Jump to content
IGNORED

Ustawienie głośników - kino domowe

kudlaty007

Recommended Posts

Witam,

Aktualnie posiadam stare całościowe kino domowe 5.1 Panasonic, żadnego wejścia cyfrowego, ani analogowego 5.1. Kiedyś czytało to płyty dvd, teraz już nic - zostało jedynie Stereo.

Przyszedł czas na zmianę.

Mam na oku ONKYO TX-NR609 oraz TAGA HARMONY TAV-606 v3.

Pokój ~15 m2

Możliwości układu mebli w inny sposób praktycznie nie ma, więc pozostaje mi dostosować głośniki pod pokój i tu nurtuje mnie pytanie czy jest sens bawić się w kino. Wg mnie tragedii nie ma, ale zdaje sobie sprawę, że nie jest to idealny układ. Może ktoś z was ma podobnie i opisze czy taki układ daje radę.

Poniżej załączony szkic pokoju - w 95% jest dokładne odwzorowanie wymiarów.

Dziękuję za opinie.

Pozdrawiam.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wstaw narożnik tam gdzie jest telewizor , będzie pasować , a przejście w drzwiach będzie . Kolumny frontowe i TV tam gdzie w tej chwili są surrandy i narożnik . Poprawi się na frontach i w ogóle TV będzie centralnie .

, a surrandy jakoś nad szafą , lub zboku szafy , oczywiście zawieszone na ścianie .

b7.jpg

Wstaw narożnik tam gdzie jest telewizor , będzie pasować , a przejście w drzwiach będzie . Kolumny frontowe i TV tam gdzie w tej chwili są surrandy i narożnik . Poprawi się na frontach i w ogóle TV będzie centralnie .

No własnie przejścia nie będzie - narożnik ma 240x195 cm - a miejsce na TV tylko 165 cm.

Układ musi pozostać taki jaki jest na szkicu.

Tak jak brodaty :D czester napisał i wstawił dobre obrazki - jeśli już tak musi to zostać jak na tym szkicu to te tyły zawieś nie w rogach tylko na bocznych ścianach ok 60 cm wyżej niż twoje ucho gdy siedzisz (okien nie narysowałeś więc zakładam, że nie ma ich tam), ale mniej więcej niech wiszą równolegle do głowy z fotela.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.