Skocz do zawartości
IGNORED

Nacjonalizmy


bady

Rekomendowane odpowiedzi

Nie macie może wrażenia, że ostatnio to przesada?

 

 

A tu bydło bez szkoły też chce na uniwersytet:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie leszcze , zaplanowana długofalowa akcja nienawiści . Niestety mająca wsparcie resortu sprawiedliwości ... jest poważny problem. Zastraszone uczelnie odwołują spotkania wskazanych przez nich ludzi. Natomiast organizują spotkania z ich sympatykami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko pałą , są przepisy natomiast nie ma politycznego zapotrzebowania .A dla ministra sprawiedliwości są prawdziwymi polakami . Bojówka z której korzystają jego poglądy i przy okazji ma maczugę na ideologicznych oponentów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że o lewackich wyczynach tego typu w ogóle się nie pisze. Ile razy zostały przerwane wykłady na temat homoseksualizmu albo religii to mało kto liczy, a media milczą - bo w końcu we własne gniazdo sr** nie będą. Faktycznie, prawdziwa nacjonalistyczna „bojówka” - młodzież w plastikowych maskach… cyrk

 

Ciekawe, czemu w gazetach nie znajdziemy wzmianki o wykładach które przerwał wbiegający na salę goły student ze skarpetą na fajfusie albo grupa kilkunastu idiotów przebranych za hipisów, kogo to interere? To przecież nacjonaliści są całym złem, nawet gdy nic nie robią, to sieją faszyzm - o zgrozo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz ,gdzie lewacy zastraszają uczelnie ......

 

 

ten nagus zastraszył ?

 

dupę wam skopać , tylko strachem podobne śmiecie można ucywilizować

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu się czegoś bał? z tego co widać na filmie, można wywnioskować, że co niektórym się podobało a reszta wyglądała raczej na zainteresowanych tym dziwnym tańcem. Media mają ten talent, że nawet z wygłupów zrobią zorganizowaną akcję terrorystyczną

 

Nagus podobno chciał zgwałcić wykładowcę (nie wiem czy mu się udało)

 

Dupe nam skopać mówisz, a mi za co? za to, że uważam za przesadę opinie mediów? to już mnie wrzuciłeś do worka razem z nacjonalistami? Niewątpliwie ciekawe, bo ja się nie utożsamiam z żadną ze stron… skrajności mam już dawno za sobą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tylko obrońca demokracji ?

 

 

 

" Organizatorzy odwołali debatę o związkach partnerskich na Uniwersytecie Gdańskim. Powód? Protest Młodzieży Wszechpolskiej i obawa, że może dojść do podobnych zajść jak w czasie wykładu prof. Środy na Uniwersytecie Warszawskim."

 

" Prof. Jan Hartman, filozof z UJ, miał wystąpić na UMCS w piątek. Jego wykład jednak został odwołany. Powód? List podpisany "Studenci dla Lublina". Rektor wystraszył się listu?"

 

twoja postawa zachęca do kroku dalej .

 

Na początku zwykli kibole , teraz już patrioci i " niewinne zadymy" z - raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronię jedynie zdrowego rozsądku, ale wyznaję ideę wyjebizmu totalnego - taka polityczna alienacja. To prawie jak joga, pozwala zachować psychiczną równowagę i nie zatracić zaufania do rzeczywistości

 

„Pod kryptonimem "Akcja HOMOTERAPIA" wielkopolscy studenci postanowili dać wyraz swojej irytacji, zamalowując drzwi do pokoju na Wydziale Historycznym, w którym pracuje na uczelni prof. Zawadzki. Swoimi wyczynami pochwalili się, umieszczając w internecie film i zdjęcia.”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W zeszłym roku lewacy próbowali zablokować wykład jednego z profesorów sympatyzujących z o. Rydzykiem, akcja była mniej spektakularna niż ta na UW i skończyło się na blokowaniu drzwi do sali, ale bez wyzwisk się nie obeszło - o tym milczały nawet lokalne media, bo o czym pisać? Oni walczyli ze złem, faszyzmem i homofobią

 

„[...] nacjonaliści głosili faszystowskie hasła i nawoływali do nienawiści

- czym nawoływali do nienawiści i jakie to były hasła?

- no, to znaczy… to były hasła takie jak „Bóg, Honor, Ojczyzna”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko strachem podobne śmiecie można ucywilizować

dupę wam skopać...

