wypożyczalni :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wszystko trochu szkoda tego upadku, to jakby symbol końca pewnej ery, filmów wydawanych w postaci "fizycznej". Teraz wszystko coraz szybciej idzie w stronę sieci. Uf pamiętam jak kiedyś z wypiekami na twarzy biegałem do wypozyczalni po piersze dvd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wszystko trochu szkoda tego upadku, to jakby symbol końca pewnej ery, filmów wydawanych w postaci "fizycznej". Teraz wszystko coraz szybciej idzie w stronę sieci. Uf pamiętam jak kiedyś z wypiekami na twarzy biegałem do wypozyczalni po piersze dvd.

Zgadzam się z Tobą , ciekawi mnie jaki będzie następny krok - co zniknie pierwsze ? książki ? , CD ?. czy wyobrażacie sobie Empik

że zamiast płyt , ksiażek , czasopism na pólkach pojawią się słodycze , skarpetki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwoś zapodał temat - szlag ich trafił !:) Przepraszam , ale nie mogłem się powstrzymać. A propos - co będzie "zamiast" : Jest pewna ulica w Sosnowcu , nazwy nie pomnę. Była tam piękna księgarnia... Dziś jest bank , rzecz jasna. Pozdrawiam - Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwoś zapodał temat - szlag ich trafił !:) Przepraszam , ale nie mogłem się powstrzymać. A propos - co będzie "zamiast" : Jest pewna ulica w Sosnowcu , nazwy nie pomnę. Była tam piękna księgarnia... Dziś jest bank , rzecz jasna. Pozdrawiam - Jacek

ogólnie robi się światowo , ulice naszych miast zaroiły się od banków , kas pożyczkowych typu Skoku Stefczyka i innych amberpodobnych . High Life , znakomity rozwój ekonomiczny , na kazdego obywatela 3 bankierów , 2 policjantów , 1 pracownik urzędu skarbowego . I wszyscy ochoczą prześcigają się aby nam pomóc , zrobić dobrze .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 15

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.