Skocz do zawartości
IGNORED

Klub oszustów giełdowych


dziemian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zapraszam do dzielenia się informacjami na temat oszustów działajacych w Polsce. Zarówno polskich, jak i ostatnio bardzo aktywnych zagranicznych. Proszę o przesyłanie linków, wypisywanie nicków i adresów mailowych, które były używane do oszustw. Mam nadzieję, że w minimalnym stopniu zabezpieczy to nasze interesy jako klientów popularnych w Polsce forów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może jeszcze porozmawiajmy o tym, jak zabezpieczyć się przed oszustami.

Dla mnie to jest gorący temat bo kupuję wyłącznie klocki używane.

Bogu dziękować - nigdy nie nadziałem się na minę.

Powiem Wam jak to robię.

Ogłoszenia na ebayu na przykład... OMIJAĆ oferty typu "tani Sonus Guarmneri z Rumunii". :)

Podobnie z Bułgarii, Grecji, Portugalii.

Warto kupować sprzęt ex-demo ze sklepów w UK . Szczególnie wart uwagi jest sprzęt używany z Reichu, Austrii i Szwajcarii. Niemcy chuchają i dmuchają na swoje systemy i można dostać perełki w cudnym stanie od pedantycznego Helmuta. Plus papiery, karton - stan niemal sklepowy po 9-10 latach użytkowania!

Jeśli chodzi o ogłoszenia indywidualne, to trzeba sprawdzać historię sprzedawcy np. na hifiwigwamie czy na audiogonie.

Jeśli widzimy, że gość jest aktywny od kilku lat - komentuje, zmienia sprzęt - to OK. Można od takiego brać. Na ebayu, allegro, advertsie - służy do tego system komentarzy.

Jeśli zarejestrował się tego samego dnia co wstawił ogłoszenie - to bym uważał. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są rzeczy oczywiste.

Dodam od siebie ze tylko i wylacznie platnosc PayPalem. Dwa razy dostalem zwrot jak przesylka zaginela.

Od allegro z ich PayU raz uslyszalem ze moge isc do sadu, dali mi porade prawną. Sic!

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro mozna znalezc oferty uzytkownika wiaper..... nie wiem czy to oszust, ale nicka na wspomnianym portalu to zmienial co najmniej 1x...... byc moze ilosc negatywnych komentarzy na starym koncie utrudniala biznes ?

 

trudno kogos posadzic o oszustwo....... moze warto poprostu wpisac zle doswiadczenia ze sprzedajacymi a ocene pozostawic czytelnikom....

mnie wspomniany wiaper, uraczyl kiedys zepsutym napedem CD, ktory to mial byc w idealnym stanie.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia przygoda, która trwa :):):) Dałem ogłoszenie na Hifi Giełda, że szukam ksiązki LOUDSPEAKER COOKBOOK DESIGN. Dostałem odpowiedź od Kena, że ma i Loudspeaker (kolumny) i Cookbook (książka kucharska), ale nie wie co chcę dokładnie. Dalej standarty, wymiana maili, przesłanie zdjec jakiś kolumn, dane z netu, akceptacja ceny. Chciałem wybadać, czy przejdzie paypal. Najpierw ok, ale potem niestety jego konto nie działa i zaproponował przelew na konto lub western union.

 

Wiem, że takie przypadki sa ostatnio nagminne, więc uwaga...

 

Poniżej moja bekowa korespondencja.

 

CZYTAJCIE OD DOŁU.

 

Hi Tomek,

 

Thanks for your mail... Am very sorry my paypal invoice has expired

and i can not longer use it anymore and i will prefer bank account to

transfer our business... I hope to hear from you soon

 

 

 

 

On 3/17/13, Tomasz Dziemianczuk <[email protected]> wrote:

> ok. Send your paypal invoice. Tomek

>

>

>

> 2013/3/17 ken Radford <[email protected]>

>

>> Driver Complement: 1" Titanium dome tweeter 2- 7" Nomex-Kevlar

>> composite cone woofer

>> * Impedance: 4 ohms (3.6 ohms minimum)

>> * Frequency Response: 30Hz to 20kHz ( /- 1.5 dB, anechoic)

