Skocz do zawartości
IGNORED

CD dobej klasy czy Transport i INDAC


Karol_Szymanowski

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy kupić dobre cd za powiedzmy 1,5-2 tys zł mniej więcej PD-75 albo jakiegoś sony 707ES czy Transport zwykłe cd jakiegoś Pioneera lub akaii i INDAC 1200 zł+ cd 400 zł około. Co da lepsze rezultaty powiem szczerze na półce lepiej by wyglądało cd jako klocek ale dźwiękowo lepiej ma szanse uzyskać lepsze rezultaty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to takie coś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czy indaca lepiej podobno INDAC jest lepszy od sprzętu za 3 tys zł ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Pioneerach popytaj Kolegę Discomaniac71

Albo poczytaj jego wpisy.

Za 1600zl to jak już wielokrotnie powtarzam bym kupił Marantza CD52 w roli transportu , kabel ProfiGold 4000 i używany Arcam rDAC.

Ciut dołożysz i masz jeszcze zasilacz do rDACa.

Dobrze , tanio , pewnie , bezawaryjnie i uniwersalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zdecydujesz się na kupno starego CD wejdź na DAC LIST i sprawdź czy laser jest dostępny (albo ile trzeba za niego zapłacić) !!! Patrząc na Twoje wybory mam wrażenie że jest to dla Ciebie sprawa nieistotna.

Nie kieruj się "kultowością" niektórych starych modeli - w dużej mierze jest przesadzona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2500 można kupić CA 840C, nie żebym go jakos specjalnie polecał, ale swoje zalety ma. W szczególności nowy laser razem z mechaniką kosztuje 30 PLN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy kupić dobre cd za powiedzmy 1,5-2 tys zł mniej więcej PD-75 albo jakiegoś sony 707ES czy Transport zwykłe cd jakiegoś Pioneera lub akaii i INDAC 1200 zł+ cd 400 zł około. Co da lepsze rezultaty powiem szczerze na półce lepiej by wyglądało cd jako klocek ale dźwiękowo lepiej ma szanse uzyskać lepsze rezultaty

Jedno i drugie w jednym. Denon DCD-3000, S10. Albo DCD-2000AE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2500 można kupić CA 840C, nie żebym go jakos specjalnie polecał, ale swoje zalety ma. W szczególności nowy laser razem z mechaniką kosztuje 30 PLN.

 

no właśnie, tani laser, to tylko tani - badziewny - produkt na 100% plastikowy. Czyli, co jest dobrego w takim cd ?

To, przy okazji tego co piszesz. Nie, by się czepiać.

Testowałem go w kpl. ze wzmacniaczem i Sonics Argenta. Grało poprawnie. Czy ma to znaczyć, że nie jest istotne z jakiej klasy/jakości elementów urządzenie jest zbudowane ? A jedynie to, że udało się go tak złożyć, że gra poprawnie i tym spełnia swoje zadanie ?

W jaki sposób rozpoznać co jest dobre a co nie ? Bo można iść, podpierając się hebanową laską, ale też i leszczynowym kijem.

A z tego wynikać może to, że istotne jest , co pasuje i tylko to.

Taka dygresja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem go w kpl. ze wzmacniaczem i Sonics Argenta.

Jeśli testowałeś go z 840A, to nie mogło ładnie zagrać. 840A jest bardzo przeciętny, natomiast 840C nie jest taki zły. Napisałem o tym 840C nie dla tego, że to jakiś wybitny sprzęt, ale padają tu propozycje kupna bardzo starych CD. Ja bym się bał kupować tak starą elektronikę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat z tym ze ce u mnie to rotel 951. i nie wiem czy kupić uniwersalne zrodlo (bluray marantza ud 7007) czy np dołożyć daca i odtwarzacz strumieniowy do zestawu. na oglądaniu fimow z blue raya mi jakoś nie zależy specjalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic strasznego w kupowaniu starej elektroniki. Przecież mechanika CD to prostactwo, każdy serwisant umie to naprawiać. Tylko że :