 

Wladz planujesz może "cywilizacyjną akcję"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- no, to znaczy… to były hasła takie jak „Bóg, Honor, Ojczyzna”

 

 

 

przecież masz na tam jutubie wyżej te "hasła takie jak „Bóg, Honor, Ojczyzna” ". Przysłuchaj się dokładnie :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronię jedynie zdrowego rozsądku, ale wyznaję ideę wyjebizmu totalnego - taka polityczna alienacja. To prawie jak joga, pozwala zachować psychiczną równowagę i nie zatracić zaufania do rzeczywistości

 

„Pod kryptonimem "Akcja HOMOTERAPIA" wielkopolscy studenci postanowili dać wyraz swojej irytacji, zamalowując drzwi do pokoju na Wydziale Historycznym, w którym pracuje na uczelni prof. Zawadzki. Swoimi wyczynami pochwalili się, umieszczając w internecie film i zdjęcia.”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W zeszłym roku lewacy próbowali zablokować wykład jednego z profesorów sympatyzujących z o. Rydzykiem, akcja była mniej spektakularna niż ta na UW i skończyło się na blokowaniu drzwi do sali, ale bez wyzwisk się nie obeszło - o tym milczały nawet lokalne media, bo o czym pisać? Oni walczyli ze złem, faszyzmem i homofobią

 

„[...] nacjonaliści głosili faszystowskie hasła i nawoływali do nienawiści

- czym nawoływali do nienawiści i jakie to były hasła?

- no, to znaczy… to były hasła takie jak „Bóg, Honor, Ojczyzna”

 

jaki związek podane przykłady mają z zorganizowanym najściem na uczelnię osób z nią nie związanych

 

"

-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Ja ostatni raz miałam takie doświadczenia w czasach uniwersytetu latającego - komentowała potem Magdalena Środa. "Plemię chłopców bez twarzy próbowało dostać się na mój dzisiejszy wykład na UW. Tak ładnie śpiewali i tańczyli" - napisała potem na Twitterze."

 

Wladz planujesz może "cywilizacyjną akcję"?

 

Maju klęcząc tyłek chronisz , śpij spokojnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju klęcząc tyłek chronisz , śpij spokojnie

 

O taką "akcję" Ciebie nie posądzałem, nie zrozumiałeś mnie. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj na tvp2 oglądałem dokument "Wataha białych wilków" o faszystach w Rosji ,tam to dopiero są popierdoleńcy, mordują ludzi i po kilka lat tylko za to dostają bo społeczeństwo ich popiera , a przesrane mają antyfaszyści a nie oni.Generalnie film porażający.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z obecnym ministrem sprawiedliwości w tym kierunku brniemy . Nie ma problemu PO z PiS nas ochroni

 

" Jego zdaniem nie istnieje jednak niebezpieczeństwo, by w Polsce rozwijały się postawy faszystowskie czy skrajnie nacjonalistyczne. - Skrajna prawica rozwija się tam, gdzie nie ma silnej opcji konserwatywnej. Rozwojowi skrajnej prawicy nie zapobiegnie skrajna lewica, ani w ogóle lewica, lecz silna pozycja umiarkowanej prawicy w stylu PiS czy konserwatywnego skrzydła Platformy - uspokajał. "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladz planujesz może "cywilizacyjną akcję"?

Reinhard Heydrich nazywał to "ewakuacją". Jedna strona ekstremum przejmuje narzędzia drugiej. W sumie ekstrema są podobne i niewiele się różnią, podobne dziadostwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj na tvp2 oglądałem dokument "Wataha białych wilków" o faszystach w Rosji ,tam to dopiero są popierdoleńcy, mordują ludzi i po kilka lat tylko za to dostają bo społeczeństwo ich popiera , a przesrane mają antyfaszyści a nie oni.Generalnie film porażający.

 

W Rosji to są głównie psychopaci, którzy obrali sobie tą ideologię jako tłumaczenie swoich chorych czynów. Po internecie krążą dziesiątki filmów, jeden niewątpliwie popularny czyli dekapitacja dwóch Kazachów przez facetów w gumowych fartuchach za pomocą noży rzeźnickich, w tle wisząca na drzewie swastyka, potem krótki manifest słowny i lecą głowy - wszystko wygląda jak rutyna, zero emocji… to zaawansowana psychoza, nie idea. To wszystko rodzi się w biedzie, na blokowiskach odciętych od świata, w miejscach gdzie milicja nawet nie zagląda. W Rosji istnieją i powstają ośrodki treningowe dla nazistów, są nawet całe kompleksy składające się z budynków, a nawet pałaców… Mieszkają tam jak w zakonach - tylko z kobietami ;)