>> * Sensitivity: 90 dB

>> * Recommended Amplifier Power: 25 to 200 watts

>> * Wiring Methods: Two position binding post

>> * Dimensions: 37" high x 10" wide x 13" deep

>> * Weight:75 pounds (each)...and it is Avalon model..and i accept Your

>> price 3000$ including shipping and insurance to Your doorstep...and

>> paypal is OK for payment ..thanks

>>

>>

>>

>>

>>

>>

>>

>>

>>

>> On 3/16/13, Tomasz Dziemianczuk <[email protected]> wrote:

>> > Hi,

>> >

>> > What model and brand it is? If it is Avalon I can offer $3000. My

>> > adress

>> > is: ul. Chujciwdupe 128, 80332 Gdansk, POLAND, Please send some more

>> photos

>> > and let me know what the shipping to that adress is. Can I pay via

>> > paypal

>> > glupichuju? Tomek

>> >

>> >

>> > 2013/3/16 ken Radford <[email protected]>

>> >

>> >> Hi Tomek,

>> >> Thanks for your email..I have attached pictures for you to view...it

>> >> is in good condition and work perfectly well....Look clean and

>> >> excellent..let me know how much you are willing to offer including

>> >> shipping and insurance to your doorstep..I will need your shipping

>> >> address for delivery..My mode of payment is via bank transfer or

>> >> Western Union,please let me know the one you prefer and i will send

>> >> you my details for payment thanks and hope to hear from you soon.

>> >>

>> >>

>> >> On 3/16/13, Tomasz Dziemianczuk <[email protected]> wrote:

>> >> > Loudspeakers and a cookbook. What do you have? Tomek

>> >> >

>> >> >

>> >> > 2013/3/16 ken Radford <[email protected]>

>> >> >

>> >> >> Hi Tomek,

>> >> >> Thank for your mail... i want to know what you are buying?

>> Loudspeaker

>> >> >> or the cookbook so tell me i need to know ok... I hope to hear from

>> >> >> you

>> >> >>

>> >> >> On 3/16/13, Tomasz Dziemianczuk <[email protected]> wrote:

>> >> >> > Hi,

>> >> >> >

>> >> >> > Thank you fo ranswering for my call. What excatly do you have for

>> >> >> > sale

>> >> >> and

>> >> >> > what are the prices? What would be the shipping to Poland?

>> >> >> > Regards,

>> >> >> > Tomek

>> >> >> >

>> >> >>

>> >> >

>> >>

>> >

>>

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciema jak 102 :) jak moze wygasnac invoice na paypalu... Albo sie ma konto i jest aktywne albo sie nie ma

 

Napisz zeby wyslal Ci za pobraniem hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze sciema. Już po pierwszym mailu wiedziałem że to złodziej z czarnego lądu. Dzięki podobnym ostrzeżeniom tutaj na forum. Czasem czytanie pomaga oszczędzić sporo pieniędzy ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta o tego typu ofertach bylo glosno i to nie tylko na tym forum. Dajesz ogloszenie ze cos chcesz i moment pozniej jest oferta od jakis wymyslonych osob zapewne jak pisales z Afryki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy kto w ostatnim czasie dawał na hifi.pl ogłoszenie w dziale "kupię", otrzymywał błyskawicznie e-maila z okazyjną ofertą :). Swoją drogą uroczy masz adres zamieszkania dziemian :-D. Wiesz jakie zdjęcie zwyczajowo wysyłamy na zakończenie korespondencji z panem Murzynem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mozesz podesłać. Swoją droga opisze Wam przygode na ebayu sprzed paru lat. Wystawione były Harbety P3ESR. Normalna licytacja, którą wygrałem nazyczajniej w swiecie. Z ceny byłem zadowolony i czekałem na rachunek. Aukcja wystawiona na portalu UK, adres UK, ponad sto pozytywnych komentarzy. Lampka zapaliła się, kiedy dostałem maila, że z uwagi na przeprowadzkę, kolumny są na Łotwie, a kasę mam wysłać na konto bankowe w Rydze. Wymieniliśmy maile, w których pytałem sprzedawce o możliwość odbioru osobistego, adres zamieszkania w Rydze mówiąc, ze mam znajomego w Rydze, który może je sprawdzić i wysłać mi osobiście. Dostałem odpowiedź, że dużo podróżuje, jest problem. Lampka w głowie zajażyła się na czerwono. Sprawdziłem podany numer konta i imie i nazwisko w google i wyskoczyły mi wpisy z niemieckiego forum dla numizmatyków. Koleś robił wały na ebay niemieckim naciągając na sprzedaż fikcyjnych monet.