1. Musi być dostępny laser

2. Musi być dźwięk dobrej jakości

3. Musi wychodzić taniej niż zewnętrzny DAC

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że ani laserów juz nie dostaniesz, a jesli ktoś sprawdzi że są teraz, potem kupi odtwarzacz CD za 3kzł to zagwarantujesz mu że dokupi laser za 2 lata jak mu padnie ? A zagwarantujesz mu że za 2 lata ktoś jeszcze tu na forum będzie wogóle zabierał głos w sprawach CD ? A jak zagwarantujesz mu że z CD wyciągnie dobrą jakość porównywalną z gęstymi plikami na nowoczesnym DAC-u ?

Pamiętajmy że jeśli ktoś na Allegro sprzedaje za 3kzł odtwarzacz CD to tylko i wyłącznie po to by przejść na odtwarzanie plików gęstych. Biedny tylko ten kto kupi taki CD i da mu zarobić a potem zostanie z palcem (CD) w nocniku.

Proponuję zostawić już temat CD w spokoju, niech sobie po cichu umiera bo już jego pora, a w 2013 roku trochę obciach rozmawiać o 16 bitach bnie uważacie ?

Tym bardziej że coraz częściej pojawiają się płyty BluRay Audio, więc DAC będzie miał co odtwarzać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy że jeśli ktoś na Allegro sprzedaje za 3kzł odtwarzacz CD to tylko i wyłącznie po to by przejść na odtwarzanie plików gęstych.

Wiesz co? Ja już Cię dodaję do ignorowanych. Będziesz tam w zacnym towarzystwie koegów Stasiop oraz ayran. Życzę miłych dyskusji, najlepiej na bocznicy.

 

Nie widzę nic strasznego w kupowaniu starej elektroniki. Przecież mechanika CD to prostactwo, każdy serwisant umie to naprawiać.

Ja mam wątpliwości co do części elektronicznych. Na pewno nie są wieczne. Gdyby leżały w pudełku, to ok. Ale w użytkowanym urządzeniue szkodzi im temperatura, włączanie i wyłączanie oraz brud.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

(Konto usunięte)

Problem w tym że ani laserów juz nie dostaniesz, a jesli ktoś sprawdzi że są teraz, potem kupi odtwarzacz CD za 3kzł to zagwarantujesz mu że dokupi laser za 2 lata jak mu padnie ?

A jaki problem kupić sobie już teraz mechanizm z laserem na zapas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy że jeśli ktoś na Allegro sprzedaje za 3kzł odtwarzacz CD to tylko i wyłącznie po to by przejść na odtwarzanie plików gęstych. Biedny tylko ten kto kupi taki CD i da mu zarobić a potem zostanie z palcem (CD) w nocniku.

To jest fakt który będzie się rozwijał. Nawet jeden ze sprzedających topowy CD Sony tak właśnie w aukcji napisał.

Laser można kupić na zapas już teraz , to fakt. Tylko żeby wymienić laser w większości przypadków trzeba mieć oprócz wiedzy , sprzętu płytę serwisową a z tym trudno sobie poradzić.

Sam miesiąc temu sprzedałem nowiutki oryginalny laser PEA1030 Pioneera który sobie kupiłem na zapas i dostałem informację że pewna znana firma go montująca stwierdziła że jest niesprawny .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

To jest fakt który będzie się rozwijał. Nawet jeden ze sprzedających topowy CD Sony tak właśnie w aukcji napisał.

 

Nie sądziłem że będziesz klaskał forumowemu pośmiewisku jakim jest Konsman. Upadasz coraz niżej.

 

Laser można kupić na zapas już teraz , to fakt. Tylko żeby wymienić laser w większości przypadków trzeba mieć oprócz wiedzy , sprzętu płytę serwisową a z tym trudno sobie poradzić.