 

jaki związek podane przykłady mają z zorganizowanym najściem na uczelnię osób z nią nie związanych

 

To ma związek z uczelniami, wykładami, profesorami - moja wypowiedź była uogólnieniem i skrótem myślowym, takie akcje są częste jednak z reguły mało spektakularne. W zeszłym miesiącu na naszej polibudzie studenci nie chcieli wpuścić księdza blokując drzwi do sali, nie było szarpaniny ale poleciało sporo wyzwisk ze strony tzw. „młodzieży alternatywnej” lub „postępowej”… czemu? Bo to ksiądz, bo to ksiądz który chciał rozmawiać o homoseksualistach. W październiku lub listopadzie zeszłego roku koło Politechniki zatrzymał się niemiecki autobus z młodymi ludźmi jadącymi chyba na jakąś pielgrzymkę, jacyś studenci postanowili wsiąść do starego sztrucla i krążyć dookoła stojącego autobusu drąc się w niebogłosy o swoich doświadczeniach seksualnych, a brzmiało to mniej więcej tak „łaaaaa proboszcz mnie w dupe ruchał łeeeeaaaaaełeeee”

 

Ten sam poziom co małpie wybryki „nacjonalistów”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reinhard Heydrich nazywał to "ewakuacją". Jedna strona ekstremum przejmuje narzędzia drugiej. W sumie ekstrema są podobne i niewiele się różnią, podobne dziadostwo.

 

ciekawy wniosek , możesz doradzić jak zaradzić gdy państwo mając ministra sympatyzującego z prawicową ekstremą bagatelizuje podobne przypadki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy wniosek , możesz doradzić jak zaradzić gdy państwo mając ministra sympatyzującego z prawicową ekstremą bagatelizuje podobne przypadki

Słyszałeś o czymś takim jak autonomia uniwersytetu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rosji to są głównie psychopaci, którzy obrali sobie tą ideologię jako tłumaczenie swoich chorych czynów. Po internecie krążą dziesiątki filmów, jeden niewątpliwie popularny czyli dekapitacja dwóch Kazachów przez facetów w gumowych fartuchach za pomocą noży rzeźnickich, w tle wisząca na drzewie swastyka, potem krótki manifest słowny i lecą głowy - wszystko wygląda jak rutyna, zero emocji… to zaawansowana psychoza, nie idea. To wszystko rodzi się w biedzie, na blokowiskach odciętych od świata, w miejscach gdzie milicja nawet nie zagląda. W Rosji istnieją i powstają ośrodki treningowe dla nazistów, są nawet całe kompleksy składające się z budynków, a nawet pałaców… Mieszkają tam jak w zakonach - tylko z kobietami ;)

 

 

 

To ma związek z uczelniami, wykładami, profesorami - moja wypowiedź była uogólnieniem i skrótem myślowym, takie akcje są częste jednak z reguły mało spektakularne. W zeszłym miesiącu na naszej polibudzie studenci nie chcieli wpuścić księdza blokując drzwi do sali, nie było szarpaniny ale poleciało sporo wyzwisk ze strony tzw. „młodzieży alternatywnej” lub „postępowej”… czemu? Bo to ksiądz, bo to ksiądz który chciał rozmawiać o homoseksualistach. W październiku lub listopadzie zeszłego roku koło Politechniki zatrzymał się niemiecki autobus z młodymi ludźmi jadącymi chyba na jakąś pielgrzymkę, jacyś studenci postanowili wsiąść do starego sztrucla i krążyć dookoła stojącego autobusu drąc się w niebogłosy o swoich doświadczeniach seksualnych, a brzmiało to mniej więcej tak „łaaaaa proboszcz mnie w dupe ruchał łeeeeaaaaaełeeee”

 

Ten sam poziom co małpie wybryki „nacjonalistów”

 

Nadal podane przykłady nie mają nic wspólnego z wtargnięciem zwołanej przez internet grupy nacjonalistów, narodowców , faszystów , kiboli i ..uj wie kogo .

 

To są zaplanowane akacje , mogę podać kilka przykładów kolesi od ... raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę.

 

Nie wiem ile masz lat i co pamiętasz z PRL.

 

W Polsce ich nie szkolą , nie organizują obozów ?.... poszperaj w internecie

 

Słyszałeś o czymś takim jak autonomia uniwersytetu?