Zgłosiłem sprawę na ebay, konto zostało zablokowane i okazało się, że cudze konto z dużą ilością komentarzy przejeli ruscy hakerzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się kolega z czarnego lądu:

 

Hi Tomek,

How are you doing... are you still interested in my are items?... i

have not hear from you please give me update if you are still

buying... and i need you phone number so that we can talk on phone...

 

Dałem mu numer telefoniczny do Policji do Wydziału przestepczości Internetowej ;) To się Panowie Policjanci zdziwią ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa IlDottore. Płacić tylko przez PayPal! W razie problemów szybko uzyskuje się zwrot $.

 

Żadnego PayU itp.

 

W razie problemu PayU każe Wam zgłosić problem na policję, a dopiero po pozytywnym (dla Was) załatwieniu sprawy i pewnie najlepiej wyroku skazującego, rozpocznie procedurę zwrotu kasy i może tę kasę faktycznie zwróci, ale jest to procedura nie warta zachodu i kpina nazywania przez PayU programem bezpiecznych płatności czy jakoś tak. A co jeśli policja odmówi wszczęcia postępowania z uwagi na znikomą szkodliwość społeczną czynu (np. poniżej 200PLN)? Wtedy można się bujać : ) Zatem w miarę możliwości omijać PayU z daleka, jeśli już, to na terenie PL szybciej uzyskacie zwrot przez pozew sądowy i ewentualną egzekucję w razie konieczności. Tak to niestety wygląda.

 

Pisanie w sprawie maili nygusów z Czarnego Lądu nie mam już sensu. Takie złodziejskie próby i charakterystyczny styl pisania maila da się poznać w mgnieniu oka. Więc nie wklejajcie proszę tutaj za każdym razem treści takich maili, bo tylko zaśmieca się wątek. Trzeba być niestety (wiem brutalnie to brzmi i przepraszam, jesli urażam kogoś), aby się na takie oferty nabrać.

 

Nic nie kupiłem, ale podejrzanie wygląda działalność AudioExtasa. W necie krążą różne opinie na ten temat, brak dostawy etc. Zanim coś kupicie, lepiej się poważnie opatrzcie i odpowiednio zabezpieczcie na wypadek problemów i do tyczy to nie tylko AEx.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem mu numer telefoniczny do Policji do Wydziału przestepczości Internetowej ;) To się Panowie Policjanci zdziwią ;)

Nie zdziwią gdyż oni nigdy nie dzwonią .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakie zdjęcie zwyczajowo wysyłamy na zakończenie korespondencji z panem Murzynem?

 

Wklej albo podaj linka, plizzzzzzzz! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, mnóstwo jest takich oszustów. Na początku jeszcze proponowali bardzo podejrzane ceny (3000EUR za Accu A-50V z przesyłką i ubezpieczeniem), a teraz już operują bardziej wiarygodnymi stawkami, choć i tak bardzo atrakcyjnymi.

Na KAŻDE moje ogłoszenie na hifi dostaję propozycję od takiego cwaniaka. Oczywiście proszę zawsze o szczegółowe fotki, po czym znajduję w necie adresy, skąd zostały pobrane.

Przykłady takich cwaniaków: michael sand z USA ([email protected])

helmut schlimper z Hiszpanii ([email protected])

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro trzeba patrzeć na zgodność towaru z opisem. Jeśli ktoś ma 4,9 to już nieciekawie, 4,8 to już zwykły naciągacz, 4,6 oszust. Niestety żyjemy w kraju cwanych niewolników, jedni sprzedają szroty ze śmietnika z opisami "super, sto procent sprawny" inni oszukani nawet boją się wystawić negatywa ku przestrodze innych, bo obawiają się komentarzy odwetowych. Tym samym biorą udział w kanciarstwie, jedynie przy zgodności z opisem wychodzi szydło z worka, choć i tak wydaję mi się, że bardzo wielu oszukanych nie wystawia żadnego komentarza, na zasadzie "nie ruszaj g.. bo będzie śmierdziało" tym samym pozwalając innym wpakować się na minę. Polskie piekiełko :(

 

Potwierdzam, te PayU to pic na wodę, fotomontarz. Allegro udziela "dobrych rad", co robić dalej i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem "przyjemność" korespondowania z allegro po kupnie uszkodzonego, niezgodnego towaru.