 

Na forum jest wystarczająca ilość zawodowych elektroników, nie tylko sami lamerzy. Choć lamerzy mają zawsze najwięcej do powiedzenia. Są też tacy dla których wymiana lasera nie sprawia żadnego problemu bo mają wszelkie narzędzia ku temu włącznie z aparaturą pomiarową. Instrukcje serwisowe są dostępne w sieci. Kilku osobom dawałem namiary na człowieka z Krakowa który ponad 30 lat pracuje w serwisie autoryzowanym. Jest ekspertem od Pioneera ale nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że będziesz klaskał forumowemu pośmiewisku jakim jest Konsman. Upadasz coraz niżej.

Zaczynają mnie już męczyć Rafale Twoje zaczepki do moich wpisów.

Możesz sobie zmienić żywiciela ?

Nikomu nie klaskałem i nie klaszczę ale rozwój strumieniowców jest faktem z czym się zgadzam .

 

Masz akurat aukcję z Sony CDP-X779ES o której wspomnialem i na samym dole:

 

UWAGA: sprzedaję, ponieważ na trwałe przechodzę na system którego podstawą są wysokorozdzielcze pliki High-res, wkrótce wystawię ok 2000 płyt CD, proszę obserwować aukcje, Uwaga: wiele rzadkich, niedostępnych od lat wydań, mozolnie zbierane na przestrzeni 15 lat ! atrakcyjne ceny !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Czy wystawi to zobaczymy. Obawiam się że to zwykły chwyt reklamowy. Jakość strumieniowców póki co pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Możesz pisać na ten temat co chcesz. A 779 ES ma po prostu niedostępny laser i to raczej o to chodzi.

 

PS. Twoje wpisy nie są dla mnie żadnym pożywieniem;-) Nie schlebiaj sobie. Zwyczajnie odnoszę się do nich ponieważ zawierają informacje niezgodne ze stanem faktycznym na co w innym wątku zwrócił także uwagę kolega mrb słusznie zauważając że SM 6 nie jest wcale aż taki różowy jak go opisujesz. Ciekawe co będziesz chwalił za 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten CD oby nie jest ściągnięty z niemiec? Odnośnie laserów tyle pisał o tym Piotrek608, potrafi on na pewno wstawić nowy laser w taki CD. No i kto sprzedaje płyty zbierane pół życia jeśli chce się przesiadać na pliki jak są urządzenia odtwarzające i jedno i drugie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wystawi to zobaczymy.

Ręce opadają.

Co wystawi ? Jest wystawiony .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czytasz uważnie przedmiot swoich zaczepek i prostowanie " prawdy " ?

 

Ciekawe co będziesz chwalił za 3 miesiące

Ale czy to Twój problem ?

Jeżeli znajdę coś naprawdę ciekawego to pewnie i będę chwalił a tym czasem znajdź sobie inny cel bo naprawdę zaczyna mnie to irytować.

 

No i kto sprzedaje płyty zbierane pół życia jeśli chce się przesiadać na pliki jak są urządzenia odtwarzające i jedno i drugie?

Trudno mi się odnieść akurat do tej aukcji ale sam od kiedy mam strumieniowiec i zripowałem sobie płyty na dysk to po oryginały już nie sięgam.

Może to też dobry moment żeby w dobrej cenie sprzedać płyty zanim FLACi w sklepach internetowych stanieją.

Nie wiem , czas okaże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Ręce opadają.

Co wystawi ? Jest wystawiony .

http://allegro.pl/sony-cdp-x779es-wybitny-transport-cd-zmodyfikowy-i3111778562.html

Czytasz uważnie przedmiot swoich zaczepek i prostowanie " prawdy " ?

 

To raczej Ty nie czytasz. To że jest aukcja zostało już jasno napisane. Wątpliwość dotyczyła i nadal dotyczy wyprzedaży kolekcji płyt CD i owej przesiadki na pliki. Póki co sprzedaje na drugiej aukcji przetwornik Lampizatora i tyle.

 

Ale czy to Twój problem ?

 

Problem dotyczy Twojej wiarygodności. Z dziecięcą naiwnością odkrywasz co chwilę nową zabawkę. Każda jest cudowna i lepsza od poprzedniej. Bije też wszystko równo na głowę. Przez co wprowadzasz w błąd sporą część niedoświadczonych forumowiczów.