 

w jakim stopniu pomoże zrozumieć bezczynność państwa wobec podobnych przypadków ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz ,gdzie lewacy zastraszają uczelnie ......

 

 

ten nagus zastraszył ?

 

dupę wam skopać , tylko strachem podobne śmiecie można ucywilizować

co władz , wychodzi czerwona słoma z butów......

 

487707_554033734620606_187407372_n.jpg

 

Na początku zwykli kibole , teraz już patrioci i " niewinne zadymy" z - raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę-

widać władz , że wiedzę czerpiesz z WSI24 i GWnianej....hehe...

 

Dupe nam skopać mówisz, a mi za co? za to, że uważam za przesadę opinie mediów? to już mnie wrzuciłeś do worka razem z nacjonalistami? Niewątpliwie ciekawe, bo ja się nie utożsamiam z żadną ze stron… skrajności mam już dawno za sobą

dla władza i mulsa każdy kto nie lewak to nacjonalista, hehehe, taki mają czerwony tok myślenia...hehe..

 

ciekawy wniosek , możesz doradzić jak zaradzić gdy państwo mając ministra sympatyzującego z prawicową ekstremą bagatelizuje podobne przypadki

Prawicową ekstremą?Kogo nazywasz ekstremą lewaku.Palą cię już czerwone gacie , hehehe.....wymyśl coś nowego komuszku....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal podane przykłady nie mają nic wspólnego z wtargnięciem zwołanej przez internet grupy nacjonalistów, narodowców , faszystów , kiboli i ..uj wie kogo .

 

To są zaplanowane akacje , mogę podać kilka przykładów kolesi od ... raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę.

 

Nie wiem ile masz lat i co pamiętasz z PRL.

 

W Polsce ich nie szkolą , nie organizują obozów ?.... poszperaj w internecie

 

Urodziłem się w roku, w którym oficjalnie dziadek mróz spakował komunę do worka i zabrał z powrotem do mateczki Rosji - szkoda, że ten worek był dziurawy i kilka nasionek po drodze zgubił, te rosły sobie gdzieś tam na uboczu w oczekiwaniu na lepsze czasy… chyba nadeszły

 

Tak, to są zaplanowane akcje - podobnie jak lewackie ataki na ludzi wracających z patriotycznych marszów, organizowane nagonki na studentów sympatyzujących z ruchami nacjonalistycznymi albo patriotycznymi… kiedyś tzw „antifa” miała swoje forum, gdzie publikowane były zdjęcia i dane osobowe wszystkich którzy nie kryli się ze swoim patriotyzmem albo wiarą, teraz forum zmieniło adres ale gdzieś tam sobie istnieje. Druga strona też ma taką stronę, dobrze znany redwatch - to doskonale obrazuje, że różnice między nimi są znikome. Tak jak między prawą a lewą ręką, niby poglądy są inne, a koniec końców ta sama sieczka

 

W Polsce organizowane są raczej biwaki… NOP, ONR i inne - które niewiele różnią się od obozów harcerskich, ale to wszystko jest przesiąknięte do kości faszyzmem, te granie na gitarach faszystowskich ballad i palenie wielkich ognisk... toż to prawie jak płonące krzyże KKK :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalszego roztrząsania ekstremy nie widzę sensu. Natomiast idee które sobą brutalnie reprezentują dotyczą nas wszystkich. - - raz młotem raz sierpem czerwoną hołotę - , podobnie podjudzano do żydów w Niemczech, w PRL pozostałości przedwojennej Polski niszczono ( tam czerwonych zastąpił kułak i przedwojenna inteligencja której raz sierpem raz młotem nie zdążyli wspólnie z Hitlerem zlikwidować) . Ciekawa spuścizna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Ciekawe, czemu w gazetach nie znajdziemy wzmianki o wykładach które przerwał wbiegający na salę goły student ze skarpetą na fajfusie albo grupa kilkunastu idiotów przebranych za hipisów, kogo to interere?

 

Też jestem ciekaw. Zatem gdzie, kiedy i w ogóle? Zwłaszcza z tym, co to na fajfusie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste ciekawa spuścizna

 

„Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej”

— Józef Stalin

 

vide

„nacjonaliści”, „neonazisci”, „faszyści”, „neofaszyści”

— Gazeta Wyborcza, TVN i inne

 

marsze_zablokuja_stolice_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.