Dostałem poradę aby iśc na policje. tragedia.

 

Przy kupnei zwracam uwagę na komentarze, nie tylko jakie, ale i za co wystawione.

Można kupić 100 rzeczy po 50gr i mieć sto pozytywów.

Albo można mieć kilka negatywów (czesto zwrotnych) jeśli się człowiek odważy najpierw takiego wystawić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr ebay -u jeśli kupisz przedmiot i zapłacisz odrazu kasę sprzedający nie może ci wystawić negatywu bo nie ma takiej opcji .na Allegro widzę ze tego jeszcze nie zrobili .najlepsza porada trzeba uważać of k

 

Nr ebay -u jeśli kupisz przedmiot i zapłacisz odrazu kasę sprzedający nie może ci wystawić negatywu bo nie ma takiej opcji .na Allegro widzę ze tego jeszcze nie zrobili .najlepsza porada trzeba uważać od kogo się kupuje ,patrzeć na komentarze i myśle ze jak ma osoba 100 komentarzy to nie chce ryzykować zabardzo .pozatym jak widzisz duża okazja czasem trzeba się zastanowić czy to okazja czy coś nie tak -najlepiej kupuje się od znajomych lub kogoś kogo się zna .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zapraszam do dzielenia się informacjami na temat oszustów działajacych w Polsce. Zarówno polskich, jak i ostatnio bardzo aktywnych zagranicznych. Proszę o przesyłanie linków, wypisywanie nicków i adresów mailowych, które były używane do oszustw. Mam nadzieję, że w minimalnym stopniu zabezpieczy to nasze interesy jako klientów popularnych w Polsce forów.

 

a myślałem, że zgodnie z tytułem to "klub oszustów" ..

tymczasem to kolejna próba linczu na ciężko pracujących ludziach

kolejne kółko nudnych zawistników

nic tu po mnie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że allegro przymyka oczy na małe kanty. Interesuję ich zysk, ze sprzedaży tylko. Sprzedający, który nie dotrzymał warunków umowy, powinien być usuwany z serwisu lub powinno mu się zawieszać konto do czasu rozwiązania przez niego problemu. Trzy ostrzeżenia w przypadku kantów to zwykłe kpiny.

Zresztą tak samo powinno być z kupującymi, którzy licytują i potem udają, że ich nie ma. Też mi się przydarzyło sprzedawać coś, co ewidentnie mi przeszkadzało w domu ze względu na gabaryty, zostało to kupione, po czym kupujący się już do mnie nie odezwał. Oczywiście logował się wielokrotnie w serwisie tylko nie odpowiadał na moje maile i nie odbierał telefonów.

Dla mnie wywiązanie się warunków umowy jako kupujący, czy sprzedający to podstawa. Nie rozumiem dlaczego nieodpowiedzialny czy nieuczciwy kontrahenci mają mieć drugą lub trzecią szanse do robienia innych użytkowników w trąbę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dopiszę do klubu

:)

Sprzedaję i kupuję na allegro..

więc z założenia jestm oszustem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak, moze nie. Tego nie wiemy. Ja z zalozenia uzywaną elektronike kupuje na eBayu.

 

Pozdro

 

 

 

a myślałem, że zgodnie z tytułem to "klub oszustów" ..

tymczasem to kolejna próba linczu na ciężko pracujących ludziach

kolejne kółko nudnych zawistników

nic tu po mnie ...

 

To cześć ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie piszcie takich pierdół. Temat powstał zeby sie ostrzegać, a nie prowadzić dyskusje, zwłaszcza takich jak w ostatnich postach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy oszustem można nazwać człowieka który wylicytował towar i od 3 tygodni za niego nie zapłacił?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

There is no dark side in the moon, really. As a matter of fact it's all dark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.