 

Jeżeli znajdę coś naprawdę ciekawego to pewnie i będę chwalił

 

Zapewne w całkiem niedługim czasie. I na pewno będzie DUŻO lepsze od Kambodży. Co ciekawe w tym samym przedziale cenowym.

 

naprawdę zaczyna mnie to irytować.

 

A to już Twój problem. Mnie to mało interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w całkiem niedługim czasie. I na pewno będzie DUŻO lepsze od Kambodży. Co ciekawe w tym samym przedziale cenowym.

Pewnie że będzie i być może w takim samym przedziale cenowym. To kwestia czasu . Nic nie stoi w miejscu a cyfrówka jest coraz lepsza i coraz tańsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

No cóż, sam stawiasz swoją wiarygodność pod znakiem zapytania gloryfikując przeciętne w skali ogólnej urządzenia. Rewelacji za jakiś czas bym się jednak nie spodziewał. Już księgowi zrobią wszystko aby budżetówka nie dorównywała high-endowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tobą można tak bez końca.

A pożycz Ty sobie od Starego Audiofila DAC Abraxasa za 1000USD i sam się przekonaj ile jest , czy był wart Twój Krell 280CD .

 

No cóż, sam stawiasz swoją wiarygodność pod znakiem zapytania gloryfikując przeciętne w skali ogólnej urządzenia. Rewelacji za jakiś czas bym się jednak nie spodziewał. Już księgowi zrobią wszystko aby budżetówka nie dorównywała high-endowi.

 

Przypomnę Ci ten wpis za jakiś czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

280 CD był w moim ówczesnym systemie o dwie klasy lepszy od Kambodży tyle że grał po XLRach. Wracamy więc do punktu wyjścia. Dobry dźwięk z Krella = XLR.

 

Piszesz o cyfrówce która jest coraz lepsza jednak zapominasz że o całości decyduje raczej tor analogowy. Tutaj jednak były, są i będą oszczędności w budżetówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

(...) wkrótce wystawię ok 2000 płyt CD, proszę obserwować aukcje, Uwaga: wiele rzadkich, niedostępnych od lat wydań, mozolnie zbierane na przestrzeni 15 lat ! atrakcyjne ceny !

 

Daj mi na PW listę.

Może wezmę hurtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: sprzedaję, ponieważ na trwałe przechodzę na system którego podstawą są wysokorozdzielcze pliki High-res, wkrótce wystawię ok 2000 płyt CD, proszę obserwować aukcje, Uwaga: wiele rzadkich, niedostępnych od lat wydań, mozolnie zbierane na przestrzeni 15 lat ! atrakcyjne ceny !

I to ma byc wzor? Jak glupi to niech wystawia. Madrzejsi skorzystaja.

 

Z Tobą można tak bez końca.

A pożycz Ty sobie od Starego Audiofila DAC Abraxasa za 1000USD i sam się przekonaj ile jest , czy był wart Twój Krell 280CD .

 

Trzeba na glowe upasc zeby tyle za to dac jak juz nawet w ogloszeniach audiostereo 2 lata temu wisial za 1600zl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku osobom dawałem namiary na człowieka z Krakowa który ponad 30 lat pracuje w serwisie autoryzowanym. Jest ekspertem od Pioneera ale nie tylko.

 

napisałem na priv i jakoś mie nie przesłałeś namiarów :( co prawda nieczęsto zgadzam się z Tobą ale jednak może przyślesz te namiary :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 05:47

 

Wyświetl postUżytkownik muda44 dnia 19.03.2013 - 16:25 napisał

(...) wkrótce wystawię ok 2000 płyt CD, proszę obserwować aukcje, Uwaga: wiele rzadkich, niedostępnych od lat wydań, mozolnie zbierane na przestrzeni 15 lat ! atrakcyjne ceny !

 

Daj mi na PW listę.

Może wezmę hurtem.

Ale do kogo to piszesz ?

Tu masz aukcję i osobę która ma zamiar te płyty sprzedawać a nie ja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.